Kandavas novada Izglītības pārvalde

Draudziņu diena14.02.2019

Draudziņu dienā PII "Zīļuks" valdīja svētku noskaņa. Bērni līmēja, zīmēja sirsniņas, gatavoja apsveikumus, dekorēja grupiņas.
     Šīs nedēļas laikā daudz tika runāts par draudzību, kādam tad jābūt īstam draugam un kāds draugs esi tu pats?
      Šajā svētku dienā ciemos ieradās Pepija Garzeķe ar savu labāko draugu - pērtiķēnu Vilsonu. Pepija sarīkoja bērniem jautru ballīti. Tikai Pepija to prot! Ikviens varēja izvingroties, izdejoties un pat izlocīties rokenrolla ritmos!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Skatuves runas konkursa 1. kārta14.02.2019

Tradicionāli katru gadu Latvijā norisinās skatuves runas konkursi. Tie tiek rīkoti ar mērķi izkopt un stiprināt skolēnos nacionālo pašapziņu, veicināt emocionālo un radošo pašizpausmi, izmantojot mākslas spēku. Protams, šādā veidā tiek attīstītas arī bērnu un jauniešu skatuves runas spējas un aktiermeistarība. 

Šā gada 13. februārī Kandavas kultūras namā noritēja 1. kārta - skatuves runas konkurss novada skolām. Kopā piedalījās 21 dalībnieks no 5 novada skolām:  Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas, Kandavas internātvidusskolas, Zemītes pamatskolas, Kandavas novada Zantes pamatskolas un Vānes pamatskolas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Gada vissirsnīgākā mīļuma diena VALENTĪNA DIENA Kandavas MMS

12.02.2019

 

   VALENTĪNA DIENU  svin 14.februārī daudzās valstīs!  No neseniem laikiem arī Latvijā šī diena ir guvusi popularitāti.  

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi, pedagogi un personāls šo dienu atzīmēja sirsnīgā pasākumā 12.februārī.

  Lai dienu padarītu daudz košāku- krāsaināku padarījām savas skolas telpas un katra apģērbu.

  Darbojās ~ AMORA PASTS ~ ar kura starpniecību varēja  nosūtīt sirsnīgus un mīļus apsveikumus kartiņu, zīmējumu, vēstuļu veidā!

  Pasākumā tika dota iespēja  izdziedāt populāras mīļuma dziesmas KARAOKES CENTRĀLĒ!

  Savas sirds mīlestību apliecināja  muzikāli priekšnesumi no mūsu skolas puišiem   „UZSTĀJAS ZĒNI!”

  Un  šo dienu varēja iemūžināt skaistās, sirsnības pilnās bildēs mūsu Valentīna dienas FOTO stūrītī!  

  • Pasākumu vadīja ARTUS ŠIMKĒVIČS (IP Akordeona spēle 5.kl.audz.) 

      Lai  mums ne tikai šī diena ir mīlestības un sirsnības pilna, bet KATRĀ DIENĀ  atrodam pa lielam vai mazam mīļuma apliecinājumam!        

ARTUS ŠIMKĒVIČS - pasākuma vadītājs MMS koris ar tautas dz." Čakli, čakli jūs puisīši" RIMANTS JAKOBOVIS izp.J.S.Baha " ĀRIJA" ROBERTS BARKĀNS izp.skaņd." Humoreska" R.Pauls " Tā es Tevi mīlēšu", AMORA PASTS

Apsveicam!11.02.2019


Apsveicam Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 3. kursa audzēkni Kasparu Vitkovski ar lielisku sniegumu Valsts 20. ekonomikas olimpiādē un ar iespēju piedalīties olimpiādes 3. kārtā! Paldies skolotājai Liesmai Kuzminai par skolēna sagatavošanu un virzīšanu dalībai olimpiādē!

printēt

Ieva Annija Stepiņa LR čempione lodes grūšanā U-18 vecuma grupā11.02.2019

8.un 9. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika LR ziemas čempionāts vieglatlētikā U-18, U-20 vecuma grupām. Teicams panākums mūsu labākajai vieglatlētei Ievai Annijai Stepiņai, kura izcīnīja LR čempiones titulu lodes grūšanā U-18 vecuma grupā ar rezultātu 13.16 metri, kas tikai par 2 cm atpaliek no Ievas personiskā rekorda.  Ieva patreiz mācās Murjāņu sporta ģimnāzijā, un viņas pamatdisciplīna ir šķēpa mešana, bet tas netraucē sasniegt arī teicamus rezultātus lodes grūšanā. 

Vēl jāuzteic arī Beāte Stivriniece, un viņas izcīnītā 7.vieta trīssoļlēkšanā ar jaunu personisko rekordu 10.35 metri. Vēl LR čempionātā U-18 vecuma grupā startēja Loreta Štoferte ( 60m -8.69 sek.), Nauris Smirnovs ( lode - 11.69m), U-20 grupā Rihards Jakobovics ( a/l - 1.70 m), Tomass Perera ( 60m - 7.69 sek.) Treneri I.Matīss un A.Gross.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10) galerija (2)

Zemītes bērnudārzā turpina iepazīt profesijas07.02.2019

Pagājušajā nedēļā Zemītes bērnudārzā viesojās aprūpētāja Agrita Puriņa. Viņa stāstīja par savu nodarbošanos un prasmēm, kas nepieciešamas, lai palīdzētu cienījamos gados esošiem cilvēkiem padarīt viņu ikdienu komfortablāku un patīkamāku. Šis darbs ir ļoti delikāts un prasa labas komunikācijas prasmes, jo palīdzēt cilvēkam savā ikdienas aprūpē ir gana sarežģīti. Ar bērniem tika pārrunāta ikdienā sniedzamā palīdzība cilvēkam ar veselības problēmām gan mājas solī, gan personīgajā  higiēnā, ja cilvēks ir guļošs. Lai bērniem to būtu vieglāk saprast darbojoties tika izmantota lellīte, kuru mācījās gan apkopt, gan apģērbt.

Aizraujoši tika uzņemta ziņa, ka pagastā viesojas skursteņslauķis. Bērni, audzinātāju pavadībā, devās pie viņa uzzināt par šo profesiju. Skursteņslaucītāja amata zellis Valerijs Samovičs ar aizrautību pastāstīja bērniem par savu darba ikdienu un atļāva aplūkot darba instrumentus. Protams, neiztika bez ticējuma, ka laimei ir jāpatausta skursteņslauķa poga, jo tikko taču iestājies jaunais Cūkas gads!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Kandavas MMS audzēkņi piedalās Ledus mākslas festivālā Engurē 07.02.2019

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi ikdienas darbā ņem rokās otas, krāsas un citus mākslinieku piederumus, taču pagājušajās brīvdienās- 1.un 2.februārī  Kaspars Naglis, Ralfs Zvagulis un Sāra Ketrina Granta kopā ar kokapstrādes pedagogu Andi Jakobsonu ņēma rokās kaltis, motorzāģi un spēra pirmos soļus ledus mākslas pasaulē.

Ledus skulptūras tika veidotas mākslinieces Zīles Ozoliņas-Šneideres vadībā. Katrai komandai tika iedots viens ledus klucis un speciāli instrumenti skulptūru veidošanā. Darbs iesākās ar ideju, skici, skices pārnešanu uz ledus un tad jau pati skulptūras veidošana. Kandavas Mākslas un mūzikas skolas komandai radās ideja par “Zelta Reņģi”, ko viņi arī īstenoja! Aizrautība un degsme bija manāma kā audzēkņu, tā pedagogu acīs. Skulptūra tika veidota divas dienas. Otrās dienas noslēgumā visi interesenti varēja apskatīt ledus skulptūru izstādi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
<>

Jaunākās galerijas