Kandavas novada Izglītības pārvalde

Skolās drošības pasākumi būs stingrāki un vairākās pašvaldībās mācības notiks attālināti25.11.2020

 2020. gada 24. novembrī valdība vienojās ieviest stingrākus drošības pasākumus Covid-19 izplatības mazināšanai vairākās sabiedrības darbības jomās. Skolās, kuras turpina darbu klātienē, būs jānodrošina 3 m2 telpu platība vienai personai. Savukārt pedagogiem būs pienākums izglītības procesa laikā un ārpus izglītības procesa lietot mutes un deguna aizsegus, lai mazinātu infekcijas izplatības risku no pedagoga uz bērniem.

Nosacījumi par masku nēsāšanu skolotājiem un telpu platību 3 m2 personai stāsies spēkā 30. novembrī. Ja nav iespējams ievērot telpu nosacījumus, tad mācību darbs ir plānojams daļēji attālināti, organizējot to mazākās grupās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

APSVEICAM VALSTS SVĒTKOS!17.11.2020

Novembris – Latvijas svētku mēnesis. Šogad ir mūsu dzimtenes neatkarības 102. dzimšanas diena. Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu un pedagogu kolektīvs sveic visus Valsts svētkos!

Lai, skanot Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu muzikāliem sveicieniem, priecīgi svētki katrā ģimenē! Lai svētku sajūtas sniedz mūsu skolas audzēkņu darbu digitālā izstāde!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Latvijas dzimšanas diena!

17.11.2020 09:15 - 00:10 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

  Latvijas 102 dzimšanas dienas rīts izgaismojās auseklītī, bērnu un vecāku aizdegtajās svecītēs.
   Vadītāja ar svinīgi uzrunāja bērnus un aicināja kopīgi nodziedāt himnu, norunāt tautas dziesmas, dzejoļus par mūsu skaisto zemi-Latviju.
  Zīļuks, Kandava, Kurzeme, Latvija- tās ir vērtības, kuras gribam ielikt katra bērna sirsniņā. Vēlējums Latvijai-vairāk mīlestības, labestības un smaidu!        

Akcijas "Eiropas medus brokastis" ietvaros, pirmklasnieki saņems medus burciņas

Latvijas Biškopības biedrība (LBB) Eiropas mēroga akcijā “Eiropas medus brokastis” ietvaros, katram valsts finansētajam, vispārizglītojošo skolu pirmklasniekam ir sarūpējusi dāvaniņu.

LBB šajā akcijā piedalīsies jau 7. gadu, bet tik apjomīga akcija būs pirmo reizi. Eiropas Savienības dalībvalstīs šī akcija notiek ik gadu novembra trešajā piektdienā, kad biškopji dodas uz skolām un bērnudārziem, lai izglītotu bērnus un jauniešus par biškopības profesiju, biškopības produktiem un to vērtīgajām īpašībām uzturā. 

Ņemot vērā pašreizējo ārkārtas situāciju valstī, saistībā ar Covid – 19 pandēmiju, šogad biškopji uz izglītības iestādēm nedosies, bet LBB izsūtīs visiem valsts finansētajām, vispārizglītojošo skolu 1. klases skolniekiem (vairāk kā 20 000) pārsteiguma dāvaniņas. 

Kā mērķauditorija tika izvēlēta 1. klase, jo uzsākot jaunas ikdienas gaitas, bieži vien bērniem rodas stress, kas padara ikdienu bažīgāku, krītas imunitāte. Līdz ar to biškopji grib iepriecināt pirmklasniekus ar saldām, veselīgām un izglītojošām dāvaniņām. Katrs bērns saņems 3 trauciņus ar rapša, meža un dažādu ziedu medu, un izglītojošu magnētiņu ar informāciju, kāpēc katru dienu sākt ar medus karoti vienu. Kā arī, apmeklējot LBB mājaslapu www.medus.lv, varēs noskatīties informatīvi izklaidējošu filmiņu par bitēm un medu.

Tā kā akcijas apmērs ir apjomīgs, jo jānogādā dāvaniņas uz vairāk nekā 600 izglītības iestādēm, tad akcija norisināsies visu novembra mēnesi.

printēt

Izveidota jauna platforma, lai palīdzētu skolotājiem veiksmīgāk organizēt mācību darbu attālināti!

Platformu «O! Izglītība», kur iespējams ātri atrast un apgūt digitālos rīkus tiešsaistes komunikācijai, interaktīvu prezentāciju un attālinātu mājasdarbu veidošanai, kā arī klases saliedēšanai un grupu darbiem, izveidojusi vairāku studentu komanda!

Vietnē iespējams atrast informāciju par mācību priekšmetam, nodarbības veidam un prasmju līmenim piemērotāko digitālo rīku. Saturu un funkcijas vēl iecerēts papildināt.

«O! Izglītība» jau tagad vari izmēģināt šeit: https://oizglitiba.lv/

printēt

Radošais konkurss "Uzzīmē savu Ziemassvētku kartīti!"

Aicinām Kandavas novada izglītības iestāžu skolēnus piedalīties radošajā konkursā "Uzzīmē savu Ziemassvētku kartīti!".

Nolikums

printēt
<>

Jaunākās galerijas