Kandavas novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

Kandavas Reģionālās vidusskolas skolnieces darbs izvirzīts ZPD reģionālajai konferencei

01.03.2021

unnamed.jpgSveicam Kandavas Reģionālās vidusskolas 12. klases skolnieci Margaritu Selīnu Bogdanovu ar veiksmīgu recenzenta vērtējumu un izvirzīšanu uz reģionālo Skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferenci  ar darbu "Interesanti leksikas slāņi Janas Egles grāmatā "Svešie jeb Miļeņkij ti moi"" (darba vadītāja Ilze Oliņa) valodniecības un literatūrzinātnes nozarē!

Šogad reģionālā SZPD konference norisināsies 2021. gada 5. martā tiešsaistē. 

Vēlam veiksmi, izturību un panākumus!

Daudzbērnu ģimenēm ir iespēja pieteikties uz līdzfinansējumu bērnu ēdināšanai

26.02.2021

unnamed.jpg2021. gada 25. februārī Kandavas novada  domes sēdē tika lemts par līdzfinansējuma piešķiršanu 5.-9.klašu daudzbērnu ģimenēm,  kuru bērni ir deklarēti Kandavas novadā un mācās Kandavas novada izglītības iestādēs.

Līdzfinansējums tiks piešķirts par marta mēnesi 12.78 euro apmērā, ņemot par pamatu, ka vienam izglītojamajam no daudzbērnu ģimenēm ir paredzēts 50% pusdienu finansējums no Kandavas novada pašvaldības (0,71euro dienā), kas marta mēnesī sastāda 18 mācību dienas. 

 Lai saņemtu līdzfinansējumu, bērna likumiskais pārstāvis no 2021. gada 1. marta līdz 2021. gada 5. martam iesniedz iesniegumu E-klases vidē Kandavas novada izglītības iestādē, kurā mācās. 

Lasīt visu ziņu

Informācija par dalību ZPD reģionālajā konferencē 2021

24.02.2021

Zinātniskās pētniecības darbu reģionālā konference 2021.gada 5.martā norisināsies tiešsaistes režīmā un speciāli tai ir izveidota platforma, caur kuru dalībnieki interaktīvā veidā var nonākt sava reģiona sekcijā. Katrs konferences dalībnieks tiks iedalīts pārstāvētā reģiona attiecīgās zinātņu nozares sekcijā un darbus tiešsaistē prezentēs šīs grupas ietvaros. 

Katrs konferences dalībnieks pirms konferences edu.lu.lv mācību vides profilā norādītajā e-pasta adresē saņems uzaicinājumu dalībai ZPD reģionālajā konferencē. Līdz 28. februārim, sazinoties ar izglītības iestādes atbildīgo ZPD jautājumos, dalībniekam ir jāpārliecinās, ka edu.lu.lv mācību vidē ir norādīta korekta e-pasta adrese.

Lasīt visu ziņu

Ģimenes aicina uz jaunu TV raidījumu “Vecāku stunda”

22.02.2021

no_kreisas_raidijuma_vaditajs_psihoterapeits_nils_saks_konstantinovs_un_pirma_raidijuma_viesis_psihoterapeits_armands_brants.jpgAr mērķi sniegt vecākiem emocionālu atbalstu attālināto mācību laikā vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) ik piektdienu plkst. 14.30 kanālā “Re:TV” piedāvā jaunu TV raidījumu “Vecāku stunda”. Raidījums veidots kā divu speciālistu tematiska saruna, kurā sniegtas atbildes arī uz vecāku jautājumiem. Raidījumu vada pazīstamais psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs.


Neliels ieskats pirmajā raidījumā: https://youtu.be/632rL6ImbN8

Lasīt visu ziņu

Sākusies skolēnu uzņemšana 1. klasēs

16.02.2021

Vairāk informācijas skolu mājas lapās vai vēršoties izglītības iestādēs:

krvs_1_klase.jpgmilenbaha_vsk_1_klase.jpg

Programmā “Latvijas skolas soma” šobrīd mācību procesā aktīvi izmanto digitālās kultūras norises

15.02.2021

latvijas_skolas_soma_asociacijas.jpgPiektdien, 12. februārī, kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” koordinatori pašvaldībās un izglītības iestādēs, kā arī pedagogi – kopumā teju 300 programmas ieviesēji tikās informatīvā tiešsaistes seminārā. Pārrunājot programmas īstenošanu esošo ierobežojumu apstākļos, izglītības iestāžu pārstāvji dalījās pieredzē, kā mācību procesā veiksmīgi izmantot digitālās kultūras norises.

Seminārā tika aktualizēti jaunumi programmas norisē, tostarp programmas administrēšanas jautājumi, kā arī prezentēti jaunākie digitālo norišu piemēri un pārrunātas skolu pieredzes un izaicinājumi.

Lasīt visu ziņu

LPS tiešsaistes seminārs par diagnosticējošo darbu norisi 3., 6. un 9.klasē (ieraksts un prezentācija)

15.02.2021

11. februārī Latvijas Pašvaldību savienība(LPS) sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru organizēja tiešsaistes videokonferenci pašvaldību izglītības pārvalžu vadītājiem, izglītības iestāžu vadībai, izglītības darba organizatoriem un ikvienam interesentam “Diagnosticējošo darbu norise 2020./2021. mācību gadā”. To vadīja LPS padomniece izglītības un kultūras jautājumos Dr. sc. admin. Ināra Dundure.

VISC Vispārējās izglītības pārbaudījumu nodaļas vadītājs Kaspars Špūle pastāstīja par 3., 6. klašu diagnosticējošo darbu norisi un plānotajiem noslēguma darbiem 9. klasēs.

  • Tiešsaistes semināra prezentācija [PDF]

https://youtu.be/zA9H8vbNZqg

<>

Jaunākās galerijas