Kandavas novada Izglītības pārvalde

Sākam jauno 2018./2019. mācību gadu!03.09.2018

Un ejam mēs septembrim pretī

pārpilni vasaras spara.

Un skola mums panāk pretim,

lai ātrāk satikties varam...

printēt

Pasniegti apbalvojumi Kandavas novada “Gada skolotājs 2018”15.10.2018

Kandavas novada
  Apbalvoti Kandavas novada "Gada skolotāji 2018" 

12.oktobrī Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada Skolotāju dienai veltītais pasākums, kurā tika apbalvoti mūsu novada labākie skolotāji. Pasākuma vadmotīvs bija “Rakstu rakstus izrakstīju”, pamatojoties uz latviskajām rakstu zīmēm, kurās iekodēta daļa tik nozīmīgās latviskās enerģētikas un vēstošas informācijas, kas spēj ietekmēt katra latvieša dzīvi.

Katram no balvas “Gada skolotājs” ieguvējiem tika uzdāvināta kāda latvju spēka zīme - atslēgas piekariņš, kura nozīme bija īpaši piemeklēta konkrētajam nominantam ar mērķi sniegt enerģētisko, emocionālo un garīgo atbalstu darbā un sadzīvē.

Pasākumā tika apbalvoti trīspadsmit mūsu novada izglītības darbinieki. Skolotājus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietniece Gunda Cīrule un Izglītības pārvaldes vadītāja Jeļena Šnikvalde. Pasākumu vadīja Egija Muižniece.

Ar Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu tika apbalvota Kandavas novada Zantes pamatskolas skolotāja Anita Gaile. Kandavas novada domes Pateicības rakstus saņēma Kārļa Mīlenbaha vidusskolas skolotājas Anita Liepa un Aksilda Petrevica.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (44)

LJBL LR čempionāta basketbolā spēļu rezultāti no 3.-14.oktobrim15.10.2018

Turpinās LJBL LR čempionāts basketbolā, kur startē arī Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola komandas dažādās vecuma grupās. Lūk spēļu rezultāti no 03.10.-14.10. 

3.10. Kandavas sporta hallē U-14 meitenes Kandava - Jugla/Rīga 57:45 ( M.Ķilpe 30p., T.Zeberiņa 21p., P.Šenberga un A.Kārkliņa pa 3p., V.Timoško, D.Freimane, S.Avetjana). Treneris A.Bambis

4.10. Saldus sporta namā U-13 zēni Kandava - Saldus 24:29 ( D.Tropiņš 13p., K.Samiņš 6p., E.Kreicbergs 3p., P.Sniedziņš 2p., R.Putniņš, R.Kuskovs, T.Ķilps, K.Rozentāls, N.Indriksons). Treneris J.Bambis

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mandalu veidošana no dabas materiāliem.

11.10.2018 10:15 - 12.10.2018 - 11:15

Mandalu veidošana palīdz bērniem attīstīt jaunrades spējas, fantāziju un radošumu. Izmantojot dabā pieejamos materiālus,bērni ir izveidojuši pārsteidzoši skaistus darbus.Priecāsimies kopā par šīm krāsainajām rudens mandalām.

Konkurss "Mans bērnības stāsts"11.10.2018

Eiropas Valodu dienā Latviešu valodas aģentūra izsludina tradicionālo skolēnu radošo darbu konkursu. Šī gada tēma „Mans bērnības stāsts”.

Konkursā aicina piedalīties Latvijas vispārējo un profesionālo izglītības iestāžu un latviešu diasporas nedēļas nogales skolu skolēnus.

Kā ierasts, no katras skolas tiek gaidīti deviņi labākie radošie darbi (zīmējumus, esejas, dzejoļus, domrakstus). Darbi jāsūta uz Latviešu valodas aģentūru ar norādi „Radošo darbu konkursam” vai e-pastu: evd@valoda.lv līdz 2018. gada 18. novembrim (pasta zīmogs vai e-pasta vēstules datums).

Konkursa „Mans bērnības stāsts” nolikums pieejams šeit.

Labāko darbu autorus sveiks 2019. gada 21. februārī Dzimtās valodas dienas pasākumā Rīgā.

Arī šogad labākie skolēnu radošie darbi tiks apkopoti un izdoti krājumā, turpinot skolēnu radošo darbu krājumu sēriju.

Skolēni, kuru darbi publicēti grāmatā, autoreksemplāru saņems pa pastu.

printēt

Putras diena

10.10.2018 09:10 - 10:30

10. oktobris ir Starptautiskā Putras diena. Programmas mērķis ir popularizēt putras kā mūsdienīgu ēdienu un radīt jaunas putras ēšanas tradīcijas. Bērni mācās pagatavot putru un iepazīt graudaugu produktus, no kuriem to var vārīt.
      Putra dod spēku, sniedz enerģiju, palīdz izaugt stipram un veselam - tā zina stāstīt PII "Zīļuks" bērni.
        Bērni paši dekorēja un  pievienoja  sastāvdaļas pēc savas garšas un izvēles, un veidoja savu Latvijas "Simtgades putru". Bija arī muzikālās rotaļas un dziesmas.
         Nodarbību ietvaros bērni varēja radoši izpausties - veidojot un zīmējot katrs savu Simtgades putru.
     

"Cūkmena- detektīvi"

09.10.2018 09:30 - 10:30

Grupa "Zemenītes", baudot jauko atvasaru, šodien,9. oktobrī, devās uz Ozolājiem, lai turpinātu īstenot projektu "Cūkmena - detektīvi" uzdevumus.
     Ar vecāku palīdzību tika noformētas zeķes - kā tēls un pavadonis, kas vedīs bērnus kopīgajos pārgājienos dažādos gadalaikos. Bērni dodas ārā, kur mācās par dabu daudz efektīvākā un interesantākā veidā nekā tas notiek telpās.
     Ar šīs programmas palīdzību bērni mācās rūpēties par dabu, nepiesārņot to, izprot noteikumus, kas jāievēro mežā.

Izsakām paldies vecākiem par līdzdarbošanos šajā projektā un aicinām būt līdzatbildīgiem, saudzējot dabu!
      

<>

Jaunākās galerijas