Kandavas novada Izglītības pārvalde

Rihardam Jakobovicam bronzas medaļa starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Ventspilī17.12.2018

15. decembrī Ventspils Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā notika starptautiskās vieglatlētikas sacensības " Ziemassvētku kausi 2018". 

Sacensībās piedalījās U-18 un U-20 grupu sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Norvēģijas. U-20 grupā jauniešiem bronzas medaļu augstlēkšanā izcīnīja mūsu- Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēknis Rihards Jakobovics, pārlecot 1.75 metru augstumu, kas ir arī Riharda personiskais rekords. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Izteiksmīgas runas konkurss krievu valodā13.12.2018

2018. gada 13. decembrī Kandavas internātvidusskolas aktu zālē risinājās izteiksmīgas runas konkurss krievu valodā Kandavas novada 6. - 9. klašu skolēniem. Kopējais dalībnieku skaits patīkami pārsteidza, jo zinām, ka krievu valodas popularitāte, salīdzinot, piemēram, ar angļu valodu, pēdējos gados samazinājusies. Kopā piedalījās 25 dalībnieki, 6.-7.klašu grupā bija 6 dalībnieki, bet 8.-9. klašu grupa bija trīskārt liela – 19 dalībnieku. Nedaudz satraukušies, bet ar vieglu smaidu sejā jaunie censoņi deklamēja dažnedažādus dzejoļus, cits pat pamanījās radīt burvīgu teatrālu priekšnesumu.

Rezultātā 6.-7. klašu grupā godalgotās vietas ieguva:

1. vieta Zemītes pamatskolas 7. klases skolnieks Emīls Zandbergs

2. vieta Vānes pamatskolas 7. klases skolniece Sonora Ozoliņa

3. vieta Kandavas novada Zantes pamatskolas 6. klases skolnieks Māris Uldis Doniņš

Savukārt 8.-9. klašu grupā ar diplomiem sveicām:

1. vieta Vānes pamatskolas 9. klases skolniece Jevgēnija Stumbre

2. vieta Kandavas internātvidusskolas 8. klases skolniece Megija Reķe

3. vieta Kandavas novada Zantes pamatskolas 9. klases skolniece Valērija Demidova

Visi dalībnieki saņēma Kandavas novada Izglītības pārvaldes PATEICĪBAS rakstus.

Paldies skolēniem un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu un patīkami kopā pavadīto laiku!

Paldies kompetentajai žūrijai S. Jansonei, I. Oliņai un E. Muižniecei par skolēnu godprātīgu novērtēšanu un Kandavas internātvidusskolas skolotājai Kornēlijai Lācei par konkursa organizēšanu un dalībnieku uzņemšanu!

printēt

Labdarības akcija

12.12.2018 10:00 - 10:40 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Pazīstams ir teiciens: "Bagāts ir nevis tas, kurš ņem, bet tas, kurš spēj dot." Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes grupas "Bitītes" bērni jau otro gadu rīko labdarības akciju. Šoreiz bērni kopā ar skolotājām devās ciemos uz Kandavas veco ļaužu pansionātu, lai iepriecinātu ar nelielu svētku koncertu cilvēkus, kuriem nav tuvinieku. Paldies bērnu ģimenēm, kuras iesaistījās un palīdzēja sarūpēt dāvaniņas. 
      Grupa ”Zemenītes” devās apciemot kaķus,kas dzīvo "Kaķu mājā". Bērni kopā ar vecākiem bija sarūpējuši dāvaniņas. Labdarība ir skaista tradīcija,kas parāda bērniem,ka ar maziem līdzekļiem var darīt labas lietas. Lai labie darbi silda sirdis un ķepiņas! 

Ieva Annija Stepiņa izcīna sudraba medaļu starptautiskās vieglatlētikas sacensībās Klaipēdā11.12.2018

7.un 8. decembrī astoņi mūsu skolas vieglatlēti startēja starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās Klaipēdā. Teicams panākums  Ievai Annijai Stepiņai, kura izcīnīja sudraba medaļu lodes  3kg) grūšanā A grupas ( 2001./2002.) jaunietēm ar rezultātu 12.77 metri.  Ieva zaudēja tikai sportistei no Lietuvas, kura lodi aizgrūda 13.22 metru tālu.  Labs starts arī Beātei Stivriniecei, kurai izdevās iekļūt finālā trīssoļlēkšanā, sasniedzot astoto rezultātu 10,18 metri, kas ir arī Beātes personiskais rekords. 

Vēl sacensībās startēja Loreta Štoferte, Agnese Besikirska, Nauris Smirnovs, Rihards Jakobovics, Artūrs Jekovičs, Sīdžejs Neimanis. Treneri Andrejs Gross un Indulis Matīss.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Noslēdzies LJBL LR čempionāta pirmais aplis.06.12.2018

Noslēdzies LJBL LR čempionāta pirmais aplis. Mūsu komandas spēlē nacionālajā līgā, rietumu zonā. 

U-14 meiteņu komanda ( treneris Andris Bambis ) un U-19 jauniešu komanda ( treneris Ivars Bambis), pēc pirmā apļa ieņem 1.vietu rietumu zonā. U-14  meitenes 11 komandu konkurencē, U-19 jaunieši 10 komandu konkurencē. U-14 zēni atrodas 13.vietā 14 komandu konkurencē , U-15 zēnu komanda 6.vietā 12 komandu konkurencē. 

Lūk pēdējo spēļu rezultāti:

 28.novembrī Kandavas sporta hallē U-14 zēni ar rezultātu 44:92 zaudēja Talsiem ( R.Neimands 19p., K.Doniņš 11p., K.Samiņš 8p., R.Pūliņš, E.Zariņš , D.Tropiņš pa 2p., M.Brikovs, M.Rasmanis ). Treneris Ivars Bambis. Pēc tam mūsu U-19 jaunieši ar rezultātu 72:70 uzvarēja Talsus. ( K.Eņģelis 43p., R.Bērziņš 18p., R.Segliņš 6p., M.Līkums , Ģ.Celms pa 2p., R.Paņižņiks 1p., O.Zaiļskis , I.Hadaņonoks , R.Kalniņš, M.Radvils). 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Jauniešu centra vadītāja Ieva Ozoliņa - aktīvākā jaunatnes darbiniece 201810.12.2018

Piektdien, 7.decembrī Madonas Kultūras namā notika Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā konkursa «Labākais darbā ar jaunatni 2018» uzvarētāju godināšana.

Vienā no deviņām nominācijām- “Aktīvākais jaunatnes darbinieks 2018”- balvu ieguva Kandavas mulitfunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “Nagla “ vadītāja Ieva Ozoliņa.  Šajā nominācijā bija pieteikti desmit nominanti un pelnīti lepojamies, ka Ieva ir uzvarētāja.

Facebook ierakstā  paudusi pati Ieva: “Jūtos novērtēta! Paldies kolēģiem, jauniešiem un maniem pašiem mīļākajiem – ģimenei. Bet nekas jau nebeidzas - vēl daudz darbu un jaunas virsotnes iekarojamas!”

Konkursa "Labākais darbā ar jaunatni 2018" mērķis ir izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

printēt
<>

Jaunākās galerijas