Kandavas novada Izglītības pārvalde

Noskaidroti labākie skolēnu Skatuves runas konkursā19.02.2020

18.februārī Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada skolēnu Skatuves runas konkursa 1.kārta, kurā piedalījās 20 dalībnieki no piecām novada skolām.

1.klašu grupā 2.pakāpes diplomu ieguva Agne Grīga; 1.pakāpi- Helēna Botmane. Abas pārstāvēja Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolu. 1.pakāpi un ceļazīmi uz Kurzemes reģiona Skatuves runas konkursu ieguva Ģirts Lastovskis no Vānes pamatskolas.

2.-3.klašu grupā Pateicību par piedalīšanos saņēma Vanesa Fekļistova no Zantes pamatskolas; 2.pakāpi ieguva Luīze Birne no Zemītes pamatskolas, bet 1.pakāpi un ceļazīmi uz reģionālo konkursu sev nodrošināja Laura Kulmane no Kandavas Reģionālās vidusskolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Popgrupai Taustiņi ceļazīme uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem17.02.2020

Kā jau informējām, ceturtdien, 13.februārī, Talsu Tautas namā notika konkurss "No baroka līdz rokam", gatavojoties XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Konkursā piedalījās Kurzemes reģiona VIA, instrumentālie ansambļi, džeza ansambļi un popgrupas.

Konkursā piedalījās arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa Taustiņi ar divām dziesmām: Martas Ritovas "Tik daudz" un Mārtiņa Brauna "Jauna ēra".

  Savā vecuma grupā, deviņu popgrupu konkurencē mūsu dziedātājas ieguva I pakāpes diplomu ar 41,74 punktiem un iespēju piedalīties popgrupu koncertā Rīgā, dziesmu svētku laikā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Izstāde "Mans sapņu auto!"

17.02.2020 09:00 - 28.02.2020 - 18:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks


Katru dienu mēs kaut kur dodamies-izvēlamies sabiedrisko transportu,braucam ar velosipēdu, ejam kājām...

Šā gada ekotēma ir "Transports",tāpēc izglītojam bērnus par transporta priekšrocībām un arī to ietekmi uz vidi un mūsu veselību. PII "Zīļuks" bērni zina, ka izplūdes gāzes ir kaitīgas un lielā mērā veicina globālo sasilšanu un atmosfēras piesārņojumu.Kopā ar Ekorūķi esam veikuši eksperimentu "Baltā zeķe",kur uz izpūtēja uzvelk baltu zeķi un nedaudz pabrauc.Tad vērojām sakrājušos sārņus,kas nonāk gaisā.Bija arī "Diena bez auto."
Uz aicinājumu izveidot "Savu sapņu auto",tapa vidažādākie transporta pārvietošanās līdzekļi. Paldies visiem konstruktoriem un modelētājiem par lielo atsaucību un radīto prieku!

Ar novada jauniešiem tiekas Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ījabs 13.02.2020

14.februārī Kandavas kultūras namā uz tikšanos ar novada jauniešiem ieradās Eiropas Parlamenta deputāts politologs Ivars Ījabs.

Sarunā ar jauniešiem Eiropas Parlamenta deputāts diskutēja par datu aizsardzību internetā un sociālajos tīklos. Tika runāts arī par to, kā automatizācija nākotnē ietekmēs nodarbinātību un vai mākslīgais intelekts un roboti cilvēkus neatstās bez darba. I.Ījabs jauniešus informēja arī par to, kādus risinājumus Eiropas Savienība un Eiropas Parlaments meklē šīm problēmām. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavnieki piedalās festivālā ‘No baroka līdz rokam Kurzemē”14.02.2020

13.februārī Talsos, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem,  notika festivāls-konkurss  “No baroka līdz rokam Kurzemē”, kurā ar labiem panākumiem piedalījās arī mūsu novada kolektīvi.  Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa “Taustiņi”, kuru vada Andra Vilkauša,  ieguva I. pakāpi ar 41,74 punktiem. 

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas popgrupa "Abaviņa" ieguva I. pakāpi ar 40,49 punktiem, vadītāja Ivita Leja. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Draudziņu diena!

14.02.2020 09:15 - 11:00

14.februārī PII "Zīļuks" valdīja svētku noskaņa. Bērnudārza audzēkņi svinēja Draudziņu dienu! Kā apliecinājums tam kalpoja simboliskas sirsniņas uzlīmes veidā- koķeti rotājot vaidziņus, gan sarkanā krāsa apģērbā.Bērnus priecēja svētku disenīte, kuru vadīja klauna meitene Elīna. Šī diena pagāja jautrā un draudzīgā noskaņojumā.

Maria Mārīte Hesa - valsts konkursa akordeona spēlē laureāte14.02.2020

12.februārī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolā tika aizvadīta Valsts konkursa akordeona spēlē fināla kārta.

Konkursa pirmajā dienā piedalījās 54 Latvijas mūzikas skolu labākie akordeonisti. Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkne  Maria Mārīte Hesa savā vecuma grupā ieguva 3.vietu.

Sveicam un lepojamies! Paldies skolotājai Dzintrai Lindei  par ieguldīto darbu!

printēt
<>

Jaunākās galerijas