Kandavas novada Izglītības pārvalde

Suminām karjeras attīstības atbalsta konkursu uzvarētājus un dalībniekus, pateicamies pedagogiem!26.05.2020

Kandavas novada ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” izmēģinājumskolu 1.-12. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties attālinātās karjeras atbalsta aktivitātēs: 1.-4. klašu skolēniem karjeras attīstības atbalsta konkurss “Karjeras ekspedīcija”; 5.-8 klašu skolēniem karjeras attīstības atbalsta konkurss “Karjeras ornamenta radošais eksperts” un 9.-12. klašu skolēniem aptauja ar mērķi nodrošināt neklātienes karjeras atbalstu.

Par attālināto karjeras atbalsta aktivitāšu norisi un konkursu rezultātiem aicinām lasīt raksta turpinājumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Karjeras attīstības atbalsts 9.-12. klašu skolēniem30.04.2020

Kandavas novada ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” izmēģinājumskolu 9.-12. klašu skolēni aicināti piedalīties aptaujā ar mērķi nodrošināt neklātienes karjeras atbalstu. Skolēni aicināti izpildīt aptauju laika posmā 2020.gadā no 5. maija līdz 17.maijam. Aptaujā norādītie dati tiks apstrādāti karjeras atbalsta nodrošināšanai, ievērojot normatīvo aktu prasības.

Aptauja pieejama tiešsaitē šeit!

Kandavas novada Izglītības pārvaldes pedagogi karjeras konsultanti izskatīs un apkopos skolēnu atbildes. Ar skolēniem, kuri būs atzīmējuši, ka vēlas saņemt individuālu karjeras konsultāciju, sazināsies attiecīgās skolas pedagogs karjeras konsultants.

Kandavas Reģionālās vidusskolas un Kandavas novada Zantes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants - Ieva Ozoliņa, 28329487.

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas pedagogs karjeras konsultants - Elīza Vītola, 22178655.


printēt

Karjeras attīstības atbalsta konkurss 5.-8. klašu skolēniem “Karjeras ornamenta radošais eksperts”30.04.2020

Kandavas novada ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” izmēģinājumskolu 5.-8 klašu skolēni aicināti piedalīties karjeras attīstības atbalsta konkursā “Karjeras ornamenta radošais eksperts”. Skolēni izpilda uzdevumu laika posmā 2020.gadā no 5. maija līdz 17.maijam. 1.-3. vietu dalībnieki saņems diplomus un balvas no Kandavas novada Izglītības pārvaldes, kā arī iespējamas specbalvas un īpašas nominācijas dalībniekiem.

Konkursa nolikums pieejams šeit! Informācija par konkursu un tā norisi.

Darba lapa MS WORD formātā pieejama šeit! (var pildīt uz datora, planšetes)

Darba lapa JPG formātā pieejama šeit! (var pildīt uz planšetes, telefona)

Darba lapa PDF formātā pieejama šeit! (var izmantot printēšanai)

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties: Kandavas Reģionālās vidusskolas un Kandavas novada Zantes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants Ieva Ozoliņa, 28329487 un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolaspedagogs karjeras konsultants Elīza Vītola, 22178655.

printēt

Karjeras attīstības atbalsta konkurss 1.-4. klašu skolēniem “Karjeras ekspedīcija”30.04.2020

Kandavas novada ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” izmēģinājumskolu 1.-4. klašu skolēni aicināti piedalīties karjeras attīstības atbalsta konkursā “Karjeras ekspedīcija”. Skolēni izpilda uzdevumu laika posmā 2020.gadā no 5. maija līdz 17.maijam. 1.-3. vietu dalībnieki saņems diplomus un balvas no Kandavas novada Izglītības pārvaldes, kā arī iespējamas specbalvas un īpašas nominācijas dalībniekiem.

Konkursa nolikums pieejams šeit! Informācija par konkursu un tā norisi.

Darba lapa MS WORD formātā pieejama šeit! (var pildīt uz datora, planšetes)

Darba lapa JPG formātā pieejama šeit! (var pildīt uz planšetes, telefona)

Darba lapa PDF formātā pieejama šeit! (var izmantot printēšanai)

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties: Kandavas Reģionālās vidusskolas un Kandavas novada Zantes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants Ieva Ozoliņa, 28329487 un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolaspedagogs karjeras konsultants Elīza Vītola, 22178655.

printēt

Start Strong informatīvās īsfilmas karjeras jomā, ieskaties un izmanto savā labā!08.04.2020

1.Start Strong - kas tas ir? Informatīva īsfilma par to, kas ir Start Strong programma jauniešiem.

2.Start Strong - Mērķu nospraušana Informatīva īsfilma ar praktisku uzdevumu par to, kā nospraust savus dzīves un karjeras mērķus.

3.Start Strong - Kur meklēt darba sludinājumu? Informatīva īsfilma ar to, kur darba devēji publicē darba sludinājumus un kā atrast sev atbilstošu darba sludinājumu.

4.Start Strong - Kā pareizi lasīt darba sludinājumu? Informatīva īsfilma ar to, kā pareizi lasīt darba sludinājumu, lai izvērtētu savu atbilstību izvēlētajai profesijai.

5.Start Strong - CV rakstīšana Informatīva īsfilma ar to, kā sagatavot savu CV, lai tas būtu pēc iespējas labāks! :)

6.Start Strong - Motivācijas vēstule Informatīva īsfilma ar to, kā rakstīt motivācijas vēstuli, lai tā uzrunā potenciālo darba devēju.

7.Start Strong - Kā pareizi nosūtīt CV? Informatīva īsfilma ar to, kā atstāt darba devējam pēc iespējas labāku iespaidu tikai ar viena epasta palīdzību!

8.Start Strong - Kā sagatavoties darba intervijai? Informatīva īsfilma ar to, kā sagatavoties darba intervijai un kā mazināt uztraukumu.

9.Start Strong - Kā novadīt darba interviju?  Informatīva īsfilma ar to, kā veiksmīgi rīkoties darba intervijā, lai pirmais iespaids Tavam jaunajam darba dēvējam būtu patīkams.

10.Start Strong – 1.darba diena. Informatīva īsfilma ar to, kā uzsākt savu pirmo darba dienu, lai tā būtu forša ne tikai tev, bet arī Tavam darba devējam, ieklausies ieteikumos.

11.Start Strong  – kursa noslēgums. Iedvesmojoša īsfilma ar ASV vēstniecības konsula Evana Makārtnija ieteikumiem personības pilnveidei un veiksmīgai karjerai.

Avots: RISEBA Youtube.com konts

printēt

Nacionālā izglītības iespēju datubāze - NIID.lv07.04.2020

Tuvojas mācību gada noslēgums un liktenīgais jautājums "Ko darīt tālāk?!"

Vai Tu jau esi ieskatījies Nacionālā izglītības iespēju datubāzē - NIID.lv?

Vēl ne?! Tad spied ŠEIT!

printēt
<>

Jaunākās galerijas