Kandavas novada Izglītības pārvalde

Start Strong informatīvās īsfilmas karjeras jomā, ieskaties un izmanto savā labā!08.04.2020

1.Start Strong - kas tas ir? Informatīva īsfilma par to, kas ir Start Strong programma jauniešiem.

2.Start Strong - Mērķu nospraušana Informatīva īsfilma ar praktisku uzdevumu par to, kā nospraust savus dzīves un karjeras mērķus.

3.Start Strong - Kur meklēt darba sludinājumu? Informatīva īsfilma ar to, kur darba devēji publicē darba sludinājumus un kā atrast sev atbilstošu darba sludinājumu.

4.Start Strong - Kā pareizi lasīt darba sludinājumu? Informatīva īsfilma ar to, kā pareizi lasīt darba sludinājumu, lai izvērtētu savu atbilstību izvēlētajai profesijai.

5.Start Strong - CV rakstīšana Informatīva īsfilma ar to, kā sagatavot savu CV, lai tas būtu pēc iespējas labāks! :)

6.Start Strong - Motivācijas vēstule Informatīva īsfilma ar to, kā rakstīt motivācijas vēstuli, lai tā uzrunā potenciālo darba devēju.

7.Start Strong - Kā pareizi nosūtīt CV? Informatīva īsfilma ar to, kā atstāt darba devējam pēc iespējas labāku iespaidu tikai ar viena epasta palīdzību!

8.Start Strong - Kā sagatavoties darba intervijai? Informatīva īsfilma ar to, kā sagatavoties darba intervijai un kā mazināt uztraukumu.

9.Start Strong - Kā novadīt darba interviju?  Informatīva īsfilma ar to, kā veiksmīgi rīkoties darba intervijā, lai pirmais iespaids Tavam jaunajam darba dēvējam būtu patīkams.

10.Start Strong – 1.darba diena. Informatīva īsfilma ar to, kā uzsākt savu pirmo darba dienu, lai tā būtu forša ne tikai tev, bet arī Tavam darba devējam, ieklausies ieteikumos.

11.Start Strong  – kursa noslēgums. Iedvesmojoša īsfilma ar ASV vēstniecības konsula Evana Makārtnija ieteikumiem personības pilnveidei un veiksmīgai karjerai.

Avots: RISEBA Youtube.com konts

printēt

Nacionālā izglītības iespēju datubāze - NIID.lv07.04.2020

Tuvojas mācību gada noslēgums un liktenīgais jautājums "Ko darīt tālāk?!"

Vai Tu jau esi ieskatījies Nacionālā izglītības iespēju datubāzē - NIID.lv?

Vēl ne?! Tad spied ŠEIT!

printēt

Iepazīsti profesiju dažādību - profesijupasaule.lv06.04.2020

Tuvojas mācību gada noslēgums un liktenīgais jautājums "Ko darīt tālāk?!"

Vai Tu jau esi iepazinis profesiju dažādību - profesijupasaule.lv?

Vēl ne?! Tad spied ŠEIT!

printēt

Karjeras atbalsta infografikas skolēniem03.04.2020

Karjeras atbalsta infografikas skolēniem pieejams tiešsaitē ŠEIT!

Skolēn, skolotāj un vecāk - tiešsaitē atradīsi krāsainus, viegli pārskatāmus attēlus un informatīvos materiālus par studiju iespējām, par izglītības iestādes izvēli, par veiksmīgas karjeras plānošanu, par profesijas iepazīšanu un par daudz citiem aktuāliem jautājumiem karjeras atbalstā, kas īpaši mūs skar 9. un 12. klases beigās! Ieskaties, iepazīsties un rīkojies! :)

Informācijas avots:  Valsts izglītības attīstības aģentūra www.viaa.gov.lv

printēt

Metodiskie materiāli karjeras atbalsta jomā izglītības un karjeras speciālistiem02.04.2020

Iesakām apskatīt Valsts izglītības attīstības aģentūras piedāvātos metodiskos materiālus karjeras jomā izglītības un karjeras speciālistiem, kas pieejami tiešsaitē ŠEIT!

Aicinām iepazīties ar citu valstu pieredzi un pētījumiem, ar dažādu autoru pieeju karjeras atbalstā un karjeras konsultēšanā, ar dažādiem mācību metodiskajiem līdzekļiem un metodēm karjeras atbalsta sniegšanā, ar infografikām un uzskates materiāliem.

Informācijas avots:  Valsts izglītības attīstības aģentūra www.viaa.gov.lv

printēt

Metodiskie materiāli klašu audzinātājiem karjeras atbalsta jomā01.04.2020

Iesakām apskatīt Valsts izglītības attīstības aģentūras piedāvātos metodiskos materiālus klašu audzinātājiem karjeras atbalsta jomā, kas pieejami tiešsaitē ŠEIT!

Aicinām skolotājus izmantot metodiskos materiālus savās klases audzināšanas stundās, kā arī integrēt karjeras atbalstu dažādu mācību priekšmetu stundās. To visu palīdzēs īstenot gan sagatavotās rokasgrāmatas, gan darba burtnīcas ar uzdevumiem, gan interaktīvi uzskates materiāli un video.

Informācijas avots:  Valsts izglītības attīstības aģentūra www.viaa.gov.lv

printēt

Pedagogu karjeras konsultantu klātienes darbs un karjeras attīstības atbalsta pasākumi līdz š.g. 9. jūnijam tiek atcelti13.03.2020

Pamatojoties uz MK 2020. gada 12. marta rīkojumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu līdz 2020. gada 19.jūnijam ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, no š.g. 13. marta līdz 9. jūnijam pedagogu karjeras konsultantu darbs tiek turpināts neklātienē un plānotie karjeras attīstības atbalsta pasākumi tiek atcelti.

Pedagogs karjeras konsultants turpinās nodrošināt neklātienē karjeras atbalstu skolēniem individuālās konsultācijās, kā arī palīdzēs rast skolotājiem un vecākiem atbildes par skolēnu un bērnu karjeru. Lai saņemtu neklātienes karjeras atbalstu, aicinām sazināties ar attiecīgajiem pedagogiem karjeras konsultantiem.

Kandavas Reģionālās vidusskolas un Kandavas novada Zantes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants ir Ieva Ozoliņa (28329487).

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas pedagogs karjeras konsultants ir Elīza Vītola (22178655)

Karjeras konsultants tiek nodrošināts Karjeras atbalsta projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros.

printēt
<>

Jaunākās galerijas