Kandavas novada Izglītības pārvalde

Esi piesardzīgs un ievēro drošību atpūtā uz ūdens!28.07.2020

Ik gadu Latvijas pludmales glābējiem vasara ir intensīva darba sezona vārda vistiešākajā nozīmē. Glābēji pašaizliedzīgi veic savu darbu, steidzot palīgā un glābjot daudzu cilvēku dzīvības. Šogad notikušo nelaimes gadījumu statistika pret pagājušo gadu ir skarba, tāpēc Latvijas pludmales glābēju asociācija ar If Apdrošināšana atbalstu ir uzsākusi bezmaksas izglītojošu lekciju ciklu bērniem par to, kā piesardzīgi uzvesties atpūtā uz ūdens.

 Jau šobrīd Latvijas pludmales glābēju asociācija (LPGA) ir viesojusies vairākās bērnu nometnēs Ādažos, Kandavā, Jelgavā, Rūjienā, Valmierā, bet tuvākajās nedēļās plānots būt Siguldā, Lielvārdē un Cēsīs, Rīgā, lai turpinātu sniegt izglītojušu lekciju par drošību atpūtā uz ūdens. Visi piesardzības ieteikumi ir pavisam vienkārši ievērojami, tomēr cilvēkiem to neievērošana nereti ir prasījusi dzīvību, tāpēc tos ir regulāri nepieciešams atgādināt.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas jaunieši izaugsmes piedzīvojumu ceļos24.07.2020

Jūlijā Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “Nagla” Award programmas Zelta un Sudraba līmeņa jaunieši īstenoja aktivitātes, lai gada nogalē pretendētu uz zelta un sudraba apbalvojumiem  ikgadējā Award apbalvošanas ceremonijā .

Jūlija sākumā notika piedzīvojumu ceļojuma divu dienu apmācības, kurās piedalījās četras Award programmas Zelta līmeņa jaunietes: Monta, Selīna, Beāte un Ketija un viena Sudraba līmeņa jauniete Laima. Apmācībās jaunietes atkārtoja Award programmas īstenošanas nosacījumus, izprata piedzīvojuma ceļojuma būtību, mācījās sniegt pirmo palīdzību un rīkoties ārkārtas situācijās, iepazinās ar ekipējumu un laivošanas somu pakošanas kārtību, apguva telts uzsliešanas prasmes, ēdienu gatavošanu uz tūristu plītiņas, mācījās navigāciju ar kompasu, pašas plānoja laivu brauciena maršrutu, ēdienreizes un nepieciešamo ekipējumu ieskaites piedzīvojumu ceļojumā. Jaunietes mācījās sadalīt un deleģēt pienākumus, kā arī apguva komunikācijas prasmes, sazinoties ar tūrisma pakalpojuma sniedzējiem ārpus sava novada, lai pēc iespējas veiksmīgāk izplānotu un īstenotu savu četru dienu laivu braucienu. Jaunietes atzina, ka apmācības ir ļoti vērtīgas, lai apgūtu pamatprasmes laivu brauciena veiksmīgai īstenošanai. Savukārt, otrajā apmācību dienā meitenes devās izmēģinājuma laivu braucienā tepat pa Abavu no Zvejnieku tilta līdz Polstiem, nostiprinot apmācībās gūtās prasmes un zināšanas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zemītes skola aicina darbā sākumskolas skolotāju09.07.2020

CV sūtīt uz e-pastu:  zemitepsk@kopideja.lv Interesēties pa tālruni 29180869, 63155356
Skolas adrese: Zemītes pils, Zemītes pag.,  Kandavas novads, LV-3135

printēt

Kandavas Reģionālās vidusskolas skolēni attālināto mācību laikā īsteno starptautisku eTwinning sadarbības projektu03.07.2020

Attālinātās mācīšanās laiks bija sarežģīts un grūts izaicinājums daudziem skolotājiem, vecākiem un arī pašiem skolēniem. Saspringtie stundu grafiki un apgrūtinātā plānošana apstādināja lielāko daļu vietēja un starptautiska projektus, bet ne Kandavas Reģionālo vidusskolā.

Attālinātās mācīšanās laikā Reģionālās vidusskolas 5.b klase kopā ar skolēniem no Vācijas, Ukrainas un Turcijas skolotājas Gundegas Uzuliņas vadībā īstenoja projektu "We can still do it! E-learning in times of corona".

Tiešsaistes kurss pamudina uzsākt eTwinning projektu

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Aicinām darbā pedagogu karjeras konsultantu 2020./2021.m.g.01.07.2020

Aicinām darbā pedagogu karjeras konsultantu 2020./2021.m.g. ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

(plašāka informācija par vakanci raksta turpinājumā)

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta skolas jaunākie vieglatlēti ar labiem panākumiem startē Tukumā.29.06.2020

27.06. Tukuma pilsētas stadionā notika Tukuma vieglatlētikas kluba atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 , U-12 un pieaugušo grupās.  Sacensībās piedalījās arī mūsu novada sporta skolas jaunie vieglatlēti . Pavisam izcīnītas 11 dažāda kaluma medaļas. Tā jaunākajā grupā , U-10 vecuma grupā zelta medaļa bumbiņas mešanā Līgai Paulai Stepiņai ar rezultātu 22.55m. Miķelim Babrim arī uzvara bumbiņas mešanā ar rezultātu 32.35m., un sudrabs 300m. skriešanā ar rezultātu 57.07 sek. Bronza tāllekšanā Rolandam Podiņam ar rezultātu 3.30m., un sudrabs 60m. skriešanā ar rezultātu 10.50 sek. Vēl viena zelta medaļa Sindijai Patrīcijai Leicei , proti , tāllekšanā ar rezultātu 3.36m., un sudraba medaļa arī 60m. ar rezultātu 10.62 sek. Divas bronzas medaļas Martai Erenfrīdei 60m. ar rezultātu 10.64 sek., un 300m. ar rezultātu 1:00.95 sek.  U-12 vecuma grupā bronzas medaļa Inesei Grīnbergai tāllekšanā ar rezultātu 3.19m.  Pieaugušo grupā zelta medaļa lodes grūšanā Naurim Smirnovam ar rezultātu 10.67m. Vēl sporta skolas komandā startēja Ilvars Rožinskis, Ingus Rožinskis , Gustavs Drīksna , Eduards Petriņs, Dārta Vilkauša uz Artūrs Jēcis. Treneri A.Gross un A.Rožinskis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

LSPA uzsāk sporta pedagogu pieteikumu reģistrēšanu uz profesionālās kompetences pilnveides kursiem

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija ir uzsākusi sporta skolotāju pieteikumu reģistrēšanu profesionālās kompetences pilnveides kursiem “Mācīšanās lietpratībai veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomā” 30 stundu apjomā, lai pilnveidotu sporta skolotāju profesionālo kompetenci par lietpratību Veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomā, mācību priekšmetā Sports un veselība, par pilnveidotā mācību satura plānošanu, par mācīšanu un mācīšanos stundā mācīšanas pieejas maiņas īstenošanai mācību procesā. Kursu norises vieta – Rīga, plānotie datumi 10.-13.augustā un 17.-20.augustā. Pieteikšanās dalībai kursos elektroniska līdz 2020.gada 5.augustam.
Vairāk informācijas: Ilona Blekte, LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja, e-pasts: ilona.blekte@lspa.lv, t. 67799526, mob.27800435.
>> Pieteikties

printēt
<>

Jaunākās galerijas