Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Interešu izglītība

Izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā"

26.05.2018 12:00 - 13:30

afisa.jpgKandavas novada izglītības iestāžu audzēkņi aicina ikvienu Kandavas novada svētku apmeklētāju un interesentu doties skaistā koncertuzvedumā "Kā pasakā"!

Koncerts norisināsies šo sestdien - 26. maijā plkst. 12:00 Kandavas pilsētas promenādē.

Koncerts norisinās Kandavas novada svētku ietvaros un ieeja koncertā ir bez maksas!

Svinēsim svētkus kopā! :)

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā"

26.05.2018

Kandavas novada svētku ietvaros 26. maijā norisinājās Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā". Koncertu vadīja jaunietes Dārta un Katrīna, kuras pastāstīja pasaku par milzi, kurš reiz dzīvojis Kandavā un apceļojis sava novada ļaudis. Koncertā piedalījās Cēres pamatskolas, Zemītes pamatskolas, Vānes pamatskolas, Zantes pamatskolas, Kandavas deju skolas, Kandavas Mākslas un mūzikas skolas, Kandavas internātvidusskolas un Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas radošie kolektīvi, kuri bija sagatavojuši gan dažādu žanru dejas, gan dažādu tembru dziesmas, gan teatrālus uzvedumus. Koncerts bija krāsains un spilgts! Priecājamies, ka koncertu bija ieradušies skatīties tik daudz smaidīgu ļaužu! Arī saulīt mūs lutināja ar laikaostākļiem! Kā mums gāja koncertā - to skati bilžu galerijā!

Paldies visiem koncerta dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu! Lai priecīgi novada svētki! :)

Lasīt visu ziņu galerija (32)

Esi aktīvs - bez atkarībām! 2018

22.05.2018

Kā jau katru gadu ierasts, tad arī šogad pavasara semestrī norisinājās konkurss Kandavas novada skolu 7.-8. klašu kolektīviem "Esi aktīvs - bez atkarībām! 2018". Konkursā dalību pieteica 6 klases: Vānes pamatskolas 7. klase, Cēres pamatskolas 7. un 8. klase, Zantes pamatskolas 7. un 8. klase un Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 8. klase. Klašu kolektīviem trīs mēnešus vajadzēja atturēties no atkarību izraisošo vielu lietošanas, reizi mēnesī iesniegt atskaiti un apliecinājumu. Konkursa ietvaros klasēm ne tikai vajadzēja atturēties no atkarību izraisošo vielu lietošanas, bet arī vajadzēja izplānot, sagatavot un īstenot klases pārgājienu. Līdz konkursa beigām izturēja 3 klases, kuras tika aicinātas uz apbalvošanas pasākumu.  Lasi raksta turpinājumu.....

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Deju festivāls “Sadejojam Kandavā”

25.04.2018

25. aprīlī Kandavas kultūras nama lielajā zālē norisinājās novada skolu deju kolektīvu festivāls "Sadejojam Kandavā". Festivālā piedalījās dažādu žanru deju kolektīvi ar ritmiskiem un krāsainiem priekšnesumiem no Kandavas deju skolas, Kandavas novada Zantes pamatskolas, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, Kandavas internātvidusskolas un Zemītes pamatskolas. Festivāls norisinājās divās daļās - pirmajā daļā skatījāmies un vērojām latviešu tautas dejas, bet otrajā daļā vērojām sporta, mūsdienu un laikmetīgās dejas. Pašiem festivāla dalībniekiem ļoti patika gan pašiem uzstāties, gan citu dejotāju priekšnesumus vērot! Katrs deju kolektīvs saņēma gardum gardu konfekšu tūtu un pateicību par dalību deju festivālā. Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un veiksmi turpmākajos deju soļos! Kā mums gāja festivālā - var apskatīt raksta turpinājumā galerijā :)

Lasīt visu ziņu galerija (33)

Solistu un duetu koncerts “Raibā virpulī”

24.04.2018

Pagājušajā nedēļā Zantes kultūras namā norisinājās pavasarīgs un skaists solistu un duetu koncerts "Raibā virpulī". Piedalījās dalībnieki no Zantes pamatskolas, Cēres pamatskolas un Vānes pamatskolas. Dziedātāji bija sagatavojuši skanīgus un skaistus priekšnesumus gan individuāli, izpildot solo, gan pārī, izpildot duetu. Pasākuma scenāriju un norisi sagatavoja Zantes pamatskolas skolēni kopā ar skolotāju radošo kolektīvu. Zantes pamatskolas meitenes koncertu atklāja ar deju un koncerts bija ietērpts skaistā taureņu tematikā, katrs dalībnieks arī saņēma savu taureni, kas nesa veiksmi priekšnesuma laikā. Pēc koncerta visi kopā spēlēja spēles un izpildīja rotaļas. Pasākums bija neliels, mīļš, silts un ļoti pavasarīgs. Prieks, ka dalībnieki nenobijās, pieteicās un īstenoja sevi uz skatuves! Katrs dalībnieks saņēma pateicību par dalību koncertā un piemiņas balviņu. Prieks, ka mūs bija ieradušies atbalstīt gan Zantes pamatskolas skolēni, gan skolotāji un pat vecāku padomes pārstāve! Raksta turpinājumā bilžu galerijā var apskatīt, kā mums gāja...

Lasīt visu ziņu galerija (42)

Projekts „Satikšanās mūzikā 2018” izsludina dalībnieku pieteikšanos

16.04.2018

 satiksanas_muzika.jpgSākusies pieteikšanās projektam „Satikšanās mūzikā”, kas no 19. līdz 26.augustam norisināsies Igates pilī. Projekta mākslinieciskā vadība šogad uzticēta dziedātājiem Antrai Stafeckai, Normundam Pauniņam un grupai „Otra puse”. Visi interesenti varēs pieteikties līdz 10.jūlijam, aizpildot anketu projekta mājaslapā.

 Projekta laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt skatuves mākslas pamatus, vokālās nodarbības un meistarklases, mūzikas producēšanu un kompozīciju, aranžēšanu kā arī kustību (horeogrāfiju) un aktiermeistarību. Projekts „Satikšanās mūzikā” norisināsies jau astoto gadu, un Latvijas 100.dzimšanas dienas gadā tas būs īpaši patriotiski, emocionāli, iedvesmojoši un ļoti muzikāli! Projektā viesosies arī Antras un Normunda skatuves kolēģi un labi draugi, kas dalīsies zināšanās ar projekta dalībniekiem, kā sagatavot un līdz skatītājiem „aiznest” muzikāli un mākslinieciski augstvērtīgu priekšnesumu un gatavo „produktu”. Tāpat dalībniekiem būs iespēja piedalīties kādas jaunas dziesmas tapšanā.

Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas