Kandavas novada Izglītības pārvalde

Ziemassvētku ieskaņas koncerts

14.12.2018 13:00

14.decembra pusdienas laikā uz Ziemassvētku ieskaņu koncertu Kandavas evanģēliski luteriskajā baznīcā aicināja Kārļa Mīlenbaha vidusskolas dziedošie kolektīvi.

Svētku koncertā piedalījās 2.-4. klašu koris, 5.-10. klašu koris, popgrupa “Abaviņa”, ansambļi “Dzirkstelīte” un “Kaprīze”, kā arī bija vairāki nelieli muzikāli pārsteigumi.

Šie Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ziemassvētku koncerti baznīcā ir jau ierasta tradīcija un allaž ir kupli apmeklēti, jo cilvēku sirdis iesilst, kad dzied bērni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16) galerija (19)

Izstāde grupās "Izmanto otrreiz!"

05.11.2018 09:30 - 30.11.2018 - 18:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Eko gada tēmas ietvaros PII "Zīļuks" bērni un pedagogi ne tikai šķiro atkritumus un sakopj savu vidi, bet cenšas lietderīgi materiālus izmantot otrreiz! Tas mums padodas lieliski, liekot lietā izdomu, radošās spējas un iesaistot vecākus. Tā mums tapa izstāde "Izmanto otrreiz!"
     Samazināt atkritumus nav tik sarežģīti- pietiek atteikties no lieka iepakojuma un nepirkt lietas, kuras drīz nāksies izmest.Tas ļauj ietaupīt dabas resursus un arī naudu. Būsim atbildīgi!

Sarunas par Suzuki mūzikas apguves metodi

30.11.2018 12:00 kur : Kandavas Mākslas un mūzikas skola

30. novembrī plkst. 12:00 Kandavas mūzikas un mākslas skolas 1.stāva zālē, Sabiles ielā 12 tiek organizēta tikšanās vecākiem un skolotājiem par Suzuki mūzikas apguves metodi. Sarunu vada Suzuki skolotāja Ilze Štelmahere.

Gaidīsim gan lielus, gan mazus interesentus- būs iespēja muzicēt pašiem.

Vairāk par Suzuki metodi Latvijā var atrast: http://suzukimetode.lv/

Vieglatlēti izcīna medaļas Ventspilī, basketbolisti spraigās cīņās piekāpjas Rīdzenes komandām28.11.2018

Tikko no sacensībām Ventspilī atgriezušies Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas U-14, U-16, U-18 grupu vieglatlēti. 

U-14 grupā zēniem sudraba medaļa tāllēkšanā Robertam Barkānam ar rezultātu 4.45 metri. Vēl šajā grupā startēja Kārlis Didzis Asars, Aleksa Saka, Agneta Muskeite, Marta Araka, Anabella Pāža, Keita Priede, Kristers Rozenbergs. 

U-16 grupā meitenēm sudrabs lodes ( 3kg) grūšanā Ditai Hadaņonokai ar rezultātu 10.29 metri. Vēl šajā grupā startēja Sīdžejs Neimanis, Roberts Vismanis, Rimants Jakobovics, Jānis Celitāns, Austris Vilmanis, Henrijs Besikirskis, Valters Dankers, Viestards Kvite.

U-18 grupā izcīnītas divas medaļas. Sudrabs lodes ( 5kg) grūšanā jauniešiem ar personisko rekordu Naurim Smirnovam ar rezultātu 12.59 metri. Bronza 60 m skrējienā jaunietēm Agnesei Besikirskai ar rezultātu 8.12 sek. Vēl šajā grupā startēja Kristaps Krūkliņš, Andrejs Zutis, Loreta Štoferte, Loreta Čabovska, Ivars Laizāns, Rūdolfs Tauriņš. Audzēkņu treneri Andrejs Gross un Indulis Matīss. Visi rezultāti redzami LVS mājas lapā www.athletics.lv

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Erasmus + profesionālās pilnveides kursus Vācijā apmeklē K.Mīlenbaha vidusskolas angļu valodas skolotāja

Valsts svētku nedēļā,  no 11. līdz 17. novembrim, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas angļu valodas skolotāja Maija Kesenfelde apmeklēja Erasmus+ profesionālās pilnveides kursus  “Flipped classroom” Berlīnē, Vācijā.  Kursus organizēja Europass Teacher Academy no Itālijas, pasniedzēja Ilaria Barbieri. Kursos tika pārstāvētas trīs dažādas skolas no Spānijas, divas skolas no Grieķijas, viena skola no Itālijas un, protams, mūsu skola no Latvijas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
<>

Jaunākās galerijas