Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

Aicinām izglītības iestādes piedalīties konkursā “Lieldienu Zaķu figūras”

21.03.2022 - 11.04.2022

lieldienu-zaku-figuras-izglitibas-iestadem.jpg

Sagaidot Lieldienas, Kandavas Kultūras un sporta centrs sadarbībā ar Kandavas un pagastu apvienību organizē konkursu “Lieldienu Zaķu figūras”. Konkursā aicināts piedalīties ikviens- gan privātpersonas, gan uzņēmumi un iestādes. Šogad īpašas naudas balvas paredzētas izglītības iestādēm!

KONKURSA NOSACĪJUMI: Zaķa figūru drīkst veidot no jebkāda materiāla, kuru neietekmē ārējie laika apstākļi (piemēram, lietus, vējš, sniegs, utt.), jo tā tiks izvietota brīvā dabā Kandavas pilsētas teritorijā. Jāņem vērā, ka zaķa figūra jāveido vismaz 1,50 m augsta (platums netiek ierobežots) un figūrā jābūt iestrādātai konstrukcijai nostiprināšanai uz zemes vai uz cita objekta (piemēram, zaķis rāpjas kokā, utt.).

TERMIŅI: Darba skice un izmēri, darba nosaukums un autori, kā arī tehniskās specifikācijas (piemēram, elektrības pieslēguma nepieciešamība, utt.) jāiesūta līdz 04.04.2022. uz e-pastu iveta.grunte@tukums.lv. Darbus iesniedz līdz 08.04.2022. Kandavas kultūras namā personīgi (Lielā iela 28, Kandava, Tukuma novads, Latvija) vai arī ar kurjera pasta palīdzību.

lieldienu-zaku-figuras-konkurss-1.jpgAPBALVOŠANA: Labāko darbu autorus apbalvos 17. aprīlī Kandavas Promenādē Lieldienu svētku pasākumā. Naudas balvas izglītības iestādēm: 1.vieta- 100 EUR; 2.vieta- 50 EUR, 3.vieta- 30 EUR. Galvenā balva – EUR 300.00; Skatītāju simpātiju balva un veicināšanas balvas no vietējiem uzņēmējiem.


Lai veicinātu izglītības iestāžu darbiniekus un audzēkņus aktīvāk iesaistīties izsludinātajā konkursā “Lieldienu Zaķu figūras”, šogad atsevišķa figūru vērtēšana notiks starp izglītības iestāžu iesniegtajiem darbiem. Izglītības iestāde (tajā skaitā arī profesionālās ievirzes skolas) konkursā "Lieldienu Zaķu figūras" drīkst iesniegt neierobežotu skaitu figūru- gan katra klase savu figūru, gan skola kopīgu figūru.

Balvas: 1.vieta- 100 EUR; 2.vieta- 50 EUR, 3.vieta- 30 EUR. Šīs naudas balvas tiks piešķirtas tikai starp izglītības iestādēm. Paralēli skolu iesniegtās figūras piedalīsies arī cīņā par galveno balvu- 300 EUR.

Paldies par šo iniciatīvu un atbalstu vietējam uzņēmējam Ainaram Vilkaušam, kurš nodrošina naudas balvas izglītības iestādēm!


iedzivotajiem-1.jpgLai radītu svētku noskaņu ne tikai pilsētas un pagastu centros, aicinām iedzīvotājus iesaistīties pilsētvides noformēšanā Lieldienu laikā, atbilstoši svētkiem noformējot savu īpašumu, sētu vai dārzu. Interesantāko rotājumu autori saņems veicināšanas balvas. Fotogrāfijas ar Lieldienu māju un dārzu dekoriem līdz 10. aprīlim sūtīt Kandavas un pagastu apvienības sabiedrisko attiecību speciālistei WhatsApp +37126451427 vai e-pastā: liga.supstika@tukums.lv

Konkursa nolikums šeit

Lasīt visu ziņu

26. februārī Kandavā norisinājās meistarklase «Zefīru pagatavošana»

28.02.2022

20220228093248.jpgMeistarklase notika Kandavas Multifunkcionālā   jaunatnes iniciatīvu centra « Nagla » telpās,   sadarbībā ar Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centru, « Ogas kārums » un tās pārstāvi Elīnu Stojakinu.   

Meistarklasē piedalījās deviņas dalībnieces, kas bija ne tikai no Kandavas, bet arī no Talsu novada. Meitenes apguva zefīru pagatavošanas prasmes un tehniku, kopā tika pagatavoti trīs dažādu garšu zefīri. Visas dalībnieces cītīgi darbojās, un pēc trīs stundu garas meistarklases dalībnieces mājās devās ar pozitīvām emocijām un gardiem pašu gatavotiem zefīriem, kā arī ar Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra apliecību par piedalīšanos « Zefīru pagatavošanas » meistarklasē. 


Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma EPALE iepazīstina ar 2022. gada tematiskajiem fokusiem

11.02.2022

epale-tematiskie-fokusi.jpgPubliskoti Eiropas pieaugušo izglītības platformas EPALE četri galvenie tematiskie virzieni, kuriem tiks pievērsta pastiprināta uzmanība visa gada garumā. Publikācijās tiks  pētīti dažādi aspekti gados jaunu pieaugušo sociālajā mijiedarbībā, akcentēta nepieciešamība pēc iniciatīvām, kas attīsta individuāli pielāgotas  prasmes visās vecuma grupās, atbalstītas mācību kopienas un pētīta kultūras izglītība kā nozīmīgs sociālās kohēzijas instruments.

Jaunie pieaugušie

Eiropas Jaunatnes gada kontekstā EPALE pievērsīs uzmanību jaunajiem pieaugušajiem, īpaši izceļot vecumposmu no 25 līdz 30 gadiem. Šī vecuma grupa tiks pētīta dažādos aspektos: starppaaudžu mācīšanās, partnerību veidošana un sociālā mijiedarbība, pilsoniskās prasmes kā priekšnoteikums, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības dalībniekiem, mazkvalificēti jaunie pieaugušie un iespējas tiem nodrošināt nepieciešamās prasmes izaugsmei.

Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas