Kandavas novada Izglītības pārvalde

Ar “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu pieredzes apmaiņas semināru Latvijā sākas “Time to Move” kampaņa15.09.2017

Lai informētu jauniešus par plašajām mobilitātes iespējām, Eiropas informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk oktobrī visā Eiropā organizē kampaņu “Time to Move”. Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, kas aicina jauniešus apmeklēt bezmaksas pieredzes apmaiņas semināru “Es piedalījos/īstenoju “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu”.

Pieredzes apmaiņas seminārs notiks 2. oktobrī, no plkst. 15:00 līdz plkst. 18:00, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrā (Mūkusalas ielā 41, Rīgā, 1. stāvā). Vairāk informācijas raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

"Projektu darbnīca" - apmācības par Jauniešu apmaiņas projektu sagatavošanu15.09.2017

Jau sen turi azotē labu projekta ideju? Varbūt esi piedalījies šī gada nozīmīgākajā tematiskajā festivālā “Projektu nakts 2017”? Spīdoši! Tad ir pienācis īstais laiks rīkoties!

Oktobris, kā zināms, ir labākais laiks, kuru pavadīt ar siltu tējas krūzi rokās, kopā ar draugiem strādājot pie jaunām, kreatīvām un atraktīvām projektu idejām. Kur to vislabāk darīt? Kā būtu ar projektu darbnīcu?

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra organizē un aicina pieteikties apmācībām "Projektu darbnīca" - apmācības par Jauniešu apmaiņas projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2017. gada 13. līdz 15. oktobrim viesu namā "Umuri", Ķeguma novadā.  Pieteikšanās līdz 2017. gada 2. oktobrim! Vairāk informācijas raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies "Time to move" T-kreklu dizaina konkursā 2017!15.09.2017

Eurodesk aicina jauniešus piedalīties T-kreklu dizaina konkursā, lai izvēlētos 2018. gada kampaņas oficiālo T-kreklu.

Ja esi vecumā no 13 līdz 30 gadiem, no vienas no atbilstošajām valstīm Time to Move T- kreklu, kurš vislabāk atainos kampaņas garu, dalies ar to ar mums un laimē lieliskas balvas, kas var palīdzēt uzsākt tavu ceļojumu Eiropā. Dizainam tu vari izmantot fotogrāfiju, digitāli veidotu ilustrāciju, ar roku zīmētu zīmējumu, izmantot tikai tekstu vai izvēlēties kādu citu tehniku. Lai piedalītos konkursā, augšupielādē savu darbu kā attēlu, nosauc to un pievieno pamatinformāciju par sevi. Lasi tālāk informāciju par šo t-kreklu konkursu rakstā...

printēt Lasīt visu ziņu

Īstenots projekts “ Dienasgrāmata”14.09.2017

Sirsnīgs paldies SIA „M un V”,  S.Filoņenko ZS „Mālkalni”,  SIA „NTI Ltd Serviss”, SIA „Cietkoks”, Zemītes pagasta ZS „Straumes”, SIA „GL Kandavā”,  SIA „Ulro”, SIA „Pils”,  Kokina ZS „Dzirnieki”, Zantes pagasta Rosicka ZS „Jaunbrūveri” un SIA „Gymstack” par atbalstu Kandavas novada skolēnu radošajām idejām!

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Kandavas novadu šajā projektā pārstāv Kandavas internātvidusskola un Zantes pamatskola. Šo skolu skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Kopumā noritēja aktīvs darbs pie 490 dienasgrāmatu izgatavošanas. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs aicina uz apmācībām13.09.2017

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs komplektē grupas sekojošām apmācībām:

printēt Lasīt visu ziņu

Biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" izsludina logo konkursu!12.09.2017

Biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" izsludina logo konkursu.

Konkursa mērķis ir izstrādāt un  izvēlēties biedrības “Kandavas novada Jauniešiem” logo, ko turpmāk izmantot Biedrības grafiskās identitātes vajadzībām. Konkursā var piedalīties Kandavas novada bērni un jaunieši. Konkursa darbu iesniegšana notiek līdz š.g. 11.oktobrim, konkursa uzvarētāja apbalvošana notiks 26.oktobrī, plkst.16:00 jauniešu centra "Nagla" zālē, projekta "Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm" noslēguma izstādes laikā. Darbi jāiesniedz elektroniskā veidā - PDF vai JPG formātā, sūtot uz e-pastu: lindatarasova@inbox.lv vai jcnagla@inbox.lv.

Konkursa nolikumu skatīt šeit: NOLIKUMS.pdf

printēt
<>

Jaunākās galerijas