Kandavas novada Izglītības pārvalde

Tiek meklēti dalībnieki ziemas skolai par izglītību mieram Igaunijā19.02.2018

16.-18. martā, Pērnavā notiks miera izglītības Ziemas skola, kurā aicināti piedalīties skolotāji, jaunatnes darbinieki, jauniešu organizāciju pārstāvji, lai iepazītos ar Norvēģijas, Somijas un Igaunijas pieredzi miera izglītībā un mācītos, kā dažādas metodes iekļaut savā ikdienas darbā ar bērniem un jauniešiem.

Ziemas skolas nodarbības vadīs eksperti no Somijas un Norvēģijas un tās notiks angļu valodā. Dalības maksa - 30eur. Pieteikšanās līdz 26. februārim!

Pieteikuma forma atrodama šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnWXT-uAIJ3G9Ft_UpYO3N0wHaUjWF-ybJpFG4UmFvDzseZA/viewform

Vairāk informācija afišā.

printēt

Konkursa " Kandavas novada Gada jaunietis 2017" apbalvošanas ceremonija

16.02.2018 17:00 - 19:00
Konkursa
Konkursa "Kandavas novada Gada jaunietis 2017 "dalībnieki un žūrija

16.februārī Kandavas kultūras namā notika konkursa “Kandavas novada Gada jaunietis 2017” rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana.

Šogad konkursam bija pieteikti desmit dalībnieki, kas tika vērtēti trīs vecuma grupās. Grupā no 13-15 gadiem startēja pieci pretendenti: Elizabeta Heinsone no Cēres pamatskolas, Katrīna Marta Krūmiņa no Zemītes pamatskolas, Sintija Bondarenko no Kandavas internātvidusskolas, Daina Krūmiņa un Niks Brīvers no Zantes pamatskolas.

Trīs pretendenti - Sāra Dūniņa un Kristaps Kristers Ozols no Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 12.klases un Selīna Margarita Bogdanova no Kandavas internātvidusskolas 9.klases bija pieteikti grupā no 16-18 gadiem, bet vecumā no 19- 25 gadiem startēja divas jaunietes: Latvijas Universitātes studente Zelma Sergejeva no Kandavas un Ventspils Augstskolas studente Dārta Ošeniece no Vānes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties aptaujā "Jaunieši Eiropā:kas tālāk?"15.02.2018

Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties aptaujā "Jaunieši Eiropā:kas tālāk?"

 Aptauja ir izveidota, lai apkopotu jauniešu (13-30 gadu vecumā) viedokli par jautājumiem, kas saistīti ar Eiropas nākotni. Šī aptauja ir daļa no Strukturētā dialoga - Eiropas Savienības procesa, kas veicina jauniešu līdzdalību sabiedrībā un sekmē diskusijas par tēmām, kas ir aktuālas jauniešiem un ietekmē viņu un Eiropas nākotni. Tiešsaite uz aptauju pieejama raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta skolas basketbolistu un vieglatlētu starti Rīgā12.02.2018

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skolas audzēkņi pagājušajā nedēļā piedalījās vairākās sacensībās, kas notika Rīgā. 

Mūsu U-14 un U-19 grupu basketbolisti zēni 5.februārī  savas čempionāta spēles aizvadīja Iļģuciemā, tiekoties ar Pārdaugavas komandām. Vispirms U-14 grupas zēni ar rezultātu 37:65 zaudēja Pārdaugava 1 komandai ( K.Kazaks 19p., E.Ezerkalns 12p., K.Grunte 4p., V.Botmanis 2p., D.Tropiņš, A.Tropiņš, R.Neimands, R.Zorge) Treneris J.Bambis.

 Arī mūsu U-19 puiši zaudēja Pārdaugavas komandai ar rezultātu 59:86 ( K.Goldmanis 30p., K.Eņģelis 15p., R.Bērziņš un M.Segliņš pa 5p., K.Ozols 4p., R.Ahentāls, O.Zaļskis, M.Radvils, E.Zlaugotnis, I.Hadaņonoks, D.Bondarenko) Treneris J.Bambis. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Konkursa "Gada jaunietis 2017" pretendentu tikšanās ar žūriju

08.02.2018 12:00 - 17:00 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"
Žūrija vērtē jauniešu sagatavotās prezentācijas un iesniegtos diplomus un balvas
Žūrija vērtē jauniešu sagatavotās prezentācijas un iesniegtos diplomus un balvas

8. februārī jauniešu centrā „Nagla” notika konkursa „Kandavas novada Gada jaunietis 2017” dalībnieku vērtēšana.

Konkursam kopumā tika pieteikti desmit dalībnieki, kuri, tāpat kā iepriekšējos gados tika vērtēti trīs vecuma grupās. Žūrija vērtēja iepriekš iesniegtos dalībnieku pieteikumus-aprakstus, jauniešu sagatavotās prezentācijas, kurās atspoguļoja savu darbību, talantus, sasniegumus, kā arī iesniegtos diplomus, medaļas, balvas un citus apliecinājumus savai aktīvajai darbībai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Roberts Barkāns un puišu komanda izcīna bronzas medaļas Ogres novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā 07.02.2018

6.februārī Ogres sporta centra vieglatlētikas manēžā pulcējas U-12 vecuma grupas jaunie vieglatlēti, lai cīnītos par medaļām dažādās vieglatlētikas disciplīnās Ogres novada atklātajās sacensībās vieglatlētikā.  

Sacensībās startēja arī Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunie vieglatlēti trenera Andreja Grosa vadībā. Tika izcīnītas divas bronzas medaļas. 3.vieta Robertam Barkānam 40m skriešanā, ar rezultātu 6,48 sekundes ( 82 dalībnieku konkurencē). Robertam arī 6. vieta augstlēkšanā ar rezultātu 1,15 metri. 

Otru bronzas medaļu izcīnīja puišu stafetes komanda 4 X 150 metros, rezultāts 1:46,23 sekundes. Komandā startēja - R.Barkāns, M.Feldmanis, K.Ešenbergs, K.Asars.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (2)

Kandavas internātvidusskolas skolēni Erasmus+ projekta ietvaros viesojas Polijā07.02.2018

No 20. līdz 26.janvārim Kandavas internātvidusskolas 6.- 9.klašu skolēnu delegācija- Kate Babre, Deniss Biezbārdis, Artūrs Linkēvics, Līva Nagle, Anete Leitlande, Emīlija Millere, Kristiāns Andersons un Eva Puriņa, kopā ar skolotājām Ņinu Zalcmani un Olitu Nordenu devās Erasmus + projekta “Ieplāno savu veiksmi šodien” vizītē uz Poliju. Uzņemošā skola bija Jāņa Pāvila II pamatskola Nr. 4 Lecznā. Projektā piedalījās skolēni no Polijas, Horvātijas un Latvijas.

Lai labāk iepazītu savus partnerus, skolēni bija sagatavojuši prezentācijas par savām skolām, valsti un pilsētu. Pirmajā tikšanās dienā tika organizētas dažādas iepazīšanās spēles – tā rosinot skolēnus vienam ar otru sarunāties angļu valodā, kā arī prast komunicēt savā starpā. Otrajā dienā skolēni devās ekskursijā uz Ļublinu. Trešajā dienā tika organizētas dažādas aktivitātes, tā attīstot radošu domāšanu. Ceturtajā dienā spēlēja dažādas radošas galda spēles. Tā jauniešiem atkal bija iespēja darboties grupās, domāt, sarunāties. Vakarā tika organizēta diskotēka, kas visiem ļoti patika. Pirms došanās uz mājām, apskatījām Varšavas vecpilsētu, olimpisko sporta muzeju, Kopernika zinātnes centru.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
<>

Jaunākās galerijas