Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

Noslēgušies šūšanas kursi "Šūt ir viegli"

01.06.2022

Ir pagājuši četri raženi un darbīgi mēneši,  un Kandavā  ir noslēgušies Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotie neformālās izglītības 40 stundu kursi “ Šūt ir viegli ”.

              2022. gada 1. februārī  šūšanas kursus, uzsāka 23 meitenes, gan bez priekšzināšanām, gan ar priekšzināšanām  - turpinot pilnveidot savas prasmes un esošās zināšanas. Ar meitenēm strādāja un kursus vadīja pieredzējusī un zinošā pasniedzēja Jolanta Šēra Zaņģe, kā rezultātā kursus pabeidza un apliecības ieguva 21 dalībniece. Visas meitenes cītīgi darbojās un ir sašuvušas sev un savai ģimenei skaistus tērpus, ko nēsāt gan ikdienā, gan svētku reizēs un pat siltākā laikā.

              Ar jauno mācību gada sākumu, septembrī, uzsāksim jaunu grupu uzņemšanu šūšanas kursos “ Šūt ir viegli ”. Gaidām interesentus!

img-20220530-wa0001.jpg

Grima meistarklase 30.04.2022.

02.05.2022

20220501194053.jpg30. aprīlī Kandavā norisinājās Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotā meistarklase „Grima meistarklase ”. Meistarklasi vadīja pieredzējusi un zinoša vizāžiste Elva Zemīte.

Grima meistarklasē bija iespēja mācīties dažādas grima tehnikas un knifiņus, kā arī iegūt iedvesmu un noderīgas zināšanas ādas sagatavošanā pirms kosmētikas uzklāšanas, kosmētikas uzklāšanas secību, pareizas uzacu formas lomu koptēlā un uzacu modelēšanu, pareizu sejas vaibstu izgaismošanu un ēnošanu. 

Mūsdienās skaists grims nenozīmē kosmētikas pārbagātību, bet gan pareizu toņu un materiālu izvēli atbilstoši krāsu kolorītam un individuālajām īpašībām, un tieši to meitenes apguva, kā no dienas grima var pāriet uz vakara grimu. 

Visas dalībnieces cītīgi darbojās un pēc trīs stundu garas „ Grima meistarklases” mājās devās ar pozitīvām emocijām un skaistu grimu, ko pašas bija uzlikušas, kā arī ar Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra izsniegto apliecību par piedalīšanos „ Grima meistarklasē ”.

Ja arī Jūs vēlaties iegūt šis nenovērtējamās zināšanas iedvesmas pilnā un harmoniskā vidē, droši rakstiet mums un izbaudiet šo grima meistarklases maģiskumu!

23. martā Kandavā norisinājās meistarklase " Eklēru un Vecrīgu gatavošana "

24.03.2022

23. martā Kandavā, kafejnīcā “Pie Kristaps , norisinājās Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotā meistarklase “Eklēru un Vecrīgu gatavošana”. Meistarklasi vadīja kafejnīcas “Pie Kristaps” konditore Aurika Rimovica.

         Eklēru un Vecrīgu gatavošanas meistarklasē piedalījās septiņas dalībnieces, kas apguva šo konditorejas izstrādājuma gatavošanas  tehniku, kopā tika izcepti daudz un dažādu formu eklēri un vecrīgas, kas  tika piepildīti ar dažādu garšu pildījumiem. Visas dalībnieces cītīgi darbojās un pēc trīs stundu garas meistarklases mājās devās ar pozitīvām emocijām un gardiem pašu gatavotiem gardumiem, kā arī ar Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra izsniegtu apliecību par piedalīšanos “Eklēru un Vecrīgu gatavošanas ” meistarklasē.

20220323230129.jpg

<>

Jaunākās galerijas