Kandavas novada Izglītības pārvalde

APSVEICAM !

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa

“Kurzemes toņi un pustoņi”

LAUREĀTI :
      Viktorija Anita Meļņika –  Cēres pamatskola, 6.kl., skolotāja Drosmiņa Krūmiņa, zīmējums “Jāņu nakti līgot gāju”- II pakāpe

Jurita Meļņika- Cēres pamatskola, 4.kl., skolotāja Drosmiņa Krūmiņa, zīmējums“Vecezera purvs”- II pakāpe

Marta Baumane – Zemītes pamatskola, 3.kl., skolotāja Mārīte Starte, zīmējums “Kukšu muiža”-III pakāpe       

Apsveicam!

Konkursa darbu izstāde apskatāma Kuldīgas Mākslas namā Kuldīgā 1905.gada ielā 6 līdz 27.aprīlim.

printēt

Kandavā sadejo novada skolēni

2017.gada 19.aprīlī Kandavas  pilsētas Kultūras namā notika Kandavas  novada izglītības iestāžu skolēnu deju kolektīvu skate- festivāls “Sadejojam Kandavā”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

Kandavas novada 2.-4.kl. skolēnu pētniecisko darbu konference18.04.2017

Kandavas novada 2.-4.kl. pētniecisko darbu konference notika 2017.gada 11.aprīlī, Kandavas internātvidusskolā.

Skolēnu pētniecisko darbu mērķis ir veidot skolēnos patstāvīgās darbības attīstību, veicināt pētnieciskās darbības prasmju, spriešanas un viedokļa formulēšanu, kā arī padarīt interesantāku un mērķtiecīgāku mācību procesu.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēgusies Latvijas izglītības iestāžu profesionālās ievirzes mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņu Valsts konkursa pēdējā kārta - fināls.

12.04.2017 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola

APSVEICAM MŪSU LAUREĀTUS – Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņus Evelīnu Mileiku un Antru Adieni par iegūto 1. vietu ( pedagogs Ilze Baumane) vecākajā grupā starp kopumā 100 izglītības iestāžu komandām, kā arī Emīliju Milleri un Kristiānu Andersonu par iegūto 3. vietu vidējā grupā (pedagogs Iveta Šmēla)! 

Konkursa dalībnieku darbos žūrija - Ausma Auziņa – Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslu fakultātes lektore, Linda Gobeta- grafikas dizainere,  Ivs Zenne – grafikas dizainers, Latvijas Mākslas akadēmijas lektors, Maija Rozenfelde –grafikas  dizainere, Latvijas Mākslas akadēmijas lektore, llze Kupča – Latvijas Nacionālā kultūras centra vizuālās mākslas izglītības eksperte- vērtēja  grafiskās kvalitātes un kompozīciju,  burtu lietojumu, audzēkņu izdomu un  tehnisko izpildījumu.

Apbalvošanas pasākums laureātiem - 21.aprīlī 12.00 Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā Rīgā

Kandavas novada 5.-9.kl. skolēnu pētniecisko darbu 6. konference

2017.gada 6.aprīlī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā notika Kandavas novada 5.-9.kl. pētniecisko darbu konference.

Skolēnu pētniecisko darbu mērķis ir veidot skolēnos patstāvīgās darbības attīstību, veicināt pētnieciskās darbības prasmju, spriešanas un viedokļa formulēšanu, kā arī padarīt interesantāku un mērķtiecīgāku mācību procesu.

printēt Lasīt visu ziņu

Lieldienas bērnudārzā "Zīļuks"

12.04.2017 10:00 - 11:30 Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Pārsteigums! Jau šodien mūs apciemoja Lieldienu zaķis! 

Lieldienās svinam pavasara saulgriežus par godu saulītes atnākšanai.Visi kopā ar ansambļa "Zīļuks" bērniem nodziedājām dziesmiņu par pavasari un Lieldienu krāsainajām oliņām! Pasākums turpinājās ar uzvedumu,olu meklēšanu, ripināšanu un ēšanu.Šodien saulīte mums ļāva izbaudīt pēc garās ziemas skaistākos pavasara svētkus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Pirmsskolas olimpiāde "Zini vai mini"

07.04.2017 09:30 - 11:00 Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks


7.aprīlī jau ceturto gadu Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē „Zīļuks” notika Kandavas novada pirmsskolas olimpiāde.
Olimpiādē piedalījās bērni no visām novada pirmsskolas grupiņām. Mazos olimpiādes dalībniekus sveica Kandavas pirmsskolas izglītības „Zīļuks”  ansamblis (vad. Ligita Botmane).
Ciemos bija ieradusies pavasarīgā Lietuslāsīte, kas iepazinās ar olimpiādes dalībniekiem un pastāstīja par savu ceļojumu dabā. Katra komanda turpināja savu ceļojumu, ejot pa norādēm. Komandām bija jāatrod un jāveic dažādi uzdevumi- eksperimenti ar ūdeni, jāatpazīst ūdens veidi, jādodas ceļojumā ar laivu, matemātiku apvienojot ar sporta aktivitātēm, izrādīt savu veiklo lasītprasmi un radoši izpausties ar krāsainajām smiltīm. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
<>

Jaunākās galerijas