Kandavas novada Izglītības pārvalde

Aktivitātes grupā "Zvaigznītes"

03.10.2018 10:00 - 11:35 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Grupa "Zvaigznītes" pašreiz atrodas Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" telpās. Izmantojot šo situāciju, iepazīstamies ar apkārtni šajā pilsētas daļā. Pastaiga pa "Ozolājiem" nu jau ir kļuvusi par mūsu ikdienu.
     Skaistā rudens dienā, 20. septembrī, ar mugursomām plecos devāmies ekskursijā, kurā iepazināmies ar diviem avotiņiem, vērojam skudru pūzni, satikām ceļā glodeni. Daudz jautrības bija aizejot līdz uzrakstam "Kandava". Atpakaļceļā piestājām pie birztalas, kur mērījām un centāmies noteikt lielāko  ozolu. Ar lupas palīdzību pētījām visu, kas piesaistīja mūsu uzmanību.
       3. oktobrī grupai bija ekskluzīva iespēja iepazīties ar policista darbu un pienākumiem. Mūs laipni sagaidīja, pastāstīja un parādīja policista ekipējumu un telpas. Redzējām arī video, kur redzamas pilsētas vietas, kurās ir izvietotas novērošanas kameras. Skatoties šīs vietas, bērni tās atpazina. Lielu sajūsmu bērnos radīja tas, ka varēja iesēsties policijas mašīnā ar ieslēgtām bākugunīm. Secinājām, ka policists ir mūsu draugs, kas rūpējas par mūsu drošību. Lielākā daļa bērnu izteica vēlēšanos kļūt par policistiem.

Nopietnas un nenopietnas profesijas, bet visas vajadzīgas

26.09.2018 kur : Zemītes pamatskola

Profesija ir noteiktu zināšanu un iemaņu kopums, kas jāapgūst katram. Cilvēku intereses ir ļoti dažādas, tāpēc katrs apgūst citādāku amatu. Galvenais ir strādāt ar patiku. To profesionālās orientācijas dienā varēja novērot mūsu skolas 1.- 5. klases skolēni ar audzinātājām. 
Pirmais brauciens bija uz Talsiem ciemos pie klauniem “Klaunu muzejā”. Visiem ir zināms, ka viņu darbs saistīts ar izklaidi, bet to, ka šī profesija varbūt tik atbildīga, neviens nebija domājis. Bērni tika iepazīstināti ar triku veidošanu, pēc tam pašiem bērniem bija jāizmēģina tos. Jautrības netrūka. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Kandavas BJ Sporta skolas audzēkņi ar mainīgām sekmēm startē basketbolā un vieglatlētikā02.10.2018

Turpinās sporta skolas audzēkņu starti basketbola laukumos un vieglatlētikas stadionos.  Vispirms par basketbola nodaļas audzēkņu startiem.  

18. un 19 septembrī U-14 grupas meitenes un U-19 grupas zēni viesojās Lietuvas pilsētā Pluņģē, kur aizvadīja pārbaudes spēles. U-14 meitenes pirmajā dienā ar rezultātu 44:48 zaudēja PLuņģes komandai, bet nākošajā dienā uzvarēja šo  komandu ar rezultātu 44:35 ( P.Šenberga, M.Ķilpe, A.Kārkliņa , K.Ērvalde, L.Pelīte, T.Zeberiņa, V.Timoško) . Treneris A.Bambis.

 Mūsu U-19 grupas puiši zaudēja Pluņģes komandai ar rezultātu 65:73 ( K.Eņģelis, R.Bērziņš, M.Līkums , M.Segliņš, M.Krautmanis , O.Zaiļskis, R.Bergs, R.Paņižņiks, R.Nikolajevs, Ģ.Celms). Treneris I.Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Ielūdzam uz Kandavas novada Skolotāju dienas pasākumu02.10.2018

Es lasīju tās zīmītes,
Ko saulīte atsūtīj’;
Še krustiņis, tur krustiņis –
Vidū balta atslēdziņ’” /L. tdz./

Kandavas novada Skolotāju dienai veltītajā pasākumā “Rakstu rakstus izrakstīju”Kandavas kultūras namā š.g. 12. oktobrī sumināsim “Gada skolotājus 2018”

Apbalvojamo saraksts šeit

printēt

Noslēdzies Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss “Mana zeme skaistā”02.10.2018

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros Latvijas novados norisinās projekts “Latvijas skolu jaunatnes fotokonkurss ”Mana zeme skaistā””, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes. Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. līdz 12.klasei.

Noslēgusies projekta būtiskākā aktivitāte  – fotokonkurss, kura ietvaros skolēni tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot mobilos telefonus un fotoaparātus. Konkursa darbu iesniegšana notika projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem bija iespēja ievietot savu attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājaslapas apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.

 Latvijas skolu jaunatnes fofo konkursā piedalījās Kandavas internātvidusskola, Zemītes pamatskola, Vānes pamatskola, Cēres pamatskola un Kandavas novada Zantes pamatskola.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)
<>

Jaunākās galerijas