Kandavas novada Izglītības pārvalde

Ieva Annija Stepiņa atgriezusies no Eiropas Jaunatnes Olimpiādes ar 6.vietu šķēpa mešanā30.07.2019

Baku noslēgusies Eiropas Jaunatnes Olimpiāde, kurā startēja arī 34 Latvijas sportisti, tai skaitā mūsu skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa, kura tika iekļauta 11 Latvijas vieglatlētu sastāvā. 

Kā jau iepriekš tika informēts, Ieva startēja savā pamatdisciplīnā - šķēpa mešanā un spēja kvalificēties finālsacensībām, kas notika 26.jūlijā.  Ieva finālam kvalificējās ar astoto rezultātu, bet finālā spēja izcīnīt augsto 6.vietu ar rezultātu 48.38 metri.  Ievas izcīnītā  6.vieta kopā ar Dmitriju Ļašenko ( 400m/b) un Edvīnu Hadakovu ( trīssolis), ir augstākais rezultāts no Latvijas vieglatlētu komandas.

 Pavisam Latvijas delegācijai izcīnīta viena bronzas medaļa - Kasparam Bondarenko grieķu-romiešu cīņā, viena piektā vieta džudo un trīs sestās vietas augstāk minētajiem vieglatlētiem. 28.jūlija rītā Ieva atgriezās no Baku, bet sacensību sezona vēl ar to nav beigusies. 3.augustā vēl starts Latvijas izlases komandā, U-18 grupā, Baltijas valstu mačā Viļņā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ieva Annija Stepiņa iekļūst Eiropas jaunatnes Olimpiādes finālsacensībās šķēpa mešanā25.07.2019

Priecīga ziņa šodien no Azerbaidžānas galvaspilsētas Baku, kur no 21. līdz 27.jūlijam notiek Eiropas jaunatnes Olimpiāde. 

Šorīt plkst. 8:00 pēc Latvijas laika uz starta savā pamatdisciplīnā šķēpa mešanā izgāja Kandavas novada Bērnu un jaunatnes Sporta skola skolas/MSĢ audzēkne Ieva Annija Stepiņa, kurai sākās kvalifikācijas sacensības šķēpa mešanā. Šķēpa mešanā startēja pavisam 15 dalībnieces, bet finālsacensībām kvalificējās 12 labākās. 

Ieva ar rezultātu 47.17 m iekļuva finālsacensībās ar astoto labāko rezultātu. Fināls notiek rīt 26.jūlijā plkst. 20:05 pēc vietējā laika (pēc mūsu laika 19:05). 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Sporta skolas vieglatlēti beiguši startus LR vasaras čempionātos un Latvijas Jaunatnes Olimpiādē10.07.2019

Sporta skolas vieglatlēti beiguši startus LR vasaras čempionātos vieglatlētikā visās vecuma grupās, un arī startējuši Latvijas Jaunatnes Olimpiādē. 

Viens no šīs vasaras sezonas galvenākajiem startiem bija starts Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 6. un 7.jūlijā Jelgavas pilsētas stadionā, kurā piedalījās U-18 grupas jaunieši. 

Zelta medaļu šķēpa mešanā izcīnīja Ieva Annija Stepiņa ar rezultātu 48.39 m, kas deva ne tikai Olimpiādes uzvarētājas titulu, bet Ieva tika iekļauta Latvijas komandas sastāvā, kas piedalīsies Eiropas Jaunatnes Olimpiādē, kas notiks Baku no 21.-27.jūlijam. Ievas starts kvalifikācijā paredzēts 25.jūlijā. Latvijas komandas sastāvā tika iekļauti 11 vieglatlēti pēc LOK un LVS lēmuma (normatīvu bija izpildījuši 27 sportisti).  Pēc starta Latvijas Olimpiādē, Ieva vēlreiz pierādīja, ka uz šo brīdi ir Latvijas labākā šķēpa metēja U-18 grupā, jo uzvarēja arī M.Štrobindera balvu izcīņas sacensībās, kas notika 9.jūlijā Talsos, ar rezultātu 49.37 m. Novēlēsim Ievai labu startu Eiropas jaunatnes Olimpiādē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Par darba laiku jūlijā05.07.2019

Sakarā ar darbinieku atvaļinājumiem Kandavas novada Izglītības pārvalde

                    SLĒGTA no 8. līdz 19. jūlijam

Nepieciešamības gadījuma zvanīt: vadītāja 26379703, lietvede 29459232

            Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt

Mācību gada noslēgums05.07.2019

Ir noslēdzies kārtējais mā­cību gads, beigušies valsts pārbaudījumi, apkopoti iegūtie rezultāti. Ik gadu valsts pārbaudījumus kārto 3., 6., 9. un 12. (arī 11.) klašu skolēni. Kandavas novadā 2018./2019. m.g. valsts pārbaudes darbus kārtoja:

3. klase - 66 izglītojamie

6.klase - 95 izglītojamie

9. klase - 79 izglītojamie

12. klase - 18 izglītojamie

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums  - 89 izglītojamie

Vidusskolas posmā šogad skolēni kārtoja centralizētos eksāmenus (CE) latviešu valodā, matemātikā, angļu valodā, krievu valodā, vēsturē, fizikā, bioloģijā un ķīmijā, kā arī necentralizētos eksāmenus ekonomikā, ģeogrāfijā un informātikā. CE sertifikātus skolēni saņēma 28.jūnijā, bet papildtermiņā kārtojušie - 5. jūlijā.

Matemātika, latviešu valoda un svešvaloda ir obligātie eksāmeni, kas jākārto visiem vispārējās vidējās izglītības ieguvējiem. Tāpat kā iepriekšējā mācību gadā izglītojamo mācību sasniegumi CE izteikti procentuāli, novērtējums ierakstīts sertifikātā, norādot kopējo procentuālo novērtējumu un novērtējumu katrai eksāmena daļai. 

Lai paveiktais dod gandarījumu gan skolēniem, gan skolotājiem! Lai skolu absolventiem izdodas piepildīt savas ieceres, veiksmīgi sasniegt tuvāko izvirzīto mērķi — uzsākt mācības iz­vēlētajā mācību iestādē vai uzsākt darba gaitas. Katrā no iespējām būs jāuzņemas atbildība un pienākumi. Lai pavada veiksme!

Novēlam saulainu un siltu vasaru!

                                                                Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja J. Šnikvalde

printēt

Erasmus+ profesionālās pilnveides kursi Rumānijā

No 3. līdz 12. jūnijam Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē notika profesionālās pilnveides kursi „Klase kā skatuve: drāmas izmantojums mācību procesā”( Classroom as a stage: using drama in education process”).Kursos piedalījās Vācijas, Beļģijas un Latvijas pārstāvji, arī es, Inguna Auziņa, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja. Kursus vadīja Sorina Monica Andrei.

Kursu galvenais saturs bija drāmas stratēģiju izmantojums mūsdienu mācību procesā. Apguvām šo tematu gan teorētiski, gan praktiski. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Erasmus+ projekta “4 countrys 4 books” noslēgums Turcijā

18.06.2019 - 22.06.2019 kur : Zemītes pamatskola

Kad citi Latvijā gatavojās vasaras lielākajam pasākumam Vasaras saulgriežiem, Zemītes pamatskolas direktore Maruta Vilumsone un skolotājas Laura Bergmane un Olita Tutiņa devās uz Turciju, lai piedalītos Erasmus+ projekta “ 4countrys 4 books” (2017-1-TR01-KA219-046438) noslēguma pasākumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
<>

Jaunākās galerijas