Kandavas novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

Izveido atmiņas spēli tiešsaistē!

31.03.2021

spele_mes2020_2021.jpgKāds bija šis mācību gads? Kopā ar klasi izveidojiet tiešsaistes atmiņas spēli "Mēs 2020/2021"! Jums patīk fotografēt, pavadīt laiku internetā, spēlēt spēles un smieties? Tieši to 5. - 9. klašu skolēniem piedāvā Drossinternets.lv, aicinot veidot savas klases atmiņas spēli! Šis bija īpašs mācību gads, tāpēc aicinām pasmaidīt un kopā ar klasesbiedriem iemūžināt spilgtākās sajūtas, simbolus, priekšmetus, notikumus.

Izvēlēties jebkuru tiešsaistes platformu, izstrādājiet kartīšu vizuālo materiālu un izveidojiet spēli. Un, protams, izspēlējiet to klasē, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais klasesbiedrs ar labāko atmiņu!

Atmiņas spēles un ātruma rekordu iesniedziet līdz 29. aprīlim ej.uz/AtminasSpele

5 uzvarētāji saņems dāvanu kartes EUR 150 vērtībā atpūtas un sporta inventāra iegādei.

Spēles uzdevuma apraksts https://drossinternets.lv/lv/posts/view/izveido-atminas-speli-tiessaiste, kā arī PIELIKUMĀ.

Šis uzdevums pilnveidos skolēniem digitālās un sadarbības prasmes, kā arī vizuālo pratību, un, protams, stiprinās atmiņu!  "Mums katram ir sava laika mašīna. Atpakaļ mūs ved atmiņas, bet uz priekšu - sapņi." (Herberts Velss)

  Liene Valdmane Drošsinternets.lv izglītības darba vadītāja

Tiešsaistes diskusiju sērija “Skolēni par skolu”

skolens_par_skolu.jpgSkola2030 sadarbībā ar izglītības portālu Skolens.lv uzsāk tiešsaistes diskusiju sēriju "Skolēni par skolu". Šajās diskusijās skolēni kopā ar Skola2030 ekspertiem, karjeras konsultantiem un citiem izglītības darbiniekiem sarunāsies par aktuālām tēmām, kas saistītas ar mācību organizāciju un saturu gan pamatizglītībā, gan vispārējā vidējā izglītībā. Diskusijas būs skatāmas tiešraidē gan Skola2030 Facebook kanālā, gan Skolēns LV Facebook kanālā.

Pirmā diskusija “Kā notiks mācības vidusskolā?” notiks 8. aprīlī plkst. 15.00. To vadīs Daniēls Zeltiņš un piedalīsies 10. un 11. klases skolēni (Marta Zamarīte, Marta Marija Gruzdova, Ieva Ziemele, Marta Plauka, Laura Ķilupa), kuri sarunāsies ar Skola2030 vecāko ekspertu Mihailu Basmanovu un Ogres 1. vidusskolas direktoru, Skola2030 konsultantu Igoru Grigorjevu. Galvenie diskusijas pieturpunkti:

Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties finanšu pratības konkursos "Mana vārdnīciņa" un "Biznesa pasakas"

ja_latvia.jpgJunior Achievement Latvia (JA Latvia) aicina  pirmskolas izglītības iestāžu audzēkņus un  1.-4. klašu skolēnus un viņu vecākus piedalīties finanšu pratības konkursos "Mana vārdnīciņa" un 5.-9.klašu skolēnu komandas sacerēt un ilustrēt pasakas konkursam "Biznesa pasakas". 

Darbu iesniegšanas termiņš konkursos ir 15.aprīlis, 2021.

Vairāk informācijas: https://jalatvia.lv/bnews/874 

Aicinām skolēnus pieteikt savus SMU dalībai pasākumā CITS BAZĀRS pavasarī

cits_bazars_550x.jpgAicinām skolēnu mācību uzņēmumus līdz 9.aprīlim pieteikt dalību Latvijas SMU pasākumā CITS BAZĀRS pavasarī, kas no 22. līdz 26.aprīlim norisināsies tiešsaistē

Lai piedalītos pasākumā, vienam no SMU dalībniekiem ir jāiesūta pieteikums dalībai jalatvia.lv profilos (pieteikšanās pieejama skolēnu profilos sadaļā "Pieteikuma anketas"). Dalībnieku saraksts tiks publicēts 12.aprīlī.

CITS BAZĀRS pavasarī SMU tiks apbalvoti šādās nominācijās:

- Sociāli atbildīgs SMU

- Tehnoloģiskās inovācijas produkts/pakalpojums

- Labākā SMU pārdošanas komanda

- Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums

- Sociālo mediju komunikācijas balva

- SMU produkts/pakalpojums gatavs starptautiskajam biznesam

- Videi draudzīgs SMU produkts/pakalpojums

- SMU biznesa potenciāls

- Labākais reklāmas videoVides dienas!

21.03.2021 10:00 - 30.03.2021 - 13:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

ezdq9918.jpgMarts ir piepildīts ar Vides dienām: Ūdens diena, Meža diena, Zemes stunda. Ar ekoprogrammas īstenošanu ļaujam bērniem apzināties, ka esam dabas sastāvdaļa un esam vienoti ar dabu. Daba ir jāsaudzē un jātaupa tās resursi. PII "Zīļuks" bērni to zina, jo ir veikuši daudz dažādus izzinošus pasākumus gan ar grupas skolotājām, gan ģimeni. Aicinām ieskatīties galerijā, kā mums veicies Vides dienās!

#Ekoskolas #mežadiena #IntlForestDay 
#Ekoskolas #ūdensdiena #worldwaterday

Lasīt visu ziņu galerija (26)

27. martā Zemes stunda

26.03.2021

164315294_3901124066608612_3049556389349633055_o.jpg


Aicinām Kandavas novada iedzīvotājus šo sestdien, 27. martā, piedalīties lielākajā vides akcijā - Zemes stundā plkst. 20.30 uz stundu izslēdzot vai iespējami samazinot apgaismojumu savos mājokļos un tādējādi apliecinot solidaritāti, rūpes un izpratni par dzīvās dabas stāvokli. 

Vides izglītība "Mazie pētnieki"

01.03.2021 16:00 - 24.03.2021 - 17:40 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img_8873.jpg

Interešu izglītības pulciņš "Mazie pētnieki" 6-7 gadīgajiem bērniem sniedz iespējas pilnveidot savas zināšanas dažādos vides jautājumos,apgūt pētnieciskās prasmes un radoši izpausties darbojoties ar dažādiem dabas materiāliem: akmeņi, kociņi, krāsainās smiltis u.c.
 Šo pulciņu veiksmīgi vada skolotāja Inta Štoferte. Paldies par bērnu virzīšanu dabas izzināšanā un saudzēšanā!
 Priecājamies par bērnu izdomu un panākumiem!

    

Lasīt visu ziņu galerija (20)
<>

Jaunākās galerijas