Kandavas novada Izglītības pārvalde

Aicinām Kandavas novada jauniešus kļūt par JC “Nagla” vēstnešiem!12.07.2018

   Jauniešu centrs “Nagla” aicina atsaukties brīvprātīgos jauniešus no Cēres, Matkules, Zemītes, Zantes un Vānes pagastiem, lai kļūtu par  jauniešu centra “Nagla” vēstnešiem katrā pagastā, lai kopā aktivizētu jaunatnes darbu Kandavas novadā.

   Jauniešu centra “Nagla” vēstnešiem tiks noorganizētas kvalitatīvas apmācības un pirmās palīdzības kaste jaunatnes darbā, lai organizētu dažādas aktivitātes Kandavas novada jauniešiem.

   Lai pieteiktos par jauniešu centra “Nagla” vēstnesi, Tev ir jāsūta pieteikums uz jauniešu centra “Nagla” e-pastu: jcnagla@inbox.lv  – kontaktinformāciju un nelielu aprakstiņu, kāpēc vēlies kļūt par vēstnesi.

(Klikšķini uz attēla un palielini afišu!)

  


printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aicinājums pieteikties Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Integration through sport”.06.07.2018

   Kandavas jauniešu centrs “Nagla” aicina Kandavas novada jauniešus vecumā no 18-25 gadiem pieteikties Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Integration through sports”, kas norisināsies Vācijā, pilsētā Mozen no 12.oktobra līdz 19.oktobrim.

  Ja tev patīk sports un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, kā arī iepazīt  citu tautu kultūru, uzlabot sadarbības prasmes un komunikācijas prasmes angļu valodā, tad atsūti nelielu aprakstu, kāpēc vēlies iesaistīties šajā projektā - kāda ir tava motivācija  un savu kontaktinformāciju uz MJIC “Nagla” e-pastu – jcnagla@inbox.lv līdz 30.07.2018., un iespējams tieši tu varēsi rudenī doties šajā jauniešu apmaiņas projektā!

(Klikšķini uz attēla un palielini afišu!)

   

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Audzēkņu uzņemšana 2018./2019. mācību gadam

Kandavas Mākslas un mūzikas skola uzņem audzēkņus jaunajam 2018./2019. mācību gadam.

 Mākslas nodaļā no 4 gadu vecuma bērni tiek aicināti interešu izglītības pulciņā, kur būs iespēja zīmēt, gleznot, darboties ar dažādiem materiāliem, kā arī veidot no plastitlīna. Tāpat tiek uzņemti audzēkņi 5 gadīgo un 6 gadīgo grupās. Kā arī profesionālās ievirzes izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māklsa" tiek uzņemti audzēkņi vecumā no 8 gadiem.

Muzikas nodaļā tiek uzņemti audzēkņi vecumā no 4 gadiem "Pirmsskolas vokālajā grupā", kur kopā varēs dziedāt, iet rotaļās, kā arī mācīties ritma izjūtu ar atbilstošiem instrumentiem. Profesionālās ievirzes izglītības programmā "Instrumentālā mūzika" tiek uzņemti audzēkņi no 8 gadu vecuma: KLAVIERSPĒLĒ; VIJOLES SPĒLĒ; AKORDEONA SPĒLĒ; FLAUTAS SPĒL'; TROMPETES SPĒLĒ UN SAKSOFONA SPĒLĒ.

Nepieciešamie dokumenti: dzimšanas apliecības kopija un iesniegums (uz veidlapas).

Dokumentu pieņemšana Kandavā, Sabiles ielā 12.


printēt

Izglītības pārvaldes darba laiks vasarā03.07.2018

Kandavas novada Izglītības pārvalde no 04.07.2018 līdz 27.07.2018 slēgta, sakarā ar darbinieku atvaļinājumiem.

 Nepieciešamības gadījumā no 04.07.2018 līdz 13.07.2018. var griezties pie Izglītības pārvaldes vadītājas p.i. Solvitas Vinbergas-Bambes pa tālr.  29431160,

no 16.07.2018 līdz 27.07.2018. pie Kandavas novada domes izpilddirektora Egīla Dudes.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

printēt

Ar jaunu personisko rekordu Ieva Annija Stepiņa izcīna pārliecinošu uzvaru Talsu novada domes balvu izcīņā29.06.2018

Ar teicamu rezultātu un jaunu personisko rekordu šķēpa mešanā, mūsu skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa uzvarēja  Talsu novada domes balvu izcīņā šķēpa mešanā, kas notika 28.jūnijā jaunatklātajā Talsu stadionā.

Tieši U-18 grupā jaunietēm uz šīm sacensībām bija pieteikušās gandrīz visas labākās šīs grupas šķēpa metējas, ieskaitot LR čempionāta zelta medaļas ieguvēju Nikolu Ozolu ( Ogre) un bronzas godalgas ieguvēju Kristu Sprūdi (Liepāja). Jau ar pirmo metienu Ieva uzrādīja labāko rezultātu. Neskatoties uz mikro traumu, kas traucē pilnvērtīgi izpildīt metienus, Ieva ar katru mēģinājumu uzlaboja savu rezultātu, iegūstot pārliecību pār savām spējām un divos mēģinājumos 500g smagais  šķēps tika raidīts tālāk par 47m, labākajā mēģinājumā pat 47.90m tālu, atstājot N.Ozolu otrajā vietā ( 43.00m).  Ar šādu rezultātu pirms nedēļas LR čempionātā Ieva būtu izcīnījusi pārliecinošu zelta medaļu un ceļazīmi uz Eiropas U-18 čempionātu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas internātvidusskolas salidojums

25.08.2018 18:00 - 26.08.2018 kur : Kandavas internātvidusskola

Visi, kuri uzskata Kandavas internātvidusskolu par savējo, tiek aicināti uz salidojumu 25.augustā plkst.18:00. Tikšanās vieta nemainīga - Talsu iela 18A, Kandavā.

Ievai Annijai Stepiņai pietrūkst 27 cm, lai kvalificētos Eiropas čempionātam vieglatlētikā25.06.2018

Tikai 27 centimetri pietrūka Ievai Annijai Stepiņai, lai kvalificētos Eiropas čempionātam šķēpa mešanā U-18 grupā. Sezonas atbildīgākajās sacensībās - LR čempionātā U-18 ( 2001./2002.dz.g.)  vecuma grupai, izšķīrās divas ceļazīmes uz Eiropas U-18 čempionātu vieglatlētikā, kur par vienu no  vakancēm šķēpa mešanā cīnījās arī mūsu Ieva Annija Stepiņa. 

Līdz čempionātam normatīvu šķēpa mešanā ( 45m) jau bija izpildījušas sešas sportistes, tai skaitā arī Ieva. Jau pirmajā mēģinājumā šim sešiniekam piepulcējās vēl viena dalībniece, kurai padevās 45.54 m tāls raidījums, tātad jau 7 pretendentes. Diemžēl šajā saspringtajā cīņā Ievai pietrūka vien nieka 27cm , lai kvalificētos Eiropas čempionātam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
<>

Jaunākās galerijas