Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Valteru iela 6, Kandava, Tukuma novads, Latvija, LV-3120

Juridiskais nosaukums : KANDAVAS LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKUMS, Tiešās pārvaldes iestāde
Reģistrācijas numurs : 90000032081
Juridiskā adrese : Valteru iela 6, Kandava, Tukuma nov., LV-3120
Pārvaldības iestāde : Izglītības un zinātnes ministrija
Reģistrācijas numurs : 90000022399
Juridiskā adrese : Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
Bankas konts :
  • Valsts kase TRELLV22 LV56TREL2150226005000
57.037319 22.794550

Apmeklē Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma atvērto durvju dienu

14.04.2023

kandavas-tehnikumskura-profesija-bus-taveja.jpg14. aprīlis ir diena, kad aicinām ikvienu apmeklēt Valteru ielu 6 Kandavā, lai klātienē apskatītu tehnikumu, uzzinātu visu ne tikai par izglītības programmām, bet arī par mācību un sadzīves apstākļiem.

Šajā dienā no plkst. 10.00 – 13. 00 pie mums piestās arī Tehnobuss. Tehnobusu izveidojusi Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija un tajā atrodas mobila ar modernām tehnoloģijām aprīkota demo laboratorija, kas ir izveidota uz 18m gara autobusa bāzes un ir aprīkota ar modernām metālapstrādes, automātikas un citām tehnoloģijām (uzzini vairāk https://tehnobuss.lv/)

Ieplāno Kandavas LT Atvērto durvju dienu apmeklējumu: 14. aprīlī plkst. 10.00 (reģistrēšanās no 9.30). Ja plānojat braucienu lielākā grupā, aicinām apmeklētāju iepriekš pieteikt, zvanot 20021050

Kandavā piedāvājam apgūt šādas izglītības programmas (ar pamatskolas izglītību):

Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis

Smago spēkratu mehāniķis

Mašīnbūves tehniķis

Augkopības tehniķis

Mazumtirdzniecības komercdarbinieks

Elektrotehniķis

Automehāniķis

Pavārs

Tiekamies Kandavā!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Tikšanās ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu

16.06.2022 11:00 - 13:00

16062022.jpgBiedrība “Latvijas Zemnieku federācija” un biedrība “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” sadarbībā ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu aicina Kurzemes zemniekus un lauku iedzīvotājus uz tikšanos ar zemkopības ministru Kasparu Gerhardu š.g. 16.jūnijā plkst. 11.00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma zālē (Valteru iela 6, Kandava, Kandavas novads, LV-3120).

Tikšanās laikā zemkopības ministrs un Zemkopības ministrijas pārstāvji iepazīstinās ar Latvijas priekšlikumiem Kopējai lauksaimniecības politikai (KLP) no 2023.gada un to, kādus Latvijas laukus nākotnē redz ministrija, kā jaunie pasākumi vides un klimata mērķu izpildei ietekmēs lauksaimnieku darbu, kā arī pārrunās aktualitātes lauksaimniecības nozarē.

Tikšanās noslēgumā plānota diskusija ar zemkopības ministru par lauku apdzīvotības saglabāšanu un veicināšanu.

Dalībai aicinām pieteikties līdz 13.jūnijam, reģistrējoties šeit: https://forms.gle/XXxK32wfvphJeCR26

vai rakstot uz e-pastu: info@lzf.lv; info@glab.lv

Informējam, ka pasākuma laikā tiks fotografēts, un šie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.

Informācijas avots: https://lzf.lv/?p=3921

Lasīt visu ziņu

“Tehnikas diena” Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

21.04.2022 09:00

tehnikas-dienaisa-programma.jpgKandavas Lauksaimniecības tehnikums ar traktortehnikas tirgotāja “Valtek” atbalstu 21. aprīlī Kandavā rīko pasākumu “Tehnikas diena”. Visas dienas garumā auto poligonā notiks meistarības sacensības tehnikuma komandu starpā, 9. klašu absolventi varēs piedalīties Atvērto durvju dienās, kā arī būs ekskluzīva iespēja lauksaimniekiem un lauksaimniecības uzņēmumu darbiniekiem iepazīt dažādus jaunumus no “Valtra” un “Fendt”, saņemt konsultācijas par finansējuma un projektu piesaistes iespējām savu ieceru īstenošanai.

Pirms “Tehnikas dienas” oficiālās atklāšanas no tehnikuma auto stāvvietas (Valteru 6) līdz pat auto poligonam būs iespēja vērot traktortehnikas parādi. Priekšgalā būs redzama SIA “Valtek” sagādāta lauksaimniecības tehnika, tikko tehnikuma praktiskajām apmācībām iegādātais “Valtra” traktors, kā arī gājienā dosies Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, Saulaines un Cīravas teritoriālo struktūrvienību “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķu” un “Smago spēkratu mehāniķu” specialitāšu jaunieši (par īpaši atraktīvu pieeju komandas noformējumā, būs iespēja saņemt papildus punktus).

Pēc pulcēšanās tehnikuma poligonā un “Tehnikas dienas” atklāšanas audzēkņu komandas sacentīsies meistarībās dažādās disciplīnās – aršanā, atslēdzniecībā, montāžā, demontāžā, veiklības un meistarības braucienos (ar traktoru, traktora piekabi un velosipēdu), tiks pārbaudīta arī erudīcija dažādos ar lauksaimniecību un mācībām saistītos jautājumos, bet noslēgumā – jautrības stafete.

“Tehnikas dienas” ietvaros Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma durvis būs plaši atvērtas tiem jauniešiem, kuri interesējas par izglītības iespējām specialitātēs “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis”, “Smago spēkratu mehāniķis” un “Augkopības tehniķis”. Interesenti varēs klātienē apskatīt mācību laboratoriju un tehnikuma apkārti un pēc tam līdzdarboties “Tehnikas dienās”.

Pasākumu, pateicoties lauksaimniecības tehnikas tirgotājam SIA “Valtek” būs iespēja izmēģināt jaunākās “Valtra” un “Fendt” traktoru tehnoloģijas, būs pieejama jaudas stenda demonstrācija un citi pārsteigumi. Papildus pievienoto vērtību šim pasākumam dos sadarbības partneri “Luminor”, “OP Finance”, “Altum”, Kandavas novada Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība, sniedzot aktuālāko informāciju par finansējuma un projektu iespējām Jūsu ieceru realizēšanai.

Gaidām lauksaimniekus, saimniecību darbiniekus un ģimenes, lai aprunātos, vērotu jauniešus darbībā un labi pavadītu laiku!

Uz tikšanos 21. aprīlī no plkst. 9.00 Kandavā, Valteru ielā 6!

tehnikas-dienaafisa.jpg 

Īsumā par mums:

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ir mūsdienīga profesionālās vidējās izglītības iestāde, kur pēc 9. klases vari iegūt ne tikai vidējo izglītību, bet arī profesiju.

2022./2023. mācību gadā uzņemsim 9. klašu absolventus šādās specialitātēs:

Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis (Kandavā, Saulainē, Cīravā); Smago spēkratu mehāniķis (Kandavā); Mašīnbūves tehniķis (Kandavā); Augkopības tehniķis (Kandavā); Mazumtirdzniecības komercdarbinieks (Kandavā); Elektrotehniķis (Kandavā); Automehāniķis (Kandavā); Datorsistēmu tehniķis (Saulainē); Pavārs (Kandavā, Saulainē, Cīravā); Viesmīlības pakalpojumu speciālists (Saulainē);Programmas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Cīravā: Pavāra palīgs, Kokapstrādes iekārtu operators.

Atkarībā no sekmēm, jaunieši saņem ikmēneša stipendiju līdz 150 eiro apmērā. Pieejamas atjaunotas kopmītņu ēkas, modernizēta bibliotēka, aktu zāle, sporta zāle un stadions ar tam piederošiem sporta spēļu laukumiem, peldbaseinu, auto poligons, traktormācības poligons, ērti pieejams starppilsētu sabiedriskais transports.

Uzzini vairāk kandavastehnikums.lv, seko mums sociālās saziņas vietnēs Facebook, Instagram, TikTok un Youtube platformā.

Lasīt visu ziņu

Taku skrējiens "Kandavas Stirnu buks"

11.09.2021 09:00 - 17:00

kandavas_stirnu_buks.jpgAbavas senlejā pie viesmīlīgā aktīvas atpūtas centra Zviedru cepure saimnieka Edvīna Baloža jau reiz lēcām, tālajā 2015.gadā! Šogad pievilcīgajā Abavas ielejā atgriezīsimes, bet izskriesim nedaudz citu ielejas reģionu – Kandavu un tās tuvāko apkārtni!

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Atvērto durvju dienas Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

13.03.2020 11:00

atverto_durvju_dienas_klt.jpg13. martā un 24. aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisināsies atvērto durvju dienas. Ikvienam interesentam no pulksten 11.00 būs iespējams uzzināt vairāk par tehnikumā apgūstamajām specialitātēm un uzņemšanas nosacījumiem, “pielaikot” savu profesiju, piedaloties meistarklasēs, kā arī apskatīt tehnikuma telpas un teritoriju.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ir mūsdienīga profesionālās vidējās izglītības iestāde, kur absolventi iegūst profesionālās vidējās izglītības diplomu. 2020./2021. mācību gadā tehnikumā iespējams apgūt sešas profesijas – lauksaimniecības tehnikas mehāniķis (programmu var apgūt arī neklātienē), ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, spēkratu mehāniķis, automehāniķis un elektrotehniķis.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā: KLT pret BK Ivetas zirgi

16.12.2019 19:00

img_2369.jpg16.decembra vakarā KLT sporta zālē tikās Kandavas lauksaimniecības tehnikuma basketbola komanda un BK Ivetas zirgi komanda. 

Lasīt visu ziņu

Aizvadīta Kandavas novada čempionāta basketbolā spēle KLT pret GL Kandava

11.12.2019 19:00 - 21:00

4.jpg11.decembra vakarā Kandavas lauksaimniecības tehnikuma zālē tika aizvadīta kārtēja Kandavas novada čempionāta spēle. 

Lasīt visu ziņu

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums uzņem audzēkņus

17.06.2019 - 28.06.2019 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Atvērto durvju diena Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

22.03.2019 10:45 - 14:00

atverto_durvju_dienas_kst.jpgAicinām topošos audzēkņus un viņu vecākus uz atvērto  durvju dienām Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā š.g. 22.martā un 26.aprīlī!

Lasīt visu ziņu

Seminārs uzņēmējiem ‘’Drosme un ideja - veiksmīga biznesa pamats”

13.03.2019 10:00

  dsc_0020.jpg13.martā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma aktu zālē notika bezmaksas seminārs topošajiem un esošajiem uzņēmējiem “Drosme un ideja – veiksmīga biznesa pamats”. 

Seminārs pulcēja vairāk kā 70 dalībniekus, no kuriem lielākā daļa bija jaunieši – potenciālie jaunie uzņēmēji.

Kā pirmais ar lekciju uzstājās starptautiska mēroga pašizaugsmes  treneris un misionārs Aleksis Daume, kurš  ar interesantu stāstījumu, iesaistot semināra dalībniekus, mācīja, ka katrai  personai jāiemācās apstāties, definēt savus tuvākās nākotnes mērķus un uzdevumus, ka  jāmaina sava domāšana- jāiemācās domāt nevis problēmrājmos, bet domāt risinājumos. Var jau sūkstīties – man tas neizdevās, bet ir sev jāpajautā, ko esmu gatavs darīt, lai to mainītu. Stāstīto kolorītais lektors papildināja ar piemēriem no paša pieredzētā.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Profesiju diena "Pavards"

07.03.2019 10:00

07_03_2019___profesiju_diena_pavards____kandavas_tehnikums.jpg
 10.00    Konkurss viesmīļiem;
 10.30    Konkurss pavāriem ;
 11.00    Kūku izstāde;
 12.00    Meistarklase šefpavāra Raimonda Zommera vadībā;
 18.00    "Pavarda" svinīgā iedegšana ar 4.ĒP, 4.VP kursu piedalīšanos;
Vakara gaitā - *Konkursu uzvarētāju apbalvošana;
*Labāko konditoru apbalvošana.

Pasākumā visus izklaidēs aktieris - Kristaps Rasims.

Balli spēlēs muzikants - Juris Pavlovs.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret Jaunie veterāni

20.02.2019 19:00

1.jpgTrešdien, 20.februārī, savu otro uzvaru Kandavas novada čempionātā basketbolā izcīnīja Jaunie veterāni basketbolisti , kas ar rezultātu 120:79 pārspēja KLT puišus.

Rezultatīvākie spēlētāji : Kristaps Gotfrīds (33pts) un Dāvis Bondarenko (28pts)

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Apmācības izglītības un sociālo iestāžu ēdināšanas uzņēmumos strādājošajiem pavāriem un pārtikas tehnologiem

16.02.2019 10:00

veselibas_ministrija.jpg2019. gada 16.februārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā plkst. 10.00 norisināsies Veselības ministrijas rīkotās apmācības izglītības un sociālo iestāžu ēdināšanas uzņēmumos strādājošajiem pavāriem, pārtikas tehnologiem un citiem speciālistiem par veselīga uztura jautājumiem.

Sabalansētam, pilnvērtīgam un veselīgam uzturam ir noteicoša loma veselības rādītāju uzlabošanā un nodrošināšanā, kā arī organisma augšanas un attīstības nodrošināšanā, augstu darbaspēju, labas kopējās pašsajūtas veicināšanā. Līdz ar to, lai bērni un pusaudži izglītības iestādēs saņemtu pilnvērtīgu, dažādu, pietiekamu, un garšīgu uzturu, būtiski ir izglītot speciālistus, kas ikdienā plāno un uzrauga ar ēdināšanu saistītus procesus, sastāda ēdienkartes un gatavo ēdienu, kā arī citus speciālistus, kas ir saistīti ar šiem procesiem attiecīgajās iestādēs.

Lasīt visu ziņu

Auto apmācības kursi Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

28.01.2019 - 11.03.2019

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums organizē "B" kategorijas auto apmācības kursus. Pieteikties līdz 25.janvārim!ra.jpg

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret Rūmene, BJSS1 pret Pūre

18.12.2018 18:00

img_9656.jpg18.decembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā aizritēja vienas no pēdējās pirmā apļa spēlēm Kandavas novada čempionātā basketbolā. KLT un BJSS1 komandas izcīnīja katra sev pa vienai pārliecinošai uzvarai.

  • Pirmajā spēlē labu sniegumu un rezultatīvu spēli parādīja KLT basketbolisti, kas uzvarēja Rūmene komandu ar rezultātu 144:33
  • Otrajā spēlē ar 52pts uzvaru sev nodrošināja BJSS1 komanda, kuriem pretī stājās Pūres basketbolisti. Spēle  noslēdzās ar rezultātu 96:44
Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā,KLT pret Pūre, BJSS2 pret RGR Pluss

17.12.2018 19:30

29744928_1920029078308873_7047226262743259075_o.jpgAizritēja kārtējās Kandavas novada čempionāta basketbolā pirmā apļa spēles.

15.decembrī spēlē starp BJSS2 un RGR Pluss komandām uzvaru izdevās izcīnīt RGR Pluss basketbolistiem, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 85:69

17.decembrī tikai spēles papildlaikā izdevās noskaidrot spēles uzvarētāju, un uzvaru izdevās izcīnīt Pūres basketbolistiem uzvarot ar rezultātu 70:69 KLT komandu.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, RGR Pluss pret Rūmene

14.12.2018 18:30

114_decembris.jpg4.decembrī, Kandavas Lauksaimniecības Tehnikums sporta zālē aizritēs Kandavas novada čempionāta spēle basketbolā, kur par uzvaru cīnīsies RGR Pluss un Rūmene basketbolisti!

Nāc atbalsti savu komandu!

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā,KLT pret BK Ivetas zirgi, Rūmene pret Jaunie veterāni

13.12.2018 18:30

img_2071.jpg13.decembrī aizritēja vēl divas Kandavas novada čempionāta basketbolā spēles. Pirmajā spēlē spraigā cīņā uzvaru izdevās izcīnīt KLT basketbolistiem uzvarot BK Ivetas zirgi komandu ar rezultātu 69:68. Otrajā spēlē pārliecinošu uzvaru ar 102 punktu pārsvaru izcīnīja Jaunie veterāni komanda, kuriem pretī stājās Rūmenes basketbolisti. Spēle noslēdzās ar rezultātu 123:21.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret Jaunie veterāni

12.12.2018 18:30

27368426_1890523487926099_2800729915055568474_o.jpg12.decembrī Kandavas novada čempionātā basketbolā ar 40 punktu pārsvaru savu kārtējo uzvaru izcīnīja Jaunie veterāni basketbolisti spēlējot pret KLT. Spēle noslēdzās ar rezultātu 120:80.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret BJSS2

05.12.2018 17:00

img_0286.jpg5.decembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās kārtējā spēle Kandavas novada čempionātā basketbolā. Savu pirmo uzvaru čempionātā izdevās izcīnīt KLT puišiem, kuri ar rezultātu 91:53 uzvarēja BJSS2 basketbolistus.

KLT  91: D.Bondarenko (27pts), M.Radvils, E.Bondarenko (17pts),Dz.Kinders (12pts), R. Skuja (5pts), V.Hazens, R.Bergins (4pts), M.Krautmanis (3pts), E.Kaņeps (2pts)

BJSS2 53: Ģ.Celms (11pts), I.Hodaņonoks (10pts), M.Līkums (8pts), R.Panižņiks (7pts), R.Nikolajevs (6pts), K.Kazaks (5pts), R.Kalniņš (4pts), R.Staris (2pts), R.Neimands

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada čempionāts basketbolā, BJSS2 pret BK Ivetas zirgi, RGR Pluss pret Pūre

01.12.2018 14:30

27.jpg1.decembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta zālē norisinājās divas Kandavas novada čempionāta basketbolā spēles.

  • Pirmajā spēlē pārliecinošu uzvaru ar 30 punktu pārsvaru izdevās izcīnīt BK Ivetas zirgi komandai spēlējot pret BJSS2 komandu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 78:48

BK Ivetas zirgi 78:  M.Grauzermanis (22pts), M.Grosfogels (18pts), R.Tirons (14pts), R.R.Gūtšmits, U.Pāža (10pts), Ģ.Krautmanis (4pts)

BJSS2 48:  I.Hadaņonoks (12pts), Ģ.Celms (9pts), R.Panižņiks (7pts), K.Kazaks, R.Nikolajevs (6pts),R.Kalniņš, M.Līkums (4pts), R.Neimands

SPĒLES PROTOKOLU SKATĪT ŠEIT

  • Otrajā spēlē uzvaru izdevās izcīnīt Pūres basketbolistiem, uzvarot RGR Pluss komandu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 89:63

Pūre 89: E.Viļumsons (20pts), R.Surgofts (18pts), U.Ersts (16pts),Ģ.Bērziņš (11pts), S.Vīnšteins (9pts), J.Kundziņš (7pts), A.Arbidāns, L.Dukāts (3pts),U.Dekteris (2pts)

RGR Pluss 63: L.Grugulis (22pts), E.Zariņš (17pts), K.Ševčuks (12pts), A.Briedis (12pts), J.Čabajs

SPĒLES PROTOKOLU SKATĪT ŠEIT

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret RGR Pluss, Jaunie veterāni pret BK Ivetas zirgi

28.11.2018 18:30

img_7385.jpg28.novembrī noritēja divas Kandavas novada čempionāta basketbolā spēles. Pirmajā spēlē pārliecinošu uzvaru izdevās izcīnīt RGR Pluss komandai, kura ar rezultātu 84:59 uzvarēja Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma basketbolistus! 

RGR Pluss 84: N.Litke, E.Krūmiņš (16pts), R.Krūmiņš (14pts), G.Brikovs (9pts), L.Grugulis (7pts), E.Zariņš (6pts), J.Čabajs (5pts), R.Vilkaušs (4pts), V.Rozenbergs (3pts), K.Ševčuks, J.Priednieks (2pts)

KLT 59: M.Radvils (17pts), D.Bondarenko (14pts), Dz.Kinders (8pts), R.Berkins (7pts), E.Bondarenko (6pts), R.Skuja (5pts), M.Krautmanis (2pts), V.Hazens

  • Otrajā spēlē notika līdzīga cīņa par uzvaru starp Jaunie veterāni un BK Ivetas zirgi komandām, taču spēles galotnē pārāki izrādījās Jaunie veterāni, kas ar rezultātu 80:73 uzvarēja BK Ivetas zirgi komandu.

Jaunie veterāni 80: K.Gotfrīds (27pts), K.Zabiņaks (19pts), A.Rudzītis (14pts), I.Kleinbergs (8pts), R.Rozentāls, R.Seilis (6pts)

BK Ivetas zirgi 73: Ģ.Krautmanis (20pts), K.Ozols (18pts), M.Grauzermanis, L.Zuze (12pts), R.Tirons (7pts), R.R.Gūtšmits (4pts)

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Brīvdabas fitnesa treniņš

15.05.2018 18:00

18422446_726226054229717_6547792488439818094_o.jpg

Fizisko aktivitāšu treniņu vadīs biedrības «KSMR fitness» treneri.

Lasīt visu ziņu

Seminārs “Aktualitātes augu aizsardzības līdzekļu lietošanā”

11.04.2018 10:00 - 12:30

2018. gada 11. aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, sadarbībā ar Valsts augu aizsardzības dienestu, organizē bezmaksas semināru 
“Aktualitātes augu aizsardzības līdzekļu lietošanā”.

• Seminārs notiks tehnikumā, Valteru ielā 6, aktu zālē. 
• Sākums plkst. 10.00, noslēgums ap 12.30.
• Pēc semināra būs iespēja kārtot eksāmenu , lai saņemtu/pārreģistrētu profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecību, darbībām ar otrās reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļiem (interesentiem līdz 6. aprīlim pieteikties pa telefonu 26676383 pie VAAD speciālistes D. Gertas).

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret Pūre

03.04.2018 19:00

img_0300.jpg3.aprīlī Kandavas lauksaimniecības tehnikuma sporta zālē par uzvaru Kandavas novada čempionātā basketbolā cīnījās KLT un Pūre komandas, kur uzvaru ar 15 punktu pārsvaru ieguva Pūres basketbolisti. Spēle noslēdzās ar rezultātu 71:86

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Kandavas novada čempionāts basketbolā, BJSS Kandava U19+ pret KLT

27.03.2018 16:00

img_9577.jpgOtrdienas pēcpusdienā 27.martā savu kārtējo uzvaru Kandavas novada čempionātā basketbolā izcīnīja BJSS Kandava U19+ komanda, uzvarot KLT basketbolistus ar 41pts pārsvaru.Spēles rezultāts: 102:61

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Kandavas novada čempionāts basketbolā, BJSS Kandava U16 pret KLT

21.03.2018 18:00

7.jpgTrešdien, 21.martā savu otro uzvaru Kandavas novada čempionātā basketbolā izcīna KLT basketbolisti, uzvarot BJSS Kandava U16 komandu ar rezultātu 80:64

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret Jaunie veterāni

19.03.2018 18:00

sfsdf.jpgPirmdien, 19.martā, Kandavas lauksaimniecības tehnikuma sporta zālē aizritēja kārtējā Kandavas novada čempionāta basketbolā spēle, kur par uzvaru cīnījās KLT un Jaunie veterāni komandas. Šajā spēlē uzvaru izcīnīja Jaunie veterāni basketbolisti ar rezultātu 106:77.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, RGR pluss pret KLT

15.03.2018 19:00


img_8862.jpgKandavas novada čempionātā basketbolā ļoti rezultatīvu spēli aizvadīja abas komandas - KLT un RGR pluss, taču uzvaru beigās izcīnīja RGR pluss basketbolisti un spēle noslēdzās ar rezultātu 118:102.

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas novada čempionāts basketbolā, BK Ivetas zirgi pret KLT

14.03.2018 19:00

27368426_1890523487926099_2800729915055568474_o.jpg

Kandavas novada čempionātā basketbolā savu pirmo uzvaru ar rezultātu 75:69 izcīnīja KLT basketbolisti sagādājot zaudējumu BK Ivetas zirgi komandai.

Lasīt visu ziņu

Kandavas novada čempionāts basketbolā, Pūre pret KLT

07.03.2018 19:00

img_7181.jpgTrešdienas vakarā, 07.03., Kandavas lauksaimniecības tehnikumā par uzvaru Kandavas novada čempionātā basketbolā cīnījās KLT un Pūres basketbolisti. Jau pašā spēles sākumā Pūres komanda ieguva pārsvaru un to noturēja visas spēles garumā, noslēdzot spēli ar rezultātu : 87:53

Lasīt visu ziņu galerija (32)

Kandavas novada čempionāts basketbolā, KLT pret BK Ivetas zirgi

19.02.2018 19:00

img_5437.jpg19.februārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās kārtējā Kandavas novada čempionāta basketbolā spēle, kurā šoreiz par uzvaru cīnījās komandas- KLT pret BK Ivetas zirgi.

Rezultatīva spēle abām komandām, taču pārāki izrādījās BK Ivetas zirgi komanda, kura ieguva savu pirmo uzvaru ar rezultātu 98:75

Lasīt visu ziņu galerija (18)

FOTO: "Gada sportiste"- Amanda Ribaka, "Gada sportists"- Kristaps Blite

16.11.2017

20171116_1246472.jpgJau ceturto gadu Latvijas Valsts svētkos tiek apbalvoti iepriekšējā mācību gada "Gada sportists" un "Gada sportiste". Nominācijai "Gada sportiste" tika izvirzītas- Amanda Ribaka, Daniela Dreslere un Sanita Morjakova, savukārt "Gada sportists" tika nominēti- Kristaps Blite, Klāvs Auseklis, Mārtiņš Grečkovskis un Jānis Antiņš. Titulu izcīnīja Amanda Ribaka (4.ĒP kurss) un Kristaps Blite (4.A kurss).

Lasīt visu ziņu galerija (5)

FOTO: Latvijas 99. dzimšanas dienais svinīgais pasākums

16.11.2017

dsc_3000.jpg


Par godu Latvijas Republikas 99. proklamēšanas gadadienai skolā notika svinīgs pasākums "Gaismas ceļš Latvijai". Pasākuma laikā tika apbalvoti labākie audzēkņi mācībās, sportā, kā arī vēstures konkursa laureāti.Lasīt visu ziņu galerija (21)

FOTO: LR IZM Profesionālās izglītības iestāžu 26. spartakiāde "Kandava 2017"

15.09.2017 13:30

img_0922.jpgSacensībās piedalās 106 dalībnieki no 12 mācību iestādēm. ( Saldus tehnikums, Jēkabils Agrobiznesa koledža, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jelgavas tehnikums, Malnavas koledža, Daugavpils Būvniecības tehnikums, Rīgas Stila un modes tehnikums, Banku augstskola, Rīgas Tehniskā koledža, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums.) Dalībnieki sacentās dažādos sporta veidos. Komandu sacensībās: basketbolā, tautas bumbā, stafetē un individuālajās sacensībās :  lidojošie šķīvīši, novuss, šautriņu mešana.

Lasīt visu ziņu galerija (82)

FOTO: Zinību dienas svinīgais pasākums

04.09.2017

dsc_2122.jpgIr atkal septembris.
Tāds rudenīgi saulains

Ar lapu krāsainību,
Miglainajiem rītiem.

Mēs atkal veram savas
Skolas durvis

Un ejam pretī daudz kam nezināmam.


Sveicam visus jaunajā mācību gadā! Novēlam, lai tas nāk ar labām sekmēm,ar jaunām cerībām, zināšanām un sapņiem.

Lasīt visu ziņu galerija (32)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikum izlaidums

22.06.2017 12:00

dsc_0012.jpgJūnijs ir īpašs ne tikai ar reibinošo ceriņu un jasmīnu smaržu, putnu dziesmu skaņām, bet arī ar to, kas tas mūsu skolā atnes smeldzīgu un reizē labi padarīta darba sajūtu, jo ir pienācis izlaiduma laiks – jaunu izvēļu un izaicinājumu laiks Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolventiem. Ir noslēdzies ļoti īpašs, daudzveidīgs un radošs posms katra absolventa dzīvē. Pienācis laiks izvēlēties pareizo mērķi dzīvē un tiekties uz to! Ar centību un gribasspēku var panākt ļoti daudz. Lai katra diena atnāk ar jaunām cerībām, jaunām zināšanām un atklāsmēm!

Lasīt visu ziņu galerija (103)

Pēdējais zvans

01.06.2017

dsc_9811.jpgŠ.g. 1. jūnijā 4 kursu audzēkņiem notika svinīgs pasākums- pēdējais zvans. Audzēkņiem tika veltīti uzmundrinoši un cerību pilni vēlējumi, kā arī no viņu puses tika teikti pateicības vārdi kursu audzinātājiem, kuri viņus audzināja, mācīja un sargāja visus šos četrus gadus.Lasīt visu ziņu galerija (41)

Angļu valodas diena

31.05.2017

img_2309.jpgŠ.g. 31.maijā tehnikumā notika ikgadējā Angļu Valodas Diena, kurā piedalījās 1. A, 1E/1.VP kursu audzēkņi. Pasākumā sacentās četras kursu komandas. Komandām bija jāveic dažādi uzdevumi angļu valodā.

1.vietu ieguva 1.VP kursa komanda “Star Ship” (E.Voļska, D Ābolkalna, V. Semenoviča, L. Vīgante, S. Indriksone)
2. vietā-1.A komanda “A-Team” (R. Bērziņš, D.G. Bondarenko, V.Hazens, E. Jaunmaize, A.S. Jaunzemis),
3. vietā 1. E komanda “The Normals “ ( H. Bože, G. Cimmermanis, E Roberts, T Mazkalniņš, R.M. Zāģeris)

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Mūsu meitenes pārliecinoši izcīna 1.vietu tautas bumbas sacensībās un kvalificējas LR finālsacensībām. Lepojamies!

24.05.2017

photo-editor_fjd7gw.png2.jpg2017. gada 24. maijā Kandavas LT sporta zālē norisinājās AMI sporta kluba apakšgrupas spēles tautas bumbā. Pirmo divu vietu ieguvējas kvalificējās uz Latvijas Republikas finālsacensībām, kas norisināsies 30.maijā- Smiltenē.

Mūsu tehnikuma meitenes bija absolūtas favorītes un uzvarēja visas 6 komandas, kopvērtējumā izcīnot pārliecinošu 1.vietu. Saldus tehnikums tika pārspēts ar rezultātu 12:0, Zaļenieku KAVS ar 7:0, Jelgavas tehnikums ar 4:0. Finālspēlē ar 11:0 tika pārspēta arī Dobeles AVS.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

"Tehniķu diena 2017" sacensību rezultāti un foto

24.05.2017

img_0081.jpg„Tehniķu dienas 2017” sacensību rezultāti:  

1.vietu ieguvēji individuālajā vērtējumā: 
Teorētiskās zināšanas velo braukšanā- Klāvs Auseklis (2.BLM)
Velo veiklības braukšana-Niks Krancmanis (1. BLM)
Auto veiklības braukšana-Erlends Bergs (3. LM)
Auto veiklības braukšana skolotājiem – Kaspars Ševčuks
Veiklības un jautrības stafete – 4. A kurss
Interesantākais noformējums gājienā – 4. A kurss  


Lasīt visu ziņu galerija (35)

"Tehniķu diena 2017"

24.05.2017

tehniku-diena.jpg

2017.gada 24.maijā  Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notiks
tradicionālā TEHNIĶU DIENA 2017, kurā piedalās tehnisko specialitāšu
izglītojamie,audzinātāji un skolotāji.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Erasmus projekta noslēgums Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā

17.05.2017

dsc_0779.jpgIr pienācis eksāmenu laiks, mācību gads pamazām tuvojas noslēgumam. 17. maijā Kandavas Lauksaimniecības tehnikums rīkoja noslēguma pasākumu Erasmus+ projektam Nr. 2016-1-LV01-KA102-022543 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā”, uz kuru bija ieradušies projekta dalībnieki un potenciālie interesenti nākamajam gadam.

Projekts ilga visu mācību gadu, gan Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, gan struktūrvienību Cīravā un Saulainē audzēkņi pabija piecās valstīs, praktizējot dažādās profesijās: lauksaimniecības tehnikas mehāniķis, automehāniķis, pavārs, klientu apkalpošanas speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, elektriķis. Projekta mērķis bija sniegt jauniešiem pirmo starptautisko pieredzi apgūstamajā profesijā un personiskās prasmes, lai uzlabotu konkurētspēju darba tirgū. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi praktizējās Vācijā, Apvienotajā Karalistē un Austrijā. Kopējais projekta finansējums ir 133 174,00 EUR, kurā ietilpa ceļa izdevumi, individuālais atbalsts, administratīvie izdevumi un speciālo vajadzību atbalsts. Prakses ilgums bija divdesmit astoņas dienas. Austrijā un Apvienotajā Karalistē jaunieši dzīvoja viesu ģimenēs, bet Vācijā dzīvoja privātmājā un strādāja dažādos uzņēmumos. Projektā pavisam kopā piedalījās piecdesmit divi dalībnieki, no kuriem deviņpadsmit studenti un divas pavadošās personas pārstāvēja Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu.

Lasīt visu ziņu galerija (31)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā svin Valsts valodas dienu ar akciju "Valoda uz trotuāra"

13.05.2017

img-20170513-wa0024.jpgSestdien, 13. maijā , jau sesto gadu pēc kārtas Rakstniecības un mūzikas muzejs un tā draugi visā Latvijā aicina svinēt Valsts valodas dienu.

Šogad svētki tika atzīmēti ar akciju "Valoda uz trotuāra". Akcijā iesaistījās arī mūsu tehnikuma audzēkņi,kas skolas bruģi piepildīja ar dzejas, prozas rindām. 

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Goda teātris viesojas tehnikumā ar izrādi "Čomiņi"

08.05.2017

img-20170513-wa0007.jpg2017. gada 8. maijā tehnikumā viesojās Goda teātris ar izrādi "Čomiņi". Izrāde bija par draudzību, mīlestību, izdabāšanu vecākiem un vēlēšanos būt patstāvīgiem.

Galvenajās lomās Edgars Ozoliņš un Rolands Beķeris.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam būs savs ozols kopējā saimē

04.05.2017

ozola_stadisana.jpg4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētki tika atzīmēti arī Kandavas novadā. Pilsētas promenādē notika pasākums “Es esmu Latvija!” ar svinīgām uzrunām un pupu stādīšanas akciju “No mazām domām izaug lieli darbi!”. Svētki turpinājās ar 24 Latvijas simtgades ozolu iestādīšanu pie Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadiona, Mazās skolas ielā. Ozolus iestādīja izglītības iestāžu pārstāvji, domes vadība un deputāti, novada uzņēmēji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un kultūras darbinieki. Arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma pārstāvji, kopā ar direktori Daci Rozentāli iestādīja ozolu, kas nu augs kopīgā saimē ar citiem, sagaidot Latvijas simtgadi, lai turpinātu zaļot vēl 100 gadus.


Lasīt visu ziņu

Mūsu skolas labākie audzēkņi mācībās (2017. gada martā). Lepojamies!

12.04.2017

aesa_overview.jpg4.A Gunārs Filoņenko-8.89
4.E  Rūdolfs Muša- 8.75
4.VP  Kate Zonberga- 8.71
3.ĒP Agate Lignicka -8.33
1.ALM Kaspars Vitkovskis-8.30
3.ĒP Annija Saulgrieze -8.17
4.E Viktors Dreimanis -8.13
3.E Alise Maija Cimermane – 8.10
4.LM Reinis Dārziņš -8.00
1.VP Jānis Leo Druviņš - 8.00
3.ĒP Kimberlija Buraka -8.00

Lasīt visu ziņu

Karjeras izglītības pasākums tehnikumā

06.04.2017

20170406_115504.jpg2017.gada 6. martā tehnikumā notika karjeras izglītības pasākums izglītības programmas „Enerģētika un elektrotehnika” visu kursu audzēkņiem.

         Lai veicinātu jauniešu interesi par enerģētikas nozari un tuvāk iepazīstinātu ar AS "Sadales tīkls" ikdienas darbu un vidi, lai dotu vispārēju priekšstatu par elektroenerģijas piegādi no apakšstacijas līdz katram klientam, tehnikumā bija ieradies AS "Sadales tīkls" valdes loceklis, nodrošinājuma direktors Signis Rīns, kurš pats ir Kandavas lauksaimniecības tehnikuma absolvents un uzņēmuma komunikāciju speciāliste Inga Tilhena.           Šāda iepazīšanās ar uzņēmuma ikdienas darba procesu, darbības virzieniem un specifiku ir svarīga gan jauniešiem, kuri mācās tehnikumā, gan AS "Sadales tīkls", kurai ik gadu ir nepieciešami jauni un profesionāli darbinieki. Ik gadu AS "Sadales tīkls" izsludina apmaksātas prakses vietas elektrotehnisko zinību audzēkņiem un studentiem.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Bezmaksas seminārs „Intensīvas mēslošanas ietekme uz ražas un vides kvalitāti”

15.03.2017 10:00

22451.jpgKandavas Lauksaimniecības tehnikumā, Kandavā, Valteru ielā 6, 2017. gada 15. martā notiks bezmaksas seminārs „Intensīvas mēslošanas ietekme uz ražas un vides kvalitāti”Lektors Guntis Gulbis, SIA „Integrētās audzēšanas skola” speciālists.

Semināra sākums plkst. 10.00.

Reģistrēšanās no plkst. 9.30.

Aicinām piedalīties!

 

Lasīt visu ziņu

Kandavas čempionāts galda tenisā

29.04.2015

1.jpg29.aprīlī, VKLT sporta zālē tika noskaidroti Kandavas novada čempioni galda tenisā. Aizraujošās izspēlēs tika noskaidroti spēcīgākie spēlētāji un spēlētājas. Vīriešu konkurencē - 1.v. Austra Birzniece (Kandava), 2.v. Kristians Lūks (VKLT), 3.v. Elvis Skvaronskis (VKLT), sieviešu konkurencē - 1.v. Magdalina Taube-Taubere (Kandava), 2.v. Ketija Bernica - Berlana (KVS), 2.v. Lilita Pētersone (VKLT).

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Kandavas Lauksaimniecības tehnikums
<>

Jaunākās galerijas