Kandavas novada Izglītības pārvalde

Karjeras attīstības atbalsta pasākums "Dj – sava laika noteicējs un pasākumu vadītājs​"11.11.2019

11.11.2019. norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums "Dj – sava laika noteicējs un pasākumu vadītājs", kurā piedalījās 105 Kandavas Reģionālās vidusskolas 8.-12.klašu skolēni.

Pasākuma apraksts: Skolēniem iespēja iepazīt DJ profesiju mūzikas industrijā, lekcija par DJ profesiju, sabiedrisko pasākumu organizēšanu, vadīšanu, laika plānošanu. Skolēniem iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.

Pasākums finansēts ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

printēt

Karjeras attīstības atbalsta pasākums "Militārais dienests- iespējas un prasības"06.11.2019

06.11.2019. norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums "Militārais dienests- iespējas un prasības", kurā piedalījās 19 Zemītes pamatskolas 7.-9.klašu skolēni.

Pasākuma apraksts: Ekskursija uz Ādažu militāro bāzi, lai nodrošinātu skolēniem iespēju tikties ar karavīriem, iepazīties ar militārās jomas darba vidi, tehniku un ekipējumu. Izglītības, prakses un darba iespējas militārajā sektorā. Skolēniem iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.

Pasākums finansēts ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

printēt

Karjeras attīstības atbalsta pasākums "Ražots Latvijā"30.10.2019

30.10.2019. norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums "Ražots Latvijā", kurā piedalījās 22 Kandavas novada Zantes pamatskolas 1.-3.klašu skolēni.

Pasākuma apraksts: Mācību ekskursija uz pārtikas ražotni, lai iepazītos ar tās darbu un ražošanas procesā iesaistītajām profesijām. Skolēniem iespēja iepazīties ar pārtikas tehnologa darba vidi, darba aprīkojumu un darba specifiku. Iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus. Skolēniem iespēja praktiski darboties, profesijas specifikas izzināšanai.

Pasākums finansēts ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

printēt

Karjeras nedēļa 201925.10.2019

Karjeras nedēļas pasākumos no 14. līdz 18. oktobrim 83 Latvijas pilsētās un novados piedalījās vairāk nekā 137 000 jauniešu. Latvijas skolās notika dažādi ar karjeras izvēli un nākotnes profesijām saistīti pasākumi – diskusijas ar dažādu nozaru profesionāļu dalību, interaktīvas stundas, domnīcas, atvērto durvju dienas, radošās darbnīcas, akcentējot mākslīgā intelekta un tehnoloģiju lomu nākotnes darba tirgū. Arī Kandavas novada izglītības iestādes - Kandavas Reģionālā vidusskola, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola, Kandavas novada Zantes pamatskola, Cēres pamatskola, Vānes pamatskola un Zemītes pamatskola īstenojušas vairākas aktivitātes un pasākumus Karjeras nedēļas ietvaros 884 skolēniem! Vairāk info par karjeras nedēļas aktivitātēm Latvijā lasāma šeit!

printēt

Karjeras attīstības atbalsta pasākums "Iepazīsti uzņēmējus"18.10.2019

18.10.2019. norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums "Iepazīsti uzņēmējus", kurā piedalījās 19 Kandavas novada Zantes pamatskolas 4.-6.klašu skolēni.

Pasākuma apraksts: Ekskursija uz uzņēmumiem, lai iepazītos ar dažādiem ražošanas un pakalpojumu sniegšanas procesiem un tajos nepieciešamajām profesijām. (kokapstrāde, metālapstrāde, pakalpojumi, amatniecība, būvniecība u.c.) Skolēniem tika dota iespēja iejusties uzņēmumos strādājošo profesiju pārstāvju “ādā” un iepazīt darba vidi, darba aprīkojumu, darba specifiku, saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.

Pasākums finansēts ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

printēt

Karjeras nedēļas aktivitātes Kandavas novada skolēniem

14.10.2019 - 18.10.2019 - 17:00

Kandavas novada izglītības iestādēs no 14. līdz 18.oktobrim norisinās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras fokusā ir nākotnes profesijas. Karjeras nedēļa šogad tiek aizvadīta ar saukli “Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū. Karjeras nedēļas laikā Latvijas skolās un citās izglītības iestādēs notiks dažādi karjeras veidošanai veltīti pasākumi, radošās darbnīcas un diskusijas, kuros tiks akcentēta mākslīgā intelekta un tehnoloģiju loma nākotnes profesijās.

Raksta turpinājumā apskati Kandavas novada skolu sagatavotās karjeras nedēļas programmas un aktivitātes!

Kā arī Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā kartē vari sekot līdzi visas Latvijas karjeras nedēļas aktivitātēm, tai skaitā mūsu aktīvā Kandavas novada aktivitātēm, ieskaties TE!

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Izglītības pārvaldes Karjeras atbalsta pasākumu plāns 2019./2020. mācību gadam16.09.2019

Kandavas novada Izglītības pārvaldes Karjeras atbalsta pasākumu plāns 2019./2020. mācību gadam apskatāms ŠEIT!

*Sadarbojoties ar Valsts izglītības attīstības aģentūru jau trešo mācību gadu Kandavas novadā tiek realizēts ESAF projekts SAM 8.3.5.0/16/I/001 par karjeras atbalstu skolēniem.

printēt
<>

Jaunākās galerijas