Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Start Strong informatīvās īsfilmas karjeras jomā, ieskaties un izmanto savā labā!

08.04.2020

1.Start Strong - kas tas ir? Informatīva īsfilma par to, kas ir Start Strong programma jauniešiem.

2.Start Strong - Mērķu nospraušana Informatīva īsfilma ar praktisku uzdevumu par to, kā nospraust savus dzīves un karjeras mērķus.

3.Start Strong - Kur meklēt darba sludinājumu? Informatīva īsfilma ar to, kur darba devēji publicē darba sludinājumus un kā atrast sev atbilstošu darba sludinājumu.

4.Start Strong - Kā pareizi lasīt darba sludinājumu? Informatīva īsfilma ar to, kā pareizi lasīt darba sludinājumu, lai izvērtētu savu atbilstību izvēlētajai profesijai.

5.Start Strong - CV rakstīšana Informatīva īsfilma ar to, kā sagatavot savu CV, lai tas būtu pēc iespējas labāks! :)

6.Start Strong - Motivācijas vēstule Informatīva īsfilma ar to, kā rakstīt motivācijas vēstuli, lai tā uzrunā potenciālo darba devēju.

7.Start Strong - Kā pareizi nosūtīt CV? Informatīva īsfilma ar to, kā atstāt darba devējam pēc iespējas labāku iespaidu tikai ar viena epasta palīdzību!

8.Start Strong - Kā sagatavoties darba intervijai? Informatīva īsfilma ar to, kā sagatavoties darba intervijai un kā mazināt uztraukumu.

9.Start Strong - Kā novadīt darba interviju?  Informatīva īsfilma ar to, kā veiksmīgi rīkoties darba intervijā, lai pirmais iespaids Tavam jaunajam darba dēvējam būtu patīkams.

10.Start Strong – 1.darba diena. Informatīva īsfilma ar to, kā uzsākt savu pirmo darba dienu, lai tā būtu forša ne tikai tev, bet arī Tavam darba devējam, ieklausies ieteikumos.

11.Start Strong  – kursa noslēgums. Iedvesmojoša īsfilma ar ASV vēstniecības konsula Evana Makārtnija ieteikumiem personības pilnveidei un veiksmīgai karjerai.

Avots: RISEBA Youtube.com konts

<>

Jaunākās galerijas