Kandavas novada Izglītības pārvalde

Ielīgojam Jāņus!

19.06.2020 10:00 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

                                         

Lai gan Jāņu diena ir brīvdiena," Zīļuks"bērni šos svētkus ieskandina jau 19. jūnijā. Mazie līgotāji kopā pulcējās bērnudārza pagalma zaļajā mauriņā, kur jautri uzdejoja un izpriecājās!

                                        Visa laba Jānu zāle,
                                             Ko plūc Jāņu vakarā
                                             Vībotnīte, papardīte,
                                             Sarkanais āboliņš.

Priecīgu līgošanu katram savās mājās un ģimenēs!

Uzņemšana Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 10.klasē

Sākusies uzņemšana Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 10. klasē.

Dokumentus var iesniegt skolas lietvedībā jūnijā un augustā katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst.15.00.
Ja netiec šajā laikā, tad zvani uz skolas lietvedību un vienojies par citu laiku. Tālr.63181887.

Vēlies sarunu ar direktores vietnieci izglītības jomā par mācību procesu 10. klasē, tad dokumentus iesniedz 18. un 19. jūnijā, 6. un 24. jūlijā vai 17. un 19. augustā līdz plkst.15.00.

Vēlies iepazīties un parunāt ar savu klases audzinātāju, tad dokumentus iesniedz 6. un 24. jūlijā vai 17. un 19. augustā līdz plkst.15.00.

printēt

Sporta skolas vieglatlētiem atsākušies starti sacensībās16.06.2020

Ar sacensībām mājīgajā Rojas stadionā, startus atsākuši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti.  15.jūnijā Rojas novada sporta skolas organizētajās vieglatlētikas sacensībās U-14, U-16 vecuma grupās piedalījās arī Kandavas novada vieglatlēti, kas jau ar 12. maiju atsākuši klātienes treniņus un gatavojas  Latvijas čempionātiem stadionos, visās vecuma grupās. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Piesardzības pasākumi un aktivitātes pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas 10.jūnijā.10.06.2020

10. jūnijā Latvijā tiek atcelta ārkārtējā situācija un pakāpeniski mazināti iepriekš noteiktie ierobežojumi. Kaut gan līdz 2020. gada 31. jūlijam nav atļauts mācību process klātienē, tomēr no 10. jūnija darbu ierastajā režīmā varēs sākt pirmsskolas izglītības iestādes. To paredz šodien, 2020. gada 9. jūnijā, valdībā apstiprinātais noteikumu projekts “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Ņemot vērā sasniegtos rezultātus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanā un lai pasargātu sabiedrību no tās atkārtota uzliesmojuma, dažādu ierobežojumu atcelšana notiks pakāpeniski, vienlaikus stingri ievērojot spēkā esošos piesardzības pasākumus. Piesardzības pasākumi ietver prasības roku higiēnai, virsmu dezinfekcijai, koplietojamo virsmu apjoma samazināšanai, arī telpu vēdināšanai. Ja nav iespējams izmantot automātiskās ventilācijas sistēmas, publisko un saimniecisko pakalpojumu sniegšana un pasākumi būs jāplāno ar pārtraukumu ik pēc divām stundām un pārtraukuma laikā jānodrošina telpu vēdināšana vismaz 15 minūtes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Skola2030 rīkoto vebināru sērija vispārizglītojošo skolu mācību priekšmetu skolotājiem

Mācību gada izskaņā aicinām uz Skola2030 rīkoto vebināru sēriju vispārizglītojošo skolu mācību priekšmetu skolotājiem par biežāk uzdotajiem jautājumiem katrā mācību priekšmetā, gatavojoties pilnveidotā mācību satura īstenošanai no 2020.gada 1.septembra. Aicinām vebināros piedalīties īpaši tos skolotājus, kuri nākamajā mācību gadā uzsāks pilnveidotā mācību satura īstenošanu 1., 4., 7. un 10.klasē. Sākumskolas skolotājus aicinām pievērst uzmanību tieši sākumskolai veltītajiem vebināriem, taču iespēju robežās iepazīties arī katrā mācību jomā plānotajiem vebināriem.
Lūdzam reģistrēties katrā no vebināriem ne vēlāk kā līdz iepriekšējās dienas plkst. 12:00.
>> Lasīt vairāk
>> Registrācija

printēt

Nāc mācīties 10.klasē Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā

Sākot ar jauno mācību gadu, Latvijas skolās mainīsies veids, kā tiks organizētas mācības vispārējā vidējā izglītībā. Aptuveni 30 % mācību laika, visvairāk 12. klasē, jaunieši varēs veltīt tiem mācību priekšmetiem, kuri viņus īpaši interesē, – mācīties tos padziļināti un apgūt brīvas izvēles specializētos kursus. Skolēni izvēlēsies un apgūs 3 padziļinātos kursus, kurus mācīties augstākajā mācību satura apguves līmenī, veiks un aizstāvēs projekta darbu – pētniecības, jaunrades vai sabiedrisko darbu saistībā ar vienu vai vairākiem padziļinātajiem kursiem.

Vidusskolas posmā skolēni mācību saturu apgūst saskaņā ar jomās plānotajiem rezultātiem kursu veidā:

  • pamatkurss sniedz vispārīgā vai optimālā līmeņa zināšanas, izpratni un prasmes;
  • padziļinātais kurss sniedz augstākā līmeņa zināšanas, izpratni un prasmes;
  • specializētais kurss sniedz specifiskas jebkura līmeņa zināšanas, izpratni un prasmes.

Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola 2020./2021. mācību gadā skolēniem piedāvās divus virzienus – Sociālo un dabas zinātņu virzienu (bioloģija, matemātika un sociālās zinātnes padziļinātā līmenī) un Sociālo un humanitāro zinātņu virzienu ( latviešu valoda un literatūra, angļu valoda un sociālās zinātnes padziļinātā līmenī). 

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas