Kandavas novada Izglītības pārvalde

Zēnu mājturības un tehnoloģiju skolotāju meistarklases11.06.2019

21. gadsimtā arvien lielāku popularitāti gūst dažāda veida meistarklases, kurās jebkuram ir iespēja papildināt vai iegūt jaunas zināšanas un iemaņas, arī skolās un dažādos mācību centros arvien biežāk notiek tieši šāda veida praktiskās apmācības.  

Pirms skolotājiem sākušies atvaļinājumi, 11. jūnijā Kandavas novada zēnu mājturības un tehnoloģiju skolotāji piedalījās meistarklasēs “Kokapstrādes rokas instrumentu asināšanas tehnoloģijas”, kur bija iespēja praktiski apgūt griezējinstrumentu pulēšanas tehnoloģijas, strādāt ar diska slīpmašīnu, kā arī notika paraugdemonstrējumi pārasmens noņemšanai ar dažādām tehnikām.

Mājturības un tehnoloģiju skolotājus no Cēres, Vānes un Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas laipni savā darba telpā uzņēma Kandavas internātvidusskolas skolotājs Broņislavs Hadaņonoks, bet paraugdemonstrējumus un asināšanas tehnikas demonstrēja un praktiski rādīja Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas skolotājs Gatis Frīdenbergs. Arī Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja J. Šnikvalde un metodiķe E. Muižniece saņēma uzaicinājumu piedalīties meistarklašu ievaddaļā, kur skolotāji diskutēja un dalījās pieredzē par mājturības un tehnoloģiju priekšmeta mācīšanu savās skolās. 

 Paldies skolotājiem par sadarbības veicināšanu, par jaunu  praktisko zināšanu nodošanu kolēģiem un labi kopā pavadītu laiku! 

<>

Jaunākās galerijas