Kandavas novada Izglītības pārvalde

„Sporto visa klase” 5.sezona sākusies!

31.oktobrī Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 2., 4.a, 4.b un 5.a klašu skolēni, skolas direktore, klašu audzinātāji, sporta skolotāji  piedalījās grandiozā programmas „Sporto visa klase” 5.sezonas atklāšanas ceremonijā ”Arēnā Rīga”.

 Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā skolēniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā.

Pasākumā īpaši tika sveikti jaunie programmas dalībnieki- mūsu skolas 2. klases skolēni. Viņi saņēma oficiālo programmas „Sporto visa klase” piederības zīmi- karogu.

 Atklāšanas pasākumā dalībniekus priecēja dažādi izklaidējoši elementi - talismanu parāde ar programmas „Sporto visa klase” talismaniem, priekšnesumi no "Green - trial" un hip- hop māksliniekiem, spraigus paraugdemonstrējumus rādīja karatē audzēkņi un ielu vingrotāji. Savukārt pasākuma noslēgumā ar nelielu, bet spilgtu koncertu skolēnus priecēja grupa „Bermudu divstūris.”

Mēs, skolotāji, skolēni un vecāki, piekrītam ”Sporto visa klase” idejas autora Žorža Tikmera idejai par nepieciešamību  sportot katru dienu. Viņa ideja ir lieliska. Mēs, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas kolektīvs, to atbalstām!!

„Šis nav projekts Olimpiešu sagatavošanai, tas paredzēts skolēnu veselības nostiprināšanai, viņu stājas uzlabošanai un motivācijas radīšanai nodarboties ar sportu.” ( Žoržs Tikmers) . 

  Lai mums  visiem veiksmīga sezona!

<>

Jaunākās galerijas