Kandavas novada Izglītības pārvalde

Projekts „Ieplāno savu veiksmi šodien” Kandavas internātvidusskolā06.04.2018

No 21.- 23.martam Kandavas internātvidusskolā viesojās astoņi starptautiskajā Erasmus+ projektā “Ieplāno savu veiksmi šodien” iesaistītie skolotāji no Polijas un Horvātijas.

Mācību mobilitātes ietvaros notika eTwinning seminārs par darbošanos TwinSpace vidē, par projekta materiālu ievietošanu. Semināru vadīja eTwinning vēstniece Iveta Milta. Tika izmantoti rīki Padlet, Tricider, Answergarden. Skolotāji mācījās, kā eTwinning vidē var noorganizēt videokonferenci.

Skolotāji iepazinās ar karjeras izglītību Kandavas internātvidusskolā. Kultūras programmā projekta dalībnieki devās uz Talsiem, kur apmeklēja radošo sētu un keramikas darbnīcu, kā arī iepazinās ar „Sabiles Sidrs” ražotni. Skolotāji savu radošumu varēja parādīt, darbojoties Silto smilšu studijā Ingas Jefremovas vadībā un mājturības kabinetā, veidojot no pērlītēm spārītes, kur nodarbību vadīja skolotājas Andra Akmeņlauka, Inta Pakalns-Paleja un Marisja Strāķe.

Projekta skolotājas iepazinās ar skolu, gidu lomā iejutās 9.b klases skolnieces Eva un Laura. Skolotājas teica ļoti atzinīgus vārdus par skolu, par tās piedāvātājām iespējām un par labi noorganizēto mobilitātes programmu.

Ņina Zalcmane projekta koordinatore

 

<>

Jaunākās galerijas