Drukas resursa adrese: http://knip.lv/jaunumi1/notikusi_sadziedasanas_mana_tautasdziesma
Drukas datums: 09:06:11 08.08.2020

Notikusi sadziedāšanās "Mana Tautasdziesma"

29.janvārī Kandavas Mākslas un mūzikas skolā pulcējās 15 jaunie novada dziedātāji, lai solo izpildītu katrs savu izvēlēto tautasdziesmu. Mūs laipni sagaidīja un pasākuma ievadvārdus skolas skanīgajā zālē teica direktore Maruta Balode.  

1.-4.klašu grupā klausījāmies sešus priekšnesumus, no kuriem viens gan bija duets. Tas šoreiz pieļaujami, jo dziedāja visjaunākie dalībnieki no Kandavas internātvidusskolas 1.klases, un viņu izpildījumā dziesmā "Kur tad tu nu biji, āzīti manu?" katram bija sava solo loma. 5.-9.klašu grupā arī uzstājās sešas dziedātājas, bet vidusskolu grupā- divas solistes. Žēl, ka dažu skolu pārstāvji nevarēja ierasties slimības un citu apstākļu dēļ.

Kad bija izdziedātas visas šim pasākumam sagatavotās tautasdziesmas, katrs dalībnieks saņēma Kandavas novada Izglītības pārvaldes Pateicību un nelielu saldu balvu. Paldies ar ziediem arī mūzikas skolotājām, kuru vadībā tika sagatavoti priekšnesumi. Paldies pasākuma vadītājai Rūtai Liepai no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas. Pasākuma noslēgumā pēc kopdziesmas "Teici, teici, valodiņa" vēl kopīgs un grupu foto, un tad tika izdziedātas un izdejotas tautas rotaļas, ko bija sagatvojuši katras skolas pārstāvji.

Paldies Mākslas un mūzikas skolas direktorei Marutai Balodei un skolas darbiniecēm par iespēju pasākumam notikt tam vispiemērotākajā vietā.

Pasākuma "Mana tautasdziesma" dalībnieku saraksts šeit