Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Noslēdzies konkurss Kandavas novada skolu 7. - 8. klašu kolektīviem „Esi aktīvs - bez atkarībām! 2015”

18.05.2015

Šogad uz konkursa noslēguma pasākumu jauniešu centrā „Nagla” pulcējās tā dalībnieki Kandavas novada Zantes pamatskolas 8.klase un audzinātāja Antra Grundmane, Kandavas internātvidusskolas 7.a klase un audzinātājas Vita Eglīte un Māŗīte Rozīte, Cēres pamatskolas 7.klase ar audzinātāju Natāliju Murāni, kā arī skolu direktori Kristīne Elksnīte Juta Reinsone un Elita Lavrinoviča, konkursa rīkotāji, atbalstītāji un sponsori.

Dalību konkursā šogad bija pieteikuši septiņi klašu kolektīvi: Kandavas internātvidusskolas 8.a klase un 7.a klase, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.klase un 8.b klase Cēres pamatskolas 7.klase, kā arī Zantes pamatskolas 7.klase un 8.klase. Līdz konkursa beigām izturēja 3 klases, bet dažiem nācās no konkursa izstāties izstāties dažu neapdomīgu un bezatbildīgu klasesbiedru dēļ pašā konkursa finālā. Kā pēdējie izstājās Kandavas novada Zantes pamatskolas 7.klase

Tādēļ lielāks prieks par tiem, kas prot veidot savu ikdienu interesantu bez atkarību izraisošām vielām.

Konkursa noslēguma pasākuma ievadā katra konkursa klase iepriecināja klātesošos ar savu vizītkarti- tās bija izdevušās patiešām interesantas un katru klasi raksturojošas.

Pēc klašu pieteikumu nosūtīšanas 1.februārī konkursa dalībniekiem tūlīt vajadzēja ķerties pie darba un izveidot savas klases iepazīšanās plakātu un aprakstu par sevi pirmajā radošo darbu konkursā „Iepazīsimies – esam klase bez cigaretēm un alkohola!”

  • Cēres pamatskolas 7.klases skolēnu plakāts un devīze: Atkarībām nē, bet laimīgai dzīvei jā”. Kandavas novada Zantes pamatskolas 8.klases skolēnu plakāts un devīze: „Esam visi braši un bez atkarībām paši”. ”. Kandavas internātvidusskolas 7.klases skolēnu plakāts un devīze: Mēs katrs sakām sev: ”Es varu!”

Par 1.radošo darbu konkursa labāko darbu tika atzīts Kandavas novada Zantes pamatskolas 8. klases plakāts un aprakstsEsam visi braši un bez atkarībām paši”.”.

Klase saņēma veicināšanas balvu no konkursa atbalstītāja Kandavas novada Domes. Apsveicam!

Konkursa nolikumā ir paredzēts, ka klases ne tikai piedalās radošos darbu konkursos, bet arī iesūta atskaites-aprakstus par paveikto katrā no konkursa norises mēnešiem.

Un tā mēs uzzinājām, ka februārī, martā un aprīlī

- Mēs 8.klase –Artūrs, Laura, Signe, Nauris, Līga, Dainis, Raivis neesam lietojuši ne alkoholu, ne pīpējuši, bet esam čakli pastrādājuši: piedalījāmies jaunsargu pārgājienā, visa klase piedalījāmies konkursā, kas bija veltīts Raiņa un Aspazijas 150.dzimšanas dienai, piedalījāmies skolas sakopšanas talkā un paveicām vēl daudzas citas labas lietas

- Šajos mēnešos neesam pat pieskārušies atkarību izraisošām vielām un esam cītīgi strādājuši saistībā ar šo konkursu. Šajā mēnesī turpinājām izzināt mums interesējošos jautājumus paratkarību ļaunumu. Šajā mēnesī esam piepildījuši sevi ar pozitīvām emocijām.

- Mēs visi kopā daudz ceļojam ne tikai pa Latviju, bet arī tuvākajām kaimiņu zemēm. Divas reizes bijāmteātrī Rīgā un Liepājā. Esam cītīgi vākuši makulatūru un piedalījušies labdarības pasākumā.

Otrais radošo darbu konkurss „Mums izdodas!” norisinājās no 16.marta līdz 16.aprīlim.

Konkursa dalībniekiem bija uzdevums izveidot fotostāstu vai videostāstu par klases kolektīva veiksmēm un par to, ar ko katra klase var lepoties.

Kandavas internātvidusskolas 7. a klases skolēni savā foto stāstā parādīja savu pavasarī stādīto puķu dobi, klases ekskursiju uz Vidzemi un Kurzemi, klases biedru talantus, labdarības pasākumu uz bērnudārzu, kur maziem ķipariem sniedza koncertu un sportaaktivitātes. Mums izdodas- tā viņi paši saka par sevi.

Zantes pamatskolas 8.klases skolēni savā stāstā piedāvā, kā viņi paši saka, nelielu ieskatu savā ikdienas dzīvē: muzicēšanu- saksafona un ģitārspēli , sportošanu, dejošanu, leļļu teātra izrādi, trušu audzēšanu

Cēres pamatskolas 7.klases skolēni savā otrā radošā konkursā atklāj savus talantus un vaļaspriekus. Tieir floristika un kulinārija, ģitārspēle un rokdarbi, zīmēšana un dziedāšana, mācīšanās un putnu būrīšu izgatavošana, sportošana un makšķerēšana un vienkārši kopā būšana. Klase ir atradusi atbildi uz jautājumu Kas ir laimīgs cilvēks?

Par otrā radošo darbu konkursa „Mums izdodas!” labāko darbu tiek atzīts Cēres pamatskolas 7.klases darbs

Apsveicam!

Klase saņēma veicināšanas balvu no uzņēmējas S.Neibergas.

Kandavas novada Zantes pamatskolas 8.klase veicināšanas balvu saņēma no uzņēmēja V.V.Dreimaņa

Konkursa gala rezultātu paziņošanā noKandavas novada Izglītības pārvaldes vadītājas Silvijas Tiltiņas un Kandavas novada sociālā dienesta direktora Inta Leitarta uzzinājām, ka ceļazīmi uz LĪVU AKVAPARKU saņem

Kandavas internātvidusskolas 7.a klase,

Cēres pamatskolas 7.klase un

Kandavas novada Zantes pamatskolas 8.klase!

Transportu izdevumus aizbraukšanai uz Līvu akvaparku klasēm sedz Izglītības pārvalde.

Savukārt Izglītības pārvaldes vadītājas S.Tiltiņas Pateicības un ziedi konkursa sponsoriem un atbalstītājiem:

Kandavas novada domes priekšsēdētājam Normundam Štofertam,

uzņēmējiem Viesturam Valdim Dreimanim un Stefānijai Neibergai,

Kandavas novada Bāriņtiesas priekšsēdētājai Ritmai Supei,

Kandavas novada Sociālā dienesta direktoram Intam Leitartam,

Kandavas novada Pašvaldības policijas priekšniekam Rihardam Zariņam.

Ar dziesmām klātesošos priecēja PIKC Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma vokālā ansambļa „Vēja zvani” solistes Marija un Annija Grosas.

Konkursa 5.gadu jubilejā tika iedibināta jauna tradīcija. Katrai skolai tika dāvināta ābelīte ar vēlējumu, lai ar gadiem pie skolas veidotos vesels augļu dārzs

Pēc tradicionālā kopīgā foto pie jauniešu centra „Nagla” ieejas sekoja omulīga mielošanās ar Izglītības pārvaldes un konkursa sponsores S.Neibergas sagādātajiem gardumiem.

Mājup visi devās labā noskaņojumā un Līvu akvaparka apmeklējuma gaidās.

J.Šnikvalde

Kandavas novada Izglītības pārvaldes metodiķe

p1100040.jpg p1100047.jpg p1100042.jpg p1100039.jpg p1100045.jpg p1100048.jpg p1100052.jpg p1100051.jpg p1100054.jpg p1100056.jpg p1100058.jpg p1100059.jpg p1100064.jpg p1100061.jpg p1100070.jpg p1100069.jpg p1100068.jpg p1100066.jpg p1100071.jpg p1100074.jpg p1100077.jpg p1100075.jpg p1100073.jpg p1100081.jpg
<>

Jaunākās galerijas