Kandavas novada Izglītības pārvalde

Noskaidroti labākie skolēnu Skatuves runas konkursā19.02.2020

18.februārī Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada skolēnu Skatuves runas konkursa 1.kārta, kurā piedalījās 20 dalībnieki no piecām novada skolām.

1.klašu grupā 2.pakāpes diplomu ieguva Agne Grīga; 1.pakāpi- Helēna Botmane. Abas pārstāvēja Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolu. 1.pakāpi un ceļazīmi uz Kurzemes reģiona Skatuves runas konkursu ieguva Ģirts Lastovskis no Vānes pamatskolas.

2.-3.klašu grupā Pateicību par piedalīšanos saņēma Vanesa Fekļistova no Zantes pamatskolas; 2.pakāpi ieguva Luīze Birne no Zemītes pamatskolas, bet 1.pakāpi un ceļazīmi uz reģionālo konkursu sev nodrošināja Laura Kulmane no Kandavas Reģionālās vidusskolas.

4.-6.klašu grupā 2.pakāpi ieguva Kristiāna Sendija Ozola no Zantes un Ella Pētersone no Zemītes pamatskolas. 1.pakāpes diploms Rūdim Babrim no Reģionālās vidusskolas. 1.pakāpe un ceļazīme uz reģionālo konkursu Linitai Vanagai no Vānes pamatskolas. Augstāko pakāpi un ceļazīmi uz reģiona kārtu ieguva K.Mīlenbaha vidusskolas 5.b klases skolniece Estere Marcinkeviča.

7.-9.klašu grupā 2.pakāpes diploms Emīlam Zandbergam no Zemītes pamatskolas. 1.pakāpe Adrianam Gerasimovam no Reģionālās vidusskolas. Augstākā pakāpe Artum Šimkēvičam no K.Mīlenbaha vidusskolas. Abiem zēniem arī ceļazīme uz Kurzemes reģiona Skatuves runas konkursu.

10.-12.klašu grupā piedalījās vislielākais dalībnieku skaits. 1.pakāpes diplomus saņēma Rūta Liepa un Dana Annija Carika no K.Mīlenbaha vidusskolas un Eva Puriņa no Kandavas Reģionālās vidusskolas. Augstāko pakāpi un ceļazīmes uz reģionālo konkursu ieguva 11.klases audzēkne Margarita Selīna Bogdanova no Reģionālās vidusskolas kā arī Artūrs Jekovičs un Edgars Vesmanis no K.Mīlenbaha vidusskolas.

Konkursā ar Mazās formas iestudējumu “Latvietis. Nacionālās īpatnības” piedalījās Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 11.klases teātra pulciņš, kas ieguva 1.pakāpi un ceļazīmi uz teātra skates 2.kārtu. 

Konkursa dalībniekus vērtēja žūrija, kurā darbojās dzejniece Maija Laukmane, Kandavas kultūras nama vadītāja Agrita Rožkalne, novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dagnija Gudriķe, Izglītības pārvaldes vispārējās izglītības speciāliste Egija Muižniece un Kandavas kultūras nama pasākumu organizatore Solvita Jansone.

Kurzemes reģiona skolēnu Skatuves runas konkurss notiks 12.martā Kandavas kultūras namā.

Tiek izlozēta uzstāšanās kārtība 1.klašu grupas dalībnieki 2.-3.klašu grupas dalībnieki 4.-6.klašu grupa 7.-9.klašu grupas dalībnieki 10.-12.klašu grupa Novada skolu skatuves runas konkursa dalībnieki, skolotājas un žūrija
<>

Jaunākās galerijas