Kandavas novada Izglītības pārvalde

Karjeras nedēļa 2017 Kandavas novada skolās!09.10.2017

Karjeras nedēļa ir Valsts izglītības attīstības aģentūras un Nodarbinātības Valsts aģentūras aizsākta tradīcija, kad visā Latvijā norisinās karjeras atbalsta pasākumi. Tradicionāli šī nedēļa ir oktobra 2.nedēļa. Šajā nedēļā uzņēmumi ver vaļā durvis bezmaksas ekskursijām, lai radītu skolēniem izpratni par karjeras un nodarbinātības iespējām. Septembrī Kandavas novada uzņēmēji tika aicināti pieteikt savu dalību Karjeras nedēļā, sniedzot bezmaksas karjeras atbalsta aktivitātes Kandavas novada skolēniem! Sakām LIELU PALDIES visiem, kas atsaucās un piekrita šādai avantūrai!

Lasi ziņu tālāk...

Karjeras nedēļa norisinās no 9. līdz 15. oktobrim arī Kandavas novadā. Kandavas novada skolas ir izstrādājušas Karjeras nedēļas programmas. Skolas aicina pie sevis uzņēmējus un interesantas personības, dodas ekskursijās pie vietējiem uzņēmējiem, organizē tematiskās karjeras klases audzināšanas stundas, aicina ciemos vecākus un bijušos skolēnus – skolu absolventus, organizē grupu un individuālās karjeras konsultācijas, sadarbībā ar Kandavas novada Izglītības pārvaldes karjeras konsultantiem. Visas nedēļas garumā skolēniem būs iespēja saņemt karjeras atbalstu dažādos veidos! Iepazīsties ar skolu Karjeras nedēļas plāniem var Kandavas novada Izglītības pārvaldes mājas lapas sadaļā “Karjera” - knip.lv/karjera!

Informējam, ka kopš 2017. gada aprīļa Kandavas novada Izglītības pārvalde realizē ESAF Karjeras atbalsta projektu vispārējās izglītības iestādēm, nodrošinot skolēniem iespēju piedalīties karjeras atbalsta pasākumos un saņemt individuālas karjeras konsultācijas. Ar īstenotajiem karjeras atbalsta pasākumiem, noderīgām karjeras informācijas tiešsaitēm un iedvesmojošām karjeras īsfilmām aicinām iepazīties Kandavas novada Izglītības pārvaldes mājas lapas sadaļā “Karjera” - knip.lv/karjera!