Kandavas Izglītības pārvalde

Izglītības iestāžu darbinieku konference "Gada skolotājs 2021"

whatsapp_image_2021_09_03_at_13_17_09_1.jpgIk gadu vasaras izskaņā augusta mēnesī Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieki tiekas konferencē “Gada skolotājs”, kuras ietvaros tiek godināti tie skolotāji, kas pelnījuši īpašu novērtējumu un atzinību. Tradicionāli skolotājiem tika dāvināti krāsaini lietussargi ar Kandavas Izglītības pārvaldes simboliku un piešķirta naudas balva par sasniegumiem 2020./2021. mācību gadā. Izglītības pārvalde pasniedza arī Atzinības rakstus par mūža ieguldījumu pedagoģijā.

Šī gada pasākuma vadmotīvs bija brīnumi, tāpēc likumsakarīgi klātesošos skolotājus un viesus ar maģiskiem mirkļiem, brīnumiem un trikiem pārsteidza iluzionists Edžus, bet par maģisku muzikālu eliksīru dvēselei rūpējās dziedātāja Maija Ošiņa un pavadošais ģitārists Dāvis Dzintars.

Kā savos ievadvārdos sacīja bij. Kandavas novada IP vadītāja J. Šnikvalde: ”Viens maģiskais aplis ir noslēdzies. Un gribu Jums visiem teikt lielu paldies par kopā būšanu, par sadarbību, par drauga plecu, par uzticēšanos, paldies par tiem mirkļiem, kad bijām kopā Kandavas novadā. Ar  š. g. 1. septembri Kandavas Izglītības pārvalde atkalapvienojas ar Tukuma novada Izglītības pārvadi.  Ar maģiskām un spēka pilnām domām turpināsim iesākto virzienu, bet iesim pa jaunu ceļu!”

            Ar jauno mācību gadu un gaidāmajām pārmaiņām klātesošos sveica arī bij. Kandavas novada domes priekšsēdētāja un tag. Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietniece Inga Priede, Tukuma novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa un Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Strazdiņa.

            Lepojamies ar Kandavas Reģionālās pamatskolas skolotāju Vitu Eglīti, kura saņēma Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas Pateicības rakstu par darbu ar jauniešiem.

            Lepojamies ar “Gada skolotājs 2021” titula ieguvējiem:

 • Evita Ernštreite - Kandavas Reģionālā pamatskola
 • Kristīne Čākure - Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola
 • Natālija Murāne - Cēres pamatskola
 • Laila Šaicane - Zantes pamatskola
 • Ilze Kalnarāja-Ozola - Vānes pamatskola
 • Ina Kolāte - Zemītes sākumskola
 • Mudīte Skrastiņa un Zinta Salma - PII “Zīļuks”
 • Aivars Rožinskis - Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
 • Ilze Baumane - Kandavas Mākslas un mūzikas skola
 • Ilgonis Ešenbergs - Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Lepojamies ar skolotājiem, kas ilgus savas dzīves gadus veltījuši izglītībai un par to saņēma IP Atzinības rakstus par mūža ieguldījumu pedagoģijā:

 • Anita Rulle, Kornēlija Lāce, Elvīra Juhņēviča, Broņislavs Hadaņonoks - Kandavas Reģionālā pamatskola
 • Gunta Ernestsone - Cēres pamatskola
 • Modra Rēvalde - Vānes pamatskola
 • Ligita Botmane un Maija Egle - PII “Zīļuks”

Kā katru gadu noslēpumā turēts tika tituls “Gaismas nesējs”, kas tradicionāli tiek pasniegts kādam sevišķam cilvēkam, kam konkrētajā mācību gadā bijusi nozīmīga loma izglītībā, kas īpaši atbalstījis un piedalījies izglītības norisēs novadā. Šogad šo titulu un gaismas lukturi bijām ļoti pagodināti pasniegt bij. Kandavas novada domes priekšsēdētājai Ingai Priedei. Paldies!

Skolotāja loma mūsu bērnu dzīvēs ir neizmērojama, ikkatrs pedagogs ir īpašs, un mēs ceram, ka šajā skolotāju godināšanas un novērtēšanas pasākumā ikviens sajutās īpašs un ka tas deva jaunu virzītājspēku turpmākajam darba cēlienam!

Vēlot izturību, spēku un cerību mācību gadu aizvadīt klātienes mācībās -

Bij. Kandavas novada IP vadītāja Liene Šnikvalde

<>

Jaunākās galerijas