Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Bērnudārzā “Zīļuks” atklāta Silto smilšu terapijas telpa

28.02.2017
Dabas vides estētikas studijas vadītāja Diāna Timofejeva un bērnudārza vadītāja Dina Tauriņa

Dabas vides estētikas studijas vadītāja Diāna Timofejeva un bērnudārza vadītāja Dina Tauriņa

28.februārī pirmskolas izglītības iestādē “Zīļuks” tika atklāta Silto smilšu terapijas telpa. Šī ir jau otrā smilšu terapijas telpa Kandavas novadā, jo 2014.gada decembrī tāda tika atklāta Kandavas internātvidusskolā, kur nodarbības vada Dabas vides estētikas skolotāja Inga Jefremova. Smilšu terapijas nodarbības ieguvušas lielu atsaucību bērnu vecāku vidū, jo viņi pārliecinājušies par to dziedinošo ietekmi uz bērna veselību, palīdzot tikt galā ar problēmām.

“Manuprāt, tā ir lieliska iespēja mūsu bērniem baudīt silto smilšu terapeitisko pieskārienu spēku. Tā ir iespēja bērniem pilnveidoties, attīstīties un atveseļoties”,- atklājot pasākumu, sacīja bērnudārza vadītāja Dina Tauriņa. Viņa uzsvēra, ka siltās smiltis var palīdzēt bērna attīstībai, un tāds arī ir mērķis- palīdzēt bērniem.

Dabas vides estētikas studijas vadītāja Diāna Timofejeva dāvināja bērnudārzam talismanu- bruņrupucīti, kuram kolektīvs kopīgi bija izdomājis vārdu- Brūno Stariņš. Bruņrupucis ir veiksmes un izaugsmes simbols, mājas gariņš.

Bērnudārza kolektīvu sveica novada domes priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis, vēlot veiksmi, īstenojot silto smilšu terapiju pirmskolas izglītības iestādē.

Dabas vides estētikas studijas vadītāja Diāna Timofejeva ar prieku pavēstīja, ka Kandavas novads ir pirmais novads Latvijā, kur ir divas silto smilšu iekārtas.

Silto smilšu terapijas istabas atklāšana pirmskolas izglītības iestādē "Zīļuks" 2017.gada 28.februārī. Lai smilšu terapijas istaba palīdz mazajiem novadniekiem! - novēlēja bērnudārza vadītāja Dina Tauriņa Dabas vides estētikas studijas vadītāja Diāna Timofejeva un bērnudārza vadītāja Dina Tauriņa
<>

Jaunākās galerijas