Kandavas Izglītības pārvalde

Aktuālais par Zinātniskās pētniecības darbu konferencēm

2021./2022. mācību gadā Zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konferences norisināsies 2022. gada 4. martā (reģiona konferences) un 2022. gada 25. martā (valsts konference).

Reģiona un valsts konferencēm tiek izvirzīti labākie skolēnu ZPD, kas izstrādāti kādā no sešām zinātnes nozaru grupām - dabaszinātnēs, inženierzinātnēs un tehnoloģijās, medicīnā un veselības zinātnēs, lauksaimniecības, meža un veterinārajās zinātnēs, sociālajās zinātnēs vai humanitārajās un mākslas zinātnēs.

Reģiona posmā maksimālais iegūstamais punktu skaits ir 120. Saņemot vismaz 100 punktus, darbs tiek virzīts valsts posmam, kur maksimālais iegūstamais punktu skaits ir 40.

Tāpat veiksmīgai ZPD izstrādei Valsts izglītības satura centrs septembrī organizē vairākas tiešsaistes konsultācijas. Sīkāka informācija atrodama šeit.

Aktuālajai informācijai par ZPD norisi 2021./2022. mācību gadā aicinām sekot līdzi šeit.

Zinātniskās pētniecības darbu konferences tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002. 

Papildu informācija:
Maija Butlere - Bērziņa
Projekta koordinatore zinātniski pētnieciskās darbības jomā
maija.butlere-berzina@832.visc.gov.lv

<>

Jaunākās galerijas