Kandavas novada Izglītības pārvalde

Radošo meistarklašu konkurss „Roku rokā Kandavas novadu rotā“28.11.2019

     Š.g. 21.novembrī  Kandavas Reģionālajā vidusskolā norisinājās radošo meistarklašu konkurss „ Roku rokā Kandavas novadu  rotā“.  Konkursā piedalījās Kandavas novada sākumskolas klašu  komanda no katras skolas.

    Konkursa dalībniekiem bija iespēja darboties 6 radošās darbnīcās, kuras vadīja atraktīvi, atsaucīgi, sirsnīgi, radoši, dzīves gudri meistari:

  • Andis Jēkabsons – kokapstrāde,
  • Sabīne Vilkauša – suvenīri,
  • Aiva Valdmane – darbs ar ādu,
  • Danuta Ābele – darbs ar audumu,
  • Signe Ezeriņa – darbs ar aitu vilnu un dziju,
  • Beata Riekstiņa – uzturs.

  Dalībnieki konkursa gaitā  no koka izgatavoja dekoru – sniegavīru. Suvenīru darbnīcā tika gatavotas gan rokassprādzes, gan atslēgu piekariņi, gan magnētiņi, gan koka rotaļlietas. Bērni sevi iepriecināja ar pašu izgatavotiem  tējas krūzīšu paliktnīšiem  no ādas un auduma. Daudzi bija priecīgi, īpaši zēni, ka iemācījušies sapīt pīnīti. Ļoti skaisti darbiņi tika pagatavoti no dzijas un aitu vilnas. Bērniem tika dota izvēle izgatavot  dekoru – saulīti vai trauciņu, kas tika piepildīts ar aitas vilnu, kurā var iespraust šujamadatas, mākslīgos ziedus. Konkursanti ar interesi darbojās uztura darbnīcā, kurā ieguva zināšanas par veselīgu uzturu un gatavoja gardas brokastu maizītes gan sev, gan savām skolotājām.

   Lai pārbaudītu, cik uzmanīgi dalībnieki klausījušies, darbojošies, darbnīcu vadītāji sagatavoja 3 jautājumus, uz kuriem konkursanti sniedz atbildes.

   Pēc konkursa bērni un skolotājas cienājās ar pašgatavotām maizītēm,  un visi bija priecīgi par pavadīto laiku kopā.

       

<>

Jaunākās galerijas