Kandavas novada Izglītības pārvalde

Zīmējumu konkurss „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”17.01.2018

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” organizatori aicina bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”

Informāciju par konkursu lasi raksta turpinājumā....

printēt Lasīt visu ziņu

Interešu izglītības pasākumi/konkursi 2017./2018. mācību gada 2.semestrī15.01.2018

Raksta turpinājumā informācija Kandavas novada izglītības iestādēm, interešu izglītības pulciņu pedagogiem, dalībniekiem un dalībnieku vecākiem par 2017./2018. mācību gada 2.semestra pasākumiem/konkursiem interešu izglītības jomā Kandavas novadā:

printēt Lasīt visu ziņu

Cildens mans novadiņš 17.11.2017

Trešdien Kandavas internātvidusskolā norisinājās ikgadējais 8.-9.klašu sadraudzības pasākums "Cildens mans novadiņš". Pasākumu organizēja Kandavas jauniešu centrs "Nagla" un Kandavas novada Izglītības pārvalde. Pasākumu palīdzēja organizēt Award programmas brīvprātīgie jaunieši. Pasākuma laikā jaunieši parādīja skečiņus par savu komandu, atbildēja uz daudzpusīgiem Kandavas novada erudīcijas jautājumiem un parādīja sagatavotos video par savu pagastu. Jaunieši bija ļoti labi sagatavojušies pasākumam, tādējādi apliecinot mīlestību pret savu dzimto pusi! :) Šis bija jauks pasākums, kurā satikās jaunieši, pagastu un novada vadītāji, izglītības darbinieki un kopā pavadīja saturīgu pēcpsudienu! Tiksimies nakamgad! Noteikti apskati bilžu galeriju, kādas foršas komandas no Kandavas novada skolām piedalījās pasākumā! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Konkurss 8.-9. klašu skolēniem no Kandavas novada "Cildens mans novadiņš"

15.11.2017 13:00 - 15:00

Š.g. 15.novembrī Kandavas novada 8.-9.klašu skolēnu komandas pulcēsies ikgadējā patriotiskā svētku pasākumā "Cildens mans novadiņš".

Pasākums norisināsies Kandavas internātvidusskolas svinību zālē plkst.13:00!

Zīmējumu konkurss skolēniem 2018. gada kalendāra izveidei!08.11.2017

Jau septīto gadu atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra” rīko skolēnu zīmējumu konkursu, kura noslēgumā no labākajiem un tēmai atbilstošākajiem zīmējumiem veido sienas pārliekamo kalendāru. Zīmējumus skolēni vēl par paspēt iesniegt līdz 15. novembrim. Kandavas tematika - Marts! Lasi informāciju par konkursu tālāk...

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām pieteikties dziedāšanas konkursam "GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ"06.11.2017

Nenokavē pieteikties Latvijas jauno vokālistu AKADĒMISKĀS un ESTRĀDES dziedāšanas konkursam "GAISMAS DZIESMAS KANDAVĀ" līdz 5.decembrim!

Konkursā dalībniekus- solistus, duetus, ansambļus un popgrupas aicinam piedalīties ar Adventes laikam atbilsošu repertuāru, lai kopā- Trešajā adventē un Otrajos Ziemassvētkos - Latvijas vienā no skaistākajām mazpilsētām, pulcētu talantīgākos jaunos dziedātājus un kopā svinētu gaismas svētkus!
KONKURSA MĀJAS LAPA WWW.KANDAVADZIED.LV

NOLIKUMS PIEEJAMS ŠEIT!

printēt
<>

Jaunākās galerijas