Kandavas novada Izglītības pārvalde

Aicinām iepazīties ar VISC interešu izglītības valsts nozīmes pasākumiem 2018.gadā05.02.2018

Aicinām iepazīties ar VISC interešu izglītības valsts nozīmes pasākumiem 2018.gadā.

2018. gada VISC interešu izglītības pasākumu plāns pieejams ŠEIT!

Izmaiņām un aktualitātēm var sekot līdzi ŠEIT!

printēt

Dziedošajiem bērniem un jauniešiem konkurss "Nāc sadziedāt"05.02.2018

Aicinām Kandavas novada dziedošos bērnus un jauniešus piedalīties devīto Latvijas jauno izpildītāju konkursā "Nāc sadziedāt" - Latvijas simtgadē. Konkursā piedalīties aicināti dziedošie bērni un jaunieši, solisti un popgrupas no visas Latvijas, vecumā no 5 - 18 gadiem.

Vairāk informācijas Latvijā lielāko Jauno vokālistu konkursu "Nāc
sadziedāt": www.nacsadziedat.lv

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT!

printēt

​XI Starptautiskā populārās mūzikas izpildītāju konkurss-festivāls «Aprīļa pilieni 2018»05.02.2018

XI Starptautiskā populārās mūzikas izpildītāju konkursa-festivāla «Aprīļa pilieni 2018» organizatori aicina Jūs piedalīties mūsu konkursā – festivālā, kurš norisināsies no 20.04. - 22.04. Konkursā – festivālā piedalās dziedātāji – solisti, popgrupas un deju grupas.

Konkursa noteikumu apskatāmi nolikumā ŠEIT!

Konkursa pieteikuma anketa atrodama ŠEIT!

printēt

Latviešu tautasdziesmu sadziedāšanās festivāls „Mana tautasdziesma”31.01.2018

Janvāra nogalē Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā norisinājās latviešu tautasdziesmu sadziedāšanās festivāls „Mana tautasdziesma”, kurā piedalījās skanīgu balsu īpašnieki no Kandavas novada izglītības iestādēm. 

Katrs solists kopā ar savu muzikālo pedagogu palīdzību bija sarūpējis vienu tautasdziesmu a capella izpildījumā. Sākumā uzstājās deviņi sākumsskolas vecuma dziedātāji, pēc tam septiņi pamatskolas vecuma dziedātāji un noslēgumā  trīs vidusskolas vecuma dziedātāji. Kad visi solisti bija izpildījuši savas dziesmas, tad visi vienojās skanīgā kopdziesmā "Ozolīti - zemzarīti". Pēc kopdziesmas bērni kopā ar saviem muzikālajiem pedagogiem vadīja viens otram muzikālās rotaļas, kā arī dziedāja tautasdziesmu karaoke. Pēc kopīgāk aktivitātēm, katrs dalībnieks saņēma atzinību par dalību sadziedāšanās festivālā "Mana tautasdziesma" un muzikālie pedagogi saņēma pateicības par solistu sagatavošanu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

Kandavas novada skolēni piedalās starptautiskā bērnu zīmējumu konkursā "LIDICE"26.01.2018

Šonedēļ Kandavas novada izglītības iestāžu skolēnu radošie darbi tika nogādāti uz Rīgas skolēnu pili, kur tālāk darbus vērtēs Valsts izglītības satura centra izveidota žūrija. Žūrija izvērtēs darbus un noteiks, kuri darbi tālāk tiks izstādīti Rīgas domē no 6.februāra līdz 21.februārim. Tā pat žūrija izvirzīs darbus tālākajai konkursa kārtai Čehijā. 

Šogad Kandavas novadā skolēni bija strādājuši ļoti čakli un radoši, jo bija gan vizuālās mākslas darbi, gan vizuāli plastiskās mākslas darbi. Aicinām apskatīt skolēnu veikumu raksta turpinājumā - foto galerijā.

Iesniegto darbu saraksts starptautiskajam bērnu mākslas konkursam "LIDICE 2018"

Nolikums starptautiskai bērnu mākslas izstādei - konkursam "LIDICE 2018" Kandavas novadā

VISC Nolikums starptautiskai bērnu mākslas izstādei - konkursam "LIDICE 2018"

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)
<>

Jaunākās galerijas