Kandavas novada Izglītības pārvalde

Sveicam "Lidice 2018" laureātus no Kandavas novada: Matīsu Zambergu-Zonnenbergu un Dmitriju Gavrilovu!21.02.2018

UNESCO 2018.-2028.gadu pasludinājusi par Starptautisko desmitgadi “Ūdens ilgtspējīgai attīstībai”, tāpēc 46.Starptautiskā bērnu mākslas izstādes-konkursa „Lidice 2018” tēma ir “Ūdens”.  Konkursa Latvijas kārtā darbus vērtēja Valsts izglītības satura centra un Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra izveidota žūrija: žūrijas komisijas priekšsēdētāja- māksliniece, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Grafikas kolekcijas glabātāja Valda Knāviņa; žūrijas komisijas locekļi: Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Dagnija Ramane un vizuālās mākslas metodiķe Viva Dzene, Rīgas Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” studijas „Mozaīka” vadītāja, Starptautiskā bērnu mākslas konkursa „Lidice” Čehijā žūrijas komisijas locekle Ilze Rimicāne.

printēt Lasīt visu ziņu

Vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2018” I kārta Kandavas novadā15.02.2018

15. februārī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā norisinājās Vokālās mūzikas konkursa  „Balsis 2018” I kārta Kandavas novadā. Šoreiz bija pieteicies tikai viens ansamblis - Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas vokālais ansamblis "Dzirstelīte". Ansambli vērtēja žūrija: Kristīne Elksnīte (Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja), Maruta Balode (Kandavas Mākslas un mūzikas skolas vadītāja) un Dzintra Linde (Kandavas Mākslas un mūzikas skolas vadītāja). 

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam popgrupu "Taustiņi" ar iegūto I pakāpes diplomu reģionālajā konkursā "No baroka līdz rokam"!13.02.2018

13.februārī  Talsu Tautas namā norisinājās Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāls - konkurss "No baroka līdz rokam".  Konkursā piedalījās arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa "Taustiņi" /vadītāji: Andra Vilkauša un Gints Birkenšteins/, izpildot Ginta Birkenšteina komponētās dziesmas: „ Zvaigznes” un „ Telefoni” .

Popgrupa „ Taustiņi”  sešpadsmit kolektīvu konkurencē ieguva 1.pakāpes diplomuPaldies Kandavas Mākslas un mūzikas skolas kolektīvam, un īpaši paldies Andrai Vilkaušai un Gintam Birkenšteinam!

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties konkursā “Mūsu mazais pārgājiens 2018”05.02.2018

Zemkopības ministrija (ZM) jau divpadsmito reizi izsludina par tradīciju kļuvušo konkursu Latvijas skolu jaunatnei “Mūsu mazais pārgājiens 2018”. Tajā aicināti piedalīties visu Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo izglītības iestāžu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki.

 Konkursa “Mūsu mazais pārgājiens 2018” uzdevums ir veikt izpēti par koka pārtapšanu enerģijā (siltumenerģijā/būvniecībā/mēbelēs/amatniecībā) galaproduktu veidolā. Šī gada konkursa moto ir “Mežs un enerģija”.

Plašāka informācija par konkursu raksta turpinājumā...

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas