Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Interešu izglītība

Teātra festivāls

09.03.2018

Šonedēļ norisinājās teātra festivāls, kurā tika aicināti piedalīties visi novada bērnu un jauniešu teātra pulciņi. Ar sagatavotu izrādi diemžēl piedalījās tikai viens pulciņš - Kandavas novada Zantes pamatskolas teātra pulciņš ar izrādi "Ne tikai blēņas" pēc Evijas Gulbes darba motīviem. Izrāde ir kā stāsts par diviem draiskiem žurkulēniem Koko un Riko, kuri nolemj paveikt ko labu. Tikai ir viena problēma - vai darīt labus darbus arī ir jautri?! Izrāde bija ļoti pamācoša un Zantes skolas skolēni tiešām ir malači - drosmīgi, neatlaidīgi un radoši! Pēc teātra izrādes sekoja teātra meistarklase kopā improvizatoru apvienību "ĀrprāTS". Zantes pamatskolas, Zemītes pamatskolas un Kandavas Kārļa Mīlebaha vidusskolas teātru pulciņu dalībnieki visi kopā pildīja dažādus uzdevumus... Bija ļoti interesanta un aizpildīta diena! Paldies ikvienam dalībniekam un Lienai no NTZ par bildēm!

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Sveicam Kristeru Apsi ar iegūto 2.vietu konkursā "Skolēni eksperimentē"

06.03.2018

Nu jau par tradīciju kļuvis, ka pasākums "Skolēni eksperimentē" Rīgas atklātajā kārtā uzņem pie sevis LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā visus Latvijas skolu eksperimentētgribētājus. Tā, 5.martā, vides pētnieku forumā, kas norisinājās zinātniskās konferences veidā, katrs dalībnieks 5 minūšu garumā varēja veikt prezentāciju un klātesošos iepazīstināt ar veiktajiem pētījumiem, novērojumiem, eksperimentiem un izpildīt pašu grūtāko darbu, atbildēt uz klātesošo un žūrijas jautājumiem.
Kristers Krists Apse prezentēja savu veikumu- "L/C auto", kura atšifrējums ir - ar pulti viegli vadāma mašīna. Visas detaļas ir paša Kristera savāktas un sakombinētas tā, lai varētu ar mazu bateriju auto darbināt. Arī pults ir paša veidota. Kā Kristers saka:"Tagad esmu daudz mācījies no savām kļūdām un daudz ko zinu." Viņam ir 2. vieta.
Lai veicas arī turpmāk! Paldies visiem atbalstājiem, kas noticēja Kristera uzņēmībai.
Raksta autore: Olita, kura vistiešāk juta līdzi.

Sveicam gan Zemītes pamatskolas skolēnu Kristeru Apsi, gan Zemītes pamatskolas skolotāju Olitu Tutiņu, kura palīdzēja sagatavoties!

Avots: Zemītes pamatskolas mājas lapa - http://zemitesskola.lv

Vides pētnieku forums "Zaļš tur, zaļš šur, zaļš it visur!"

01.03.2018 10:00 - 13:00 kur : Zemītes tautas nams

20180301_123459.jpgZemītē, 1.martā bija nepieredzēts pasākums. Kandavas novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Kandavas jauniešu centru, kā arī ar Zantes pamatskolas un Zemītes pamatskolas skolēnu aktīvu līdzdalību, bija noorganizējuši izzinošu un jautru pasākumu- vides pētnieku forumu "Zaļš tur, zaļš šur, zaļš itvisur!". Izglītības iestāžu audzēkņi (līdz 9.klasei ieskaitot), kuri cītīgi bija veikuši praktiskus, ar vidi saistītus pētījumus, novērojumus un eksperimentus, nu individuāli vai grupās varēja prezentēt savu veikumu.

Lasīt visu ziņu galerija (13) galerija (45)

Sveicam ansambli "Dzirkstelīte" ar iegūto II pakāpes diplomu reģionālajā konkursā "Balsis"!

01.03.2018

1. martā Ventspils Jaunrades namā norisinājās Kurzemes reģionālais Vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2018". Konkursā piedalījās arī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 7. klašu ansamblis "Dzirkstelīte", vadītāja Andra Vilkauša.

Ansamblis "Dzirkstelīte" trīspadsmit kolektīvu konkurencē savā grupā ieguva 2. pakāpes diplomu! Paldies Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas kolektīvam, un īpaši paldies Andrai Vilkaušai!

Lasīt visu ziņu galerija (3)
<>

Jaunākās galerijas