Kandavas novada Izglītības pārvalde

Sveicam Kristeru Apsi ar iegūto 2.vietu konkursā "Skolēni eksperimentē"06.03.2018

Nu jau par tradīciju kļuvis, ka pasākums "Skolēni eksperimentē" Rīgas atklātajā kārtā uzņem pie sevis LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā visus Latvijas skolu eksperimentētgribētājus. Tā, 5.martā, vides pētnieku forumā, kas norisinājās zinātniskās konferences veidā, katrs dalībnieks 5 minūšu garumā varēja veikt prezentāciju un klātesošos iepazīstināt ar veiktajiem pētījumiem, novērojumiem, eksperimentiem un izpildīt pašu grūtāko darbu, atbildēt uz klātesošo un žūrijas jautājumiem.
Kristers Krists Apse prezentēja savu veikumu- "L/C auto", kura atšifrējums ir - ar pulti viegli vadāma mašīna. Visas detaļas ir paša Kristera savāktas un sakombinētas tā, lai varētu ar mazu bateriju auto darbināt. Arī pults ir paša veidota. Kā Kristers saka:"Tagad esmu daudz mācījies no savām kļūdām un daudz ko zinu." Viņam ir 2. vieta.
Lai veicas arī turpmāk! Paldies visiem atbalstājiem, kas noticēja Kristera uzņēmībai.
Raksta autore: Olita, kura vistiešāk juta līdzi.

Sveicam gan Zemītes pamatskolas skolēnu Kristeru Apsi, gan Zemītes pamatskolas skolotāju Olitu Tutiņu, kura palīdzēja sagatavoties!

Avots: Zemītes pamatskolas mājas lapa - http://zemitesskola.lv

printēt

Vides pētnieku forums "Zaļš tur, zaļš šur, zaļš it visur!"

01.03.2018 10:00 - 13:00 kur : Zemītes tautas nams

Zemītē, 1.martā bija nepieredzēts pasākums. Kandavas novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar Kandavas jauniešu centru, kā arī ar Zantes pamatskolas un Zemītes pamatskolas skolēnu aktīvu līdzdalību, bija noorganizējuši izzinošu un jautru pasākumu- vides pētnieku forumu "Zaļš tur, zaļš šur, zaļš itvisur!". Izglītības iestāžu audzēkņi (līdz 9.klasei ieskaitot), kuri cītīgi bija veikuši praktiskus, ar vidi saistītus pētījumus, novērojumus un eksperimentus, nu individuāli vai grupās varēja prezentēt savu veikumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13) galerija (45)

Sveicam ansambli "Dzirkstelīte" ar iegūto II pakāpes diplomu reģionālajā konkursā "Balsis"!01.03.2018

1. martā Ventspils Jaunrades namā norisinājās Kurzemes reģionālais Vokālās mūzikas konkurss "Balsis 2018". Konkursā piedalījās arī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 7. klašu ansamblis "Dzirkstelīte", vadītāja Andra Vilkauša.

Ansamblis "Dzirkstelīte" trīspadsmit kolektīvu konkurencē savā grupā ieguva 2. pakāpes diplomu! Paldies Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas kolektīvam, un īpaši paldies Andrai Vilkaušai!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Noslēgusies skolēnu Skatuves runas konkursa pirmā kārta28.02.2018

Kandavas novada skolēni, kuri startēs reģionālajā Skatuves runas konkursā
   Kandavas novada skolēni, kuri startēs reģionālajā Skatuves runas konkursā

Pagājušās nedēļas nogalē Kandavas internātvidusskolā notika Skolēnu skatuves runas konkursa 1.kārta Kandavas novadā. Konkursā šogad piedalījās 21 daiļrunātājs.

 Dalībnieki bija sadalīti pa piecām klašu grupām, katra grupa tika vērtēta atsevišķi. Katrs dalībnieks runāja divus darbus- dzeju un prozu un tika izvirzīti pārstāvji uz Skatuves runas konkursa 2. reģionālo kārtu, kas arī šogad notiks Kandavā. 

 1.klašu grupā piedalījās: Madara Reinholde (Zemītes pamatskolas 1.klase) un Zita Raivita Kulmane (KIVS 1.klase). Zita Raivita tika izvirzīta uz reģionālo konkursu. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)
<>

Jaunākās galerijas