Kandavas novada Izglītības pārvalde

Noslēdzies Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas Kurzemes reģiona konkurss05.04.2018

4.aprīlī Kandavas kultūras namā visu dienu valdīja klusināta rosība un varēja sastapt nedaudz satrauktus bērnus un jauniešus, starp kuriem pavīdēja arī kāds vietējais- kandavnieks.  Šeit notika Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkurss Kurzemes reģiona skolām.

Konkursā pavisam piedalījās 45 daiļrunātāji no Kuldīgas, Laidiem, Ventspils, Talsiem, Valdemārpils, Mērsraga, Dundagas, Ugāles, Engures, Tukuma un Kandavas.

No mūsu novada skatuves runas konkursa reģionālajā finālā piedalījās 11 daiļrunātāji no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas ( Estere Marcinkeviča, Ričards Bambis, Artus Šimkēvičs, Rihards Jakobovics, Kristiāna Rupeika un Kristaps Kristers Ozols), Kandavas internātvidusskolas ( Zita Raivita Kulmane, Melita Leitlande, Amanda Buka un Eva Puriņa), kā arī Zantes pamatskolas skolniece Valērija Demidova. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

Sveicam Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 5.-9. klašu kori ar iegūto I pakāpes diplomu reģionālajā konkursā "Dziesmai būt!"!05.04.2018

5. aprīlī Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās Latvijas vispārējās izglītības iestāžu un interešu izglītības iestāžu 5.-9.klašu, 5.-12.klašu koru konkurss “DZIESMAI BŪT!”. 
Konkursā piedalījās arī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola 5.-9. klašu koris, diriģente Andra Vilkauša.

Koris 16 kolektīvu konkurencē ieguva 1. pakāpes diplomu! Paldies Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas kolektīvam, un īpaši paldies Andrai Vilkaušai!

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinājums piedalīties zīmējumu konkursā par Latvijas vēsturi!04.04.2018

Fonds “Sibīrijas bērni” izsludina konkursu skolēniem. Aicinām līdz š.g. 18.maijam iesūtīt darbus zīmējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949”. Ar konkursiem vēlamies mudināt skolēnus izzināt mūsu valsts un savas ģimenes vēsturi, stiprināt bērnos un jauniešos patriotisma jūtas un piederības sajūtu Latvijai.  Mēs regulāri braucam uz skolām, rādām filmas par vēsturi un stāstām par ekspedīcijām uz Sibīriju. Daudziem skolēniem ģimenē ir gan Sibīrijas, gan Trimdas stāsti. Vēlamies mudināt bērnus interesēties par šiem stāstiem. Konkursā darbus vērtēs trīs vecuma grupās. Zīmējumu konkursa žūrijas darbā piedalīsies Ruta Čaupova, Tatjana Krivenkova, Vaira Cīrule, Linda Lūse un Regīna Deičmane. Konkursu labāko darbu autoru apbalvošana notiks 14.jūnija konferences laikā Rīgā. Konkursa nolikums pieejams šeit!

printēt

I kārta Kandavas novadā skolu koru konkursam "Dziesmai būt!"28.03.2018

28. martā reizē ar Kandavas novada koru un ansambļu skati un festivālu, norisinājās arī Latvijas vispārējās izglītības iestāžu un interešu izglītības iestāžu 5.-9., 5.-12. klašu koru konkurss "Dziesmai būt!" I kārta Kandavas novadā. 

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola 5.-9. klašu koris saņēma I pakāpi un veiksmes vēlējumus, pārstāvot Kandavas novadu reģionālajā konkursā jeb II kārtā Talsos. Vēlam veiksmi!

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada vispārizglītojošo skolu koru un ansambļu skate un muzikālo kolektīvu festivāls28.03.2018

28. martā Kandavas Mūzikas un mākslas skolas skanīgajā zālē norisinājās Kandavas novada vispārizglītojošo skolu koru un ansambļu skate un muzikālo kolektīvu festivāls. Skatē piedalījās 3 drosmīgi dalībnieki: Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 2.-4. koris ieguva I pakāpi, Kandavas internātvidusskolas 5.-9. klašu koris ieguva II pakāpi un Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas ansamblis "Kaprīze" ieguva I pakāpi. Festivālā piedalījās 8 dalībnieki, visi saņēma pateicību par dalību festivālā. Kopumā piedalījās 3 kori, 3 popgrupas un 5 ansambļi. Lasi raksta turpinājumā ar skati-festivālu...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (50)

Teātra festivāls09.03.2018

Šonedēļ norisinājās teātra festivāls, kurā tika aicināti piedalīties visi novada bērnu un jauniešu teātra pulciņi. Ar sagatavotu izrādi diemžēl piedalījās tikai viens pulciņš - Kandavas novada Zantes pamatskolas teātra pulciņš ar izrādi "Ne tikai blēņas" pēc Evijas Gulbes darba motīviem. Izrāde ir kā stāsts par diviem draiskiem žurkulēniem Koko un Riko, kuri nolemj paveikt ko labu. Tikai ir viena problēma - vai darīt labus darbus arī ir jautri?! Izrāde bija ļoti pamācoša un Zantes skolas skolēni tiešām ir malači - drosmīgi, neatlaidīgi un radoši! Pēc teātra izrādes sekoja teātra meistarklase kopā improvizatoru apvienību "ĀrprāTS". Zantes pamatskolas, Zemītes pamatskolas un Kandavas Kārļa Mīlebaha vidusskolas teātru pulciņu dalībnieki visi kopā pildīja dažādus uzdevumus... Bija ļoti interesanta un aizpildīta diena! Paldies ikvienam dalībniekam un Lienai no NTZ par bildēm!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)
<>

Jaunākās galerijas