Kandavas novada Izglītības pārvalde

2018./2019.mācību gada interešu izglītības pasākumu plāns

Kandavas novada Izglītības pārvaldes pasākumu plāns interešu izglītībā 2018./2019. māc. g. šeit

printēt

2018./2019.mācību gada interešu izglītības programmu izvērtēšana15.06.2018

12.06.2018. Kandavas novada Izglītības pārvaldē norisinājās interešu izglītības programmu izvērtēšana.

Izvērtēšanai iesniegtas Kandavas novada izglītības iestāžu 67 interešu izglītības programmas dažādās jomās. 

Izvērtēšanas komisijā tika aicināti Kandavas novada izglītības iestāžu direktora vietnieki interešu izglītības jomā.

Interešu izglītības programmu izvērtēšanas komisijas sēdes PROTOKOLS

Interešu izglītības programmas izvērtējuma veidlapa

IETEIKUMI: Biežāk pieļautās kļūdas, rakstot interešu izglītības programmas

printēt

Izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā"

26.05.2018 12:00 - 13:30

Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņi aicina ikvienu Kandavas novada svētku apmeklētāju un interesentu doties skaistā koncertuzvedumā "Kā pasakā"!

Koncerts norisināsies šo sestdien - 26. maijā plkst. 12:00 Kandavas pilsētas promenādē.

Koncerts norisinās Kandavas novada svētku ietvaros un ieeja koncertā ir bez maksas!

Svinēsim svētkus kopā! :)

Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā"26.05.2018

Kandavas novada svētku ietvaros 26. maijā norisinājās Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā". Koncertu vadīja jaunietes Dārta un Katrīna, kuras pastāstīja pasaku par milzi, kurš reiz dzīvojis Kandavā un apceļojis sava novada ļaudis. Koncertā piedalījās Cēres pamatskolas, Zemītes pamatskolas, Vānes pamatskolas, Zantes pamatskolas, Kandavas deju skolas, Kandavas Mākslas un mūzikas skolas, Kandavas internātvidusskolas un Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas radošie kolektīvi, kuri bija sagatavojuši gan dažādu žanru dejas, gan dažādu tembru dziesmas, gan teatrālus uzvedumus. Koncerts bija krāsains un spilgts! Priecājamies, ka koncertu bija ieradušies skatīties tik daudz smaidīgu ļaužu! Arī saulīt mūs lutināja ar laikaostākļiem! Kā mums gāja koncertā - to skati bilžu galerijā!

Paldies visiem koncerta dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu! Lai priecīgi novada svētki! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Esi aktīvs - bez atkarībām! 201822.05.2018

Kā jau katru gadu ierasts, tad arī šogad pavasara semestrī norisinājās konkurss Kandavas novada skolu 7.-8. klašu kolektīviem "Esi aktīvs - bez atkarībām! 2018". Konkursā dalību pieteica 6 klases: Vānes pamatskolas 7. klase, Cēres pamatskolas 7. un 8. klase, Zantes pamatskolas 7. un 8. klase un Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 8. klase. Klašu kolektīviem trīs mēnešus vajadzēja atturēties no atkarību izraisošo vielu lietošanas, reizi mēnesī iesniegt atskaiti un apliecinājumu. Konkursa ietvaros klasēm ne tikai vajadzēja atturēties no atkarību izraisošo vielu lietošanas, bet arī vajadzēja izplānot, sagatavot un īstenot klases pārgājienu. Līdz konkursa beigām izturēja 3 klases, kuras tika aicinātas uz apbalvošanas pasākumu.  Lasi raksta turpinājumu.....

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Deju festivāls “Sadejojam Kandavā”25.04.2018

25. aprīlī Kandavas kultūras nama lielajā zālē norisinājās novada skolu deju kolektīvu festivāls "Sadejojam Kandavā". Festivālā piedalījās dažādu žanru deju kolektīvi ar ritmiskiem un krāsainiem priekšnesumiem no Kandavas deju skolas, Kandavas novada Zantes pamatskolas, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, Kandavas internātvidusskolas un Zemītes pamatskolas. Festivāls norisinājās divās daļās - pirmajā daļā skatījāmies un vērojām latviešu tautas dejas, bet otrajā daļā vērojām sporta, mūsdienu un laikmetīgās dejas. Pašiem festivāla dalībniekiem ļoti patika gan pašiem uzstāties, gan citu dejotāju priekšnesumus vērot! Katrs deju kolektīvs saņēma gardum gardu konfekšu tūtu un pateicību par dalību deju festivālā. Paldies pedagogiem par ieguldīto darbu un veiksmi turpmākajos deju soļos! Kā mums gāja festivālā - var apskatīt raksta turpinājumā galerijā :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)
<>

Jaunākās galerijas