Kandavas novada Izglītības pārvalde

​Noslēdzies konkurss Kandavas novada skolu 7. - 8. klašu kolektīviem „Esi aktīvs - bez atkarībām! 2016”16.05.2016

Uz konkursa noslēguma pasākumu Kandavas internātvidusskolā pulcējās tā dalībnieki ļoti kuplā skaitā- seši klašu kolektīvi: Kandavas internātvidusskolas 7.a klase un audzinātājas Dace Kulmane un Natālija Čikunoviča, internātvidusskolas 8.a klase un audzinātājas Vita Eglīte un Mārīte Rozīte, Zantes pamatskolas 7.klase un audzinātāja Antra Grundmane, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.a klase un audzinātājs Gatis Frīdenbergs, Cēres pamatskolas 7.klase un audzinātāja Biruta Grenevica, Cēres pamatskolas 8.klase un audzinātāja Natālija Murāne, konkursa rīkotāji, atbalstītāji un sponsori, kā arī dalībskolu direktores Elita Lavrinoviča, Juta Reinsone, Kristīne Elksnīte un Daiga Puga.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada izglītības iestāžu 2015./2016.m.g.izlaidumi13.05.2016

Katrai dienai ir savs brīnums. Tāpēc pieņem svētību, strādā un radi savus mazos mākslas darbus jau šodien! Rīt tev taps dāvāts vēl. /Paulu Koelju/

printēt Lasīt visu ziņu

​Kandavas, Tukuma, Engures, Jaunpils un Brocēnu novadu 2.-4.kl. skolēnu pētniecisko darbu konference13.05.2016

Kandavas, Tukuma, Engures, Jaunpils, Brocēnu, novadu 2.-4.kl. skolēnu pētniecisko darbu konference notika 2016.gada 12.maijā, Brocēnu vidusskolā.

Skolēnu pētniecisko darbu mērķis ir veidot skolēnos patstāvīgās darbības attīstību, veicināt pētnieciskās darbības prasmju, spriešanas un viedokļa formulēšanu, kā arī padarīt interesantāku un mērķtiecīgāku mācību procesu.

printēt Lasīt visu ziņu

Bērnudārzā „Zīļuks” jau trešo gadu atzīmē ģimenes dienu

12.05.2016 17:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

11.maija pievakarē Kandavas pirmsskolas izglītības iestādē „Zīļuks” norisinājās Ģimenes diena, kurā piedalījās ne tikai bērnudārza mazie audzēkņi, bet arī viņu mammas, tēti, brāļi, māsas un pat vecvecāki.

Siltā un saulainā laika lutināti, pasākumu apmeklēja kupls ģimeņu skaits, kuras priecēja bērnudārza audzinātāju sagatavota ludziņa un vecākās grupas bērnu ansambļa muzikāls sveiciens mūzikas skolotājas Ligitas Botmanes pavadībā.

“Katrai ģimenei ir sava laimes formula”,- sveicot ģimenes svētkos uzsvēra bērnudārza „Zīļuks” vadītāja Dina Tauriņa- “kādiem tās ir interesantas pastaigas, citiem- saturīgas sarunas vai gardas vakariņas kopā, bet varbūt tas ir pavisam kas cits. Šodien ir svētku sajūta, jo mēs esam kā liela ģimene- par to liecina mūsu kuplais skaits, kā arī vecāku lielais atbalsts.” Paldies tika teikts Vecāku komitejas pārstāvjiem, īpaši Patrīcijas mammai Evai un Ievas tētim Ivaram par atbalstu un ieguldījumu skatuves atjaunošanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas skeitparka sezona ir sākusies!10.05.2016

Kandavas skeitparka sezona ir sākusies! 2016.gada 7.maijā, Zīļu ielā 2, no plkst. 11.00 līdz 17.30 notika pasākums "Skeitparka ievizināšana".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolā Atvērto durvju diena06.05.2016

Mākslas nodaļā (Sabiles ielā 12) - 11.maijā no pl.12.00 – 17.00,
Mūzikas nodaļā (Tirgus laukumā 11) – 17.maijā no pl.15.00 – 18.00,

kurā būs iespēja iepazīties ar skolu, uzzināt informāciju un uzrakstīt iesniegumu par iestāšanos mākslas un mūzikas skolā.

printēt

Sporta svētki Vānes pamatskolā- "Vāneniekiem veseliem būt!" 02.05.2016

Š.g. 27.aprīlī projekta „Vāneniekiem veseliem būt!” ietvaros Vānes pamatskolas bērnudārzā un Vānes pamatskolā tika rīkoti sporta svētki.

Plkst.10.00 Mārīte svētkus aklāja bērnudārzā, bērni bija kuplā pulkā. Priecājāmies, ka arī Matkules pirmsskolas grupa pievienojusies.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
<>

Jaunākās galerijas