Kandavas novada Izglītības pārvalde

Pēdēja skolas diena

30.05.2016 09:00 - 12:00 kur : Cēres pamatskola

30. maijā pēdējā 2015./2016. mācību gada mācību diena. Kā jau tradicionāli šajā dienā, viss skolas kolektīvs saņēma liecības, kas šogad tika dalītas sākot ar augstāko vidējo atzīmi. Visaugstākais vidējās atzīmes kāpums - Otto. Tika apsveikti visi, kas skolas vārdu nesuši tālāk novadā, reģionā, republikā - olimpiāžu dalībnieki, dažādu konkursu dalībnieki, futbolisti, "Lāses kausa" volejbolistes.

Notika vasaras ielīgošana, kad visi kopā dziedāja līgo dziesmas. Pēc tam visi kopā izgājām ārā un samīļojām skolu, sadodoties rokās ap to. 

Pulksten 11.00 notika "Pateicības diena" uz kuru bija uzaicināti skolēni un viņu vecāki, kuri bija piedalījušies mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos. Koncertā uzstājās 5. klase ar tautasdziesmu programmu, kuru bija sagatavojusi skolotāja Drosmiņa. 

Strukturētā dialogā jaunieši tiekas ar deputātiem

25.05.2016 10:20 - 13:20 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

25.maijā Kandavas jauniešu centrā „ Nagla” notika strukturētā dialoga piektā cikla konsultācijas „ Kafija ar politiķiem”. Pasākumu organizēja Latvijas Jaunatnes Padome sadarbībā ar Rīgas reģiona koordinatoru „Baltijas Reģionālo fondu” un Kandavas jauniešu centru „ Nagla”. Piektā cikla kopīgā tēma ir veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā – gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai. Kandavā pasākumu vadīja Rīgas rajona koordinatore Ginta Salmiņa un moderatore Rudīte. Viņas atzina, ka priecājas par kandavnieku lielo ieinteresētību gan no jauniešu, gan vietējo politiķu puses, jo ne visās vietās, kur notiek šie dialogi tāda esot.

Visi tikšanās jautājumi bija izvirzīti strukturētā dialoga ietvaros. Strukturētais dialogs ir process politikas veidošanai, kurā iesaistās jaunieši un politikas veidotāji, lai aktualizētu Eiropas Savienības jaunatnei svarīgos jautājumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Ģimenes dienas svinēšanas tradīcijas

25.05.2016 - 27.05.2016 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Bērnudārzu stāstu konkurss par godu Ģimenes dienai ir noslēdzies! Godaģimene.lv

Ģimenes dienas svētki ar atraktīvām rotaļām, sirsnīgu koncertu, mīļiem priekšnesumiem – tieši tādus pieteikumus konkursam saņēmām no pirmsskolas izglītība iestādēm. Ideju konkursam “Ģimenes dienas svinēšanas tradīcijas” kopumā saņēmām 42 pieteikumus.

printēt Lasīt visu ziņu

Apsveicam apbalvotos!25.05.2016

Apsveicam Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņus un pedagogus par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2015./2016.mācību gadā!

Apbalvošanas pasākums notiks 2.jūnijā plkst. 13:00 Kandavas kultūras namā. Laipni aicināti apbalvojamie, iestāžu vadītāji, pedagogi, vecāki.

printēt Lasīt visu ziņu

​Aicinām uz novada skolēnu koncertu “Raibā pasaka” !23.05.2016

Aicinām uz novada skolēnu koncertu “Raibā pasaka” Kandavas novada svētkos 28.maijā Promenādē plkst. 12.30 !

printēt

Darbu uzsāk Kandavas internātvidusskolas "ABC" skoliņa 17.05.2016

Mīļi gaidīti 2016./2017. mācību gada 1.klases skolēni un vecāki!

printēt Lasīt visu ziņu

​Noslēdzies konkurss Kandavas novada skolu 7. - 8. klašu kolektīviem „Esi aktīvs - bez atkarībām! 2016”16.05.2016

Uz konkursa noslēguma pasākumu Kandavas internātvidusskolā pulcējās tā dalībnieki ļoti kuplā skaitā- seši klašu kolektīvi: Kandavas internātvidusskolas 7.a klase un audzinātājas Dace Kulmane un Natālija Čikunoviča, internātvidusskolas 8.a klase un audzinātājas Vita Eglīte un Mārīte Rozīte, Zantes pamatskolas 7.klase un audzinātāja Antra Grundmane, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.a klase un audzinātājs Gatis Frīdenbergs, Cēres pamatskolas 7.klase un audzinātāja Biruta Grenevica, Cēres pamatskolas 8.klase un audzinātāja Natālija Murāne, konkursa rīkotāji, atbalstītāji un sponsori, kā arī dalībskolu direktores Elita Lavrinoviča, Juta Reinsone, Kristīne Elksnīte un Daiga Puga.

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas