Kandavas novada Izglītības pārvalde

Jaunietes no Kandavas saņēma Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvojumus10.12.2015

4.decembrī Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas Lielajā zālē notika 9. Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award apbalvošanas pasākums. Bronzas un sudraba Award apbalvojumus kopumā saņēma 56 jaunieši no 12 dažādām Latvijas vietām.

Par savu izvirzīto četru Award jomu mērķu sasniegšanu, sudraba līmeņa Award apbalvojumu ieguva Paula Priede, bet bronzas līmeņa Award apbalvojumu saņēma Anete Elerte. Jaunietes no Kandavas sveica un apbalvojumus pasniedza Valsts izglītības satura centra vadītāja vietniece un Award nacionālā direktore Agra Bērziņa un multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis.

printēt Lasīt visu ziņu

Sākumskolas skolēnu konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” uzvarētāju apbalvošana02.12.2015

25.novembrī Kandavas kultūras namā uz konkursa “Ar ko es lepojos savā novadā?” noslēguma pasākumu pulcējās novada skolu sākumskolēni.

No 14.septembra līdz 23.oktobrim sākumskolēni no K.Mīlenbaha vidusskolas, Internātvidusskolas, Zemītes, Vānes un Cēres pamatskolām rakstīja un zīmēja darbiņus par to, ar ko viņi lepojas savā pagastā vai pilsētā. Priekšsēdētājs saņēma 65 vēstules un šo vēstuļu autori devās ekskursijā uz Kandavas novada domi, lai iepazītos ar domes vadības un administrācijas darbu. Pārējie bērnu darbi ir apskatāmi izstādē Kandavas novada muzejā līdz 12.decembrim.

turpinājums šeit

printēt

​Noslēdzies konkurss Kandavas novada sākumskolas skolēniem ”Skaista mana Latvija”16.11.2015

Kas tur mirdz, kas tur spīd
Caur ozolu zariņiem?
Mūsu skaistā Latvju zeme
Stāv ozola stiprumā.

Novembris- patriotu mēnesis, tas ir kā Latvijas ceļš, kas turpinās arī pēc 18.novembra, tas ir ceļš, kurš pulcināja Kandavas novada 1.-4.klašu skolēnus konkursā „Skaista mana Latvija”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Kandavas novada konkurss 8.-9.kl. skolēniem ‘’Cildens mans novadiņš”13.11.2015

Kas ir viens gads mūsu mūžā? Tās ir 365 dienas – darbdienas, brīvdienas un svētku dienas. Tas ir aplis. Kad viens aplis beidzas, sākas nākamais. Mums katram ir savs laika aplis. Arī Latvijai ir savs laika aplis no 18.novembra, tieši 12 mēnešus, līdz nākamajam 18.novembrim. Tieši šinī laikā notiek Kandavas novada skolu konkurss „Cildens mans novadiņš”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Izglītības pārvaldes vizīte11.11.2015

Pārvaldes darbinieku vizīte Zemītes pamatskolā 11.novembrī plkst. 12.00

printēt
<>

Jaunākās galerijas