Kandavas novada Izglītības pārvalde

Skolēni no Kandavas internātvidusskolas viesojas Dānijā15.06.2016

No 21. līdz 27. maijam desmit Kandavas internātvidusskolas skolēni un divas skolotājas Nordplus projekta ietvaros viesojās Dānijā.

Sestdienu un svētdienu skolēni pavadīja viesģimenēs, kuras dzīvoja dažādās Dānijas vietās. Tas, protams, radīja zināmu satraukumu, bet deva vienreizēju pieredzi dzīvošanai atšķirīgos apstākļos un saturīgi pavadītu nedēļas nogali.

 Skola, kas mūs uzņēma, ir privātā internātskola (kas nozīmē, ka vecāki maksā ievērojamu summu par mācībām šajā skolā), kurā skolēni mācās vienu gadu. Skolu izvēlas piedāvāto programmu un izglītības kvalitātes dēļ. Skola ir īpaša ar to, ka tā piedāvā globālo izglītību, sporta un piedzīvojumu un teātra novirzienu. Attiecīgi skolēni pavasarī dodas uz Ganu Āfrikā izbaudīt vietējo kolorītu, uz Bali nodarboties ar ekstrēmām aktivitātēm un uz Ņujorku baudīt teātra mākslu. Skolēnu skaits katru gadu ir apmēram 80. Skola atrodas vienā teritorijā ar privāto pamatskolu (apmēram 120 skolēni).  Skola sastāv no vairākām vienstāva ēkām, ir milzīgs sporta laukums, kā arī izveidota sporta piedzīvojumu trase un ir aprīkota piknika vieta ar nojumi gulēšanai laukā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Vānes pamatskola atzīmē 80 gadu jubileju14.06.2016

11.jūnijā Vānes pamatskola atzīmēja 80 gadu jubileju. Uz skolas jubilejas salidojumu kuplā pulkā bija ieradušies skolas absolventi, skolotāji, kā arī  esošie un bijušie darbinieki. Salidojuma dalībniekus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa un citu novada skolu direktori, kā arī Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Izlaidumi Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā un citās novada skolās

11.06.2016 13:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

11.jūnijā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā notika 3 izlaidumi. Pirmie  no skolas atvadījās 12.klases absolventi (audzinātāja Antra Petkeviča). Pulksten 16.00 uz izlaiduma svinīgo aktu pulcējās 9.b klase (audzinātāja Kristīne Čākure), bet pulksten 19.00  klases audzinātāja Didža Zeibota vadībā uz pamatskolas atvadu brīdi ieradās 9.a klases absolventi. Visos izlaidumos absolventus uzrunāja gan skolas direktore Daiga Puga, gan Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Direktores vietniece mācību darbā Māra Grīsone nolasīja direktores rīkojumu par atbilstoša izglītības dokumenta ieguvi. Īpaši tika godināti tie skolēni, kuru mācību rezultāti ir virs 8 ballēm.  Zelta vai sudraba atzinības ieguva 12 skolēni: Rūdolfs Kunkulbergs (12.kl.), Danuta Eva Bite (12.kl.), Linda Matiļeviča (12.kl.), Ieva Krūzmane (12.kl.), Laura Kristīne Melne (12.kl.), Līva Riekstiņa (9.b) , Marta Šteinberga (9.b), Asnate Petroviča (9.b), Nora Jurjaka (9.b), Marta Kreicberga (9.a), Agnese Agapova  (9.a ) un Sindija Evija Stepiņa (9.a).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (64)

Pirmsskolas bērnu aktivitātes Vānē07.06.2016

Ikdienas darbā kopā ar pirmsskolas vecuma bērniem, kuru kognitīvo procesu sistēma  (uzmanība,  sajūtas, uztvere, domāšana, atmiņa, valoda), kā arī emocionālā, jūtu, iztēles pasaule vēl tikai veidojas un tiek veidota,  galvenokārt lielākā nozīme ir fiziskajai veselībai un aktivitātēm.  Lai bērns būtu vesels un fiziski aktīvs, nepietiek tikai ar sporta nodarbībām, tādēļ Vānes pamatskolas PII gurpā „Prātnieki” rīkojām dažādas fiziskās aktivitātes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Piesakies Kandavas Deju skolā

06.06.2016 - 10.06.2016 kur : Kandavas Deju skola

Gaidām visus interesentus!

Izvēlies bērnam drošu vasaras nometni03.06.2016

Līdz ar mācību gada noslēgšanos un vasaras sezonas tuvošanos, aktuāls kļūst jautājums par bērnu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu nometnēs. Tāpēc, izvēloties bērnu nometni, Veselības inspekcija (turpmāk – Inspekcija) aicina vecākus pievērst uzmanību ne tikai plānotajam nometnes saturam un aktivitātēm, bet arī bērna drošībai tajā. Visu Veselības inspekcijas informāciju lasīt šeit

printēt

Godina audzēkņus un pedagogus par sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā02.06.2016

2. jūnijā Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu un pedagogu apbalvošanas pasākums, kurā audzēkņi un pedagogi tika godināti  par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2015./2016.mācību gadā.  

Tika godināti vairāk nekā simts novada jauniešu un viņu pedagogu no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas, Kandavas internātvidusskolas, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma, Zantes pamatskolas, Zemītes pamatskolas, Cēres pamatskolas, Kandavas Deju skolas, Kandavas Mākslas un mūzikas skolas, Kandavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas un multifunkcionālā jauniešu centra „ Nagla”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (84)
<>

Jaunākās galerijas