Kandavas novada Izglītības pārvalde

Krievu valodas pēcpusdiena "Jautrās pasakas"18.02.2016

16.februārī Kandavas internātvidusskolas zālē norisinājās Kandavas novada 6.klašu krievu valodas pēcpusdiena „Jautrās pasakas”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Notikusi vokālās mūzikas konkursa „ Balsis” pirmā kārta18.02.2016

17.februārī Kandavas internātvidusskolā notika vokālās mūzikas konkursa „ Balsis 2016" Kandavas novadā pirmā kārta.

Vokālās mūzikas konkursam " Balsis" šogad aprit desmit gadi. Bērnu un jauniešu interese par vokālo mākslu un aizrautīgā akustiskā muzicēšana kā arī pedagogu profesionālais darbs un atsaucība sekmējusi konkursa „ Balsis” tradīciju nostiprināšanos un apliecinājusi tā pastāvēšanas ilgtspēju.

printēt Lasīt visu ziņu

Piecpadsmito reizi „ Zīļukā” uz teātri aicina audzinātājas17.02.2016


17.februārī Kandavas bērnudārzā „ Zīļuks” jau piecpadsmito reizi uz izrādi aicināja iestādes audzinātājas. Šoreiz bērnu priekam bija iestudēta ludziņa „ Vinnijs Pūks un viņa draugi”.

printēt Lasīt visu ziņu

Izstādes februārī Izglītības pārvaldē

Izglītības pārvaldē apskatāmas skolēnu darbu izstādes:
"Februāris - sveču, puteņa un Meteņa mēnesis",
Kandavas Mākslas un mūzikas skolas interešu izglītības pulciņa "Krāsiņas" audzēkņu darbi,
"Tīrs ūdens - dabas velte".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Noticis Kandavas novada skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss​​

10.februārī Kandavas internātvidusskolā notika novada skolu Skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkursa 1.kārta, kurā tika noskaidroti pretendenti uz konkursa Kurzemes reģionālo 2.kārtu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (85)

Projektu nedēļa

10.02.2016 - 12.02.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Šī gada projektu nedēļas 3 dienas 2.-9. klases skolēni veltīja latviešu gadskārtu tradīciju iepazīšanai. Vairāk, protams, tika akcentētas tieši februārī atzīmējamās dienas – Sveču diena, Pelnu diena un Meteņi. Kamēr lielākā daļa sākumskolas skolēnu zīmēja un līmēja papīra sveces, klašu audzinātājas Ginta Bogdanova un Mudīte Zvaigzne ar saviem skolēniem paviesojās Kandavas Amatniecības centrā, lai uzzinātu, kā top sveces, un izgatavotu katrs sev krāsainu svecīti. Toties 7.b klases skolēniem sveču darbnīca tika izveidota klasē – viņiem vaska sveces gatavot mācīja biškopis Olafs Baltgalvis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

AICINĀM 9.-12.KLAŠU SKOLĒNUS PIEDALĪTIES RADOŠAJĀS NOMETNĒS09.02.2016

AICINĀM 9.-12.KLAŠU SKOLĒNUS PIEDALĪTIES RADOŠAJĀS NOMETNĒS Ziemas radošās nometnes ir Imanta Ziedoņa muzeja forma, kas notiek ārpus muzeja faktiskajām robežām, un tās mērķis ir veicināt jaunradi. Lai nokļūtu ziemas radošajās nometnēs Latvijas reģionos, jauniešiem (individuāli vai 2-3 cilvēku komandā) jāpiedalās radošo darbu konkursā, kas notiks līdz 22. februārim (Radošo darbu konkursa nolikums un informācija www.fondsviegli.lv/telpaspavasaris)

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas