Kandavas novada Izglītības pārvalde

AWARD apbalvo mūsu jauniešus21.11.2016

2016.gada 12.novembrī, laikā, kad visa Latvija dzīvo Valsts svētku noskaņā, Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē tika svinēti svētki par godu jauniešu apņēmībai un pašizaugsmei. Tika sumināti 44 bronzas un 27 sudraba līmeņa programmas Award dalībnieki, kuri programmas Award ietvaros sasnieguši četrus individuālos mērķus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ar Latviju sirdī21.11.2016

Novembris Kandavas internātvidusskolā ir latviskuma un patriotisma mēnesis. Jau ienākot  skolā, ikvienam ir skaidrs – mums katram jāiededz sava liesmiņa ne tikai svecītē, bet arī sirdī. Skola ir noformēta atbilstoši svētku tematikai,  skolotājas  - Inese Gaile un Irēna Osīte - kopā ar skolēniem radījušas emocionāli jauku noskaņu, ko papildina daudzie pasākumi gan skolā,  gan novadā, kuros piedalās arī mūsu skolas skolēni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Patriotu nedēļā Kandavā dzied skolēnu kori

15.11.2016 14:00 kur : Kandavas kultūras nams

15.novembrī Patriotu nedēļas ietvaros Kandavas kultūras namā koncertu “Es savai Tēvzemei” sniedza Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas kori.

Dziesmas Latvijai dziedāja Kandavas vidusskolas 1.-4.klašu koris( vadītāja Ivita Leja), 5.-9.klašu koris( vadītāja Eva Šepetovska), Kandavas internātvidusskolas 1.-4.klašu koris( vadītāja Dace Rumika), zēnu koris un 5.-10.klašu koris ( vadītāja Inta Pakalns-Paleja).

Koncertā piedalījās sākumskolas radošā konkursa “Veltījums Latvijas simtgadei” dalībnieki, kuri lasīja savus sacerētos dzejoļus Latvijai un Kandavai. Koncertā runāja Kandavas vidusskolas audzēkņi-  Annija Celma, Annija Sondare, Paula Šenberga, Marta Kļaviņa, Parisa Patrīcija Šepetovska, Kate Ābele, Kristaps Mariuss Ešenbergs un Kandavas internātvidusskolas audzēkņi- Megija Pastare, Daniela Adriana Štromane, Roberts Barkāns, Sindija Kreicberga un  Adrians Gerasimovs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Dāvis Bērsons izcīna uzvaru augstlēkšanā Kuldīgas novada atklātajā čempionātā vieglatlētikā15.11.2016

13.novembrī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika Kuldīgas novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem, kurā startēja arī daži Kandavas novada BJSS audzēkņi.

 Teicams starts mūsu skolas pagājušā gada absolventam, tagad LSPA studentam, Dāvim Bērsonam, kurš uzvarēja augstlēkšanā, atkārtojot savu personisko rekordu- 1.90m. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavā ģimenēm būs pieejamas konsultācijas par atbildīgu tehnoloģiju lietošanu14.11.2016

Divdesmit četri skolu psihologi un sociālie pedagogi no visas Latvijas, tai skaitā mūsu novada Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas pedagoģe Dace Spade, oktobra nogalē absolvēja Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm un psihologa Edmunda Vanaga kopīgi izstrādāto mācību programmu par šodien ģimenēm tik aktuālo tēmu – kā veidot atbildīgus mobilo tehnoloģiju lietošanas paradumus un kā par šiem jautājumiem runāt ar bērniem un viņu vecākiem. Līdz ar mācību pabeigšanu pedagogi kļuvuši par programmas Kā būt par vecāku 21. gadsimtā? vēstnešiem, un turpmāk dalīsies ar zināšanām savā novadā un ārpus tā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

VEF LJBL LR čempionāta basketbolā spēļu rezultāti 05.11.- 13.11.2016.14.11.2016

05.11. Iecavas sporta namā Kandavas BJSS - Iecava/Vecumnieki U-15 grupa zēni 81:43 ( M.pelīte 19p., M.Ķilps 17p., K.Šnikvalds 14p., A.Frīdemanis11p., B.Vuckis 9p., K.Šenbergs un K.Striķis pa 4p., Ģ.Celms3p.) Treneris R.Rozentāls

05.11. Iecavas sporta namā Kandavas BJSS - Iecava/Vecumnieki U-17 grupa jaunieši 45:69 ( K.Eņģelis 21p., E.Kaņeps 6p., R.Staris un K.Šnikvalds pa 5p., R.Bērziņš 4p., M.Radvils un M.Līkums pa 2p.) Treneris I.Bambis

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas