Kandavas novada Izglītības pārvalde

Pirmsskolas 5.-6.gad.olimpiāde „Zini vai mini”

15.04.2016 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

15.aprīlī jau trešo gadu Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē „Zīļuks” notika Kandavas novada 5.-6.g.skolēnu olimpiāde.

Olimpiādē piedalījās mazie ķipari no visām novada pirmsskolas grupiņām, kā arī mājinieki ar trīs komandām. Mazos olimpiādes dalībniekus sveica Kandavas pirmsskolas izglītības „Zīļuks” vokālais ansamblis vad. Ligita Botmane. Paldies viņiem par pavasara dziesmām. Laba vēlējumus teica arī „Zīļuks” vadītājas vietniece Inta Štoferte. Pēc apsveikuma vārdiem un laba vēlējumiem darbiņš varēja sākties. Katrai komandai bija jādodas ceļojumā uz Rūķa zemi. Rūķis katrai komandai iedeva karti, lai neapmaldītos viņa meža labirintos. Skolēniem bija jāatrod un jāveic uzdevumi 6 stacijās. Jāveido savs sakņu dārzs, jāzīmē Rūķa portrets, jāveic matemātiski aprēķini, jāpārvar šķēršļu josla un jāatpazīst gadalaiki. Rūķis uzraudzīja visu audzēkņu darbu. Vēroja, katru komandu. Kad uzdevumi bija galā Rūķis apkopoja rezultātus un piešķīra katrai komandai nomināciju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā izskanējis 30. jauno dziedātāju konkurss "Puķuzirnis"un 4."Radīti skatuvei"

15.04.2016 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

15. aprīlī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā bija dziedāšanas svētki, jo šajā dienā jauno vokālistu konkurss „Puķuzirnis” (1.-4.kl.) izskanēja 30. reizi skolas vēsturē. Pasākumu vadīja Alise Fjodorova un Kristaps Kristers Ozols. Sākumskolas bērni sacentās divās klašu grupās (1.-2.kl. un 3.-4.kl. ). Pavisam klausītājiem un žūrijai (dalībnieku uzstāšanos vērtēja muzikālā un atraktīvā 12.klases skolniece Katrīna Začeste, Kandavas novada Izglītības pārvaldes metodiķe Zigita Kārkliņa un Dzirciema internātpamatskolas skolotāja Sandra Svarāne) bija jānoklausās 21 muzikālais priekšnesums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (65)

Kandavas novada 2.-4.kl. skolēnu pētniecisko darbu konference15.04.2016

Kandavas novada 2.-4.kl. pētniecisko darbu konference notika 2016.gada 14.aprīlī, Kandavas internātvidusskolā.

Skolēnu pētniecisko darbu mērķis ir veidot skolēnos patstāvīgās darbības attīstību, veicināt pētnieciskās darbības prasmju, spriešanas un viedokļa formulēšanu, kā arī padarīt interesantāku un mērķtiecīgāku mācību procesu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Notikusi Kandavas novada skolu teātru skate11.04.2016

11.aprīlī Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika Kandavas novada skolu teātru skate.

Skatē piedalījās:

- Kandavas internātvidusskolas 12.klases teātra pulciņš „ Vārda laboratorija” ar izrādi „ Pirmais sniegs”, kas veidota pēc A.Mekleres lugas motīviem. Lugas līdzautore, režisore Vita Eglīte, režisore, scenogrāfe Irēna Osīte.

-Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 1.-5.klašu skolēnu teātra pulciņš ar Turbjērna Ēgnera ludziņu „ Kāpējpeļuks un citi dzīvnieki Šurumburummežā”, režisore Iveta Grunte;

-Zemītes pamatskolas 1.-8.klašu skolēnu teātra pulciņš ar Hermaņa Paukša lugu „Vilks, kurš rija grāmatas”, režisore Ērodeja Kirillova;

- Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 11.klases skolēnu teātra pulciņš ar izrādi, kas bija veidota pēc Sent-Ekziperī grāmatas „ Mazais princis” motīviem, režisore Iveta Grunte.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (49)

Kandavas novada 5.-9.kl. skolēnu pētniecisko darbu 5. konference08.04.2016

Kandavas novada 5.-9.kl. pētniecisko darbu konference notika 2016.gada 7.aprīlī, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā.

Skolēnu pētniecisko darbu mērķis ir veidot skolēnos patstāvīgās darbības attīstību, veicināt pētnieciskās darbības prasmju, spriešanas un viedokļa formulēšanu, kā arī padarīt interesantāku un mērķtiecīgāku mācību procesu.

printēt Lasīt visu ziņu

Noticis skolēnu skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss08.04.2016

"Valoda ir tauta.Valoda ir dzeja.Valoda ir vēsture. Valoda ir cilvēks"

6.aprīlī Kandavas kultūras namā godā tika celta valoda- notika Kurzemes reģiona skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss. Tajā piedalījās skolēni no Kandavas, Talsu un Tukuma novadiem, un Ventspils pilsētas. Savu sniegumu rādīja 28 runātāji un žūrijas vērtējumam tika nodoti 6 uzvedumi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (61)

Kurzemes reģiona skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss 2.kārta 05.04.2016

Kurzemes reģiona skatuves runas un mazo formu uzvedumu konkurss 2.kārta 06.04.2016. Kandavas kultūras namā, Lielā ielā 28

Skatuves runas konkurss plkst.10.00

Mazo formu uzvedumu konkurss plkst 13.00

Kurzemes reģiona Skatuves runas konkursa dalībnieku uzstāšanās secība

Kurzemes reģiona mazo formu uzvedumu konkursa uzstāšanās secība

printēt