Kandavas novada Izglītības pārvalde

​Aicinām uz novada skolēnu koncertu “Raibā pasaka” !23.05.2016

Aicinām uz novada skolēnu koncertu “Raibā pasaka” Kandavas novada svētkos 28.maijā Promenādē plkst. 12.30 !

printēt

Darbu uzsāk Kandavas internātvidusskolas "ABC" skoliņa 17.05.2016

Mīļi gaidīti 2016./2017. mācību gada 1.klases skolēni un vecāki!

printēt Lasīt visu ziņu

​Noslēdzies konkurss Kandavas novada skolu 7. - 8. klašu kolektīviem „Esi aktīvs - bez atkarībām! 2016”16.05.2016

Uz konkursa noslēguma pasākumu Kandavas internātvidusskolā pulcējās tā dalībnieki ļoti kuplā skaitā- seši klašu kolektīvi: Kandavas internātvidusskolas 7.a klase un audzinātājas Dace Kulmane un Natālija Čikunoviča, internātvidusskolas 8.a klase un audzinātājas Vita Eglīte un Mārīte Rozīte, Zantes pamatskolas 7.klase un audzinātāja Antra Grundmane, Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.a klase un audzinātājs Gatis Frīdenbergs, Cēres pamatskolas 7.klase un audzinātāja Biruta Grenevica, Cēres pamatskolas 8.klase un audzinātāja Natālija Murāne, konkursa rīkotāji, atbalstītāji un sponsori, kā arī dalībskolu direktores Elita Lavrinoviča, Juta Reinsone, Kristīne Elksnīte un Daiga Puga.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada izglītības iestāžu 2015./2016.m.g.izlaidumi13.05.2016

Katrai dienai ir savs brīnums. Tāpēc pieņem svētību, strādā un radi savus mazos mākslas darbus jau šodien! Rīt tev taps dāvāts vēl. /Paulu Koelju/

printēt Lasīt visu ziņu

​Kandavas, Tukuma, Engures, Jaunpils un Brocēnu novadu 2.-4.kl. skolēnu pētniecisko darbu konference13.05.2016

Kandavas, Tukuma, Engures, Jaunpils, Brocēnu, novadu 2.-4.kl. skolēnu pētniecisko darbu konference notika 2016.gada 12.maijā, Brocēnu vidusskolā.

Skolēnu pētniecisko darbu mērķis ir veidot skolēnos patstāvīgās darbības attīstību, veicināt pētnieciskās darbības prasmju, spriešanas un viedokļa formulēšanu, kā arī padarīt interesantāku un mērķtiecīgāku mācību procesu.

printēt Lasīt visu ziņu

Bērnudārzā „Zīļuks” jau trešo gadu atzīmē ģimenes dienu

12.05.2016 17:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

11.maija pievakarē Kandavas pirmsskolas izglītības iestādē „Zīļuks” norisinājās Ģimenes diena, kurā piedalījās ne tikai bērnudārza mazie audzēkņi, bet arī viņu mammas, tēti, brāļi, māsas un pat vecvecāki.

Siltā un saulainā laika lutināti, pasākumu apmeklēja kupls ģimeņu skaits, kuras priecēja bērnudārza audzinātāju sagatavota ludziņa un vecākās grupas bērnu ansambļa muzikāls sveiciens mūzikas skolotājas Ligitas Botmanes pavadībā.

“Katrai ģimenei ir sava laimes formula”,- sveicot ģimenes svētkos uzsvēra bērnudārza „Zīļuks” vadītāja Dina Tauriņa- “kādiem tās ir interesantas pastaigas, citiem- saturīgas sarunas vai gardas vakariņas kopā, bet varbūt tas ir pavisam kas cits. Šodien ir svētku sajūta, jo mēs esam kā liela ģimene- par to liecina mūsu kuplais skaits, kā arī vecāku lielais atbalsts.” Paldies tika teikts Vecāku komitejas pārstāvjiem, īpaši Patrīcijas mammai Evai un Ievas tētim Ivaram par atbalstu un ieguldījumu skatuves atjaunošanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kandavas skeitparka sezona ir sākusies!10.05.2016

Kandavas skeitparka sezona ir sākusies! 2016.gada 7.maijā, Zīļu ielā 2, no plkst. 11.00 līdz 17.30 notika pasākums "Skeitparka ievizināšana".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)
<>

Jaunākās galerijas