Kandavas novada Izglītības pārvalde

B kategorijas autovadītāju kursi

19.01.2017 16:00 - 24.01.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā autoskola organizē
B kategorijas autovadītāju apmācību
no 24.janvāra (pēdējais pieteikšanās datums 19.janvāris).

Pirmā tikšanās 19.janvārī plkst.16.00 311.kabinetā, Skolas ielā 10, līdzi ņemot pasi.
Sīkāka informācija pa telefonu 26590513.

Aicināti visi interesenti!

Pasaules sniega diena -sporta izpriecas svaigā gaisā

18.01.2017 10:00 - 12:00


Laiks ir patīkams un jauks, ir sasnidzis balts sniedziņš.
 Baudīt ziemas priekus kopā ar Sniegavīru devās grupas "Bitītes" un "Zemenītes "  bērni.Sniegavīrs kopā ar bērniem veidoja zīmējumus sniegā, gāja rotaļās un slidinājās no  kalniņa-smaids sejā, sarkani vaigi un prieks visiem! Pēc jauki pavadītā laika  Sniegavīrs pacienāja ar siltu liepziedu tēju.

Dita Hadaņonoka un Austris Vilmanis izcīna medaļas Talsu novada sporta skolas atklātajās sacensībās vieglatlētikā U-14 vecuma grupā un sākas LVS kausa izcīņa.17.01.2017

Šī gada 13.janvarī Talsu vieglatlētikas manēžā notika Talsu novada sporta skolas organizētās atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecuma grupai ( 2004./2005.g.dz.) , kurās startēja arī Kandavas novada BJSS audzēkņi trenera Andreja Grosa pavadībā. Kārtējo reizi iepriecināja šīs vecuma grupas mūsu labākā audzēkne Dita Hadaņonoka , kura palika nepārspēta lodes grūšanā , uzrādot rezultātu 9.89m. Vēl vienu medaļu , bronzas, izcīnīja Austris Vilmanis  augstlekšanā  ar rezultātu 1.25m. Vēl sacensībās startēja Aleksa Saka , Roberts Barkāns, Henrijs Besikirskis, Kārlis Vilkaušs, Roberts Vismanis, Reinis Neimands. Novēlēsim U-14 grupas audzēkņiem sekmīgus startus 27.01. Kuldīgā , kur notiks Kurzemes zonas atlase uz LR čempionāta finālsacensībām.

printēt Lasīt visu ziņu

Mākslas skolas audzēkņu izstāde “Ziemas dārzs” Kandavas Mākslas galerijā

12.01.2017 15:00 - 12.02.2017 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

12.janvārī Kandavas Mākslas galerijā novada muzejā  tika atvērta Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde “Ziemas dārzs”.

Atklājot izstādi, galerijas vadītāja Lia Kiršteine atzina, ka Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes ir viņas mīļākās izstādes jau daudzu gadu garumā, jo tās ir tik krāsainas un tajās izstādītie darbi tik dažādi. “Kontrastā ar balto sniegu un piesnigušo Kandavu jūsu izstāde ir iznākusi pasakaini krāšņa un ļoti krāsaina. Darbi radīti visdažādākajās tehnikās un dažādiem paņēmieniem, izmantoti dažādi materiāli un noteikti tāpēc tā ir tik krāsaina”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Kandavas vidusskolēnu tikšanās ar Eiropas parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu11.01.2017

Ceturtdien, 5.janvārī Kandavas internātvidusskolā notika novada abu vidusskolu un tehnikuma audzēkņu tikšanās ar Eiropas parlamenta deputātu Krišjāni Kariņu.

Sarunā par to, kas ir veiksmīgs cilvēks un kā par tādu kļūt, Krišjāni Kariņš pastāstīja par savu pieredzi uzņēmējdarbībā un aicināja nesamierināties ar neveiksmēm.

Jauniešu interesi raisīja viņa formula n+1, kas atšifrējumā nozīmē, ka cilvēkam nepieciešams gribasspēks, lai katru reizi pārvarētu radušās grūtības.

 

Mārīte Rozīte

Kandavas novada Ģeogrāfijas MA vadītāja

printēt

Sākot ar 17. janvāri JC Naglā jaunums - Radošais mākslas pulciņš11.01.2017

Janvāris ir maģisks laiks - piepildās Jaunā gada vēlēšanās!

Viens no jauniešu sapņiem bija mākslas pulciņš JC Naglā - tad nu priecīgi paziņojam, ka sākot ar nākošo nedēļu otrdienās un ceturtdienās Kandavas radošie jaunieši aicināti apmeklēt Radošo mākslas pulciņu.

Uz drīzu tikšanos, jaunie mākslinieki!

printēt

Vieglatlēti uzsāk startus Latvijas ziemas čempionātos 10.01.2017

Jaunais gads Kandavas novada BJSS vieglatlētiem sācies ar ziemas sezonas galvenajiem startiem, proti, Latvijas čempionātiem telpās. 

Kā pirmās uz starta Latvijas čempionātā daudzcīņā, devās U-16 grupas meitenes- Ieva Annija Stepiņa un Agnese Besikirska. Kaut gan meitenes nav tipiskas daudzcīņnieces, tomēr pārbaudīt savas spējas daudzcīņā ir goda lieta katram vieglatlētam un tas kalpo kā sagatavošanās posms galvenajam startam - LR čempionātam telpās individuālajām disciplīnām. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
<>

Jaunākās galerijas