Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

26. februārī Kandavā norisinājās meistarklase «Zefīru pagatavošana»

28.02.2022

20220228093248.jpgMeistarklase notika Kandavas Multifunkcionālā   jaunatnes iniciatīvu centra « Nagla » telpās,   sadarbībā ar Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centru, « Ogas kārums » un tās pārstāvi Elīnu Stojakinu.   

Meistarklasē piedalījās deviņas dalībnieces, kas bija ne tikai no Kandavas, bet arī no Talsu novada. Meitenes apguva zefīru pagatavošanas prasmes un tehniku, kopā tika pagatavoti trīs dažādu garšu zefīri. Visas dalībnieces cītīgi darbojās, un pēc trīs stundu garas meistarklases dalībnieces mājās devās ar pozitīvām emocijām un gardiem pašu gatavotiem zefīriem, kā arī ar Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra apliecību par piedalīšanos « Zefīru pagatavošanas » meistarklasē. 


Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma EPALE iepazīstina ar 2022. gada tematiskajiem fokusiem

11.02.2022

epale-tematiskie-fokusi.jpgPubliskoti Eiropas pieaugušo izglītības platformas EPALE četri galvenie tematiskie virzieni, kuriem tiks pievērsta pastiprināta uzmanība visa gada garumā. Publikācijās tiks  pētīti dažādi aspekti gados jaunu pieaugušo sociālajā mijiedarbībā, akcentēta nepieciešamība pēc iniciatīvām, kas attīsta individuāli pielāgotas  prasmes visās vecuma grupās, atbalstītas mācību kopienas un pētīta kultūras izglītība kā nozīmīgs sociālās kohēzijas instruments.

Jaunie pieaugušie

Eiropas Jaunatnes gada kontekstā EPALE pievērsīs uzmanību jaunajiem pieaugušajiem, īpaši izceļot vecumposmu no 25 līdz 30 gadiem. Šī vecuma grupa tiks pētīta dažādos aspektos: starppaaudžu mācīšanās, partnerību veidošana un sociālā mijiedarbība, pilsoniskās prasmes kā priekšnoteikums, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības dalībniekiem, mazkvalificēti jaunie pieaugušie un iespējas tiem nodrošināt nepieciešamās prasmes izaugsmei.

Lasīt visu ziņu

Jauns gads, jaunas iespējas!

27.01.2022

kisspng-businessperson-meeting-clip-art-teamwork-5acd09f67d9c58-3751581615233868705145.jpgAr 2022. gadu Kandavas PIUAC organizē pieaugušo neformālās izglītības kursus un piedāvā Tukuma un apkārtējo novadu iedzīvotājiem piedalīties dažādās kursu nodarbībās.

 Nodarbību mērķis ir apgūt vai pilnveidot prasmes, zināšanas un kompetences gan saistībā ar darbu, gan sabiedriskajiem un personīgajiem mērķiem.

 Kursi tiek plānoti un organizēti pēc iedzīvotāju pieprasījuma.

 Mūsu piedāvājums ir datorzinības ar priekšzināšanām, flordizains, datorgrafika, viedtālruņu lietošana senioriem un citiem interesentiem, biroja darba organizācija un pārvaldība, angļu valoda, krievu valoda, fotografēšanas pamati.

Pēc programmas  apguves dalībniekiem tiek izsniegta PIUAC apliecība. 

kursu piedāvājums

Atvērta pieteikšanās mācībām pieaugušajiem ES fondu projektā

27.01.2022
27-01-2022atvertapieteiksanasmacibampieaugusajiemesfonduprojekta.jpg

Šodien, 27. janvārī, sākas pieteikšanās Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). 7. kārtā strādājošie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties kādu no gandrīz 800 izglītības programmām, kas ir līdz šim lielākais mācību piedāvājums vienā projekta kārtā. Pieteikties mācībām līdz 24. februārim var mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv.  

Avots: https://www.viaa.gov.lv/lv/jau...


Lasīt visu ziņu galerija (4)

Noslēgušies šūšanas kursi

20.01.2022

          20220118104714.jpg  Pašā 2022. gada sākumā Kandavā noslēgušies Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotie 40 stundu kursi «Šūt ir viegli».

Ievērojot  valstī noteiktos obligātos epidemioloģiskos noteikumus,  kursi notika Kandavas Reģionālās pamatskolas mājturības kabinetā, tos vadīja pieredzējusi pasniedzēja - šuvēja Jolanta Šēra Zaņģe.

2020. gada novembrī kursus uzsāka 24 meitenes, gan ar priekšzināšanām -  turpināja pilnveidot savas jau esošās zināšanas un prasmes, gan bez priekšzināšanām. Meitenes, kas piedalījās kursos, ir ne tikai no Kandavas, bet arī no Tukuma, Pūres, Sabiles un Kuldīgas novada. Sakarā ar COVID 19 situāciju valstī, kursi vairākkārt tika pārtraukti un paredzēto četru mēnešu vietā, realizēti gandrīz 1,5 gada laikā. Rezultātā kursus pabeidza  un apliecības ieguva 15 dalībnieces. Visas meitenes cītīgi darbojās un sašuva skaistus tērpus sev un savai ģimenei, ko nēsāt gan ikdienā, gan svētku reizēs, tāpat tika darināti aksesuāri, kā sejas maskas, cepures, šalles un somas.

Esam uzsākuši jaunu grupu uzņemšanu šūšanas kursos “Šūt ir viegli”, tos plānojam  uzsāk februāra sākumā. Gaidām interesentus!


<>

Jaunākās galerijas