Kandavas novada Izglītības pārvalde

Aicinām pieteikties uz vakanto Kandavas multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāja amatu05.08.2020

Kandavas novada Izglītības pārvaldes meklē jaunu kolēģi - Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra "Nagla" vadītāju no 01.09.2020.

printēt Lasīt visu ziņu

Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumi izglītības iestādēm piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai (pirmsskolas izglītības iestādēm, vispārējās un profesionālas izglītības ies03.08.2020

Izglītības iestāde (turpmāk – Iestāde) nosaka kartību, kādā tiek nodrošinātas Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas prasības, kas balstās uz pamatprincipiem, kas noteikti Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” paredzēto un no tiem izrietošo prasību ievērošanai.

20200730_iet_pam_vsk_prof.pdf

printēt

Dažādi resursi, ko ir iespēja izmantot gatavojoties 2020./2021.mācību gadam.30.07.20201) Attālinātu mācību īstenošana vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs: https://www.izm.gov.lv/…/VISC_Skola2030_Vadlinijas-attalina… (tiks aktualizētas līdz 14.08)

2) TV raidījumi Tava klase: https://www.tavaklase.lv/stundu-saraksts/ (skatāmi arhīvā)

3) Atgādne par attālinātu mācību īstenošanu:http://skola2030.lv/…/Skola2030_VISK_Atg%C4%81dne_FINAL_1.p…

4) Attālinātas mācības ar www.uzdevumi.lv: https://www.youtube.com/watch?v=BCRT8BuVUhQ

5) Mācību un metodiskie materiāli: https://mape.skola2030.lv/ (trūkstošās mācību priekšmetu programmas tiks publicētas līdz 10.08)

6) Vebināri par mācību priekšmetu programmām: https://www.skola2030.lv/…/at…/atbalsts-istenosanai/vebinari

7) Pedagogu profesionālās pilnveides kursi: https://www.izm.gov.lv/…/133-pedagogu-profesionalas-kvalifi…

8) Informācija par VISC organizētajiem pedagogu profesionālās pilnveides kursiem: https://visc.gov.lv/vispizgliti…/pedprofpilnveide/info.shtml


printēt

Ieteikumi mācību procesa organizēšanai vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, ievērojot epidemioloģisko situāciju Covid-19 laikā

Ieteikumi izglītības iestādēm mācību procesa organizēšanai izglītības ieguvei klātienes formā, tajā skaitā mācības organizējot arī attālināti, atbilstoši izglītības iestādes īstenotajai izglītības programmai (-ām), lai mazinātu iespējamos inficēšanās riskus ar Covid-19. Ieteikumi izmantojami kopā ar projekta Skola2030 izstrādātajiem metodiskajiem ieteikumiem "Vadlīnijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm attālinātu mācību īstenošanai izglītības iestādē", kā arī ievērojot "Ieteikumus izglītības iestādēm piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". (PROJEKTS)

https://visc.gov.lv/aktualitates/dokumenti/20200728_ieteikumi_mac_proc_organiz.pdf

Avots: VISC mājas lapa

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Esi piesardzīgs un ievēro drošību atpūtā uz ūdens!28.07.2020

Ik gadu Latvijas pludmales glābējiem vasara ir intensīva darba sezona vārda vistiešākajā nozīmē. Glābēji pašaizliedzīgi veic savu darbu, steidzot palīgā un glābjot daudzu cilvēku dzīvības. Šogad notikušo nelaimes gadījumu statistika pret pagājušo gadu ir skarba, tāpēc Latvijas pludmales glābēju asociācija ar If Apdrošināšana atbalstu ir uzsākusi bezmaksas izglītojošu lekciju ciklu bērniem par to, kā piesardzīgi uzvesties atpūtā uz ūdens.

 Jau šobrīd Latvijas pludmales glābēju asociācija (LPGA) ir viesojusies vairākās bērnu nometnēs Ādažos, Kandavā, Jelgavā, Rūjienā, Valmierā, bet tuvākajās nedēļās plānots būt Siguldā, Lielvārdē un Cēsīs, Rīgā, lai turpinātu sniegt izglītojušu lekciju par drošību atpūtā uz ūdens. Visi piesardzības ieteikumi ir pavisam vienkārši ievērojami, tomēr cilvēkiem to neievērošana nereti ir prasījusi dzīvību, tāpēc tos ir regulāri nepieciešams atgādināt.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas jaunieši izaugsmes piedzīvojumu ceļos24.07.2020

Jūlijā Kandavas Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra “Nagla” Award programmas Zelta un Sudraba līmeņa jaunieši īstenoja aktivitātes, lai gada nogalē pretendētu uz zelta un sudraba apbalvojumiem  ikgadējā Award apbalvošanas ceremonijā .

Jūlija sākumā notika piedzīvojumu ceļojuma divu dienu apmācības, kurās piedalījās četras Award programmas Zelta līmeņa jaunietes: Monta, Selīna, Beāte un Ketija un viena Sudraba līmeņa jauniete Laima. Apmācībās jaunietes atkārtoja Award programmas īstenošanas nosacījumus, izprata piedzīvojuma ceļojuma būtību, mācījās sniegt pirmo palīdzību un rīkoties ārkārtas situācijās, iepazinās ar ekipējumu un laivošanas somu pakošanas kārtību, apguva telts uzsliešanas prasmes, ēdienu gatavošanu uz tūristu plītiņas, mācījās navigāciju ar kompasu, pašas plānoja laivu brauciena maršrutu, ēdienreizes un nepieciešamo ekipējumu ieskaites piedzīvojumu ceļojumā. Jaunietes mācījās sadalīt un deleģēt pienākumus, kā arī apguva komunikācijas prasmes, sazinoties ar tūrisma pakalpojuma sniedzējiem ārpus sava novada, lai pēc iespējas veiksmīgāk izplānotu un īstenotu savu četru dienu laivu braucienu. Jaunietes atzina, ka apmācības ir ļoti vērtīgas, lai apgūtu pamatprasmes laivu brauciena veiksmīgai īstenošanai. Savukārt, otrajā apmācību dienā meitenes devās izmēģinājuma laivu braucienā tepat pa Abavu no Zvejnieku tilta līdz Polstiem, nostiprinot apmācībās gūtās prasmes un zināšanas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zemītes skola aicina darbā sākumskolas skolotāju09.07.2020

CV sūtīt uz e-pastu:  zemitepsk@kopideja.lv Interesēties pa tālruni 29180869, 63155356
Skolas adrese: Zemītes pils, Zemītes pag.,  Kandavas novads, LV-3135

printēt
<>

Jaunākās galerijas