Kandavas novada Izglītības pārvalde

Sporta skolas vieglatlēti startē Ventspilī, basketbolisti - Liepājā12.03.2018

10.martā Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi startēja abās jūras pilsētās- vieglatlētiem sacensības Ventspilī, basketbolistiem spēles Liepājā.

Ventspils OC vieglatlētikas manēžā notika Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā U-14, U-16 vecuma grupās. Teicams panākums sporta skolas U-14 grupas audzēknim Valteram Ulmanim Dankeram, bronzas medaļa 60m. ar jaunu personisko rekordu 8,67 sek., Valteram arī 6.vieta 300m. ar rezultātu 51,69 sek.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ritmikas diena "Stāsts par Latviju"

09.03.2018 17:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

9.martā Kandavas sporta hallē izdejojām stāstu par Latviju. Pasākumu apmeklēja kupls skatītāju pulks.
 Katrai klasei bija dota sava tēma:
1.klasei - rupjmaize, 2.klasei - zaķi, 3.klasei - mārītes, 4.klasei - pūces, 5.klasei -  ozolzīles, 6.klasei - stārķi, 7.klasei - sienāži, 8.klasei - mušmires, 9.klasei - bākas, 10.klasei - makšķernieki, 11.klasei - bites un 12.klasei - Sprīdīši. Vecāki iejutās lapsu lomā, bet skolotāji  uzziedēja kā rozes. Katra klase bija padomājusi par atbilstošiem tērpiem un saskaņotu vingrojumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (101)

Teātra festivāls09.03.2018

Šonedēļ norisinājās teātra festivāls, kurā tika aicināti piedalīties visi novada bērnu un jauniešu teātra pulciņi. Ar sagatavotu izrādi diemžēl piedalījās tikai viens pulciņš - Kandavas novada Zantes pamatskolas teātra pulciņš ar izrādi "Ne tikai blēņas" pēc Evijas Gulbes darba motīviem. Izrāde ir kā stāsts par diviem draiskiem žurkulēniem Koko un Riko, kuri nolemj paveikt ko labu. Tikai ir viena problēma - vai darīt labus darbus arī ir jautri?! Izrāde bija ļoti pamācoša un Zantes skolas skolēni tiešām ir malači - drosmīgi, neatlaidīgi un radoši! Pēc teātra izrādes sekoja teātra meistarklase kopā improvizatoru apvienību "ĀrprāTS". Zantes pamatskolas, Zemītes pamatskolas un Kandavas Kārļa Mīlebaha vidusskolas teātru pulciņu dalībnieki visi kopā pildīja dažādus uzdevumus... Bija ļoti interesanta un aizpildīta diena! Paldies ikvienam dalībniekam un Lienai no NTZ par bildēm!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Aicinām balsot par zīmējumu konkursa “Mana novada dārgakmens – jaunā būve” darbiem08.03.2018

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” organizatori ir saņēmuši rekordlielu zīmējumu skaitu bērnu un jauniešu zīmējumu konkursā „Mana novada dārgakmens – jaunā būve” – 385 zīmējumus no visas Latvijas, tostarp arī no Kandavas novada Mākslas un mūzikas skolas.

Zīmējumu konkurss, kurš ir skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” nozīmīga sastāvdaļa, notiek jau trešo gadu. Šobrīd „Gada labākā būve Latvijā 2017” Facebook lapā ir sācies balsojums par sabiedrības simpātiju balvu, kuru saņems viens no zīmējumu autoriem savā vecuma grupā. Skates organizatori aicina cilvēkus būt aktīviem, apskatīt visus zīmējumus un balsot. Balsošanas termiņš 20.03.2018.:

1.-3. Klašu grupā: https://www.facebook.com/pg/ga...

4.-6. Klašu grupā: https://www.facebook.com/pg/ga...

7.-9. klašu grupā: https://www.facebook.com/pg/ga...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas delegācija starptautiskajā konferencē Lietuvā

7.martā direktore Daiga Puga kopā ar skolotājām Danutu Dudi un Seilu Šenbergu, un 9.a klases skolniecēm Antru Adieni un Rūtu Liepu apmeklāja Kalnēnu vidusskolu Mažeiķos. Apmeklējuma mērķis – piedalīties starptautiskajā konferencē “Es esmu dzīva”, kura bija veltīta Lietuvas simtgadei, kā arī stiprināt sadraudzības saites starp mūsu skolu un Kalnēnu vidusskolu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Ziemas prieki

06.03.2018 10:00 - 12:00

 Šodien pasakaini jauks un saulains laiks!
Pirms atvadām no ziemas, Sniegavīrs uzaicināja PII "Zīļuka"  mazākos bērnus uz jautrām aktivitātēm.Izpriecājāmies visi, gan mazi, gan lieli!                           

Sveicam Kristeru Apsi ar iegūto 2.vietu konkursā "Skolēni eksperimentē"06.03.2018

Nu jau par tradīciju kļuvis, ka pasākums "Skolēni eksperimentē" Rīgas atklātajā kārtā uzņem pie sevis LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā visus Latvijas skolu eksperimentētgribētājus. Tā, 5.martā, vides pētnieku forumā, kas norisinājās zinātniskās konferences veidā, katrs dalībnieks 5 minūšu garumā varēja veikt prezentāciju un klātesošos iepazīstināt ar veiktajiem pētījumiem, novērojumiem, eksperimentiem un izpildīt pašu grūtāko darbu, atbildēt uz klātesošo un žūrijas jautājumiem.
Kristers Krists Apse prezentēja savu veikumu- "L/C auto", kura atšifrējums ir - ar pulti viegli vadāma mašīna. Visas detaļas ir paša Kristera savāktas un sakombinētas tā, lai varētu ar mazu bateriju auto darbināt. Arī pults ir paša veidota. Kā Kristers saka:"Tagad esmu daudz mācījies no savām kļūdām un daudz ko zinu." Viņam ir 2. vieta.
Lai veicas arī turpmāk! Paldies visiem atbalstājiem, kas noticēja Kristera uzņēmībai.
Raksta autore: Olita, kura vistiešāk juta līdzi.

Sveicam gan Zemītes pamatskolas skolēnu Kristeru Apsi, gan Zemītes pamatskolas skolotāju Olitu Tutiņu, kura palīdzēja sagatavoties!

Avots: Zemītes pamatskolas mājas lapa - http://zemitesskola.lv

printēt
<>

Jaunākās galerijas