Kandavas novada Izglītības pārvalde

Dari pats - Zantes parka aktīvās atpūtas zonas teritorijas apzaļumošana01.11.2018

2018.gada jūnijā domubiedru grupa tikās, lai apspriestu iespējas labiekārtot Zantes pagasta teritoriju un nolēma, ka nepieciešami uzlabojumi jaunizveidotajā āra trenažieru laukumā pie skolas. Tā kā šo teritoriju izmanto arī pagasta cilvēki un viesi, tika strādāts pie idejas par teritorijas apzaļumošanu. Tā radās projekta “Zantes parka aktīvās atpūtas zonas teritorijas apzaļumošana” pieteikums ar mērķi – pilnveidot Zantes parka aktīvās atpūtas zonu, veicot apzaļumošanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Vispasaules diktāts02.11.2018
Aicinām 3. novembrī rakstīt IV pasaules diktātu latviešu valodā. Ar roku vai datorā, Latvijā vai visā pasaulē. Atzīmes neliksim, taču rūpīgi izlabosim katru darbu un nodosim tev to atpakaļ. Ja vēlies rakstīt klātienē kādā no 9 Latvijas pilsētām, lūdzam iepriekš pieteikties www.raksti.org. Ja rakstīsi tiešsaistē raksti.org, pieteikties nav nepieciešams. Gaidīsim tevi!

printēt

Skrējiens Kandavai

01.11.2018 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Latvijas simtgadei  par godu valstī tiek rīkoti dažādi pasākumi. Arī mēs gribējām paveikt ko īpašu. Pasākuma  “Skrējiens apkārt Kandavai”  ideja radās sporta skolotājai Aivai Ķēniņai. Protams,  izskriet precīzi pa pilsētas robežu būtu visai sarežģīti, tāpēc skrējiens notika pa robežai  tuvākajiem ceļiem un celiņiem,  maršrutā  iekļaujot visas Kandavas pilsētas robežzīmes.  Skrējiens tika organizēts stafetes veidā - pa pāriem skrēja  dažādu klašu skolēni un daļa skolotāju. Stafetes kociņu vietā šoreiz bija karodziņi ar skolas un valsts simtgades simboliku. Pēc skrējiena visi stafetes dalībnieki tika pacienāti ar karstu tēju un pīrādziņiem. Tā nu  sportiskā, pozitīvā un draudzīgi vienotā noskaņā esam iesākuši Latvijas dzimšanas dienas mēnesi. Par skrējiena video reportāžu  paldies Gatim Frīdenbergam.

 Skrējiena video

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Apbalvoti čaklākie zīļu lasītāji 01.11.2018

9.Kafijas un tējas svētkos tika apbalvoti konkursa “Čaklākais zīļu vācējs Kandavas novadā 2018” dalībnieki. Konkurss norisinājās no šā gada 20.septembra līdz 20.oktobrim.

Pavisam tika savākti turpat 1700 kilogrami ozolzīļu. 

Ceļojošo kausu ieguva Kandavas internātvidusskolas kolektīvs.

1. vieta - Kandavas pirmsskolas izglītības iestādes "Zīļuks" grupiņai "Zemenīte", balvā apmaksāts transports ekskursijai EUR 200.00. Mazie zīļu lasītāji savākuši 422 kg.

2. vieta – Kandavas internātvidusskolas 2. klasei - 390 kg

3. vieta – Kandavas internātvidusskolas 4.a klasei - 220,5 kg.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Rīcības diena

31.10.2018 10:00 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Ik gadu Kandavas pilsētas PII "Zīļuks" bērni un pedagogi piedalās Latvijas Ekoskolas starptautiskā kampaņā ar mērķi uzrunāt sabiedrību, vēršot uzmanību nozīmīgām vides problēmām un ikvienu rosināt uz rīcību, kas var palīdzēt šīs problēmas mazināt.
 Šī gada Rīcības dienas tēma ir "Nē vienreizlietojamai plastmasai!". 31. oktobrī 5-6 gadīgo grupu bērni  devās gan uz Kandavas novada domi, gan tirgus laukumu, pa ceļam uzrunājot sastaptos cilvēkus.Tiem cilvēkiem, kuri lieto auduma maisiņus, bērni dāvināja pašu gatavotu- filcētu zīli.
  Veicot šo akciju, grupas "Zemenītes" bērnus un pedagogus uzrunāja Veselības ministrijas  "Kustinācija" pārstāvji, kas aicināja mūs izkustēties svaigā gaisā. Smaidīgi un pozitīvi devāmies mājup. Diena bija izdevusies lieliska!

Izmaiņas Kandavas Deju skolas nodarbību grafikā31.10.2018

Sakarā ar Deju skolas vadītājas Andras Eimanes un skolotājas Ineses Cīrules veselības problēmām, skolā uz kādu laiku tiek ieviestas

 izmaiņas nodarbību grafikā no 5.- 16.novembrim

(Lūdzu sekojiet līdzi izmaiņām)

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas