Kandavas novada Izglītības pārvalde

Miķeļi

28.09.2017 09:30 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks


Ir rudens, birst skaistas, krāsainas lapas, bet mūsu ābelē vēl ir sārti āboli. Miķeļdienas rītā pie ābeles bērni satikās ar zaķi, vārnu un ezi, kuri neprata sadalīt ābolu. Lācis iemācīja dalīties gan bērniem, gan zvēriem.
     Āboli garšoja visiem!

LJBL LR čempionāta jauno sezonu uzsāk sporta skolas U-12 , U-13 basketbolisti26.09.2017

20. septembrī ar spēli pret Bauskas vienaudžiem Kandavas sporta hallē  LJBL LR čempionāta sezonu uzsāka sporta skolas U-12 zēnu basketbola komanda. 

Pirmajā spēlē nācās piekāpties Bauskas puišiem ar rezultātu 28:47( R.Bambis 18p., D.Tropiņš 4p., K.Rozentāls 3p., K.Samiņš 2p., T.Ķilps 1p., R.Putniņš, N.Indriksons, P.Sniedziņš, V.Raginskis, R.Kuskovs, K.Karlsons) Treneris Jānis Bambis.  23.septembrī  mūsu U-13 meitenes jauno sezonu uzsāka Rīgā ar spēli pret iepriekšējās sezonas Latvijas čempionēm 3 BJSS/Rīga komandu. 

Šoreiz vēl neizdevās izrādīt nopietnu pretestību un zaudējums ar rezultātu 10: 61( L.Krūmiņa, V.Timoško, I.Lēmane, K.Ervalde, S.Aišpure, D.Freimane, A.Kārkliņa, N.Šenberga, T.Zeberiņa). Treneris Andris Bambis.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (2)

Projekta „English Teaching With Innovative Web Tools” dalībnieki viesojas novada domē26.09.2017

No 25.septembra Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesojas projekta „English Teaching With Innovative Web Tools” dalībnieki no Itālijas, Turcijas, Rumānijas un Lietuvas.

26.septembrī projekta dalībnieki Kandavas novada domē tikās ar novada domes priekšsēdētāju Ingu Priedi. Viņi tika iepazīstināti ar nelielām prezentācijām par Latviju un Kandavas novadu. Savukārt, ciemiņi sniedza prezentācijas un pastāstīja par savu valsti un pilsētām, kurās dzīvo.

Vizītes laikā Kandavā, projekta dalībnieki turpina projektā „English Teaching With Innovative Web Tools”  iesāktās aktivitātes un uzdevumus. Ciemiņi iepazīstas arī ar latviešu tautas kultūru un tradīcijām. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Kandavas novada jaunajiem vieglatlētiem medaļu birums Tukuma atklātajās sacensībās 26.09.2017

23. septembrī Tukuma sporta skolas stadionā notika Tukuma vieglatlētikas kluba organizētās atklātās sacensības vieglatlētikā U-10, U-12 un pieaugušo grupām.

Sacensībās sekmīgi startēja arī Kandavas novada BJ sporta skolas jaunie vieglatlēti, kuri spēja izcīnīt 11 dažāda kaluma medaļas. 

Sieviešu grupā zelta medaļu 100m skriešanā ar rezultātu 13.04 sek. izcīnija Agnese Besikirska, bronza Loretai Štofertei ar rezultātu 13.82 sek.

 Vīriešu konkurencē zelts 100m Tomasam Zaueram ar rezultātu 11.50 sek. un bronza tāllēkšanā ar rezultātu 5.61m.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6) galerija (3)

“Zaļā josta” uzsāk cīņu ar izlietotām baterijām25.09.2017

Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.

Izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!” tiek rīkots 12. reizi. Konkursu organizē “Zaļā josta” sadarbībā ar AS “BAO” un Valsts izglītības satura centru. Pērn, piedaloties 75 tūkstošiem audzēkņu no 317 izglītības iestādēm, izdevies pārstrādei nogādāt 34,4 tonnas izlietotu bateriju.

printēt Lasīt visu ziņu

Projekta „English Teaching With Innovative Web Tools” dalībnieku vizīte.

25.09.2017 - 29.09.2017 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

No 25.septembra Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā viesosies projekta „English Teaching With Innovative Web Tools” dalībnieki no Itālijas, Turcijas, Rumānijas un Lietuvas. Projekta dalībnieki turpinās projektā iesāktās aktivitātes un uzdevumus. Ciemiņi tiks iepazīstināti ar latviešu tautas kultūru un tradīcijām.

<>

Jaunākās galerijas