Kandavas novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

Diagnosticējošo darbu paraugi 3. un 6. klasēm (aizpildīšanai datorā)

25.01.2021

attlainatas_macibas_diagnostika.jpgŅemot vērā, ka valstī joprojām epidemioloģiskās situācijas dēļ skolēni nevar uzsākt mācības klātienē, valsts plānotie diagnosticējošie darbi tiek pilnveidoti, lai tos varētu pildīt ne tikai uz klātienē vai izmantojot papīra formātu, bet arī datorā.

Valsts izglītības satura centrs iepriekšējā mācību gada 3.klases mācību valodas (latviešu valoda un krievu), kā arī 6.klases  mācību valodas (latviešu valoda un krievu) diagnosticējošos darbus ir pārveidojis, lai skolēni varētu izmēģināt šo darbu veikšanu arī datorā.

Lasīt visu ziņu

Aiziet, sniegā! Sniega diena Zemītes pamatskolā

25.01.2021

sn_d6.jpgPasaulē Sniega dienu atzīmē vienu dienu janvārī. Tās mērķis ir dot bērniem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, iespēju izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas.

Zemītes sākumskolā šogad bija vesela Sniega nedēļa, kurā varēja sajust un izpētīt sniegu. Audzinātāju vadībā tika veikti eksperimenti, krāsots sniegā. Sportiskās aktivitātes gan ar pikošanos, sniegavīru celšanu, slidināšanos no kalna ar ragaviņām, ja būs iespējams, turpināsies vēl ilgāku laiku.

Aukstajā laikā netika aizmirsts par putniņiem. Jaunākajiem bērniem skolas saimnieks Raitis Priede uzmeistaroja putnu barotavu, kurā varēs vērot un skaitīt apmeklētājus. Sagatavošanas grupā paši veidoja barotavas no izlietotām piena pakām un piepildīja tās, lai putniem arī būtu prieks. Sals un sniegs pie mums nebaida nevienu.

Audzinātājas- Ingūna Putāne, Olita Tutiņa

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Zinātniski pētniecisko darbu konferences norisināsies tiešsaistē

22.01.2021

zinatniski_petniecisko_darbu_konference_tiessaiste_1.jpgReģionālā zinātniski pētniecisko darbu konference 2021.gada 5.martā, kā arī valsts zinātniski pētniecisko darbu konference 2021.gada 31.martā norisināsies tiešsaistes režīmā. Darbi un prezentācijas skolēniem jāsagatavo atbilstoši izstrādātajām vadlīnijām un būs jāprezentē virtuāli.

Instrukcijas par virtuālo dalību reģionālajā un valsts konferencē tiks publicētas februāra beigās.

Skolēnu zinātniskās pētnieicības darbu izstrādes un vērtēšanas vadlīnijas, kā arī daļa ierakstu no janvārī notikušajām zinātniski pētniecisko darbu tiešsaistes konsultācijām atrodamas šeit.

Zinātniski pētniecisko darbu konferences tiek īstenoti ESF projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002.

Papildu informācija:

Kristīne Peina Projekta aktivitātes koordinatore zinātniski pētnieciskās darbības jomā kristine.peina@832.visc.gov.lv

Sniegavīri PII "Zīļukā"

21.01.2021 10:00 - 22.01.2021 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

emlw7600.jpgSniegavīrus varam celt,
     Ja vien ārā sniegs, ko velt.
     Ziemā pierasta tā lieta,
     Ka starp mums tiem sava vieta!

Urā, uzspējām izbaudīt,savelt sniegavīrus un papriecāties! Tapa arī ledus kūkas,dekori un kādam arī sniega māja!

Lasīt visu ziņu galerija (23)

Latvijas skolu Ziemas festivālu neatceļ, sporta aktivitātes notiks attālināti

22.01.2021

eeu4.jpgLatvijas skolu sporta Ziemas festivāls 2021. gadā notiks virtuāli, skolēniem sacenšoties attālināti, individuāli un droši, pirmdien informēja organizatori. Sacensības risināsies no 19. februāra līdz 4. martam, noskaidrojot uzvarētājus gan katrā skolā, gan mācību iestāžu kopvērtējumā. 

Dalībnieku rezultātus fiksēs pašu viedtālruņos, izmantojot populārākās bezmaksas sporta lietotnes, un apkopos vienotā sistēmā, kas izveidota speciāli Ziemas festivālam. Sacensību formāts paredz katram skolēnam individuāli veikt pēc iespējas garāku attālumu brīvi izvēlētā apvidū, sacenšoties ziemas un ziemā pieejamos sporta veidos. Uzvarētājus noteiks pēc katra dalībnieka veiktās distances, ko fiksēs skolēna mobilajā tālrunī ar viedierīces globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) datiem.

Lasīt visu ziņu

Izglītības platforma “Tava klase” veido jaunus mācību materiālus un atsāk apraidi televīzijā

22.01.2021

tava_klase_2.jpgCeturtdien, 2021. gada 21. janvārī, jaunu mācību video filmēšanu atsāk izglītības platforma “Tava klase”. Līdz pavasarim plānots izveidot 600 jaunas, divdesmit minūšu garas mācību stundas, kas aptver plašu tematu loku un dod iespēju skolotājiem izmantot tās radoši, atkarībā no konkrētās vajadzības darbā ar klasi. Šobrīd filmētais materiāls attiecas uz 1., 4., 7. un 10. klašu mācību vielu, un ir konceptuāli un saturiski izstrādāts saskaņā ar pilnveidoto izglītības saturu.

Lasīt visu ziņu

SKOLA2030 konsultācijas skolotājiem

Skolotājiem un skolu vadītājiem tiešsaistē ir iespēja sazināties ar Skola2030 mācību jomu ekspertiem, lai rastu atbildes uz neskaidriem jautājumiem.

Konsultācijas notiks Zoom vidē. Uz katru konsultāciju aicinām reģistrēties līdz iepriekšējās darba dienas plkst. 17.00! Pirms konsultācijas konkrētajā dienā līdz plkst. 12.00 tiks nosūtīta Zoom pieslēgšanās saite. 

Uz katru no konsultācijām jāpiesakās atsevišķi, spiežot uz tālāk norādītā datuma un laika.

2021. gada februārī

<>

Jaunākās galerijas