Kandavas novada Izglītības pārvalde

Apbalvoti izglītības iestāžu izglītojamie un pedagogi

30.05.2018 kur : Kandavas kultūras nams

30.maijā Kandavas kultūras namā notika Kandavas novada izglītības iestāžu izglītojamo un pedagogu apbalvošanas pasākums par izciliem sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajās konferencēs, sporta sacensībās, tika apbalvoti arī profesionālās ievirzes izglītības iestāžu skolēni par izcīnītajām godalgotajām vietām un Atzinību starptautiskos, valsts un reģionu konkursos. Tāpat tika apbalvoti pedagogi par šo skolēnu sagatavošanu.

"Mēs visi šajā pasaulē ienākam gandrīz vienādi, bet viss ir atkarīgs no tā, cik katrs mēs sevī ieguldām, un šodien jūs redzēsiet tos, kuri visvairāk ir ieguldījuši sevī. Paldies par jūsu darbu un turpināsim strādāt!", atklājot pasākumu sacīja Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Elksnīte.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

Kandavas sporta skolas vieglatlētu starti Saldū un Rakverē 29.05.2018

25.maijā Saldus pilsētas stadionā notika Saldus sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un U-18 vecuma grupās. Šajās sacensībās piedalījās arī seši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. 

Sudraba medaļu augstlēkšanā U-18 grupā ar jaunu personisko rekordu izcīnīja Rihards Jakobovics, ar rezultātu 1.74 metri. Iepriecināja arī Beātes Stivrinieces rezultāts tāllēkšanā U-18 grupā, kur tika sasniegts šīs sezonas labākais rezultāts 4.89 metri, kas deva piekto vietu. 

Vēl U-18 grupā startēja arī Agnese Besikirska, šoreiz 100m skrējienā ar pieticīgu rezultātu 13.77 sek. U-16 grupā divas ceturtās vietas - Artūram Jekovičam 110m/b  ar rezultātu 17.98 sekundes, un Sīdžejam Neimanim lodes grūšanā ar rezultātu 9.93 metri. Ditai Hadaņonokai 6.vieta lodes grūšanā U-16 grupā ar rezultātu 9.80 metri. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6) galerija (1)

Izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā"

26.05.2018 12:00 - 13:30

Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņi aicina ikvienu Kandavas novada svētku apmeklētāju un interesentu doties skaistā koncertuzvedumā "Kā pasakā"!

Koncerts norisināsies šo sestdien - 26. maijā plkst. 12:00 Kandavas pilsētas promenādē.

Koncerts norisinās Kandavas novada svētku ietvaros un ieeja koncertā ir bez maksas!

Svinēsim svētkus kopā! :)

Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā"26.05.2018

Kandavas novada svētku ietvaros 26. maijā norisinājās Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņu koncerts "Kā pasakā". Koncertu vadīja jaunietes Dārta un Katrīna, kuras pastāstīja pasaku par milzi, kurš reiz dzīvojis Kandavā un apceļojis sava novada ļaudis. Koncertā piedalījās Cēres pamatskolas, Zemītes pamatskolas, Vānes pamatskolas, Zantes pamatskolas, Kandavas deju skolas, Kandavas Mākslas un mūzikas skolas, Kandavas internātvidusskolas un Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas radošie kolektīvi, kuri bija sagatavojuši gan dažādu žanru dejas, gan dažādu tembru dziesmas, gan teatrālus uzvedumus. Koncerts bija krāsains un spilgts! Priecājamies, ka koncertu bija ieradušies skatīties tik daudz smaidīgu ļaužu! Arī saulīt mūs lutināja ar laikaostākļiem! Kā mums gāja koncertā - to skati bilžu galerijā!

Paldies visiem koncerta dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu! Lai priecīgi novada svētki! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Puķuzirnis 2018

25.05.2018 12:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Ikgadējais 1.-4.klašu jauno izpildītāju konkurss

25.maijā plkst.12.00

skolas aktu zālē!

Būsiet laipni gaidīti skolā!

<>

Jaunākās galerijas