Kandavas novada Izglītības pārvalde

Ieva Annija Stepiņa izcīna 3.vietu Baltijas valstu čempionātā vieglatlētikā U-16 vecuma grupā17.07.2017

15.jūlijā Viļņā notika Baltijas valstu čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās arī mūsu novada vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, turpinot iepriecināt ar teicamiem rezultātiem.

Mūsu sporta skolas patreiz labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa, startēdama LR izlases sastāvā U-16 vecuma grupā, spēja izcīnīt 3.vietu lodes grūšanā ar rezultātu 12.54 metri.

Ievas uzrādītais rezultāts ir sezonas labākais rezultāts Latvijā. Pirmās divas vietas ieņēma sportistes no Igaunijas attiecīgi ar 13.24m un 12.91m tāliem raidījumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ievai Annijai Stepiņai uzvara starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās " Valmieras spēles 2017" lodes grūšanā .14.07.2017

Tikko beigusies Latvijas Jaunatnes Olimpiāde , bet labākajiem Kandavas novada BJSS vieglatlētiem sacensības turpinās. Ar teicamu panākumu ,proti , uzvaru starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās " Valmieras spēles 2017" lodes grūšanā , sasniedzot stadionu sezonas labāko rezultātu -11.89m. izcīnīja mūsu vieglatlēte U-16 grupā Ieva Annija Stepiņa . Ievai arī sudrabs šķēpa mešanā ar rezultātu 42.55m. Ieva jau šodien Latvijas U-16 izlases sastāvā dodas uz Viļņu , lai startētu Baltijas valstu sacensībās U-16 vecuma grupā. Jāuzteic arī Agnese Besikirskas 7.vieta 100m. sprintā U-16 grupā  ar rezultātu 13.40 sek.( Finālā startēja 4 Somijas skrējējas un 4 no  Latvijas)., kā arī Beātes Stivrinieces 7.vieta tāllekšanā U- 18 grupā ar rezultātu 4.88m. Vēl sacensībās startēja arī Loreta Štoferte , kura 100m. sasniedza jaunu personisko rekordu - 13.74 sek.  Jau otrdien 18.07.nākošais starts Sportland kauss 4.posms Jelgavā. Treneris Indulis Matīss.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada BJSS audzēkņi startē Latvijas Jaunatnes Olimpiādē13.07.2017

No 07.09.jūlijam notika Latvijas Jaunatnes Olimpiāde, kurā piedalījās arī 11 Kandavas novada BJSS audzēkņi un 3 treneri , kuri pārstāvēja mūsu novadu šajā lielajā sporta pasākumā. Kā pirmie uz Olimpiādes norises vietu Cēsīm devās mūsu basketbolisti , lai startētu ielu basketbola turnīrā 3:3 , trenera R.Rozentāla vadībā. Puiši cīnījās vareni , savā apakšgrupā izcīnot 1.vietu , un tikai ceturtdaļfinālā zaudējot Olimpiādes uzvarētājiem Rīgas novadam , tādējādi nācās cīnīties par 5.,6.vietu , kur mūsu zēni pieveica Gulbenes komandu un kopvērtējumā izcīnīja augsto 5.vietu. Komandas sastāvs - Kristers Šnikvalds, Markuss Ķilps, Aleksis Frīdemanis un Kārlis Šenbergs.

Jau nākošajā dienā pēc atklāšanas parādes , kas notika Cēsu pilsdrupās , uz Ogres stadionu devās mūsu 7 vieglatlēti, lai uzsāktu savus startus. Klusībā cerējām uz medaļu šķēpa mešanā meitenēm, diemžēl  mūsu labākajai šķēpa metējai Ievai Annijai Stepiņai 4.vieta ar jaunu personisko rekordu 41.84m. Jāatzīmē , ka Olimpiādē jāmet bija 500g. smagais šķēps , bet Ievai šajā sezonā vēl jāstartē ar 400g. šķēpu , tāpēc rezultāts ir labs , jo sacensībās šo šķēpu Ieva meta tikai 3 reizi.  Vēl gribas izcelt Agneses Besikirskas startu 100m. , kur Agnese iekļuva finālā ( astoņas labākās) ar piekto ātrāko rezultātu 13.36 sek.( personiskais rekords) . Uzreiz pēc priekšskrējieniem Agnese startēja trīssoļlekšanā , un finālskrējienā spēka pietrūka , kas galā deva Agnesei 8.vietu 100m.  Gribu atzīmēt arī Beātes Stivrinieces veikumu tāllekšanā ar rez.4.78m un 9.vieta . Vēl mūsu komandā startēja Loreta Štoferte, Valērija Kuzmicka , Matīss Līkums un Rihards jakubovics. Treneri I.Matīss un A.Gross.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Starptautiskajā eTwinning seminārā dabas zinātņu skolotājiem Jūrmalā

15.06.2017 - 18.06.2017 kur : Zemītes pamatskola

Vasara ir jauks laiks, kad var atpūsties, bet var arī uzkrāt zināšanas. Es piedalījos starptautiskajā seminārā "eTwinning projekti dabas zinātņu priekšmetos", kas no 15. līdz 18.jūnijam notika

Jūrmalā, viesnīcā „Semarah hotel Lielupe”. Tur bija sapulcējušies dabas zinātņu skolotāji no

dažādām Eiropas valstīm-  Čehijas Republikas, Kipras, Lietuvas, Polijas, Slovākijas, Ukrainas, Vācijas un , protams, no Latvijas, lai uzzinātu daudz ko jaunu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Izglītības pārvaldes darba laiks11.07.2017

Sakarā ar darbinieku atvaļinājumiem no 17.līdz 21.jūlijam Izglītības pārvalde būs slēgta.

printēt

Raivis Garoza izcīna sudraba medaļu LR čempionātā lodes grūšanā03.07.2017

Vēl vienu medaļu LR čempionātā vieglatlētikā izcīnījuši Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi. Šoreiz sudrabs lodes grūšanā mūsu Murjāņu ģimnāzijas audzēknim Raivim Garozam, kurš U-20 vecuma grupā 6kg smago lodi raidīja 15,08m tālu.

LR ziemas čempionātā Raivis bija trešais un iepriecina fakts, ka vasaras čempionātā viņš spēja izcīnīt sudraba medaļu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Centralizēto eksāmenu rezultāti Kandavas novadā 2016./2017. mācību gadā

29. jūnijā Kandavas novada Izglītības pārvaldē novada vidusskolu  un Kandavas tehnikuma direktori saņēma centralizēto eksāmenu sertifikātus savu izglītības iestāžu beidzējiem.

Kopumā vērtējot jauniešu sniegumu centralizētajos eksāmenos, var secināt, ka, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, eksāmenu rezultāti mūsu novadā nav pasliktinājušies. 

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas