Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

Zinību diena

01.09.2021

img_1140.jpgPirmklasnieku svētki Kandavas mākslas un mūzikas skolā.
Ar lielu nepacietību un prieka pilnām sirdīm Kandavas mākslas un mūzikas skolas pedagogu un skolēnu saime gaidīja mācību gada sākumu. Šogad Zinību dienas pasākumu aizstāja pirmklasnieku svētki, jo lielam audzēkņu skaitam pulcēšanās skolas pagalmā nebija iespējama epidemioloģisko noteikumu dēļ. Visus klātesošos sirsnīgi sveica Kandavas Mākslas un mūzikas skolas direktore Maruta Balode. Šogad pedagogu kolektīvam pievienojās saksofona spēles skolotāja Daiga Solovjova no Ventspils, kā arī ādas apstrādes skolotāja Inita Eglīte. Ar muzikālu sveicienu iepriecināja 2.akordeona klases audzēkne Tīna Brīvniece, un ar skanīgu dziesmu visus samīļoja 1.vijoles klases audzēkne Ieva Kesenfelde. Lai visiem radošs, prieka pilns un veselīgs jaunais mācību gads!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Izglītības iestāžu darbinieku konference "Gada skolotājs 2021"

whatsapp_image_2021_09_03_at_13_17_09_1.jpgIk gadu vasaras izskaņā augusta mēnesī Kandavas novada izglītības iestāžu darbinieki tiekas konferencē “Gada skolotājs”, kuras ietvaros tiek godināti tie skolotāji, kas pelnījuši īpašu novērtējumu un atzinību. Tradicionāli skolotājiem tika dāvināti krāsaini lietussargi ar Kandavas Izglītības pārvaldes simboliku un piešķirta naudas balva par sasniegumiem 2020./2021. mācību gadā. Izglītības pārvalde pasniedza arī Atzinības rakstus par mūža ieguldījumu pedagoģijā.

Šī gada pasākuma vadmotīvs bija brīnumi, tāpēc likumsakarīgi klātesošos skolotājus un viesus ar maģiskiem mirkļiem, brīnumiem un trikiem pārsteidza iluzionists Edžus, bet par maģisku muzikālu eliksīru dvēselei rūpējās dziedātāja Maija Ošiņa un pavadošais ģitārists Dāvis Dzintars.

Kā savos ievadvārdos sacīja bij. Kandavas novada IP vadītāja J. Šnikvalde: ”Viens maģiskais aplis ir noslēdzies. Un gribu Jums visiem teikt lielu paldies par kopā būšanu, par sadarbību, par drauga plecu, par uzticēšanos, paldies par tiem mirkļiem, kad bijām kopā Kandavas novadā. Ar  š. g. 1. septembri Kandavas Izglītības pārvalde atkalapvienojas ar Tukuma novada Izglītības pārvadi.  Ar maģiskām un spēka pilnām domām turpināsim iesākto virzienu, bet iesim pa jaunu ceļu!”

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Zinību diena!

01.09.2021 10:00 - 11:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

img_9347.jpgSaulains un silts pienāca 1.septembra rīts PII "Zīļuks".Ar krāsainiem ziediem rokās, durvis vēra lielie un mazie pirmsskolēni. 5-6 gadīgie bērni pulcējās pagalmā uz svinīgo pasākumu.Ciemos  bija ieradušies pasaku tēli:Tomātiņš un Plūmīte, lai kopā ar bērniem nosvinētu Zinību dienu!
    Vadītāja novēlēja visiem stipru veselību,izturību,interesantu, ar radošām idejām bagātu un aizraujošu jauno mācību gadu!

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Dalāmies pieredzē jeb iesildīšanās jaunajam mācību gadam Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā

24.08.2021 - 25.08.2021 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

img_20210825_wa0001.jpgKad sauso, tveicīgo vasaru pasteidzies nomainīt rudens drēgnais pieskāriens, arī skolotājiem beidzies atvaļinājumu laiks. Lai iesildītos, smeltos idejas  jaunajam darba cēlienam, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā 24.un 25 augustā tika rīkotas skolotāju metodiskā dienas.

Pirmajā dienā pieredzē dalījās 3 kolēģi. Divi no viņiem šovasar pabeiguši mācības kādā no augtākās izglītības iestādēm. Elīza Vītola, kam šis ir  jau otrais maģistra diploms, pastāstīja kolēģiem, ko viņa divu gadu garumā darījusi, lai aizstāvētu maģistra darbu “Sociālā dienesta un izglītības iestādes sadarbība darbam ar sociālā riska ģimenēm Kandavas novadā”. Savukārt Gatis Frīdenbergs kolēģus iepazīstināja ar sava bakalaura darba ”Jaunā mācību satura izstrāde un aprobācija kompetencēs balstītās attālinātās mācībās pamatskolas klasēs”  rezultātiem.

Angļu valodas skolotāja Inese Ozola-Zaļā šovasar ar kolēģiem pieredzē dalījās jau otro reizi un neskopojās ar padomiem, ko ieguvusi pavasarī, mācoties  ASV, un  kas var noderēt jebkura skolotāja darbā.

erasmus_logo.jpgPateicoties ERASMUS+ programmai un mūsu koordinatorei Danutai Dudei, 7 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas pedagogi šovasar izmantoja  brīnišķīgo iespēju ceļot un ceļojumā mācīties jeb profesionāli sevi pilnveidot. Tāpēc 25.augustā skolas aktu zālē projekta dalībnieces dalījās ar citiem skolas skolotājiem par vasarā kursos redzēto, dzirdēto, apgūto, piedzīvoto.

Lasīt visu ziņu galerija (18)
<>

Jaunākās galerijas