Kandavas novada Izglītības pārvalde

Kandavas Reģionālā vidusskola aicina topošos pirmklasniekus uz “ABC skoliņu” 21.01.2020

Darbu uzsāk Kandavas Reģionālās vidusskolas “ABC skoliņa”. Mīļi gaidīti 2013. gadā dzimušie bērni, kuri 2020./2021.m.g. uzsāks mācības 1.klasē. Pirmā nodarbība bērniem un vecākiem 21.februārī plkst. 17:00. Turpmākās nodarbības: 20.martā, 24.aprīlī, 22.maijā.

Tiksimies Reģionālās vidusskolas 4.klasē (1.stāvā). Skolotājas Anita Nikolajenko (29447915) un Baiba Straupmane (29273430).

printēt

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola sāk pirmklasnieku uzņemšanu

11.02.2020

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola sāk uzņemt 2013. gadā dzimušos bērnus 2020./2021.m.g. 1.klasē.

 Skola, pēc vecāku izvēles, piedāvā: pagarināto dienas grupu līdz plkst. 18:00, brīvā laika pavadīšanas iespējas rotaļu un atpūtas telpā, mūzikas, deju, mākslas, sporta, teātra pulciņus ārpusstundu laikā, atbalsta personāla (logopēda, speciālā pedagoga, psihologa) palīdzību.

Piesakot bērnus, vecāki uzrāda pasi, bērna dzimšanas apliecību, aizpilda skolas iesniegumu.

 Pirmā tikšanās Pūcītes skolā 11.februārī plkst. 17:00.

BJSS basketbola komandas uzsākušas LJBL LR čempionāta otro apli, vieglatlēti turpina gatavoties LR čempionātiem telpās.

Kandavas novada BJSS basketbola komandas atsākušas spēles LJBL LR čempionāta otrajā aplī. 

Pirmie spēles uzsāka U-15, U-16 grupu jaunieši, kuri 15. janvārī spēlēja Jaunpilī ar vietējām komandām. U-15 jaunieši cieta zaudējumu ar rezultātu 40:114 (D.Tropiņš 21p., R.Neimands 13p, K.Samiņš 3p., R.Kuskovs 2p., K.Doniņš 1p., R.Pūliņš, Ģ.Zariņš). Treneris I.Bambis. 

 Mūsu U-16 jaunieši uzvarēja Jaunpili ar rezultātu 86:61 (E.Ezerkalns, M.Ersts, K.Grunte, K.Kazaks, A.Tropiņš, R.Skvoronskis, D.Dronka, R.Neimands, D.Tropiņš, K.Samiņš). Treneris J.Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2) galerija (17)

Radi rotājot!20.01.2020

printēt

Ziema rotā svētku egli!

      5. decembrī Kandavas pilsētā tika iedegta lielā svētku egle, kura priecē gan pilsētas iedzīvotājus, gan tās viesus. Lai svētku eglei „būtu lielāks prieks”, tika rotātas arī mazākas eglītes, radot svētku noskaņu pilsētā.

    Mazās eglītes rotāja un greznoja Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņi un viņu skolotājas.

    Kandavas pilsētas un novada iedzīvotājiem, tās viesiem, bija iespēja balsot par savu mīļāko, simpātiskāko eglīti Kandavas Tūrisma un informācijas centrā un veikalā „Centrs”.

    Apkopojot rezultātus, simpātiju balvu ir ieguvusi pirmsskolas izglītības iestādes „Zīļuks” greznotā eglīte. Arī Kandavas Reģionālās vidusskolas eglīte ir ieguvusi daudz balsu un ierindojusies aiz „Zīļuka”. Daudz neatpaliek Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas greznotā eglīte.

    Mīļš, mīļš paldies visiem, kuri atbalstīja pasākumu un greznoja pilsētu ar skaistajām rotām, jo visas mazās eglītes bija „atnākušas ar savu stāstu, ar savu skaistumu, ar savu vienreizību”.

    Tagad tikai jāgaida pārsteigums!

                                                          Sagatavoja Kandavas novada interešu izglītības speciāliste Agita Riekstiņa

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Aicina pieteikties jauno izpildītāju konkursam “Nāc sadziedāt” 16.01.2020

Šogad populārais jauno izpildītāju konkurss “Nāc sadziedāt” 7.martā norisināsies Rīgas Stradiņa universitātes aulā (Pārdaugavā, Dzirciema ielā 16). Pieteikties dalībai konkursā var līdz 20.februārim.

 Par konkursa dalībnieku var kļūt  bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 21 gadam; konkursā var piedalīties gan solo izpildītāji, gan popgrupas (dalībnieku skaits – no 3 līdz 16 cilvēkiem).

 Konkursā dalībnieki piedalās ar vienu dziesmu dzīvajā izpildījumā – pēc brīvas izvēles, kas atbilst izpildītāja vecumam un vokālajām spējām. Priekšnesuma garums nedrīkst pārsniegt trīsarpus minūtes. Kā norāda konkursa rīkotāji, dalībnieks uzņemas pilnu atbildību par dziesmu tekstu satura atbilstību LR likumos noteiktajām normām (nav atļauta rasu nevienlīdzības sludināšana, aicinājumi uz vardarbību, fašistiskas vai komunistiskas ideoloģijas sludināšana, necenzētu vārdu lietošana).

printēt Lasīt visu ziņu

Nobeiguma darbu skiču prezentācija16.01.2020

Vakar, 15.01.2020. Kandavas Mākslas un mūzikas skolas mākslas nodaļas pašiem lielākajiem (7.klases) audzēkņiem bija pirmā nozīmīgā diena saistībā ar sava diplomdarba izgatavošanu.  Diplomdarba izstrāde ir patstāvīgs, radošs audzēkņa darbs izvēlētajā mācību priekšmetā. Darba vadītājs ir attiecīgā mācību priekšmeta pedagogs. Šajā mācību gadā diplomdarbi taps keramikā un porcelāna apgleznošanā pie skolotājas Ivetas Šmēlas, Maketēšanā pie skolotājas Laimas Narvilas un Kokapstrādē pie skolotāja Anda Jakobsona. Diplomdarba izstrāde sākas jau I semestrī, kad audzēkņi sāk strādāt pie ideju skicēm. Skiču gatavošana ir radošs un pacietīgs process- kādam ideja radusies jau sen, taču kādam tā ideja atnāk pavisam vēlu. Taču esam patiesi gandarīti par iesākto, jo visiem audzēkņiem ir pirmais darbs godam padarīts. Skices diplomdarbam ir gatavas un patiešām burvīgas!

Katrs audzēknis savas izgatavotās skices prezentēja un ļoti izsmeļoši izstāstīja savu ieceri un darba procesu, kas ejams. Audzēkņu idejas ir grandiozas un varam tikai novēlēt, lai viņiem viss izdodas! Tālākais process diplomdarbu izstrādē ir audzēkņu rokās, un ar nepacietību gaidīsim gatavos darbus, kas būs apskatāmi pavasarī.

  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)
<>

Jaunākās galerijas