Kandavas novada Izglītības pārvalde

Kandavas Deju skola aicina pieteikties jaunus dejotājus

01.06.2020 - 03.06.2020 kur : Kandavas Deju skola

Kandavas Deju skola aicina pieteikties jaunus dejotājus! 

Pieteikšanās:
1.jūnijā no plkst. 10:00-15:00
2.jūnijā no plkst. 16:00-19:00
3.jūnijā no plkst. 12:00-16:00

Lūgums iepriekš zvanīt direktorei T.29407710.

Ieeja Kandavas kultūras namā no Dārza ielas puses!

Zantes mazpulks Beāte Dišlere saņem goda nomināciju “Augsim Latvijai!”18.05.2020

Arī šogad norisinājās gadskārtējais mazpulku pasākums – Goda nominācijas. Šādai nominācijai var tikt izvirzīts mazpulcēns, kas vismaz 5 gadus ir čakli rakstījis un aizstāvējis projektus, ko var apliecināt ar iegūtajiem sertifikātiem projektu forumos.

Ir noskaidroti 2020.gada Goda nominācijas konkursa “Augsim Latvijai” laureāti. Starp 15 laureātiem ir  arī 451. Zantes mazpulks Beāte Dišlere. Zantes mazpulka vadītāja Anita Gaile Beāti raksturo kā aktīvu mazpulcēnu: “Vienmēr izpilda sev uzticētos pienākumus. Piedalās mazpulka pasākumos skolā un ārpus tās. Meitenei piemīt liela atbildības sajūta. Visi viņas izstrādātie projekti ir par dārzeņu audzēšanu: kartupeļiem, sīpoliem, tomātiem, pupiņām. Projektus Beāte raksta rūpīgi un ar lielu interesi, jo viņai patīk tas, ko viņa dara! Visu iesākto izdara līdz galam. Ar prieku palīdz jaunajiem mazpulcēniem iejusties mazpulkā un sniedz padomus projektu realizēšanā. Šogad Beāte piedalījās Kandavas novada konkursā “Gada jaunietis 2019””.

printēt Lasīt visu ziņu

K.Mīlenbaha vidusskola iegūst 2.vietu makulatūras vākšanas konkursā “Palīdzēsim kokiem!” 14.05.2020

Šis gads mūs pārsteidza ar negaidītiem notikumiem, kas ierasto ikdienu lika pielāgot mūsu valstī un citviet pasaulē notiekošajam. Neraugoties uz to, makulatūras vākšanas konkursa “Palīdzēsim kokiem!” dalībnieki ir aktīvi pastrādājuši un lielu darbu paveikuši.  

Konkursā šajā mācību gadā piedalījās 52 SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”” darbības reģiona izglītības iestādes, kopumā savācot 224,44 t makulatūras un, izglābjot aptuveni 3 117 kokus. Priecājamies, ka jūsu vēlmi sasniegt nospraustos mērķus nespēj ietekmēt it nekas. Gandarījums par paveikto taču ir saldākie darba augļi!

printēt Lasīt visu ziņu

Metodisko materiālu prezentācija!

12.05.2020 08:30 - 11:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

12.maijā PII "Zīļuks" notika pašgatavoto mācību materiālu izstāde-prezentācija.
Pirmsskolas vecumā ir svarīgi izzināt apkārtējo pasauli caur sajūtām un paša bērna gūto pieredzi, praktiski darbojoties. Veicot attālināto mācību procesu, pedagogi ir arī izstrādājuši  materiālus atbilstoši savas grupas vecumposmam, lai nodrošinātu daudzveidīgu un kvalitatīvu pedagoģisko procesu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolā īstenoti divi Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstīti projekti12.05.2020

2020.gada pavasarī Kandavas Mākslas un mūzikas skola īstenojusi divus projektus, kuru rezultātā ar Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) finansiālu atbalstu ievērojami papildinājusi gan mūzikas, gan mākslas nodaļu materiāli tehnisko bāzi.

Projekta  “Šujmašīnas Kandavas Mākslas un mūzikas skolai” īstenošanai VKKF piešķīra 525 EUR. Iegādātas trīs šujmašīnas BROTHER RH137, kas nodrošinās pilnvērtīgāku mācību procesu tekstila nodarbībās. Audzēkņi apgūs jaunas  prasmes un iemaņas ar rokdarbu tehniku piedāvātajām iespējām, veidos jaunus konkurētspējīgus tekstila darbus starptautiskiem konkursiem un izstādēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas un Vānes skolēniem izcili rezultāti Eiropas eksāmenā 2020!

Jau sesto gadu pēc kārtas, svinot Eiropas dienu, no 7. - 9.maijam ikviens Latvijas iedzīvotājs bija aicināts pārbaudīt daudzpusīgas zināšanas par mums Eiropā, piedaloties Eiropas eksāmenā. Ar katru gadu dalībnieku skaits strauji aug – šogad Eiropas eksāmenu nokārtoja jau 30 086 dalībnieki, kas ir par 36% vairāk nekā pagājušajā gadā. Starp 30 labākajiem Latvijā ir arī Kandavas un Vānes skolēni!

 

Kārtojot Eiropas eksāmenu, dalībnieki atzīmē savu dzīvesvietu, tāpēc zinām, ka 15 258 Eiropas eksāmena dalībnieki nāk no Republikas nozīmes pilsētām, no novadiem ir piedalījušies  14 828 dalībnieku. Eiropas eksāmenā piedalījušies arī 30 Kandavas skolēni.

Salīdzinot ar citiem gadiem, šogad daudz aktīvāki ir bijuši pieaugušie, par 10% apsteidzot skolēnus – 55% no visiem Eiropas eksāmena dalībniekiem ir pieaugušie.

Eiropas eksāmenā iegūtais rezultāts tiek izteikts punktos, vidēji 5% no visiem Eiropas eksāmena dalībniekiem ir ieguvuši maksimālo punktu skaitu – 50 punktus.

Sīkāk analizējot dalībniekus un iegūto punktu skaitu:

5.- 6.klašu grupā Eiropas eksāmenā piedalījās  3205 skolēni, no tiem 50 punktus iegūst 441 skolēns. Šajā vecuma grupā trīsdesmit izcilāko vidū ir arī Amanda Bērziņa no Vānes pamatskolas.

7.-9.klašu grupā Eiropas eksāmenā piedalījās 5992 skolēni, no tiem 50 punktus iegūst 478 skolēni.

Vidusskolas grupā Eiropas eksāmenā piedalījās  4295 skolēni, no tiem 50 punktus iegūst 130 skolēni.

Trīsdesmit izcilāko vidū ir Enno Martins Andersons no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

 

Sveicam un lepojamies! 


Sīkāka informācija www.esmaja.lv.

Eiropas eksāmenu organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību Eiropas Kustība Latvijā.

Liene Valdmane Eiropas Kustība Latvijā

printēt

Kandavas novada BJS skola atsāk mācību - treniņu nodarbības klātienē

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola atsāk mācību-treniņu nodarbības klātienē ar šī gada 12.maiju.

Šīs nedēļas nodarbību laiki un vietas:

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas