Kandavas novada Izglītības pārvalde

Globe nometnē Igaunijā

03.08.2018 - 06.08.2018 kur : Zemītes pamatskola

Globe nometnē Igaunijā

Es jau gaidu, kad sāksies skola. Tāpēc biju priecīga par skolotājas Olitas Tutiņas uzaicinājumu doties līdzi uz Globe nometni Igaunijā. Skolā jau mēs bijām piedalījušies mākoņu vērojumos, augsnes izpētē, ūdens novērtēšanā, augu un kukaiņu meklēšanā un noteikšanā. Likās, ka nebūs nekas grūts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Gaidām jaunajā mācību gadā!

03.09.2018 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskola gaida visus savus skolēnus, viņu vecākus uz 2018./2019. mācību gada Zinību dienu 3.septembrī plkst. 9:00 pie skolas (lietus gadījumā skolas zālē).

Autobusu laiki:

No Tukuma - plkst. 7:40

No Kandavas - plkst. 8:00

No Kukšām - plkst. 7:30

Gatavošanos jaunajai sezonai uzsākuši sporta skolas basketbolisti28.08.2018

Ar turnīru Siguldā 25.,26.augustā jaunās sezonas sacensību karuseli uzsākušas sporta skolas U-14 komandas meitenes, basketbolā. Pavisam tika aizvadītas četras spēles , pa divām katrā dienā . Pirmajā spēļu dienā tika uzvarēta Lietuvas komanda no Akmenes ar rezultātu 33:28 ( M.Ķilpe 17p., V.Timoško un T.Zeberiņa pa 6p., A.Kārkliņa un P.Šenberga pa 2p., K.Ērvalde, S.Līce). Otrajā pirmās spēļu dienas spēlē zaudējums Igaunijas komandai no Raplas ar 26:28 ( M.Ķilpe 10p., T.Zeberiņa 8p., V.Timoško un A.Kārkliņa pa 4p., K.Ērvalde, S.Līce, P.Šenberga) . Nākošajā dienā vispirms uzvara pār mājiniecēm Siguldas komandu ar rezultātu 46:13 ( T.Zeberiņa 16p., M.Ķilpe 12p., A.Kārkliņa 8p., V.Timoško 6p., K.Ērvalde un P.Šenberga pa 2p., S.Līce) . Turnīra noslēdzošajā spēlē ar rezultātu 25:18 uzvarēta arī Ogres komanda ( T.Zeberiņa 14p., M.Ķilpe 7p., V.Timoško un A.Kārkliņa pa 2p., K.Ērvalde, S.Līce, P.Šenberga) . Spēļu bilance 3-1 , kas komandai noslēgumā deva otro vietu. Par visa turnīra MVP tika atzīta mūsu skolas audzēkne Madara Ķilpe , otro vietu soda metienu konkursā izcīnīja Tīna Zeberiņa . Kā uzsvēra komandas treneris Andris Bambis , turnīrs ir bijis kā vērtīgs sagatavošanās posms pirms regulārā čempionāta spēlēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Zemītes pamatskolai piešķirts eTweening skolas statuss

24.08.2018 kur : Zemītes pamatskola

24. augustā Kandavas KN mācību gada atklāšanas pasākumā tika pasniegta eTweening projekta balva, kurā Zemītes pamatskolai tika piešķirts eTweening skolas statuss. 

Šī gada aprīlī 24 Latvijas izglītības iestādēm eTwinning Centrālais atbalsta dienests piešķīra “eTwinning Skola” statusu, tādējādi novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos eTwinning projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā. Augusta beigās īsi pirms jaunā mācību gada eTwinning komanda dosies uz dažādām izglītības konferencēm Latvijā, lai iestāžu vadītajiem pasniegtu “eTwinning Skola” plāksnes, suvenīrus un ES izglītības, jaunatnes, sporta un kultūras komisāra Tibora Navračiča pateicības vēstuli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas internātvidusskolas 60 gadu jubilejas salidojums "Krāsainie sapņi"

25.08.2018 18:00 kur : Kandavas internātvidusskola
Kandavas internātvidusskolas salidojumu atklāj Iveta Pudāne un Mareks Mamajs
Kandavas internātvidusskolas salidojumu atklāj Iveta Pudāne un Mareks Mamajs

 25.augusta vakars un Kandavu ir piepildījuši saposušies un priecīgi ļaudis - Kandavas internātvidusskolas bijušie absolventi un darbinieki, lai satiktos kopīgā ceļojumā “Krāsainie sapņi” atmiņās par skolas gaitām. 

Salidojuma koncertā absolventu Ivetas Pudānes un Mareka Mamaja vadībā tika pāršķirstītas skolas vēstures lappuses, katrai desmitgadei veltot savu krāsu un priekšnesumu. Pārdomas raisīja humora pilnais Jura Dombrovska atmiņu stāsts no paša pirmā izlaiduma 1965.gadā. Tālāk skanēja dziesmas un dzeja skolas absolventu - Dagnijas Gudriķes, Aināra Oliņa, Zandas Priednieces, Danas Celmiņas, Lienes Grosas, Maijas Zilbertas, Lindas Sausiņas, Artas Jēkabsones izpildījumā, kad katras desmitgades pārstāvji sveica savus klases un skolas biedrus. Līdz skolotāju koris kopā ar solistiem Nikolaju Tohvu, Baibu Priekuli, Maiju Zilbertu un Ditu Krūzbergu izpildīja dziesmu "Krāsaini sapņi" koncerta noslēgumā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Zinību dienas norise Kandavas novada izglītības iestādēs 2018. gada 3. septembrī21.08.2018


N.p.k.

Skola

Laiks

Vieta

1.

Kandavas K.Mīlenbaha vidusskola

9.00

Skolas pagalms

2.

Kandavas internātvidusskola

11.00

Skolas pagalms

3.

Cēres pamatskola

9.00

Skolas zāle

4.

Vānes pamatskola

9.30

Vānes kultūras nams

5.

Kandavas novada Zantes pamatskola

11.00

Zantes kultūras nams

6.

Zemītes pamatskola

9.00

Skolas pagalms

7.

Kandavas Mākslas un mūzikas skola

15.00

Pie Mākslas un mūzikas skolas

8.

Kandavas Deju skola

13.00

Deju skola

9.

Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde „Zīļuks”

10.00

KKMV pagalms

10.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

9.00

Aktu zāle

printēt
<>

Jaunākās galerijas