Kandavas novada Izglītības pārvalde

Kandavas novads XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos06.07.2015

Kas ir Dziesmu svētku vērtība? Tas ir milzīgs spēks, neizprotams spēks, kas saved mūs kopā, lai izdziedātu, to ko skaļi nespēj pateikt ne akmens, ne koks, ne nams – tas nāk no tautas un ar valodu tiek pārmantots no paaudzes paaudzē, lai būtu, kas tautu kopā tur. Dziesmu un deju svētki ir nacionālās identitātes, valstiskuma un kultūras vērtību simbols. Atbilstoši laika garam, tie stiprinājuši tautas pašapziņu un iedvesmojuši nākamās paaudzes veidot labāku Latviju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (50)

Konkurss skolēniem "Laiks laukiem"22.09.2015

Konkurss skolēniem „Laiks laukiem 2015”

No 2015.gada 17. septembra līdz 30. oktobrim norisinās konkurss „Laiks laukiem 2015”, kurā aicinām 1. -12. klašu skolēnus aktīvi izzināt un pastāstīt citiem, kas notiek mūsdienīgos laukos. Balva saturiski atbilstošāko un radošāko darbu autoriem ir ekskursija visai klasei 500 EUR vērtībā. Konkursa „Laiks laukiem!” mērķis ir sekmēt skolēnu izpratni par dzīves un nodarbinātības iespējām 21. gadsimta laukos, kā arī veicināt uzņēmējdarbības un lauku tūrisma popularizēšanu jauniešu vidū, tādejādi veicinot skolēnu izpratni un interesi par mūsdienīgas dzīves veidošanu un uzņēmējdarbības iespējām laukos, kā arī par tradicionālām kultūrvēsturiskām lauku dzīves vērtībām.

Skolēnu uzdevums ir pēc pašu izpratnes un iespējām radošā veidā atklāt projekta tēmu „Laiks laukiem!”, dodoties pieredzes braucienā uz vietējo lauku saimniecību vai uzņēmumu (piem., uz zirgaudzētavu, viesu namu, maizes ceptuvi, ābolu dārzu, šokolādes ražotni, u.tml.), vai pie amatniekiem un mājražotājiem, un izpētīt, kas notiek, kādas zināšanas un prasmes nepieciešams, lai veiktu dažādās darbības mūsdienīgos laukos. Par pieredzēto un izpētīto jāsagatavo apmēram 60 sek. garš video materiāls vai fotoreportāža no 5-7 fotogrāfijām ar paskaidrojošu tekstu.

printēt Lasīt visu ziņu

Aicinām iesaistīties "Labo darbu nedēļā"22.09.2015

“Labo darbu nedēļa 2015” no 12. Līdz 18. oktobrim

Kas ir Labo darbu nedēļa?

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa 2015” ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju. Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtākos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem.

“Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

Aicinām akcijā aktīvi iesaistīties skolas!

printēt Lasīt visu ziņu

Jauniešu centrā "Nagla" no septembra jauns pulciņš14.09.2015

Jaunums! No septembra Jauniešu centrā "Nagla" darbosies diskusiju klubiņš, kurā varēs iemācīties diskutēt ar citiem jauniešiem!

Vai esi piedzīvojis brīdi, kad kolēģiem vai draugiem stāstāt savu ideju, bet viņi neklausās? Vai arī Tev šķiet, ka viņi Tevi līdz galam nesaprot, lai gan no sirds centies savu domu izstāstīt ļoti vienkārši?

Pirmā nodarbība 2015.gada 16.septembrī plkst.15:00

printēt

Izglītības iestāžu arhivāru un lietvežu seminārs

25.09.2015 11:00 - 15:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Latvijas Nacionālā arhīva Tukuma zonālais valsts arhīvs sadarbībā ar Latvijas Nacionālā arhīva Arhīvu inspekciju rīko bezmaksas semināru izglītības iestāžu arhivāriem un lietvežiem dokumentu un arhīva pārvaldības jautājumos, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas lasītavā, Kandavā, Skolas ielā 10, plkst.11:00.

Zantes skolas 130 gadu jubilejas salidojums07.09.2015

26.septembrī notiks Kandavas novada Zantes pamatskolas 130 gadu jubilejas salidojums.

Reģistrācija salidojumam no plkst. 15:00 - 17:00 skolā. Svinīgais pasākums plkst. 17:00 Zantes kultūras namā. Balle plkst. 20:30 skolā.

Līdzi ņemsim jaukas atmiņas un groziņu! Būs iespēja iegādāties grāmatu par skolu.

Dalības maksa 5 eiro.printēt
<>

Jaunākās galerijas