Kandavas novada Izglītības pārvalde

LJBL LR čempionāta , BBBL spēļu rezultāti , vieglatlētu starti Klaipēdā.10.12.2019

Kandavas sporta skolas audzēkņi turpina startēt LJBL LR čempionātā , Baltijas līgā un starptautiskās sacensībās vieglatlētikā . Tā LJBL LR čempionāta ietvaros  05.12. Kandavas sporta hallē viesojās Iecava/Vecumnieki zēnu komandas. U-14 grupā mūsējie zaudēja ar rezultātu 69:92 ( D.Tropiņš 35p., K.Samiņš 16p., P.Sniedziņš 9p., R.Putniņš 6p., R.Kuskovs un V.Raginskas pa 2p., K.Rozentāls, J.Baišķis , N.Indriksons, E.Sokolovskis, E.Dūdelis). Treneris J.Bambis .

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Izteiksmīgas runas konkurss krievu valodā09.12.2019

Kā ikkatru gadu, arī šogad Kandavas novada skolu 7.-8. klašu skolēni pulcējās uz izteiksmīgas runas konkursu krievu valodā. Konkursa gaitā skolēni runāja paša izvēlētu dzejoli krievu valodā. Ņemot vērā krievu valodas popularitātes mazināšanos, apsveicama ir skolēnu vēlme un interese mācīties dzejoli krievu valodā un deklamēt to auditorijai.

Paldies skolēniem par uzdrīkstēšanos, drosmi un kopā pavadītu laiku!

Konkursā piedalījās 25 skolēni ( 13 skolēni 7. klašu grupā un 12 skolēni 8. klašu grupā) no visām novada vispārizglītojošajām skolām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kandavas Deju skolai panākumi deju festivālā Daugavpilī

07.12.2019

7.decembrī Daugavpils Valsts Ģimnāzijas sporta kompleksā notika deju festivāls "Show Me Your Style", kurā Kandavas Deju skolas 4.-5.klašu grupa (skolotāja Sonora Grinberga) ieguva 3.vietu savā grupā.

Sveicam ar panākumiem!

printēt Lasīt visu ziņu

Apsveicam!06.12.2019

Apsveicam Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 9. klases skolēnu Ingaru Samiņu (skolotāja I. Batņa)  ar augsto sasniegumu bioloģijas valsts 42. olimpiādē un uzaicinājumu uz olimpiādes 3. kārtu!

printēt

Radošās darbnīcas "PĀRSLAS"06.12.2019

27.novembrī Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika radošās darbnīcas “PĀRSLAS”.  Tajās piedalījās mākslas nodaļas 5.-7. klašu audzēkņi. Katrs “izvēles priekšmeta” skolotājs piedāvāja savu radošo darbnīcu atšķirīgā tehnikā, taču kopējā tēma-pārslas. Skolotāja I. Šmēla  piedāvāja audzēkņiem gatavot pārsliņas no papīra strēmelēm, tās sapinot. Pie skolotājas L. Ekeres bija iespējams izgatavot pārslas grafikas tehnikā (izveidojot klišeju un tad atspiežot sietspiedes tehnikā). Skolotājs A. Jakobsons palīdzēja audzēkņiem piepildīt grandiozu ideju- izgriežot lielu 3 dimensiju sniegpārslu no koka plāksnes. Skolotāja L. Narvila piedāvāja papīra dizaina pārslas izgrieztas no stingrā papīra dažādos izmēros un formās. Skolotāja I. Baumane piedāvāja pārslas gatavot tekstildizainā.

Darbnīcu piedāvājums bija gana daudzveidīgs un audzēkņiem ļoti patika iesaistīties šajā procesā. Procesa rezultātā tika izgatavotas ļoti daudz un dažādas sniegpārsliņas, kas šobrīd rotā Mākslas un mūzikas skolas telpas un ir radīta svētku noskaņa visā skolā.

Liels paldies skolotājiem par ieguldīto darbu un audzēkņiem par aizrautīgu un radošu darbu!


printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Pasākumā “Award dalībnieki – var!” pasniegti starptautiski apbalvojumi

29.11.2019 14:00

2019. gada 29.novembrī VEF Kultūras pilī notika Valsts izglītības satura centra organizētais Latvijas valsts simtgades pasākumu cikla “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” pasākums “Award dalībnieki – var!”. Tā ietvaros 103 jaunieši no 22 dažādām Latvijas “Award” vienībām saņēma Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu.

No Kandavas novada bronzas līmeņa apbalvojumu saņēma četri jaunieši- Laima Bērziņa, Samanta Šulca, Oskars Granapskis un Ralfs Konovs, bet sudraba līmeņa "Award" apbalvojumu saņēma Monta Bērziņa un Ketija Rozenberga.

printēt Lasīt visu ziņu

Turpinās basketbola spēles LJBL LR čempionātā , noslēdzies EYBL posms U-16 jauniešiem , vieglatlēti startē Kuldīgā.04.12.2019

Turpinās LJBL LR čempionāta spēles basketbolā pirmajā aplī. Pēdējo spēļu rezultāti . 26.11. Zemgales Olimpiskajā centrā mūsu skolas U-14 un U-15 zēnu komandas spēlēja ar Jelgavas komandām. Diemžēl abām komandām zaudējumi , U-14 grupai ar rezultātu 64:72 ( Treneris J.Bambis) , U-15 grupai ar rezultātu 37:106 ( Treneris I.Bambis.) Kārtējo sabraukumu aizvadīja arī mūsu jaunākie , proti , U-12 komanda , kurai 30.11. un 01.12. bija jāspēlē Mārupē.  30.11. pirmajā spēlē ar rezultātu 10:64 zaudējums BJBS Rīga/Jugla komandai , un uzvara pār Liepāju ar rezultātu 49:37 . 01.12. zaudējums mājiniekiem Mārupei ar rezultātu 29:71 un spēlē par 13 .vietu zaudējums arī Ventspils " Spars" ar rezultātu 30:45 ( Treneris R.Rozentāls)

No 29.11.-01.12. Kandavas sporta hallē notika Eiropas jaunatnes basketbola līgas posms U-16 grupas jauniešiem , ko organizē biedrība " Eiropas Jaunatnes basketbola Līga" . Kā parasti spēlēja astoņas komandas. Lūk vietu sadalījums : 1.vieta BC Asseco Arka ( Polija) , 2.vieta BC Rakfat Fitness ( Kazahstāna) , 3.vieta BS Spars/Ventspils , 4.vieta BS Liepāja , 5.vieta BS Pārdaugava/Rīga , 6.vieta BC Kotka ( Somija) , 7.vieta BC Blackeberg Basket ( Zviedrija) , 8.vieta BC Centraļnaja ( Krievija) . Komandas apbalvoja Kandavas novada domes priekšsēdētājas vietniece Gunda Cīrule.

Ar labiem panākumiem ziemas sacensību sezonu uzsākuši sporta skolas vieglatlēti. 29.11. un 30.11. Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika sacensības U-14 grupai un pieaugušajiem . Tā U-14 grupā izdevās izcīnīt 4 medaļas . Agnetai Muskeitei uzvara lodes grūšanā ( 2kg.) ar rezultātu 10.83m., 2.vieta lodes grūšanā Anabellai Pāžai ar rezultātu 10.62 m. Sudrabs tāllekšanā zēniem Robertam Barkānam ar rezultātu 4.43m. Vēl vienu - bronzas medaļu izcīnīja puišu kvartets 4X100m. stafetē. Vēl šajās sacensībās startēja Matīss Feldmanis , Nils Ķilps, Krišjānis Botmanis , Janeks Šimkevics. Treneris A.Gross . 30.11. turpat risinājās Kuldīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem. No mūsu skolas piedalījās četri audzēkņi - Agnese Besikirska 60m. 11.vieta ar rezultātu 8.58 sek., 200m. 11.vieta ar rezultātu 28.88 sek., Beāte Stivriniece T/L  13.vieta ar rezultātu 4.47 m., Nauris Smirnovs lodes grūšanā ( 7kg.) 5.vieta ar rezultātu 10.19m., Rihards Jakobovics A/L 6.vieta ar rezultātu 1.70 m. Treneri I.Matīss un A.Gross. Visi rezultāti apskatāmi LVS mājas lapā www.athletics.lv

 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
<>

Jaunākās galerijas