Kandavas novada Izglītības pārvalde

Lāčplēša dienas atzīmēšana Zemītes pamatskolā13.11.2018

Zemītes pamatskolā, sagaidot Lāčplēša dienu, skolēni sacentās gudrībā un spēkā. Nedēļas garumā bija jāatbild uz viktorīnas jautājumiem par Lāčplēša ordeni, cīņām karā, par apbalvojuma saņemšanu. Precīzākās atbildes iesniedza 9.klases skolniece Aleksandra Borka. 

 Zēniem bija jāspēkojas savā starpā par spēcīgākā titula iegūšanu. Disciplīnas, kurās puiši sacentās bija - lekšana ar aukliņu, kā arī pievilkšanās un piepumpēšanās vingrinājumi. Kaut sākumā likās nieks, bet visgrūtākais vingrinājums izrādījās bumbu turēšana izstieptās rokās. Stiprākais zēns bija Emīls Zandbergs no 7.klases. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Mārtiņi

09.11.2018 09:30 - 10:30 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

"Mārtiņi, Mārtiņi-ziemai vaļā vārtiņi
       Rudentiņš projām iet, nu ziemu sagaidiet!"              

Grupu "Zvaigznītes" un "Lācēni" skolotājas noorganizēja  bērniem svētkus,  padarot  interesantāku un jautrāku šo dienu. Sagaidot Mārtiņdienu, bērni paši gatavoja maskas, skandēja tautas dziesmas, minēja mīklas, gāja rotaļās. Svētku noslēgumā vecāki bērniem bija sarūpējuši gardu cienastu. Paldies!

Radošās darbnīcas 07.11.2018

Rīcības dienas ir globāla mēroga akcija vides aizsardzībā ieinteresētajām skolām, kurā ik gadu piedalās vairāk kā desmit miljoni skolēnu. Rīcības dienas mudina  ikvienu Ekoskolu pārstāvi būt par pārmaiņu ierosinātājiem vides ilgtspējas jautājumos un aktīvi rīkoties šo pārmaiņu sasniegšanā, savās aktivitātēs iesaistot sabiedrību. Rīcības dienas aktivitātēs piedalījās ne tikai 5-6 gadīgie bērni, bet aktīvi darbojās arī mūsu mazākie - grupu "Lācēni" un "Zvaigznītes" bērni kopā ar vecākiem. Radošā darbnīcā turpināja tapt auduma maisiņi no lietotiem krekliņiem, dodot tiem "otru dzīvi". Paldies vecākiem par atsaucību!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Sporta skolas vieglatlēti ziemas sezonas startus telpās uzsāk Talsos 06.11.2018

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi uzsākuši sacensību sezonu telpās ar sacensībām Talsu manēžā 2.novembrī, kur notika Talsu novada sporta skolas atklātās sacensības U-14 vecuma grupai. 

Mūsu audzēkņi izcīnīja četras medaļas. Divas bronzas medaļas izcīnīja Jānis Celitāns, kuram 3.vieta augstlēkšanā ar rezultātu 1.40m un 3.vieta arī tāllēkšanā ar rezultātu 4.52 metri. Sudrabs 60m Valteram Dankeram ar rezultātu 8.4 sek. Vēl viena bronzas medaļa arī Rimantam Jakobovicam lodes grūšanā ( 3kg) ar rezultātu 7,78 metri. Sacensībās startēja arī Kristers Rozenbergs, Aleksa Saka, Austris Vilmanis, Kārlis Vilkaušs, Henrijs Besikirskis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

„Sporto visa klase” 5.sezona sākusies!

31.oktobrī Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas 2., 4.a, 4.b un 5.a klašu skolēni, skolas direktore, klašu audzinātāji, sporta skolotāji  piedalījās grandiozā programmas „Sporto visa klase” 5.sezonas atklāšanas ceremonijā ”Arēnā Rīga”.

 Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā skolēniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
<>

Jaunākās galerijas