Kandavas novada Izglītības pārvalde

11.augustā tiek izcīnīti J.Lūša kausi šķēpa mešanā.14.08.2017

11.08. K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā notika tradicionālās sacensības šķēpa mešanā - J.Lūša kausu izcīņa. Pirmās sacensības notika tālajā 1976.gadā. Uz sacensībām ierodas arī pats leģendārais šķēpa metējs , izcilākais Latvijas vieglatlēts , triju Olimpisko medaļu īpašnieks , Jānis Lūsis , kurš ne tikai apbalvo uzvarētājus , bet arī dalās pieredzē ar jaunajiem sportistiem. Par cik tikko ir beigusies vieglatlētikas vasaras sezona , dalībnieku nebija pārāk daudz , toties tika sasniegti vairāki labi rezultāti. Gribu izcelt divu sportistu uzrādītos rezultātus , vispirms ventspilnieces Marijas Svistunas iespēto , proti , Marija startēja savā pamatgrupā U-16 , kur ir Latvijas čempione , kā arī 4.vietas ieguvēja Eiropas Jaunatnes Olimpiādē . U-16 grupā Marija 400g.smago šķēpu raidīja 48.28m.tālu , pēc laika Marija izgāja uz starta arī U-18 grupā , kur arī pārliecinoši uzvarēja , 500g.smago šķēpu metot 44.40m. tālu , bet vēl pēc tam arī uzvara junioru grupā , kur jau 600g.smago šķēpu spēja aizmest 45.08m. tālu . Tika sasniegts arī sporta laukuma rekords ,proti juniors Kristaps Jaunpujens no Vecumniekiem lielo 800g. šķēpu aizmeta 71.10m.tālu. Marijas trenere Mārīte Alaine , Kristapa treneris Ainārs Kovals. Divas medaļas izcīnīja arī Kandavas BJSS audzēkņi. Vislielākais prieks par Artūra Jekoviča 3.vietu un personisko rekordu U-16 zēnu grupā ar rezultātu 39.98m. Vēl vienu 3.vietu izcīnīja Rihards Jakubovics , kurš U-18 grupā uzrādīja rezultātu 34.94. Puišus trenē Andrejs Gross. Diemžēl sacensībās traumas dēļ nestartēja mūsu labākā šķēpa metēja Ieva Annija Stepiņa . Ceļojošo kausu šogad sīvā cīņā ar Ventspilniekiem , izcīnīja Kandavas BJSS komanda. ( Rihards Jakubovics, Artūrs Jekovičs, Austris Vilmanis, Kristers Rozenbergs, Henrijs Besikirskis, Magnuss Jefremovs, Dāvis Bērsons , Ivo Dans Kleinbergs, Dita Hadaņonoka)  Visu dalībnieku rezultāti būs pieejami LVS mājas lapā. Paldies organizatoriem - S/K kandava un BJSS . Uz tikšanos 2018.gadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

ZEMĪTES PAMATSKOLA UZŅEM AUDZĒKŅUS

08.08.2017 - 01.09.2017 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes pamatskola uzņem audzēkņus vispārējās un speciālās pamatizglītības  programmās 1.-9.kl. 2017./2018. mācību gadam. 

  •  Mums visiem ir brīvpusdienas
  • Individuāla pieeja katram, jo klasēs ir mazs skolēnu skaits
  • Iespēja attīstīt savus talantus daudzveidīgos interešu pulciņos
  • Noslēdzot semestri, skolēni ar labām un teicamām sekmēm, saņem naudas balvas
  • Brīvbiļete braucienam no Tukuma un Kuldīgas puses, autobuss ieved tieši skolas pagalmā, ja dzīvo citur uz skolu un atpakaļ dosies ar skolas busiņu

Kontakti: 26522400 (direktore), 27818084 (lietvede)

 

Ieva Annija Stepiņa izcīna Sportland kausus divās disciplīnās07.08.2017

2.augustā Rēzeknē notika Sportland kausa piektais - noslēdzošais posms vieglatlētikā, kur sekmīgi startēja sporta skolas U-16 grupas meitenes. 

Lai varētu piedalīties kopvērtējumā, starts piektajā posmā ir obligāts.  Mūsu pašreiz labākā vieglatlēte Ieva Annija Stepiņa izcīnīja uzvaru posmā lodes grūšanā, uzrādot rezultātu 12.09 m, šī uzvara deva Ievai arī 1.vietu kopvērtējumā lodes grūšanā, kur tika vērtēti trīs labākie posmi, un Sportland dāvanu karti 75 EUR vērtībā. Bez lodes grūšanas Ieva startēja arī šķēpa mešanā, kur posmā 2.vieta ar rezultātu 41.26 m. Arī šķēpa mešanā kopvērtējumā Ievai pirmā vieta, kas deva iespēju tikt pie vēl vienas 75 EUR vērtas dāvanu kartes. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Izglītības pārvalde izsludina konkursu uz Kandavas novada Zantes pamatskolas direktora amatu02.08.2017

Pretendentam tiek izvirzītas šādas prasības:

- akadēmiskā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;

- vismaz triju gadu pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā;

- valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā.

Par prioritāru tiks uzskatīta pēdējo trīs gadu pieredze izglītības jomā vai izglītības vadības darbā.

printēt Lasīt visu ziņu

Mākslas nodarbības jauniešu centrā "Nagla"

02.08.2017 15:00 - 15.09.2017 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Sākot ar 2.augustu līdz 14.septembrim, katru trešdienu un ceturtdienu, no plkst. 15:00 – 17:00 jauniešu centrā „Nagla” tiks vadītas mākslas nodarbības, kurās piedalīsies gan romu, gan latviešu tautības bērni un jaunieši. Mākslas nodarbību tēma katru nedēļu ir cita, sākot ar vecmeisteru gleznotāju mākslas darbu reprodukcijām, kā piemēram, Jāņa Rozentāla, Vilhelma Purvīša daiļdarbiem, kā arī ar jaunāku daiļdarbu reprodukcijām, kuru autori  ir Džemma Skulme, Maija Tabaka, Kārlis Rudēvičs un  Daiga Krūze.

Aicinām bērnus un jauniešus, kuri vēlas iepazīties ar latviešu un romu tautu mākslas kultūru, un ir vēlme radoši darboties, apgūstot dažādās mākslas tehnikas, piedalīties  mākslas nodarbībās jauniešu centrā „Nagla”!

printēt Lasīt visu ziņu

Award bronzas piedzīvojuma ceļojums - izaicinājums sev pašam!24.07.2017

Šogad Award programmas četru jomu mērķus ir sasnieguši četri Kandavas jaunieši - Beāte, Selīna, Sintija un Krišs. Par Award programmu jaunieši ir uzzinājuši angļu valodas stundā, lasot tekstu svešvalodā par Award programmu, iespējām un jauniešu piedzīvojumiem. Uzzinājuši, ka jauniešu centrā "Nagla" var pieteikties Award programmai, viens pēc otra jaunieši izvirzīja savus mērķus, aizpildīja pieteikuma anketas un sāka darbu paši ar sevi trīs mēnešu garumā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Sporta skolas jaunie basketbolisti tiekas ar Kristapu Porziņģi20.07.2017

Jau otro reizi, Latvijas labākais basketbolists Kristaps Porziņģis organizēja tikšanos un meistarklases 250 Latvijas jaunajiem basketbolistiem.

Pasākumā piedalījās četri Kandavas novada BJSS basketbolisti- Kristers Grunte, Kārlis Kazaks, Tīna Zeberiņa un Agnete Kārkliņa.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)
<>

Jaunākās galerijas