Kandavas novada Izglītības pārvalde

Bezmaksas biznesa apmācības jauniešiem17.05.2017

"Sociālās inovācijas centrs" izsludina pieteikšanos jauniešu sociālā biznes akseleratoram “Kā izveidot atbilstošu sociālā biznesa modeli un kā sagatavot savu ideju pūļa finansēšanai”.

Apmācības tiek organizētas 30 jauniešiem vecumā no 18-30 gadiem, kuriem ir sava sociālā biznesa ideja vai jaunuzņēmums (start-up), no visām Baltijas valstīm - Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, lai kopā ar profesionāliem treneriem izstrādātu sava saciālā biznesa modeli, apgūtu praktiskas zināšanas un personiskas iemaņas, kas ir svarīgas biznesa uzsākšanai: sociālās ietekmes novērtēšana, pārmaiņu teorija, komunikācija ar investoriem, komunikācijas kanāli un stratēģija, sava produkta pozicionēšana, finanses un budžets, kā arī kas ir kreativitāte un inovācija un kāpēc tas ir svarīgi. 

printēt Lasīt visu ziņu

Konkurss „Esi aktīvs - bez atkarībām! 2017” noslēdzies

11.05.2017 13:00 Zantes kultūras nams

11.maijā Zantes kultūras namā notika konkursa „Esi aktīvs- bez atkarībām! 2017” noslēguma pasākums, uz kuru bija ieradušies kupls skaits tā dalībnieku- septiņu klašu kolektīvi.

Gala rezultātus paziņoja Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa un Sociālā dienesta direktors Ints Leitarts. Ceļazīmes uz Līvu akvaparku saņēma visi konkursa laureāti: Zantes pamatskolas 8.klase, skolotāja Anita Gaile; Zantes pamatskolas 7.klase, skolotāja Elita Ose; Kandavas internātskolas 8.a klase, skolotājas Dace Kulmane un Natālija Čikunoviča; Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas 7.b klase, skolotāja Maija Kesenfelde; Cēres pamatskolas 8.klase, skolotāja Juta Reinsone; Cēres pamatskolas 7.klase, skolotāja Inta Orste un Vānes pamatskolas 7.klase, skolotāja Inita Freidenfelde.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Kandavas, Tukuma, Engures, Jaunpils novadu 2.-4.kl. skolēnu pētniecisko darbu konference12.05.2017

Kandavas, Tukuma, Engures, Jaunpils, novadu 2.-4.kl. skolēnu pētniecisko darbu konference notika 2017.gada 11.maijā, Kandavas internātvidusskolā.

Skolēnu pētniecisko darbu mērķis ir veidot skolēnos patstāvīgās darbības attīstību, veicināt pētnieciskās darbības prasmju, spriešanas un viedokļa formulēšanu, kā arī padarīt interesantāku un mērķtiecīgāku mācību procesu.

printēt Lasīt visu ziņu

2.posma Sportland kausā vieglatlētikā , Kandavas novada BJSS vieglatlēti izcīna divas medaļas.11.05.2017

10.05. Saldus vieglatlētikas stadionā , sliktos laika apstākļos, risinājās Sportland kauss vieglatlētikā 2.posma sacensības . Sportland kauss ir otras lielākās vieglatlētikas sacensības , aiz LR čempionātiem , ko rīko Latvijas vieglatlētikas savienība. Kausa sacensības notiek pavisam piecos posmos , divām vecuma grupām - U-16 un pieaugušie. Saldus posmā piedalījās četri BJSS vieglatlēti , kuriem pa spēkam bija izcīnīt divas medaļas. Abas medaļas tika izcīnītas U-16 meiteņu grupā , un jau kā pierasts, abas medaļnieces ir LR U-16 izlases kanditātes - Ieva Annija Stepiņa un Agnese Besikirska. Ievai sudrabs šķēpa mešanā ar rezultātu 39.28m., Agnesei bronza 200m. ar jaunu personisko rekordu 27.82 sek.  Nelielā mikrotrauma šoreiz liedza Ievai mest šķēpu tālāk ( pirms četrām dienām Ieva uzstādīja savu personisko rekordu 46.18m.). Tūlīt aiz goda pjedestāla tāllekšanā sieviešu grupā palika Beāte Stivriniece ar rezultātu 4.88m. Ceturtais mūsu komandas dalībnieks Tomass Zauers vīriešu grupā startēja savā pamat disciplīnā - 100m. un ar rezultātu 12.31 sek. izcīnīja 19.vietu . Audzēkņu treneri I.Matīss un A.Gross. Visi sacensību rezultāti LVS mājas lapā www.athletics.lv

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ģimenes diena.

10.05.2017 17:00 - 18:00 Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

10.maijā,spītējot pavasarīgi mainīgajiem laika apstākļiem,  ceturto gadu PII "Zīļuks"  atzīmēja  Ģimenes dienu.Uz šo pasākumu tika aicinātas visas mūsu audzēkņu ģimenes.Iestādes pagalmā, pie skaistās un krāsainās skatuves pulcējās visi klātesošie. Mūs  iepriecināja vecākās grupas bērnu ansamblis ,mūzikas skolotājas L.Botmanes vadībā.
"Stipra ģimene ir kā plauksta, kur lielie sargā un mazie jūtas droši.Tikai visi kopā esam stipri, visi kopā esam ģimene, kurā vecāki ir drošais pamats",sveicot Ģimenes svētkos, uzsvēra PII"Zīļuks" vadītāja Dina Tauriņa.
       Bērni kopā ar vecākiem piedalījās rotaļās un dažādās sportiskās aktivitātēs. Visi kopā iestādījām Kandavas simtgadei savu ozoliņu, ar kuru kopā augsim.
Pateicamies visām ģimenēm, kuras piedalījās šajā pasākumā, paldies par atsaucību un jauki pavadīto Ģimenes dienas pēcpusdienu!


Galerija 1

Galerija 2

Radošā pulciņa izstādes atklāšana jauniešu centrā "Nagla"

16.05.2017 16:00 - 16.06.2017 - 19:00 Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

16.maijā jauniešu centrā “Nagla” tika atklāta jauniešu radošā pulciņa darbu izstāde.  Lai gan radošais pulciņš darbojas tikai nepilnu pusgadu, darbu radīts tik daudz, ka visiem gandrīz nepietika vietas, lai tos izstādītu.

Kā sacīja “Naglas” vadītāja Ieva Ozoliņa, tik daudz darbu radīti pateicoties pulciņa vadītājas Lindas Tarasovas aktīvajai darbībai.

Linda pastāstīja, ka gājis jau dažādi un prieks par to, ka jaunieši, neskatoties uz dažādiem blakus apstākļiem, aktīvi nākuši uz nodarbībām, ir jūtams krietns progress viņu izaugsmē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Ieva Annija Stepiņa vasaras sezonu iesāk ar jaunu personisko rekordu šķēpa mešanā.08.05.2017

Sekmīga nedēļas nogale izdevās Kandavas BJSS jaunajiem vieglatlētiem , kuri piedalījās gan Tukuma vieglatlētikas kluba sezonas atklāšanas sacensībās 05.05., gan T.Krūmiņa balvu izcīņā šķēpa mešanā , kas notika 06.05. Tukuma stadionā. Visaugstvērtīgāko rezultātu sasniedza mūsu labākā šķēpa metēja Ieva Annija Stepiņa , kura startējot T.Krūmiņa balvu izcīņā šķēpa mešanā , U-16 vecuma grupā , laboja gan savu personisko rekordu , gan arī uzrādīja šo sacensību visu laiku labāko rezultātu U-16 grupas meitenēm , raidot šķēpu 46.18m. tālu. Ieva tikai 28.04. atgriezās no treniņnometnes Portugālē , kur guvusi mikro traumu , bet tas neliedza Ievai sasniegt labu rezultātu. Iepriecināja arī Dita Hadaņonoka , kura U-14 grupā izcīnīja bronzas medaļu ar jaunu personisko rekordu 24.12m. Vēl šķēpa mešanas sacensībās startēja Parisa Kaņepe, Everita Bukovska, Ralfs Kaņeps, Austris Vilmanis, Uģis Āboliņš, Artūrs Jekovičs. Treneri I.Matīss,A.Gross, E.Juhņēviča.Visi rezultāti www.athletics.lv

Tukuma vieglatlētikas kluba sezonas atklāšanas sacensībās sporta skolas audzēkņiem pavisam sešas medaļas. Sacensības notika pieaugušo grupā , kā arī U-10 un U-12 vecuma grupās. Divas zelta medaļas jaunākajā U-10 grupā zēniem izcīnīja Matīss Feldmanis , kurš uzvarēja gan tāllekšanā ar rezultātu 3.25m,.un 60m. skriešanā ar rezultātu 9.7 sek. Pieaugušo grupā iepriecināja mūsu sprinteri - Agnesei  Besikirskai jauns personiskais  rekords 200m. ar rezultātu 27.3 sek. un sudraba medaļa , tāpat arī Tomasam Zaueram personiskais rekords 200m. ar rezultātu 24.3 sek. un arī sudraba medaļa, kā arī Loretai Štofertei jauns personiskais rekords 200m. ar rezultātu 28.6 sek., un bronzas medaļa. Tāllekšanā sievietēm bronzas medaļa Beātei Stivriniecei ar rezultātu 4.92m.  Sacensībās Kandavas BJSS komandas sastāvā startēja arī Roberts Barkāns, Kārlis Vilkaušs, Kristians Celms, Aleksa Saka, Marta Nagle, Amanda Vīndedze, Anabella Pāža , Roberts Ķēvics, Mariss Sterķis, Linda Leimane, Matīss Līkums, Rūdolfs Tauriņš, Ieva Annija Stepiņa, Valērija Kuzmicka.  Jāatzīmē arī bijušā sporta skolas audzēkņa Dāvja Bērsona izcīnītā 1.vieta augstlekšanā ar rezultātu 1.90m. Treneri Andrejs Gross un Indulis Matīss.Rezultāti www.athletics.lv

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
<>

Jaunākās galerijas