Kandavas novada Izglītības pārvalde

Zemgales un Vidzemes skolu ansambļi dzied Tukumā konkursā «Balsis»14.03.2016

10. martā Tukuma 2. pamatskolā norisinājās vokālās mūzikas konkursa «Balsis 2016» 2. kārta, kas pulcēja 28 vokālos ansambļus no Zemgales reģiona un Vidzemes. Šogad šim konkursam aprit jau 10 gadu.

visu rakstu lasīt www.ntz.lv

printēt

Kandavā sadejo pirmsskolnieki09.03.2016

9.martā jau trešo gadu sadejošanas svētkos Kandavas kultūras namā tikās novada vismazākie dejotāji - pirmsskolas deju kolektīvi no Zantes, Vānes un Kandavas Deju skolas 1. un 2. pirmsskolas grupas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Skolēni eksperimentē Rīgā07.03.2016

29.februārī Rīgā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notika jauno vides pētnieku forums “Skolēni eksperimentē”, kuru organizēja Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs „Rīgas Dabaszinību skola”,sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Noticis Kandavas novada jauno vides pētnieku forums "Skolēni eksperimentē"02.03.2016

2.martā Kandavas internātvidusskolā notika Kandavas novada jauno vides pētnieku forums „Skolēni eksperimentē”, kurā piedalījās skolēni no Zemītes, Vānes un Zantes pamatskolām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Kandavas novada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference25.02.2016

Kandavas novada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference notika 25.februārī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā. Šogad konferencē tika pārstāvēti 6 darbi. No Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas uz konferenci tika virzīti 5 darbi, bet no Kandavas internātvidusskolas 1 darbs.

printēt Lasīt visu ziņu

Ekskursija uz Ministru Kabinetu un Saeimu23.02.2016

Projekts"Saproti savu valsti"

Projektu finanisāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu „NVO fonds” finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts

Ekskursija uz Ministru Kabinetu un Saeimu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)
<>

Jaunākās galerijas