Kandavas novada Izglītības pārvalde

''Gada skolotājs'' komisijas izvērtēšanas sēde

15.08.2016 11:00

Komisijas sēde notiks Izglītības pārvaldē, Zīļu ielā 2.

Izglītības un zinātnes ministrija organizē reģionālos informatīvos seminārus “2016./2017.mācību gada aktualitātes”11.08.2016

Augustā Izglītības un zinātnes ministrija organizē piecus reģionālos informatīvos seminārus “2016./2017.mācību gada aktualitātes”. Tajos aicināti piedalīties republikas pilsētu/ novadu izglītības pārvalžu vadītāji un izglītības speciālisti, kā arī vispārējās izglītības un profesionālās izglītības iestāžu direktori un republikas pilsētu/ novadu pirmsskolas izglītības metodisko komisiju vadītāji.

printēt Lasīt visu ziņu

Humānās pedagoģijas dienās Blīdenes pamatskolā.11.08.2016

Brocēnu novada pašvaldības   izglītības darba speciāliste Daila Frīdmane  uzaicina mūsu pedagogus, kam ir interese, piedalīties humānās pedagoģijas dienās Blīdenes pamatskolā.

printēt Lasīt visu ziņu

Apsveicam un lepojamies!21.06.2016

Katram no mums ir ceļš, ko nosprauž citi un sabiedrība, bet vislielāko gandarījumu sniedz tas, ko cilvēks ir izvirzījis sev par mērķi pats un sasniedzis….              /V.V.Freiberga/

Apsveicam mūsu novada 12.kl.absolventus un tehnikuma audzēkņus ar veiksmīgi nokārtotiem eksāmeniem!

Kandavas novada IP

printēt

BiTriMulti (BTM) - Multilateral Training Course for newcomers in youth exchanges, Spānijā, 13.-17.jūnijā20.06.2016

BiTriMulti (BTM) - Daudzpusējā Training Course jaunpienācējiem jauniešu apmaiņas projektu rakstītājiem.

Apmācības kurss
2016 13-17 jūnijs | Spānija
 BiTriMulti Kursa mērķis ir piedāvāt starptautisku mācīšanās pieredzi praktiķiem, kuri aktīvi darbojas jaunatnes darba jomā, dodot viņiem iespēju attīstīt savas prasmes, lai izveidotu kvalitatīvus jauniešu apmaiņas projektus, jo īpaši jaunpienācējiem šajā jomā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Skolēni no Kandavas internātvidusskolas viesojas Dānijā15.06.2016

No 21. līdz 27. maijam desmit Kandavas internātvidusskolas skolēni un divas skolotājas Nordplus projekta ietvaros viesojās Dānijā.

Sestdienu un svētdienu skolēni pavadīja viesģimenēs, kuras dzīvoja dažādās Dānijas vietās. Tas, protams, radīja zināmu satraukumu, bet deva vienreizēju pieredzi dzīvošanai atšķirīgos apstākļos un saturīgi pavadītu nedēļas nogali.

 Skola, kas mūs uzņēma, ir privātā internātskola (kas nozīmē, ka vecāki maksā ievērojamu summu par mācībām šajā skolā), kurā skolēni mācās vienu gadu. Skolu izvēlas piedāvāto programmu un izglītības kvalitātes dēļ. Skola ir īpaša ar to, ka tā piedāvā globālo izglītību, sporta un piedzīvojumu un teātra novirzienu. Attiecīgi skolēni pavasarī dodas uz Ganu Āfrikā izbaudīt vietējo kolorītu, uz Bali nodarboties ar ekstrēmām aktivitātēm un uz Ņujorku baudīt teātra mākslu. Skolēnu skaits katru gadu ir apmēram 80. Skola atrodas vienā teritorijā ar privāto pamatskolu (apmēram 120 skolēni).  Skola sastāv no vairākām vienstāva ēkām, ir milzīgs sporta laukums, kā arī izveidota sporta piedzīvojumu trase un ir aprīkota piknika vieta ar nojumi gulēšanai laukā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Vānes pamatskola atzīmē 80 gadu jubileju14.06.2016

11.jūnijā Vānes pamatskola atzīmēja 80 gadu jubileju. Uz skolas jubilejas salidojumu kuplā pulkā bija ieradušies skolas absolventi, skolotāji, kā arī  esošie un bijušie darbinieki. Salidojuma dalībniekus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, Izglītības pārvaldes vadītāja Silvija Tiltiņa un citu novada skolu direktori, kā arī Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
<>

Jaunākās galerijas