Kandavas novada Izglītības pārvalde

Ieva Annija Stepiņa 2019.gada vieglatlēte U-18. Agnetai Muskeitei sudrabs LR čempionātā vieglatlētikā telpās U-14 grupā.03.02.2020

Pagājušās nedēļas nogale bija panākumiem bagāta mūsu Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētiem. 

30.janvārī Rīgā VEF kultūras pilī notika Latvijas Vieglatlētikas Savienības organizētā 2019. gada vieglatlētikas gada balvu pasniegšanas ceremonija. Par 2019.gada vieglatlēti U-18 vecuma grupā tika atzīta mūsu šķēpmetēja Ieva Annija Stepiņa. Balva tika pasniegta pēc līdzjutēju balsojuma, sporta žurnālistu balsojuma un vieglatlētikas savienības treneru komisijas balsojuma.  Paldies visiem, kuri atdeva savu balsi līdzjutēju balsojumā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13) galerija (5)

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra kursu piedāvājums 2020. gadā

Datorzinības (bez priekšzināšanām)

Kursu ilgums – 24 stundas

Maksa 1 dalībniekam – 35 Eiro (ar PVN)

Pieteikties pa tālruni 28618612, 26335356 vai rakstot uz e pastu egija.muizniece@kandava.lv, norādot vārdu, uzvārdu un telefonu. Grupa no 8-12 cilvēkiem. Nodarbības sāksies, kad grupa būs nokomplektēta.

 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada izglītības iestāžu festivāls – konkurss “No baroka līdz rokam”

   30. janvārī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā norisinājās Kandavas novada izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla-konkursa “No baroka līdz rokam” 1.kārta. Konkursa dalībnieki cīnījās par iekļūšanu 2. kārtā, kura notiks 13.februārī Talsos.

    Festivālā – konkursā piedalījās 5 kolektīvi:

  • Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas popgrupa “Abaviņa” – vadītāja Ivita Leja.
  • Kandavas novada Zantes pamatskolas popgrupas “Piano” un “Forte” – vadītāja Kristīne Elksnīte.
  • Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa “ Taustiņi” – vadītāja Andra Vilkauša.
  • Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas vokāli instrumentālais ansamblis “Skandālis”- vadītāji Ivita Leja un Gatis Frīdenbergs.

   1. pakāpes diplomu un ceļazīmi uz 2. kārtu izcīnīja Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas popgrupa “Abaviņa”, Kandavas Mākslas un mūzikas skolas popgrupa  “Taustiņi” un Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas vokāli instrumentālais ansamblis “Skandālis”.

Paldies kolektīvu dalībniekiem un vadītājiem par profesionāli sagatavotajiem priekšnesumiem un brīnišķīgo koncertu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Cepuru balle!

29.01.2020 09:15 - 11:00

Zīļuka pilī šodien, 29.janvārī, notika Cepuru balle. Līksmība, mūzika un dejas valdīja visapkārt. Ieradās daudz viesu no dažādām karaļvalstīm. Katra karaļvalsts uzstājās ar priekšnesumu, demonstrējot savas brīnišķīgās cepures!

Bērni jutās pacilāti un laimīgi. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Latviešu tautasdziesmu konkurss27.01.2020

24.janvārī Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika ikgadējais Latviešu tautasdziesmu konkurss. Konkursā piedalījās, savas teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas demonstrēja 4./6.klašu audzēkņi. Tā bija individuāla sacenšanās. Konkursa dalībniekiem bija trīs uzdevumi: viktorīna par latviešu tautasdziesmām, dziesmu dziedāšana un radošais uzdevums - tautasdziesmas apdares veidošana. No visiem uzdevumiem visinteresantākais bija tieši trešais. Katrs audzēknis bija centies un mēģinājis skaņās izteikt savu domu, savu sajūtu. Konkursā tika noteikts gan katra uzdevuma spilgtākais izpildītājs, gan arī kopvērtējumā trīs prasmīgākie, izturīgākie. Kopvērtējumā: 1.vieta Rimantam Jakobovicam, 2.vieta Melitai Leitlandei, 3.vieta Esterei Marcinkevičai. Viktorīnā labākais - Mārcis Brikovs, skanīgākā dziedātāja - Paula Lietiņa, interesantākās un pārdomātākās apdares autors - Rimants Jakobovics. Prieks par izdevušos pasākumu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavā norisināsies konkursa “Gribu būt mobils” pusfināls

04.02.2020 11:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

No 2020. gada 16. janvāra līdz 6. februārim Latvijā sākušies CSDD konkursa "Gribu būt mobils" pusfināli, kurā piedalīsies katra reģiona 10 labākās komandas. Tas būs konkursa 2.posms. Pirmajā, neklātienes posmā savas zināšanas un prasmes pārbaudīja turpat 500 jauniešu komandas no visiem Latvijas novadiem.

Otrdien, 04.februārī plkst. 11.00 zinošākie Tukuma reģiona 6.-8. klašu skolēni sacentīsies par uzvaru pusfinālā, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā, Skolas 10, Kandavā.

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta skolas basketbolisti spēlē ar Ventspili un Ādažiem, vieglatlēti startē Kuldīgā un Ugālē27.01.2020

Aizvadītajā nedēļā sporta skolas basketbolisti turpināja LJBL LR čempionāta spēles. 21.janvārī Kandavas sporta hallē spēlējām ar Ventspils/Spars basketbolistiem.

U-14 grupā izdevās uzvarēt ar rezultātu 70:64 (D.Tropiņš 42p., K.Samiņš 24p., V.Raginskas un P.Sniedziņš pa 2p., K.Rozentāls, R.Kuskovs, E.Dūdelis, J.Baišķis, N.Indriksons, R.Putniņš, E.Sokolovskis, E.Kreicbergs). Treneris J.Bambis.  U-16 grupai zaudējums ar rezultātu 62:83 (K.Kazaks 35p., K.Grunte 10p., D.Dronka 7p., E.Ezerkalns un R.Neimands pa 5p., D.Tropiņš, M.Ersts, K.Samiņš, R.Skvoronskis, A.Tropiņš, R.Pūliņš). Treneris J.Bambis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
<>

Jaunākās galerijas