Kandavas novada Izglītības pārvalde

Vakardien noslēdzās Eurodesk Time to Move kampaņas aktivitāte "Vēstule eiropietim"!15.11.2019

Oktobra sākumā  Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla" aicināja bērnu un jauniešus piedalīties Eurodesk pasākumā "Vēstule eiropietim" Time to Move kampaņas ietvaros. Pasākuma aktivitātes norisinājās visa oktobra mēneša garumā, organizējot gan zīmējumu konkursu, gan īstu un ar roku rakstītu vēstuļu saziņu ar kādu etiopieti citā valstī. Pasākuma aktivitātes tika organizētas ar mērķi veicināt jauniešu nacionālo identitāti, iepazīstot citu Eiropas valstu vienaudžus, iedrošinot viņus līdzdarboties un kļūt pilsoniski aktīviem. Pasākumā piedalījās aptuveni ~40 bērni, jaunieši un pieaugušie no Kandavas novada (25 rakstīja vēstules un 15 zīmēja zīmējumus) un ~25 bērni un jaunieši no Spānijas, kurā darbojas brīvprātīgā jauniete no Latvijas Kristīna. Vairāk par pasākumu lasi raksta turpinājumā un noteikti apskati mūsu bilžu galeriju! :)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (28)

Sporta skolas basketbolisti aizvada LJBL LR regulārā čempionāta spēles ar Tukuma un Rīgas komandām. Noslēdzies EYBL posms U-15 vecuma grupā Kandavā.11.11.2019

Turpinās LJBL LR čempionāta spēles basketbolā .Pagājušajā nedēļā spēlēja mūsu zēnu komandas U-14 un U-15 vecuma grupās. Vispirms Kandavas sporta hallē , 07.11. uzņēmām Tukuma komandas. U-14 zēni zaudēja Tukumam ar rezultātu 35:80 ( K.Doniņš 10p., D.Tropiņš 7p., R.Neimands 5p., R.Pūliņš un Brikovs pa 4p., M.Rasmanis 2p., Ģ.Zariņš, R.Putniņš). Treneris Ivars Bambis. Arī mūsu U-14 grupas zēni zaudēja Tukumam ar rezultātu 46:82 ( D.Tropiņš 36p., R.Kuskovs 6p., V.Raginskas 2p., K.Rozentāls, P.Sniedziņš, N.Indriksons, E.Sokolovskis, J.Baišķis, E.Dūdelis, R.Putniņš, K.Samiņš, R.Kuskovs). Treneris Jānis Bambis. 08.11. Kandavā mūsu U-14 zēni spēlēja ar BJBS/Rīdzene 3 komandu uz uzvarēja ar rezultātu 71:51 ( D.Tropiņš 34p., P.Sniedziņš 18p., K.Rozentāls 13p., R.Kuskovs 6p., R.Putniņš, J.Baišķis, N.Indriksons, E.Sokolovskis, V.Raginskas, E.'Dūdelis, K.Samiņš).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mārtiņi

08.11.2019 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Apgūstot latviešu tautas tradīcijas un folkloru PII "Zīļuks" ik gadu tiek svinēta Mārtiņdiena.Bērni mācās  tautas dziesmas,ticējumus, apgūst rotaļas un dejas, gatavo maskas.Ggrupas "Zvaigznītes"bērni iejutās paši ķekatnieku lomās un sagādāja pārsteigumu mazajiem bērniem mazliet ātrāk.Bet šodien visi sagaidījām ķekatniekus,izlustējāmies kopā un godam arī aizvadījām...
 Ej, Mārtiņ, nu uz Rīgu,
Nu mēs tevi pavadām;
Nāc atkal citu gadu,
Tad mēs tevi gaidīsim.

Rīcības diena!

04.11.2019 - 07.11.2019 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks


Šī gada Rīcības dienas veltītas Klimata krīzes tēmai "Par nākotni bez klimata krīzes". Visu nedēļu bērni veidoja plakātus, skatījās videofilmas par mūsu planētas nelaimēm, diskutēja un runāja par to, ko mēs katrs varam darīt, lai saglabātu mūsu zemi tīru, zaļu, veselu. Šodien, 7.novembrī, bērni devās uz Kandavas novada muzeju, lai izliktu pašu veidotus plakātus ar aicinājumu pievērst sabiedrības uzmanību klimata pārmaiņām, jo neviens nav par mazu, lai rūpētos un rīkotos! Plakātus būs iespējams apskatīt visiem interesentiem no 7-14.novembrim.

Daudz laimes, Latvija

12.11.2019 16:45 - 18:30 kur : Kandavas Mākslas un mūzikas skola

12. novembrī pl. 16:45 Kandavas Mākslas un mūzikas skolas lielajā zālē notiks audzēkņu koncerts, kas veltīts Latvijas dzimšanas dienai!

Laipni aicināti uz koncertu visi interesenti!

Sporta skolas basketbolisti aizvada LJBL LR regulārā čempionāta spēles ar Saldus un Rīgas komandām.04.11.2019

Pagājušajā nedēļā turpinājās LJBL LR regulārā čempionāta spēles basketbolā , kurās startē arī mūsu sporta skolas jauniešu komandas. Tā 31.oktobrī Kandavas sporta hallē viesojās Saldus sporta skolas basketbola komandas U-14 , U-15 , U-16 vecuma grupās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
<>

Jaunākās galerijas