Kandavas novada Izglītības pārvalde

U-14 meiteņu komanda uzvar Tukuma vienaudzes, vieglatlēti izcīna medaļas Ventspilī un Kuldīgā21.11.2018

Ar mainīgām sekmēm LJBL LR čempionātā startē Kandavas BJ sporta skolas basketbola komandas dažādās vecuma grupās.

 Aizvadīto spēļu rezultāti:

7.11. Kandavas sporta hallē mūsu U-15 zēni spēlēja ar Bausku un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 77:61 ( K.Kazaks 34p., E.Ezerkalns 25p., A.Tropiņš 6p., K.Grunte un M.Ersts pa 5p., D.Tropiņš 2p., R.Neimands, V.Botmanis, R.Zorge ) .Treneris Jānis Bambis. Pēc tam arī mūsu U-19 jaunieši izcīnīja uzvaru pār Bausku ar rezultātu 76:53( K.Eņģelis 27p., R.Bergs 16p., O.Zaiļskis 10p., R.Bērziņš 8p., M.Radvils un R.Paņižņiks pa 4p., R.Kalniņš 2p., M.Līkums, Ģ.Celms, I.Hadaņonoks). Treneris Ivars Bambis. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Latvijas simtgades koncerts Zemītes skolā

16.11.2018 kur : Zemītes pamatskola

Mums ticis viszilākais ezers
Un rudākais rudzu lauks,
Visbaltākā bērzu birze,
Vismelnākais rupjmaizes klaips.
Un tieši Latvijai ticis 
Vissvētākais debesu jums
Jo savu visskaistāko zemi
Dievs ir atdevis mums.
(L.Vāczemnieks)
printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Noslēdzies konkurss 8. - 9. klašu skolēniem “Cildens mans novadiņš”14.11.2018

13.novembrī Kandavas novada skolu pārstāvji atzīmēja konkursa “Cildens mans novadiņš” noslēgumu, tiekoties pasākumā Kandavas kultūras namā. Pirms pasākuma skolēni simboliski aizdedza svecītes Latvijas kontūrā, kas bija izveidota pie novada domes, dāvinot savai zemītei arī pašu gatavotu spēka zīmi.

Kas ir viens gads mūsu mūžā? Tās ir 365 dienas – darbdienas, brīvdienas un svētku dienas. Tas ir aplis. Kad viens aplis beidzas, sākas nākamais. Mums katram ir savs laika aplis. Arī Latvijai ir savs laika aplis no 18. novembra, tieši 12 mēnešus, līdz nākamajam 18.novembrim. Tieši šajā laikā jau vairākus gadus notiek Kandavas novada skolu konkurss „Cildens mans novadiņš”.

Šī gada konkursa tēma bija “100 gaismas mirkļi”. Konkursā piedalījās skolēni no visām Kandavas novada skolām. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

KIVS skolotāju vizīte Polijā Erasmus+ projekta ietvaros14.11.2018

No 5. līdz 9. novembrim Kandavas internātvidusskolas skolotājas Andra Akmeņlauka, Dzintra Mellakaula, Marisja Strāķe un Ņina Zalcmane devās Erasmus+ projekta  “Ieplāno savu veiksmi šodien” vizītē uz Poliju.

Erasmus+ projekta ietvaros devāmies uz Lecznas pamatskolu, kas atrodas 30 minūšu braucienā no Ļubļinas un kurā mācās aptuveni 800 skolēni. Ierodoties skolā, uzmanību piesaistīja skolas pagalmā ierīkotais laukums, kur skolēni var mācīties ceļu satiksmes noteikumus. Skola pārsteidza ar savu klusumu,  atpūtas stūrīšiem visos gaiteņos. Sākumskolas klasēs bija paklāji, kā arī visās klasēs pie sienas bija pilsētas ģerbonis. Skolā ir piemiņas plāksne ar Jāņa Pāvila II portretu, kā arī tradīciju telpa, veltīta Jānim Pāvilam II. Šādus portretus- lielākus vai mazākus varēja redzēt arī klašu telpās. Mūs pārsteidza tas, ka skolā netiek lietoti mobilie telefoni, tos neredzējām arī starpbrīžos. Uzdevām skolas direktoram jautājumu par telefoniem, un atbilde bija, ka skolas iekšējās kārtības noteikumi aizliedz skolā lietot telefonu personīgām vajadzībām. Un šie noteikumi tiešām arī darbojas. Apskatot skolēnu darba burtnīcas, patīkami pārsteidza skolēnu glītais rokraksts un darba noformējums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Veselīgā Mārtiņdiena Zemītē

09.11.2018 kur : Zemītes pamatskola

Mārtiņi un ķekatu laiks ir jautrs kopā būšanas pasākums. Tad ir raža novākta un sagatvota ziemai. Var no krājumiem ko pagatavot, kad paēduši, arī dažādās spēlēs un rotaļās izdejoties.

 Turpinot iepriekšējā gadā iesākto Ekoskolas programmas veselīgas ēšanas tradīciju, bērndārznieki aicināja palīgā savus vecākus, lai kopīgi pagatavotu veselīgus sakņu-augļu salātus. Vēlāk, izdejojušies ķekatu dejas, veselīgi pamielājās. Kopā bija gan jautrāk, gan garšīgāk. Tā kā viss tas ir bija veselīgi, tad arī svētku nosaukums bija "Veselīgā Mārtiņdiena"
Bet pēcpusdienā Mārtiņdienas atrakcijās jautrojās sākumskolas skolēni. Nobeigumā ar Spēka maizi viņus pabaroja Kandavas novada Iespēju fonds.
Paldies visiem vecākiem un fondam par atbalstu.

Kordinatore- O.Tutiņa

Veselīgā Mārtiņdiena Zemītē13.11.2018

Mārtiņdiena un ķekatu laiks ir jautrs kopā būšanas laiks. Šo notikumu Zemītes pamatskolā atzīmē katru gadu.  Mārtiņos ir novākta raža un tā ir sagatavota ziemai. Var no krājumiem kaut ko pagatavot, bet kad visi paēduši, arī dažādās spēlēs un rotaļās izdejoties. 

  Turpinot iepriekšējā gadā iesākto Ekoskolas programmas veselīgas ēšanas tradīciju, Zemītes skolā notika pasākums “Veselīgā Mārtiņdiena”, kurā kopīgi tika gatavoti veselīgi ēdieni.  Bērndārznieki aicināja palīgā savus vecākus, lai kopīgi pagatavotu veselīgus sakņu-augļu salātus. Vēlāk, izdejojušies ķekatu dejas, veselīgi mielojās ar tiem. Kopā bija gan jautrāk, gan garšīgāk. Bet pēcpusdienā Mārtiņdienas atrakcijās jautri darbojās sākumskolas skolēni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
<>

Jaunākās galerijas