Kandavas novada Izglītības pārvalde

"Gribu būt mobils" pusfinālā - 2.vieta!

Otrdien, 2019.gada 29.janvārī, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika CSDD rīkotā ceļu satiksmes drošības konkursa „Gribu būt mobils!” piektais reģionālais pusfināls, kurā piedalījās 10 komandas. Divas no tām bija Kandavas Kārļa Mīlenbaba vidusskolas komandas - 6.a klases komanda “Asie zobrati” un 7. klases komanda “Festiņš”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Sasniegumi olimpiādēs31.01.2019

Apsveicam Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 8. klases skolēnu Ingaru Samiņu (skolotāja B. Leitarte) ar augstiem sasniegumiem valsts latviešu valodas olimpiādē 8.-9. klašu skolēniem un iespēju piedalīties latviešu valodas olimpiādes 3. posmā Rīgā!

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 3. kursa audzēknis Kaspars Vitkovskis (skolotāja S. Vīnerte) savukārt ir uzrādījis lieliskus rezultātus valsts vēstures olimpiādē 10.-12. klasēm un ir uzaicināts piedalīties vēstures olimpiādes 3. posmā Rīgā.

Vēlam veiksmi nākamajā kārtā!

printēt

Zinātniski pētniecisko darbu 10.-12. klasēm konference Kandavas novadā30.01.2019

Skolēnu ZPD tiek parādītas skolēnu spējas izmantot un analizēt zinātnisko literatūru un citus informācijas avotus, prasme izteikt loģiskus spriedumus un izdarīt secinājumus. Vienlaikus tiek attīstīta ne tikai analītiskā pieeja, bet arī kritiskās domāšanas un uzstāšanās prasmes. 

Šogad Kandavas novada ZPD konferencē 10.-12.klašu grupā no vidusskolām tika izvirzīti 4 darbi (7 dalībnieki):
     1. vieta - "Alejas Kandavas novadā", autores Sintija Didrihsone un Anete Priede, vadītāja - Mārīte Rozīte (Kandavas internātvidusskola)

2. vieta - "Skaitlis π ", autori Roberts Zauris, Imants Hadaņonoks, vadītāja - Mārīte Berga (Kandavas internātvidusskola)

3. vieta - "Matemātisko spēļu izveide un to aprobācija 8.a klasei", autores Brenda Skorudumova, Marika Ozolniece, vadītāja - Lāsma Mūrniece (Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola)

4. vieta/Atzinība - "Smēķēšanas kaitīgums un sekas", autors Matīss Līkums, vadītāja - Antra Petkeviča (Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola).

Paldies skolēniem, darbu vadītājiem un recenzentiem par ieguldīto darbu!

Visi prezentētie darbi tiek virzīti uz izvērtēšanu Zemgales reģionā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Pūcītes skola

26.02.2019 17:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola
aicina 2012.gadā dzimušos bērnus un viņu vecākus uz
iepazīšanās nodarbībām Pūcītes skolā!

Pirmā tikšanās 26.februārī plkst.17.00 skolas aktu zālē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

BJSS U-14 meitenes zaudē Jūrmalai, Roberts Barkāns startēs LR čempionāta finālā vieglatlētikā28.01.2019

22.janvārī Kandavas sporta hallē LJBL LR čempionāta ietvaros, mūsu U-14 meitenes tikās ar spēcīgo Jūrmalas komandu. Jūrmalas meitenes ir šī vecuma līderes pēc pirmā apļa. Arī šoreiz nācās atzīt Jūrmalas komandas pārākumu ar rezultātu 32:71 ( M.Ķilpe 18p., T.Zeberiņa 6p., A.Kārkliņa un V.Timoško pa 3p., P.Šenberga 2p., D.Freimane , S.Avetjana, K.Ervalde). Treneris Andris Bambis.

25.janvārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā notika atlases sacensības LR čempionāta finālam vieglatlētikā U-14 vecuma grupā. Lai kvalificētos LR čempionāta finālam, jāiekļūst pirmajā pieciniekā jebkurā disciplīnā. No mūsu vieglatlētu komandas tas izdevās tikai Robertam Barkānam, kurš bija ceturtais tāllēkšanā ar rezultātu 4.27 metri un piektais 60m ar rezultātu 8.88 sekundes. Diemžēl pārējie mūsu audzēkņi palika aiz pirmā piecinieka. Vistuvāk finālam tika Anabella Pāža lodes grūšanā un Rūdis Babris 1000m( attiecīgi 6.vietas). 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5) galerija (1)

Krievu valodas olimpiāde 7. - 8. klasēm24.01.2019

2019. gada 24. janvārī, burvīgi sniegotā ziemas dienā, Kandavas internātvidusskolā pulcējās krievu valodas entuziasti no visām Kandavas novada skolām, lai piedalītos krievu valodas olimpiādē 7.-8. klašu skolēniem. Katra skola bija izveidojusi komandu 4 skolēnu sastāvā. Olimpiādes organizatore skolotāja Kornēlija Lāce bija sagatavojusi 11 dažādu veidu un grūtības pakāpju uzdevumus – gan lasāmus, gan rakstāmus, gan skatāmus, gan klausāmus – ar kuru palīdzību tika pārbaudītas skolēnu zināšanas un atjautības spējas krievu valodā.

Šogad uzvaras laurus plūca:

1. vieta Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas komandai

2. vieta Kandavas internātvidusskolas komandai

3. vieta Vānes pamatskolas komandai

4. vieta/Atzinība Zemītes pamatskolas komandai

5. vieta/Atzinība Kandavas novada Zantes pamatskolas komandai

6. vieta/Atzinība Cēres pamatskolas komandai.

Skolēnu paveikto laboja un vērtēja visu skolu krievu valodas skolotāju komisija.

 Paldies skolotājiem par objektīvo un rūpīgo darbu! Īpašs paldies skolotājai K. Lācei par ieguldīto darbu, izdomu un enerģiju! 

Uz tikšanos nākamajās olimpiādēs!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
<>

Jaunākās galerijas