Kandavas novada Izglītības pārvalde

"Kopā gudrāk"04.04.2019

Šodien, 04.04.2019., Kandavas internātvidusskolas svinību zālē noritēja ikgadējais Kandavas novada skolu matemātikas konkurss 7. klašu skolēniem “Kopā gudrāk”. Šogad konkursā piedalījās un ar spožām matemātikas zināšanām un prasmēm dalījās Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas, Kandavas internātvidusskolas, Zemītes pamatskolas, Cēres pamatskolas un Vānes pamatskolas komandas. Pasākumu organizēja Kandavas internātvidusskolas matemātikas skolotāju grupa (Z. Hadaņonoka, M. Berga, I. Kreicberga, O. Nordena, S. Leite), kas bija sagatavojušas "stacijas", kurās bija jāveic dažāda tipa uzdevumi: matemātikas standarta uzdevumi, loģikas un atjautības uzdevumi un spēles, viena "stacija" bija arī ar informātikas elementiem, kā arī interaktīva spēle Kahoot.it mājas lapā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Deju festivāls “Sadejojam Kandavā”

03.04.2019 11:00 kur : Kandavas Deju skola

3. aprīlī Kandavas kultūras nama lielajā zālē norisinājās novada skolu deju kolektīvu festivāls "Sadejojam Kandavā". 

Festivālā piedalījās dažādu žanru deju kolektīvi ar ritmiskiem un krāsainiem priekšnesumiem no Kandavas deju skolas, Kandavas novada Zantes pamatskolas, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas. 

Festivāls norisinājās divās daļās - pirmajā daļā uzstājās dejotāji ar latviešu tautas dejām, bet otrajā daļā- Kandavas Deju skolas un Kandavas internātvidusskolas audzēkņi sniedza priekšnesumus sporta un mūsdienu dejās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (97)

Biznesa spēļu konkursa "Ceļš uz bagātību!" finālā 2.vieta!

26.03.2019

Jau septīto gadu Vislatvijas skolēnu projekts “Esi Līderis!” organizē biznesa spēļu konkursu “Ceļš uz bagātību”. Tā mērķis ir attīstīt biznesa domāšanu, uzņēmējspējas, īpašu uzmanību pievēršot zināšanu praktiskai pielietošanai reālās biznesa situācijās, faktoru analīzei, lēmumu pieņemšanai, prasmēm plānot un domāt tālredzīgi. Kandavas K.Mīlenbaha  vidusskolas vecāko klašu komandas katru gadu piedalās šajās spēlēs, izņēmums  nebija arī šis gads.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavas novada vispārizglītojošo skolu koru skate un muzikālo kolektīvu festivāls

27.martā Kandavas Mākslas un mūzikas skolā pulcējās novada skolu muzikālo kolektīvu dalībnieki, lai žūrijas vērtējumam un  klausītāju priekam izdziedātu mācību gada laikā apgūto repertuāru. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (43)

Vecmāmiņas pēcpusdiena

27.03.2019 16:00 - 17:00 kur : Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde Zīļuks

Jau par tradīciju ir kļuvis, ka pavasarī  grupa "Sprīdīši" aicina ciemos vecmāmiņas un vectētiņus.
  Bērni šim pasākumam gatavojās ilgi un rūpīgi - mācījās dziedāt dziesmiņas, dejot, gatavoja skaistas dāvanas savām omītēm un opīšiem.
    Paldies visiem vecvecākiem, ka atradāt laiku un iespēju ierasties un darīt laimīgus savus mīļos mazbērnus!

Koncerts komunistiskā genocīda upuru piemiņai27.03.2019

Koncerts komunistiskā genocīda upuru piemiņai

Pieminot 1949.gada deportāciju un komunistiskā genocīda upurus, 25.martā Kandavā notika piemiņas brīdis.

Pēc skaudrajiem atmiņu stāstiem un Kandavas novada domes priekšsēdētājas Ingas Priedes emocionālās  uzrunas, ikviens bija gaidīts Kandavas Mākslas un mūzikas skolas kamerzālē, kur audzēkņi un pedagogi bija sarūpējuši koncertu komunistiskā genocīda upuru piemiņai.

Muzicēja Feita Peremeža, Rihards Petriņš, Marika Ozolniece, Rimants Jakobovics, Roberts Barkāns, Maria Mārīte Hesa, Valters Garancis un Kārlis Vilkaušs.  Savukārt ,mākslinieki bija parūpējušies par noskaņu skolas vestibila noformējumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas panākumi XVIII Starptautiskā vizuālās mākslas konkursā “Es dzīvoju pie jūras”26.03.2019

           Katru gadu Jūrmalas Mākslas skola aicina ikvienu bērnu un jaunieti piedalīties starptautiskā vizuālās mākslas konkursā.  Konkursa virstēma ir vienota- “Es dzīvoju pie jūras”, bet ik gadu tiek noteikta jauna konkursa apakštēma. 2019.gada tēma ir “Vētra”. Vētra kā dabas stihija, sabiedrības un indivīda emociju izpausme jau izsenis ir interesējusi māksliniekus.

         Šogad XVIII Starptautiskajam vizuālās mākslas konkursam “Es dzīvoju pie jūras” tika iesūtīti 3500 darbi no 451 izglītības iestādēm no 23 valstīm: Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Bulgārijas, Čehijas, Lietuvas, Moldovas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Ķīnas, Taizemes, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas,  Latvijas. u.c. Starptautiska žūrija kopumā piešķīra trīs Lielās balvas (divas aizceļoja uz Ķīnu, viena uz Ukrainu), 13 zelta medaļas, 24 sudraba, 38 bronzas un 136 Atzinības. Konkursa laureātu apbalvošana notika 22.martā Līvu Akvaparkā.

            Kandavas Mākslas un mūzikas skola konkursā piedalījās ar pieciem darbiem, kuru autori bija Sofija Līga Ābele, Melita Leitlande, Marta Luīze Šmēla, Elizabete Baiba Tīzenkopfa, Marta Nagle.

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas