Kandavas novada Izglītības pārvalde

​Kandavas Mākslas un mūzikas skolā mācību gada noslēguma pasākums!29.05.2019


28.maijā Kandavas Mākslas un mūzikas skolā notika 2018./2019.mācību gada  noslēguma pasākums.

Pateicības vārdus un milzīgu paldies skolas audzēkņiem, pedagogiem un vecākiem teica skolas direktore. Audzēkņiem par lielu apņēmību, gribasspēku un centību, vecākiem par izturību un gādību un pedagogiem par ieguldīto lielo darbu. Šajā mācību gadā audzēkņu panākumi bija tiešām ļoti labi un izcili, kas tika ieraudzīti gan mākslas nodaļā, gan mūzikas nodaļās.

Skolas audzēkņi tika apbalvoti ar pateicības rakstiem, grāmatām un dāvaniņām par labiem un teicamiem sasniegumiem mācībās, par panākumiem konkursos gan reģiona,  valsts un starptautiskajā līmenī, kā arī par aktīvu koncertdarbību 2018./2019. mācību gadā.


printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Apbalvo novada skolu audzēkņus un pedagogus par sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā29.05.2019

28.maijā Kandavas kultūras namā uz apbalvošanas pasākumu pulcējās visu novada skolu audzēkņi un pedagogi. Tāpat kā katru gadu tika apbalvoti Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās,, kā arī zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2018./2019. mācību gadā.

Audzēkņus un pedagogus un skolu vadību sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede, par to, ka viņi nes novada vārdu ne tikai pie mums novadā un Latvijā, bet arī aiz tās robežām ar savu uzcītību, talantu un gribasspēku. Priekšsēdētāja novēlēja visiem saulainu un skaistu vasaru, labi atpūsties, izvēdināt galvas un uzkrāt spēkus nākamajam mācību gadam.

Skolu direktori parakstījās Goda grāmatā, apbalvotie tika sumināti ar uzmundrinošu maršu un Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu priekšnesumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (39) galerija (0) galerija (5)

Zemītes bērnu dārza sešgadnieki un piecgadnieki šogad atkal viesojās Pastariņa muzejā!

21.05.2019 kur : Zemītes pamatskola

Zemītes mazajiem pirmsskolniekiem ir iedibināta jauka tradīcija, katru pavasari viesoties Pastariņa muzejā Zentenē. Nu jau divpadsmito gadu, kā pēc sarunas ar Pastariņu mājas galveno saimnieci Sanitu Ratnieci  izrēķinājām, Pastariņa muzejs maija vidū uzņem savus mazos draugus viesos.  Tā ir tradīcija ar senām saknēm, kura radās pirmskolas vecuma bērnu deju pulciņu sadraudzības rezultātā. Šis pasākums ir ļoti gaidīts un iepriecinošs, jo mazie dalībnieki ar nepacietību gaida pavasari un šo braucienu, bet tie, kas ir izauguši par šiem gadiem, atceras šīs viesošanās reizes ar pozitīvām emocijām.  Katru gadu muzeja darbinieki prot piedāvāt arvien jaunas un aizraujošas spēles mazajiem apmeklētājiem. Protams neiztrūkstoši ir maizes cepšana, kopīgas pusdienu zupas baudīšana un kā pateicība no viesiem neliels koncerts. Šogad Zemītes bērni ciemakukulī bija paņēmuši līdzi pašu audzētus dārzeņu stādus, deju un teātra izrādīti “Astainīšu draiskā diena” . Paldies muzeja saimei par uzņemšanu un jauko programmu, ar nepacietību gaidām nākošā gada viesošanos muzejā atkal!

 

Apsveicam apbalvotos!27.05.2019

Apsveicam Kandavas novada izglītības iestāžu audzēkņus un pedagogus par sasniegumiem starptautiskās, valsts un reģionu olimpiādēs, mācību priekšmetu konkursos, skatēs, sporta sacensībās un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs 2018./2019.mācību gadā! 

 Apbalvošanas pasākums notiks 28.maijā plkst. 13:00 Kandavas kultūras namā. Laipni aicināti apbalvojamie, iestāžu vadītāji, pedagogi, vecāki.

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas