Kandavas novada Izglītības pārvalde

Izmaiņas Izglītības pārvaldes apmeklētāju pieņemšanas kārtībā16.03.2020

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, lūdzam Kandavas novada Izglītības pārvaldi apmeklēt tikai galējas nepieciešamības gadījumā, iepriekš sazinoties pa tālruņiem:
63126520, 29459232.

Iesniedzamos dokumentus, lūdzam ievietot kastē pie Izglītības pārvaldes kāpnēm.

Iesniegumu pirmsskolas izglītības bērnu rindai lūdzam iesniegt TIKAI elektroniski (parakstītu un ieskenētu vai elektroniski parakstītu)- izglitibas.parvalde@kandava.lv  iesnieguma veidlapa šeit piešķirto kodu bērnu rindai, saņemsiet tajā pašā e-pastā, no kura iesūtīts iesniegums vai uzrādīts iesniegumā.

Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām un paldies par sapratni!

printēt

Informācija par centralizēto eksāmenu norisi17.03.2020

Ņemot vērā veiktos Ministru kabineta grozījumus 2020.gada 12.marta rīkojumā Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, informējam, ka centralizēto svešvalodas eksāmenu norise 12.klasēm ir pārcelta uz 2020.gada maiju. Šobrīd plānots, ka eksāmenu norise tiks organizēta laika posmā no 2020.gada 12.maija līdz 2020.gada 15.maijam.

* angļu valodā (kombinēti) – rakstu daļa – 2020.gada 12.maijā,  mutvārdu daļa – 12., 13. un 14.maijā;

* vācu valodā (kombinēti) – rakstu daļa un mutvārdu daļa – 2020.gada 13.maijā;

* krievu valodā (kombinēti) – rakstu daļa – 2020.gada 14.maijā, mutvārdu daļa – 14. un 15.maijā;

 

Vairāk info par centralizēto eksāmenu norisi

 

printēt Lasīt visu ziņu

Par izmaiņām ZPD norisē!17.03.2020


Pamatojoties uz izsludināto ārkārtas situāciju laikā līdz 2020.gada 14.aprīlim, tiek mainīta valsts ZPD konferences darbu vērtēšanas kārtība (valsts ZPD konference notiks attālināti)

 1. Zinātniskās pētniecības darbu (ZPD) konferences 3.posmā – valsts ZPD konferencē 2020.gada 3.aprīlī skolēnu darbus vērtē attālināti Valsts izglītības satura centra izveidota vērtēšanas komisija.
 2. Valsts ZPD konferences vērtēšanas komisija visās zinātņu nozaru grupās (dabaszinātnes, humanitārās un mākslas zinātnes, inženierzinātnes un tehnoloģijas, lauksaimniecības, meža un veterinārās zinātnes, medicīna un veselības zinātnes, sociālās zinātnes) attālināti vērtē stendu referātu prezentācijas, kas sastāv no:
  • digitāla plakāta (postera);
  • video ieraksta ar skolēna uzstāšanos 3 minūšu garumā;
  • diskusijas, kas tiek veidota sazinoties ar skolēnu, izmantojot kādu no attālinātās komunikācijas formām (prioritāri - Whatsapp, izmantojot sistēmā reģistrētos dalībnieku tālruņu numurus).

Šeit var iepazīties ar izmaiņām: ZPD konference

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Apglezno savu pastkastīti!

17.03.2020 - 10.09.2020

Šogad no marta līdz 10. septembrim “BILŽU BIROJS”, mūzikas un mākslas festivāla “BILDES” rīkotājs, sadarbībā ar VAS “Latvijas Pasts” rīkos akciju “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”.

Mūsdienās cilvēki par saziņas avotu izmanto internetu un sociālos tīklus, bet nekas nevar būt personiskāks par pastkastītē saņemtu, ar roku rakstītu vēstuli, ko uz mājām atgādājis pastnieks. Pastkastīte ir mājvieta ziņām, pārsteigumiem, labajām domām, vēlējumiem un sapņiem.

Šogad tiek aicināti privāto pastkastīšu īpašnieki kopā ar bērniem un citiem ģimenes locekļiem atjaunot, mākslinieciskot vai radoši personalizēt savas piemājas pastkastītes, padarīt tās krāsainas un īpašas.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas izglītības iestāžu Kurzemes reģiona skolēnu skatuves runas konkurss Kandavā

12.martā Kandavas kultūras namā norisinājās Latvijas izglītības iestāžu Kurzemes reģiona skolēnu skatuves runas konkurss, kurā piedalījās dalībnieki no Tukuma, Engures un Jaunpils novada, no Talsu novada, no Kuldīgas novada un Ventspils novada, kā arī no skaistās pilsētas – Ventspils un, protams, mūsu pašu mājenieki – dalībnieki no Kandavas novada izglītības iestādēm. Kopumā konkursā piedalījās 44 dalībnieki.

    Konkursantus vērtēja komisija no Rīgas:

 • Dace Jurka -  VISC Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākā referente
 • Dace Liepeniece – pedagoģe, režisore
 • Anna Jansone – pedagoģe, režisore.

   Kandavas novadu pārstāvēja 9 dalībnieki, kuri startēja ar labiem rezultātiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Aktuāla informācija par izmaiņām mācību procesa norisē!13.03.2020

Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī tiek izsludināta ārkārtējā situācija no 12. marta līdz 14. aprīlim.

 

Lai ierobežotu vīrusa izplatību, šajā laikā tiks īstenoti vairāki piesardzības pasākumi, tostarp no 13. marta mācību process visas izglītības iestādēs norisināsies attālināti. Vienīgais izņēmums ir centralizētie valsts pārbaudījumi (eksāmeni), kas joprojām norisināsies klātienē, skolās. Tāpat ārkārtējās situācijas laikā tiek pārtraukti treniņi, sacensības un mēģinājumi kultūrizglītības, sporta un interešu izglītības programmu ietvaros.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem 13. martā šajā iestādē ir jāiesniedz rakstisks apliecinājums par to, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis, nav bijuši saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām. Šajā apliecinājumā jābūt arī norādītam, ka vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

***

No 13. marta līdz 14. aprīlim tiek pārtrauktas XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieku atlases skates, konkursi, kopmēģinājumi un citi pasākumi. Turpmākā informācija par skatēm pēc minētā perioda, kā arī par pārcelto skašu norisi sekos. Svētku rīkotāji strikti seko atbildīgo institūciju lēmumiem un rekomendācijām. 

Visa aktuālā informācija tiks ievietota VISC mājas lapā – www.visc.gov.lv, svētku mājas lapā www.nacgavilet.lv . Aicinām sekot oficiālajai informācijai par epidemioloģisko situāciju valstī Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā – www.spkc.gov.lv

 

/Valsts izglītības satura centra informācija/

Ministru kabineta rīkojums "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu"

Vecāku apliecinājums

Aicinājums bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem - sniegt pakalpojumu bērniem, kuru vecāki rakstiski apliecinājuši (APLIECINĀJUMS), ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis, nav bijuši saskarsmē ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām.

printēt

Informācija izglītības iestādēm par COVID-19 infekcijas uzliesmojumu13.03.2020

Bērniem (līdz 17 gadiem ieskaitot), kuri ir atgriezušies no COVID-19 infekcijas skartās teritorijas, kurai piemērojami piesardzības pasākumi tiek rekomendēts 14 dienas no izbraukšanas brīža no COVID-19 infekcijas skartās teritorijas neapmeklēt izglītības iestādi. Ja nepieciešams, bērna līdz 14 gadu vecumam vienam no vecākiem uz šo laika periodu tiek izrakstīta darbnespējas lapa. Ja šo dienu laikā bērnam nav parādījušās augšējo elpošanas ceļu infekcijas simptomi, bērns var atgriezties izglītības iestādē ar ģimenes ārsta izziņu un attiecībā uz viņu nekādi papildu piesardzības pasākumi nav jāveic.

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas