Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

Kandavas novada skolu koru skate

23.04.2015

afcc45077e3c430906f0b434716eaaed.jpg21. aprīlī, Kandavas internātvidusskolā notika 5.-9. klašu un zēnu koru starpskate, kurā piedalījās un savus spēkus pirms lielās skates pārbaudīja dziedātāji no Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas un Kandavas internātvidusskolas. Katram korim bija jādzied trīs dziesmas – viena obligātā – Jūlija Rozīša un Lauras Polences «Stāvēju, dziedāju» un divas pēc izlozes. Kandavas K.Mīlenbaha 5.-9.kl.koris izlozes kārtā dziedāja R.Paula , Knuta Skujenieka „Mana tēvu zeme” un U.Marhileviča un G.Rača „Tikai tā”. Kandavas internātvidusskolas 5.-9.kl.koris dziedāja latviešu tautas dziesmu Jāzepa Vītola apdarē „Kas kaitēja nedzīvot” un V.Pūces, R.Fomina „Mana zeme” no cikla „Zeme”. Kandavas internātvidusskolas zēnu koris kā obligāto dziedāja latviešu tautas dziesmu Jāzepa Vītola apdarē „Kas kaitēja nedzīvot” un divas izlozes dziesmas Kārļa Lāča un Evitas Mamajas „Jūriņ prasa” un „Ja tu teiksi” no cikla „Jaunības dziesmas”

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Raksti dabā, raksti folklorā, raksti dziesmā, raksti dejā...

23.04.2015

21.aprīlī noslēdzās XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku vizuāli un vizuāli plastiskās mākslas konkurss „Rakstu darbi”. Mūsu novadu Pierīgas reģionā ar saviem darbiem pārstāvēja Cēres pamatskola (sk.Drosmiņa Krūmiņa) un Kandavas internātvidusskola (sk. Dzintra Tauriņa). Izstādē no Kandavas novada piedalījās 6 darbi.

Lasīt visu ziņu galerija (26)

I Vieglās un džeza mūzikas konkursā "Rojas ritmi" trīs galvenās balvas atceļo uz Kandavu!

20.04.2015

Kandavas Mākslas un mūzikas skolas akordeonistu duetam - 1.vieta, skolotāja Dzintra Linde.
Kandavas Mākslas un mūzikas skolas kapelai – 1.vieta, skolotāja Dzintra Linde.

Specbalva pedagogam par oriģinālaranžējumu vai skaņdarba pārlikumu Dzintrai Lindei!

Lasīt visu ziņu

Noslēdzies profesionālās ievirzes skolu audzēkņu konkurss - gada lielākais mākslas skolu pasākums

20.04.2015

Konkursa vidējā grupā, kurā piedalījās vislielākais audzēkņu skaits, laureātu vidū arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolas audzēkne Antra Adiene – 3.vieta, skolotāja Ilze Baumane.

Šogad konkursā piedalījās 101 mākslas skolas un 458 audzēkņi. Konkursu organizēja Latvijas Nacionālais kultūras centrs . Tas norisinājās pavasara brīvlaikā 9 Latvijas mākslas skolās un vidusskolās, tostarp arī Kandavas Mākslas un mūzikas skolā.

Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas