Izglītība Kandavā

līdz 31.08.2021. – Kandavas novada Izglītības pārvalde
no 01.09.2021. – Tukuma novada Izglītības pārvalde

Jaunumi

​"Romeo un Džuljeta" veidotāji izsludina plakātu konkursu 6.-12.klasēm.

30.09.2015

"Romeo un Džuljeta" veidotāji izsludina PLAKĀTU KONKURSU Latvijas 6. - 12. klasēm. BALVA VISAI KLASEI - filmas pirmizrādes apmeklējums.

"Kas ir svarīgākais jauniešu attiecībās mūsdienu Latvijā?"

Konkursa nolikums.

Temats. Romeo un Džuljetas mīlasstāsts mūsdienu Latvijā.

Lasīt visu ziņu galerija (1)

Latvijas jauniešus aicina pieteikties piedzīvojumu un izaicinājumu spēlei „Jaunie Rīgas sargi: atceries Lāčplēšus!”

30.09.2015

Jau kopš 2008.gada par tradīciju rudenī kļuvis mobilizēt Latvijas jauniešus, kuriem svarīga Latvijas vēsture un kuri ir gatavi piedzīvojumiem un spraigām sacensībām brīvā dabā uz patriotisku spēli „Jaunie Rīgas Sargi: atceries Lāčplēšus!”. Jaunieši tiek aicināti veidot komandas un pieteikties spēlei!

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Vānes pamatskola TV spēlē "Gudrs vēl gudrāks"

29.09.2015

Monta – dalībniece TV spēlē „Gudrs vēl gudrāks”

Trešdien, 23.septembrī Vānes pamatskolas 6.klases skolniece Monta Bērziņa piedalījās un skolas godu aizstāvēja populārajā televīzijas spēlē "Gudrs vēl gudrāks". 6.klašu grupā ir 3 pusfināli, kuros katrā piedalās 12 skolēni. Monta piedalījās pirmajā pusfinālā. Kādus rezultātus ieguva Monta, to varēsiet vērot 9.oktobrī LTV1 plkst. 18.55!

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Zantes pamatskola svin 130

28.09.2015

26.septembrī ar jubilejas salidojumu Zantes pamatskola atzīmēja savas pastāvēšanas 130. gadadienu.

Uz skolas salidojumu un jubilejas svinībām gan no tuvienes, gan tālienes bija ieradušies ap 150 viesu, kuru ikdiena ir atšķirīga, un tomēr visus vieno Zantes skola - absolventi, skolotāji un darbinieki.

Lasīt visu rakstu šeit: Zantes skolas 130 gadu jubilejas salidojums 26.09.2015

Izglītības iestāžu arhivāru un lietvežu seminārs

25.09.2015 11:00 - 15:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Latvijas Nacionālā arhīva Tukuma zonālais valsts arhīvs sadarbībā ar Latvijas Nacionālā arhīva Arhīvu inspekciju rīko bezmaksas semināru izglītības iestāžu arhivāriem un lietvežiem dokumentu un arhīva pārvaldības jautājumos, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas lasītavā, Kandavā, Skolas ielā 10, plkst.11:00.

Lasīt visu ziņu

Konkurss skolēniem "Laiks laukiem"

22.09.2015

Konkurss skolēniem „Laiks laukiem 2015”

No 2015.gada 17. septembra līdz 30. oktobrim norisinās konkurss „Laiks laukiem 2015”, kurā aicinām 1. -12. klašu skolēnus aktīvi izzināt un pastāstīt citiem, kas notiek mūsdienīgos laukos. Balva saturiski atbilstošāko un radošāko darbu autoriem ir ekskursija visai klasei 500 EUR vērtībā. Konkursa „Laiks laukiem!” mērķis ir sekmēt skolēnu izpratni par dzīves un nodarbinātības iespējām 21. gadsimta laukos, kā arī veicināt uzņēmējdarbības un lauku tūrisma popularizēšanu jauniešu vidū, tādejādi veicinot skolēnu izpratni un interesi par mūsdienīgas dzīves veidošanu un uzņēmējdarbības iespējām laukos, kā arī par tradicionālām kultūrvēsturiskām lauku dzīves vērtībām.

Skolēnu uzdevums ir pēc pašu izpratnes un iespējām radošā veidā atklāt projekta tēmu „Laiks laukiem!”, dodoties pieredzes braucienā uz vietējo lauku saimniecību vai uzņēmumu (piem., uz zirgaudzētavu, viesu namu, maizes ceptuvi, ābolu dārzu, šokolādes ražotni, u.tml.), vai pie amatniekiem un mājražotājiem, un izpētīt, kas notiek, kādas zināšanas un prasmes nepieciešams, lai veiktu dažādās darbības mūsdienīgos laukos. Par pieredzēto un izpētīto jāsagatavo apmēram 60 sek. garš video materiāls vai fotoreportāža no 5-7 fotogrāfijām ar paskaidrojošu tekstu.

Lasīt visu ziņu

Aicinām iesaistīties "Labo darbu nedēļā"

22.09.2015

“Labo darbu nedēļa 2015” no 12. Līdz 18. oktobrim

Kas ir Labo darbu nedēļa?

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa 2015” ievada gatavošanos Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju. Palīdzēt – tas var būt patīkami, aizraujoši un tik ļoti nozīmīgi grūtākos brīžos. Palīdzība vairo arī prieku un gandarījumu pašam palīdzētājam. Palīdzot var atrast jaunus draugus, sadarbības partnerus un idejas tālākiem darbiem.

“Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

Aicinām akcijā aktīvi iesaistīties skolas!

Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas