Kandavas novada Izglītības pārvalde

Skolēni eksperimentē Rīgā07.03.2016

29.februārī Rīgā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notika jauno vides pētnieku forums “Skolēni eksperimentē”, kuru organizēja Bērnu un jauniešu vides izglītības centrs „Rīgas Dabaszinību skola”,sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultāti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Noticis Kandavas novada jauno vides pētnieku forums "Skolēni eksperimentē"02.03.2016

2.martā Kandavas internātvidusskolā notika Kandavas novada jauno vides pētnieku forums „Skolēni eksperimentē”, kurā piedalījās skolēni no Zemītes, Vānes un Zantes pamatskolām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Kandavas novada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference25.02.2016

Kandavas novada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference notika 25.februārī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā. Šogad konferencē tika pārstāvēti 6 darbi. No Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas uz konferenci tika virzīti 5 darbi, bet no Kandavas internātvidusskolas 1 darbs.

printēt Lasīt visu ziņu

Ekskursija uz Ministru Kabinetu un Saeimu23.02.2016

Projekts"Saproti savu valsti"

Projektu finanisāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu „NVO fonds” finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts

Ekskursija uz Ministru Kabinetu un Saeimu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Konkurss "PA PĒDĀM"23.02.2016

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs š.g. februārī aizsāka akciju "Šodien laukos". Akcija norisinās portālu facebook.com un draugiem.lv lapās "Šodien laukos" un tajā aicināti piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Akcijas ietvaros visa gada garumā tiks organizēti ikmēneša lielie konkursi un lapu saturu veidos saistoša informācija par procesiem dabā, par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Gada nogalē, novembrī, aktīvākie konkursa dalībnieki saņems balvas - planšetdatorus vai, klases ekskursiju 1000 eiro vērtībā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Krievu valodas pēcpusdiena "Jautrās pasakas"18.02.2016

16.februārī Kandavas internātvidusskolas zālē norisinājās Kandavas novada 6.klašu krievu valodas pēcpusdiena „Jautrās pasakas”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)
<>

Jaunākās galerijas