Kandavas novada Izglītības pārvalde

Noticis Kandavas novada jauno vides pētnieku forums "Skolēni eksperimentē"02.03.2016

2.martā Kandavas internātvidusskolā notika Kandavas novada jauno vides pētnieku forums „Skolēni eksperimentē”, kurā piedalījās skolēni no Zemītes, Vānes un Zantes pamatskolām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Kandavas novada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference25.02.2016

Kandavas novada skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference notika 25.februārī Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā. Šogad konferencē tika pārstāvēti 6 darbi. No Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas uz konferenci tika virzīti 5 darbi, bet no Kandavas internātvidusskolas 1 darbs.

printēt Lasīt visu ziņu

Ekskursija uz Ministru Kabinetu un Saeimu23.02.2016

Projekts"Saproti savu valsti"

Projektu finanisāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu „NVO fonds” finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts

Ekskursija uz Ministru Kabinetu un Saeimu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Konkurss "PA PĒDĀM"23.02.2016

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs š.g. februārī aizsāka akciju "Šodien laukos". Akcija norisinās portālu facebook.com un draugiem.lv lapās "Šodien laukos" un tajā aicināti piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Akcijas ietvaros visa gada garumā tiks organizēti ikmēneša lielie konkursi un lapu saturu veidos saistoša informācija par procesiem dabā, par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm un citiem ar vidi saistītiem jautājumiem. Gada nogalē, novembrī, aktīvākie konkursa dalībnieki saņems balvas - planšetdatorus vai, klases ekskursiju 1000 eiro vērtībā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Krievu valodas pēcpusdiena "Jautrās pasakas"18.02.2016

16.februārī Kandavas internātvidusskolas zālē norisinājās Kandavas novada 6.klašu krievu valodas pēcpusdiena „Jautrās pasakas”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Notikusi vokālās mūzikas konkursa „ Balsis” pirmā kārta18.02.2016

17.februārī Kandavas internātvidusskolā notika vokālās mūzikas konkursa „ Balsis 2016" Kandavas novadā pirmā kārta.

Vokālās mūzikas konkursam " Balsis" šogad aprit desmit gadi. Bērnu un jauniešu interese par vokālo mākslu un aizrautīgā akustiskā muzicēšana kā arī pedagogu profesionālais darbs un atsaucība sekmējusi konkursa „ Balsis” tradīciju nostiprināšanos un apliecinājusi tā pastāvēšanas ilgtspēju.

printēt Lasīt visu ziņu
<>

Jaunākās galerijas